Activ Plătitor TVAe‑Factură

DALV COMMUNICATION SRL

CUI: 19114901
CIF: RO19114901
Reg. Com.: J2006016550403
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 octombrie 2006 · 19 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 02:26

Despre DALV COMMUNICATION SRL

DALV COMMUNICATION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, DALV COMMUNICATION SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.114.659 RON. Profitul net inregistrat a fost de 412.675 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 125.039 RON in 2008 la 1.114.659 RON in 2025.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 33 din 89 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 73 la nivel national in domeniul sau (251 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.114.659 RON
Venituri totale
1.115.957 RON
Cheltuieli totale
643.785 RON
Profit brut
472.172 RON
Profit net
412.675 RON
Marja profit net
37,02%
Active imobilizate
69.575 RON
Active circulante
748.403 RON
Stocuri
8.411 RON
Creanțe
433.024 RON
Casa & conturi bănci
306.968 RON
Capital propriu
312.910 RON
Cifra de afaceri · CAEN 4321
Loc 73 din 251
Profit net · CAEN 4321
Loc 44 din 251
Angajati · CAEN 4321
Loc 88 din 251

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Herţa nr. 7, 22171
Telefon0727143317

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Herţa nr. 7, 22171
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Herta nr. 7
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Mixta De Stat Si Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.10.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 august 2019

Stare inactivitate

Data inactivare
20 ianuarie 2022
Data reactivare
5 august 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
1.114.659 RON
Rezultat net
412.675 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.114.659 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.115.957 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 643.785 RON 87.042 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 472.172 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 412.675 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 87.042 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 87.042 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 69.575 RON 35.671 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 748.403 RON 35.986 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 817.978 RON 71.657 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.411 RON 3.953 RON
CreanțeSume de încasat 433.024 RON 19.314 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 306.968 RON 12.719 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 541.105 RON 171.422 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 312.910 RON -99.765 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active817.978RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

66,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale817.978 RON
Datorii totale541.105 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
50,5 %Profit net / active totale
ROE
131,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
38,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 1.114.659 1.115.957 643.785 472.172 412.675 0 0
2024 0 0 87.042 0 0 87.042 87.042
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 16.774 0 0 16.774 16.774
2017 15.300 -86,1% față de anul precedent 15.300 29.341 0 0 14.041 14.194
2016 109.918 +145,0% față de anul precedent 109.937 138.218 0 0 28.281 29.380
2015 44.871 -82,6% față de anul precedent 44.945 239.916 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 194.971 195.934
2014 258.250 -22,4% față de anul precedent 258.415 187.642 70.773 -39,3% față de anul precedent 63.026 -41,0% față de anul precedent 0 0
2013 332.759 332.879 216.275 116.604 106.840 0 0
2012 0 -100,0% față de anul precedent 5 56.363 0 -100,0% față de anul precedent 0 56.358 56.358
2011 166.650 +38,2% față de anul precedent 166.680 165.919 761 0 0 4.239
2010 120.554 -18,8% față de anul precedent 120.582 142.674 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 22.092 25.317
2009 148.509 +18,8% față de anul precedent 152.049 127.710 24.339 -47,0% față de anul precedent 19.782 -53,7% față de anul precedent 0 0
2008 125.039 125.120 79.196 45.924 42.760 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 69.575 748.403 817.978 8.411 433.024 306.968
2024 35.671 35.986 71.657 3.953 19.314 12.719
2023 0 16.143 16.143 202 2.752 13.189
2022 0 16.143 16.143 202 2.752 13.189
2021 0 16.143 16.143 202 2.752 13.189
2020 0 16.143 16.143 202 2.752 13.189
2019 0 16.143 16.143 202 2.752 13.189
2018 0 16.918 16.918 202 2.752 13.964
2017 0 18.262 18.262 202 712 17.348
2016 0 23.245 23.245 0 432 22.813
2015 19.234 35.994 55.228 0 15.364 20.630
2014 19.234 234.741 253.975 19.418 49.848 165.475
2013 55.046 151.086 206.132 2.189 22.622 126.275
2012 63.280 22.956 86.236 16.827 4.294 1.835
2011 71.536 136.220 207.756 15.157 118.730 2.333
2010 91.683 76.659 168.342 42.021 22.086 12.552
2009 114.938 93.216 208.154 32.310 49.993 10.913
2008 114.362 65.385 179.747 14.864 46.569 3.952

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 541.105 +215,7% față de anul precedent 312.910 Neraportat 2
2024 171.422 +493,9% față de anul precedent -99.765 Neraportat 0
2023 28.866 0,0% față de anul precedent -12.723 Neraportat 0
2022 28.866 0,0% față de anul precedent -12.723 Neraportat 0
2021 28.866 0,0% față de anul precedent -12.723 Neraportat 0
2020 28.866 0,0% față de anul precedent -12.723 Neraportat 0
2019 28.866 -2,6% față de anul precedent -12.723 Neraportat 0
2018 29.641 +108,6% față de anul precedent -12.723 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 14.210 +184,2% față de anul precedent 4.052 Neraportat 1
2016 5.000 -34,3% față de anul precedent 18.245 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 7.604 -27,0% față de anul precedent 47.624 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 10.417 -59,3% față de anul precedent 243.558 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 25.600 +104,1% față de anul precedent 180.532 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 12.544 -83,9% față de anul precedent 73.692 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 77.706 +128,2% față de anul precedent 130.050 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 34.053 -29,9% față de anul precedent 134.289 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 48.549 +21,6% față de anul precedent 159.605 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 39.924 139.823 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NVNICUŞOR VASILEfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

26 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
26 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27359/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9372/2026capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, adăugare asociaţi persoane juridice, modificare puteri, numire persoane împuternicite, durată societate

capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, adăugare asociaţi persoane juridice, modificare puteri, numire persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 1.114.659 RON. Profit: 412.675 RON

Cifra de afaceri: 1.114.659 RON. Profit: 412.675 RON

Cifra de afaceri
1.114.659 RON
Profit net
412.675 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
541.105 RON +215.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
87.042 RON
Angajati
0
Datorii
171.422 RON +493.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.866 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.866 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.866 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.866 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.866 RON -2.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.774 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
29.641 RON +108.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 15.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.300 RON -86.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.194 RON
Angajati
1
Datorii
14.210 RON +184.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 109.918 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 109.918 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
109.918 RON +144.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.380 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
5.000 RON -34.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 44.871 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.871 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.871 RON -82.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
195.934 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
7.604 RON -27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 258.250 RON. Profit: 63.026 RON

Cifra de afaceri: 258.250 RON. Profit: 63.026 RON

Cifra de afaceri
258.250 RON -22.39% față de anul precedent
Profit net
63.026 RON -41.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
10.417 RON -59.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 332.759 RON. Profit: 106.840 RON

Cifra de afaceri: 332.759 RON. Profit: 106.840 RON

Cifra de afaceri
332.759 RON
Profit net
106.840 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
25.600 RON +104.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 26 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.072026Mentiune · Buletin 27359/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 07.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DALV COMMUNICATION SRL
CUI
19114901
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.07.2026
Registrul Comerțului
J2006016550403
EUID
ROONRC.J2006016550403
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Str. Herţa, Nr. 7, Bl. B13, Scara 1, Etaj P, Ap. 2
Județ
București
Număr încheiere
577624
Data încheierii
20.07.2026
Număr dosar
2733415
Data dosarului
09.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Camelia Doina Pancu

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 07.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2733416 din 09.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27359/2026 (PDF)
10.032026Mentiune · Buletin 9372/2026capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, adăugare asociaţi persoane juridice, modificare puteri, numire persoane împuternicite, durată societate

capital social; participare străină la capital; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; adăugare asociaţi persoane juridice; modificare puteri, numire persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv din data: 05.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DALV COMMUNICATION SRL
CUI
19114901
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.03.2026
Registrul Comerțului
J2006016550403
EUID
ROONRC.J2006016550403
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Str. Herţa, Nr. 7, Bl. B13, Scara 1, Etaj P, Ap. 2
Județ
București
Număr încheiere
199044
Data încheierii
10.03.2026
Număr dosar
827584
Data dosarului
24.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Adriana Florentina Mihăilescu

Subiecte

capital social, participare străină la capital, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, adăugare asociaţi persoane juridice, modificare puteri, numire persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 827584 din 05.02.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 05.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 9372/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti

PRACTIC INSTAL SRL
CUI: 19111174CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
339.598 RON
Profit
132.910 RON
Angajati
0
HORUS ALARM SISTEM SRL
CUI: 19133644CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.179 RON
Profit
43.959 RON
Angajati
1
CRIS MET CONSTRUCT SRL
CUI: 19099674CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-10-13
fara e-Factura
AMINTAS ILLUMINATION S.R.L.
CUI: 19140188CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
648.250 RON
Profit
584.837 RON
Angajati
4

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ADRIKA DESIGN S.R.L.
CUI: 19114898CAEN: 4333
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-10-19
fara e-Factura
HAWTHORN SOLUTIONS SRL
CUI: 19114952CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-10-19
fara e-Factura
SAN CARLO INVEST SRL
CUI: 19114685CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.198 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KIT OPERATIONS SRL
CUI: 19116791CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.722 RON
Profit
27.958 RON
Angajati
3
STILE DI GIO S.R.L.
CUI: 19088810CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.793 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
F.C. CONSTRUCT-EDIL SRL
CUI: 19137891CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.554.200 RON
Profit
158.329 RON
Angajati
24
PROCERMIN S.R.L.
CUI: 18823433CAEN: 0990
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.928 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIMO STAR GRUP S.R.L.
CUI: 20410641CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-01-05
fara e-Factura
GENERAL PROGRAMMING S.R.L.
CUI: 16268906CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.257 RON
Profit
170.319 RON
Angajati
1
ROMHANDLING EQUIPMENT S.R.L.
CUI: 25248940CAEN: 2822
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2009-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.620 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DALV COMMUNICATION SRL?

CUI-ul DALV COMMUNICATION SRL este 19114901.

Unde este sediul DALV COMMUNICATION SRL?

DALV COMMUNICATION SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Herţa nr. 7, 22171, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DALV COMMUNICATION SRL?

DALV COMMUNICATION SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DALV COMMUNICATION SRL in 2025?

In 2025, DALV COMMUNICATION SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.114.659 RON.

Cati angajati are DALV COMMUNICATION SRL?

DALV COMMUNICATION SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2025.

Ce activitate are DALV COMMUNICATION SRL?

DALV COMMUNICATION SRL are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat DALV COMMUNICATION SRL in 2025?

DALV COMMUNICATION SRL a inregistrat un profit net de 412.675 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.