Activ Plătitor TVAe‑Factură

SORINA DEEA SRL

CUI: 19127162
CIF: RO19127162
Reg. Com.: J27/1230/2006
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 octombrie 2006 · 19 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:44

Despre SORINA DEEA SRL

SORINA DEEA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Telec Com. Bicazu Ardelean, judetul NEAMŢ, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SORINA DEEA SRL a raportat o cifra de afaceri de 128.159 RON, in scadere fata de anul precedent (-31.8%). Profitul net inregistrat a fost de 15.394 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 60.227 RON in 2008 la 128.159 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
128.159 RON
Venituri totale
128.159 RON
Cheltuieli totale
110.005 RON
Profit brut
18.154 RON
Profit net
15.394 RON
Marja profit net
12,01%
Active imobilizate
91.418 RON
Active circulante
60.969 RON
Stocuri
30.052 RON
Creanțe
14.037 RON
Casa & conturi bănci
16.880 RON
Capital propriu
149.246 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Telec Com. Bicazu Ardelean, 617066
Telefon0727290593

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Telec Com. Bicazu Ardelean, 617066
Cod poștal: 617066
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Telec Com. Bicazu Ardelean, 617066
Cod postal
617066
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.10.2006
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
128.159 RON
Rezultat net
15.394 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 128.159 RON 187.908 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 128.159 RON 187.908 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 110.005 RON 179.181 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.154 RON 8.727 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.394 RON 8.727 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 91.418 RON 91.418 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 60.969 RON 82.155 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 152.387 RON 173.573 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 30.052 RON 28.770 RON
CreanțeSume de încasat 14.037 RON 12.045 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.880 RON 41.340 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.141 RON 3.626 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 149.246 RON 169.947 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active152.387RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale152.387 RON
Datorii totale3.141 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,1 %Profit net / active totale
ROE
10,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
19,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 128.159 -31,8% față de anul precedent 128.159 110.005 18.154 +108,0% față de anul precedent 15.394 +76,4% față de anul precedent 0 0
2023 187.908 +67,2% față de anul precedent 187.908 179.181 8.727 -56,1% față de anul precedent 8.727 -47,1% față de anul precedent 0 0
2022 112.360 -0,0% față de anul precedent 112.391 92.521 19.870 -30,6% față de anul precedent 16.499 -34,6% față de anul precedent 0 0
2021 112.379 -26,0% față de anul precedent 112.379 83.764 28.615 -31,3% față de anul precedent 25.242 -32,2% față de anul precedent 0 0
2020 151.825 +24,8% față de anul precedent 151.825 110.186 41.639 +56,2% față de anul precedent 37.227 +61,8% față de anul precedent 0 0
2019 121.654 -7,6% față de anul precedent 121.654 94.989 26.665 -48,4% față de anul precedent 23.014 -51,8% față de anul precedent 0 0
2018 131.688 +23,0% față de anul precedent 131.688 80.012 51.676 47.725 0 0
2017 107.073 -8,9% față de anul precedent 107.073 124.497 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.424 20.636
2016 117.491 +61,1% față de anul precedent 117.491 88.321 29.170 +177,2% față de anul precedent 25.646 +207,7% față de anul precedent 0 0
2015 72.951 +29,8% față de anul precedent 73.011 62.489 10.522 +91,0% față de anul precedent 8.334 +118,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 56.199 -11,4% față de anul precedent 56.199 50.691 5.508 +43,2% față de anul precedent 3.822 +85,7% față de anul precedent 0 0
2013 63.441 +43,8% față de anul precedent 63.441 59.595 3.846 +156,1% față de anul precedent 2.058 +37,0% față de anul precedent 0 0
2011 44.120 +11,2% față de anul precedent 44.120 42.618 1.502 +52,0% față de anul precedent 1.502 0 0
2010 39.680 +21,2% față de anul precedent 39.680 38.692 988 -50,3% față de anul precedent 0 0 112
2009 32.754 -45,6% față de anul precedent 32.754 30.767 1.987 0 0 881
2008 60.227 60.227 62.920 0 0 2.693 2.693

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 91.418 60.969 152.387 30.052 14.037 16.880
2023 91.418 82.155 173.573 28.770 12.045 41.340
2022 88.948 94.847 183.795 73.343 19.064 2.440
2021 83.009 92.101 175.110 69.045 20.109 2.947
2020 67.533 78.303 145.836 57.467 17.929 2.907
2019 54.738 76.917 131.655 58.986 16.288 1.643
2018 40.125 68.792 108.917 55.086 11.701 2.005
2017 21.678 72.096 93.774 52.844 12.692 6.560
2016 21.678 92.809 114.487 78.918 11.907 1.984
2015 21.678 69.250 90.928 59.885 8.001 1.364
2014 21.548 57.952 79.500 45.201 9.318 3.433
2013 21.548 49.815 71.363 37.263 9.550 3.002
2011 22.643 52.412 75.055 38.506 10.231 3.675
2010 19.293 52.824 72.117 40.857 10.337 1.630
2009 18.471 51.603 70.074 39.540 10.074 1.989
2008 18.490 47.746 66.236 36.072 9.892 1.782

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.141 -13,4% față de anul precedent 149.246 Neraportat 0
2023 3.626 -83,9% față de anul precedent 169.947 Neraportat 0
2022 22.575 -25,7% față de anul precedent 161.220 Neraportat 0
2021 30.389 +15,3% față de anul precedent 144.721 Neraportat 0
2020 26.357 -46,7% față de anul precedent 119.479 Neraportat 0
2019 49.402 -0,6% față de anul precedent 82.253 Neraportat 0
2018 49.678 -39,6% față de anul precedent 59.239 Neraportat 0
2017 82.261 -0,1% față de anul precedent 11.513 Neraportat 0
2016 82.337 -2,5% față de anul precedent 32.150 Neraportat 0
2015 84.425 +3,8% față de anul precedent 6.503 Neraportat 0
2014 81.330 +5,6% față de anul precedent -1.830 Neraportat 0
2013 77.016 -1,4% față de anul precedent -5.653 Neraportat 0
2011 78.071 +1,9% față de anul precedent -3.016 Neraportat 0
2010 76.635 +2,9% față de anul precedent -4.518 Neraportat 0
2009 74.480 +6,8% față de anul precedent -4.406 Neraportat 0
2008 69.762 -3.526 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 128.159 RON. Profit: 15.394 RON

Cifra de afaceri: 128.159 RON. Profit: 15.394 RON

Cifra de afaceri
128.159 RON -31.8% față de anul precedent
Profit net
15.394 RON +76.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.141 RON -13.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 187.908 RON. Profit: 8.727 RON

Cifra de afaceri: 187.908 RON. Profit: 8.727 RON

Cifra de afaceri
187.908 RON +67.24% față de anul precedent
Profit net
8.727 RON -47.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.626 RON -83.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 112.360 RON. Profit: 16.499 RON

Cifra de afaceri: 112.360 RON. Profit: 16.499 RON

Cifra de afaceri
112.360 RON -0.02% față de anul precedent
Profit net
16.499 RON -34.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.575 RON -25.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 112.379 RON. Profit: 25.242 RON

Cifra de afaceri: 112.379 RON. Profit: 25.242 RON

Cifra de afaceri
112.379 RON -25.98% față de anul precedent
Profit net
25.242 RON -32.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.389 RON +15.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 151.825 RON. Profit: 37.227 RON

Cifra de afaceri: 151.825 RON. Profit: 37.227 RON

Cifra de afaceri
151.825 RON +24.8% față de anul precedent
Profit net
37.227 RON +61.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.357 RON -46.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 121.654 RON. Profit: 23.014 RON

Cifra de afaceri: 121.654 RON. Profit: 23.014 RON

Cifra de afaceri
121.654 RON -7.62% față de anul precedent
Profit net
23.014 RON -51.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
49.402 RON -0.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 131.688 RON. Profit: 47.725 RON

Cifra de afaceri: 131.688 RON. Profit: 47.725 RON

Cifra de afaceri
131.688 RON +22.99% față de anul precedent
Profit net
47.725 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
49.678 RON -39.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 107.073 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 107.073 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
107.073 RON -8.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.636 RON
Angajati
0
Datorii
82.261 RON -0.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 117.491 RON. Profit: 25.646 RON

Cifra de afaceri: 117.491 RON. Profit: 25.646 RON

Cifra de afaceri
117.491 RON +61.05% față de anul precedent
Profit net
25.646 RON +207.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
82.337 RON -2.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 72.951 RON. Profit: 8.334 RON

Cifra de afaceri: 72.951 RON. Profit: 8.334 RON

Cifra de afaceri
72.951 RON +29.81% față de anul precedent
Profit net
8.334 RON +118.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
84.425 RON +3.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 56.199 RON. Profit: 3.822 RON

Cifra de afaceri: 56.199 RON. Profit: 3.822 RON

Cifra de afaceri
56.199 RON -11.42% față de anul precedent
Profit net
3.822 RON +85.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
81.330 RON +5.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 63.441 RON. Profit: 2.058 RON

Cifra de afaceri: 63.441 RON. Profit: 2.058 RON

Cifra de afaceri
63.441 RON +43.79% față de anul precedent
Profit net
2.058 RON +37.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
77.016 RON -1.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 44.120 RON. Profit: 1.502 RON

Cifra de afaceri: 44.120 RON. Profit: 1.502 RON

Cifra de afaceri
44.120 RON +11.19% față de anul precedent
Profit net
1.502 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
78.071 RON +1.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 39.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.680 RON +21.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
112 RON
Angajati
0
Datorii
76.635 RON +2.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 32.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 32.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
32.754 RON -45.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
881 RON
Angajati
0
Datorii
74.480 RON +6.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 60.227 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 60.227 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
60.227 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.693 RON
Angajati
0
Datorii
69.762 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSORINA DEEA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Telec Com. Bicazu Ardelean (NEAMŢ)

SORINA DEEA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Telec Com. Bicazu Ardelean (NEAMŢ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Neamţ

NEL & MAN SRL
CUI: 17390129CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Moldoveni Com. Moldoveni2005-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.456 RON
Profit
3.088 RON
Angajati
0
CAMIBA PAN SRL
CUI: 30964938CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Rotunda Com. Doljeşti2012-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.141 RON
Profit
7.231 RON
Angajati
0
COSTDUM PROD S.R.L.
CUI: 18600245CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Luminiş Com. Piatra Şoimului2006-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.829 RON
Profit
5.098 RON
Angajati
1
ZENIT 2008 SRL
CUI: 24705777CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2008-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.257 RON
Profit
2.290 RON
Angajati
1
KARDANY ROGER S.R.L.
CUI: 45610629CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2022-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.108 RON
Profit
57.044 RON
Angajati
1
ZIGHII EANA B.M. S.R.L.
CUI: 40194658CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Miron Costin Com. Trifeşti2018-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.254 RON
Profit
18.109 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Neamţ

SEBY MAR CUT S.R.L.
CUI: 19106860CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Agapia Com. Agapia2006-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
262.116 RON
Profit
40.494 RON
Angajati
3
CORDUNEANU IMEX SRL
CUI: 19258702CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Pipirig Com. Pipirig2006-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.914.528 RON
Profit
744.649 RON
Angajati
7
CHIRIAC COM CONSTRUCT SRL
CUI: 19077692CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Boboieşti Com. Pipirig2006-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.063 RON
Profit
2.687 RON
Angajati
0
ROBDEN 2006 SRL
CUI: 19277810CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Rediu Com. Rediu2006-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.167 RON
Profit
3.588 RON
Angajati
2

Alte firme din Neamţ

SIONTECH 2006 SRL
CUI: 19121739CAEN: 7490
Activ
NEAMŢ, Sat Pângărăcior Com. Pângăraţi2006-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.652 RON
Profit
84.556 RON
Angajati
1
DRUCONS SRL
CUI: 19130672CAEN: 6820
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2006-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.153.899 RON
Profit
414.811 RON
Angajati
16
LAURTERM S.R.L.
CUI: 19093191CAEN: 4322
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2006-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
796.855 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
MONCIPRO SRL
CUI: 19148149CAEN: 4779
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2006-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.710 RON
Profit
21.874 RON
Angajati
1
START AUTO S.R.L.
CUI: 18833232CAEN: 4520
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2006-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
946.000 RON
Profit
18.372 RON
Angajati
8
VIVCONSTRUCT IMPEX SRL
CUI: 20745043CAEN: 4100
Activ
NEAMŢ, Sat Bahna Com. Bahna2007-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.378.216 RON
Profit
1.259.710 RON
Angajati
4
RENCO SERV SRL
CUI: 16153590CAEN: 4520
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2004-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.091 RON
Profit
10.157 RON
Angajati
1
AGRO SERVICE MOLDOVENI SRL
CUI: 26253066CAEN: 0111
Activ
NEAMŢ, Sat Moldoveni Com. Moldoveni2009-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.500 RON
Profit
24.516 RON
Angajati
1
ORECA GUST S.R.L.
CUI: 52148230CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2025-07-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SORINA DEEA SRL?

CUI-ul SORINA DEEA SRL este 19127162.

Unde este sediul SORINA DEEA SRL?

SORINA DEEA SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Telec Com. Bicazu Ardelean, 617066, Sat Telec Com. Bicazu Ardelean, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata SORINA DEEA SRL?

SORINA DEEA SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SORINA DEEA SRL in 2024?

In 2024, SORINA DEEA SRL a raportat o cifra de afaceri de 128.159 RON.

Ce activitate are SORINA DEEA SRL?

SORINA DEEA SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat SORINA DEEA SRL in 2024?

SORINA DEEA SRL a inregistrat un profit net de 15.394 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.