Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 06:44
Despre KENWORT TRANS SRL
KENWORT TRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mitocu Dragomirnei Com. Mitocu Dragomirnei, judetul SUCEAVA, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, KENWORT TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 228.650 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.9%). Profitul net inregistrat a fost de 26.604 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 128.442 RON in 2008 la 228.650 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 228.650 RON
- Venituri totale
- 228.651 RON
- Cheltuieli totale
- 199.806 RON
- Profit brut
- 28.845 RON
- Profit net
- 26.604 RON
- Marja profit net
- 11,64%
- Active imobilizate
- 4.760 RON
- Active circulante
- 45.620 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 990 RON
- Casa & conturi bănci
- 44.630 RON
- Capital propriu
- 28.178 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SUCEAVA, Sat Mitocu Dragomirnei Com. Mitocu Dragomirnei, 727365
- Cod postal
- 727365
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 02.11.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 228.650 RON
- Rezultat net
- 26.604 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 228.650 RON | 265.600 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 228.651 RON | 265.600 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 199.806 RON | 180.295 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 28.845 RON | 85.305 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 26.604 RON | 82.701 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4.760 RON | 332 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 45.620 RON | 107.971 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 50.380 RON | 108.303 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 990 RON | 77.941 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 44.630 RON | 30.030 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 22.202 RON | 24.028 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 28.178 RON | 84.275 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 52,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 94,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,05 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 55,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 228.650 -13,9% față de anul precedent | 228.651 | 199.806 | 28.845 -66,2% față de anul precedent | 26.604 -67,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 265.600 -40,9% față de anul precedent | 265.600 | 180.295 | 85.305 -34,5% față de anul precedent | 82.701 -34,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 449.150 +21,9% față de anul precedent | 449.510 | 319.281 | 130.229 +93,2% față de anul precedent | 125.822 +96,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 368.325 +32,1% față de anul precedent | 368.326 | 300.920 | 67.406 +198,1% față de anul precedent | 64.164 +223,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 278.789 +8,6% față de anul precedent | 278.789 | 256.180 | 22.609 -65,7% față de anul precedent | 19.821 -68,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 256.698 -37,3% față de anul precedent | 260.059 | 194.119 | 65.940 -54,6% față de anul precedent | 63.338 -55,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 409.456 +88,0% față de anul precedent | 409.456 | 264.369 | 145.087 +151,3% față de anul precedent | 140.992 +153,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 217.814 +18,2% față de anul precedent | 217.814 | 160.079 | 57.735 -25,9% față de anul precedent | 55.557 -25,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 184.334 +76,1% față de anul precedent | 185.311 | 107.384 | 77.927 +482,8% față de anul precedent | 74.220 +626,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 104.672 -58,4% față de anul precedent | 105.089 | 91.718 | 13.371 -70,8% față de anul precedent | 10.217 -73,3% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 251.418 +22,2% față de anul precedent | 251.418 | 205.565 | 45.853 +167,5% față de anul precedent | 38.310 +228,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 205.750 +74,2% față de anul precedent | 205.780 | 188.637 | 17.143 | 11.680 | 0 | 0 |
| 2012 | 118.099 +8,1% față de anul precedent | 118.986 | 131.980 | 0 | 0 | 12.994 | 12.994 |
| 2011 | 109.234 +10,4% față de anul precedent | 109.234 | 120.127 | 0 | 0 | 10.893 | 10.893 |
| 2010 | 98.965 +5,7% față de anul precedent | 98.965 | 108.834 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 9.869 | 13.094 |
| 2009 | 93.669 -27,1% față de anul precedent | 93.712 | 91.020 | 2.692 | 0 | 0 | 875 |
| 2008 | 128.442 | 128.450 | 129.198 | 0 | 0 | 748 | 748 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.760 | 45.620 | 50.380 | 0 | 990 | 44.630 |
| 2023 | 332 | 107.971 | 108.303 | 0 | 77.941 | 30.030 |
| 2022 | 2.328 | 254.638 | 256.966 | 0 | 136.729 | 117.909 |
| 2021 | 7.018 | 227.810 | 234.828 | 0 | 3.177 | 224.633 |
| 2020 | 11.954 | 123.354 | 135.308 | 0 | 2.161 | 121.193 |
| 2019 | 8.573 | 120.106 | 128.679 | 0 | 4.502 | 115.604 |
| 2018 | 15.187 | 287.652 | 302.839 | 0 | 13.430 | 274.222 |
| 2017 | 0 | 167.103 | 167.103 | 0 | 4.594 | 162.509 |
| 2016 | 0 | 117.710 | 117.710 | 0 | 3.050 | 114.660 |
| 2015 | 0 | 33.640 | 33.640 | 0 | 0 | 33.640 |
| 2014 | 0 | 33.641 | 33.641 | 0 | 887 | 32.754 |
| 2013 | 0 | 7.516 | 7.516 | 0 | 1.895 | 5.621 |
| 2012 | 0 | 2.968 | 2.968 | 0 | 46 | 2.922 |
| 2011 | 0 | 1.871 | 1.871 | 0 | 1.762 | 109 |
| 2010 | 0 | 5.761 | 5.761 | 0 | 4.666 | 1.095 |
| 2009 | 0 | 7.926 | 7.926 | 2.367 | 433 | 5.126 |
| 2008 | 0 | 14.212 | 14.212 | 3.974 | 2.427 | 7.811 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 22.202 -7,6% față de anul precedent | 28.178 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 24.028 -81,5% față de anul precedent | 84.275 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 129.570 +65,1% față de anul precedent | 127.396 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 78.479 +82,0% față de anul precedent | 156.349 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 43.122 -23,4% față de anul precedent | 92.186 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 56.315 +4,7% față de anul precedent | 72.364 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 53.813 +37,7% față de anul precedent | 249.026 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 39.069 +156,5% față de anul precedent | 128.034 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 15.232 +183,0% față de anul precedent | 102.478 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 5.382 -65,5% față de anul precedent | 28.258 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 15.600 -43,9% față de anul precedent | 18.041 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 27.786 -20,4% față de anul precedent | -20.270 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 34.917 +67,7% față de anul precedent | -31.949 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 20.827 +50,7% față de anul precedent | -18.956 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 13.824 +377,5% față de anul precedent | -8.063 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 2.895 -65,2% față de anul precedent | 5.031 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 8.306 | 5.906 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 228.650 RON. Profit: 26.604 RON
Cifra de afaceri: 228.650 RON. Profit: 26.604 RON
- Cifra de afaceri
- 228.650 RON -13.91% față de anul precedent
- Profit net
- 26.604 RON -67.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 22.202 RON -7.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 265.600 RON. Profit: 82.701 RON
Cifra de afaceri: 265.600 RON. Profit: 82.701 RON
- Cifra de afaceri
- 265.600 RON -40.87% față de anul precedent
- Profit net
- 82.701 RON -34.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 24.028 RON -81.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 449.150 RON. Profit: 125.822 RON
Cifra de afaceri: 449.150 RON. Profit: 125.822 RON
- Cifra de afaceri
- 449.150 RON +21.94% față de anul precedent
- Profit net
- 125.822 RON +96.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 129.570 RON +65.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 368.325 RON. Profit: 64.164 RON
Cifra de afaceri: 368.325 RON. Profit: 64.164 RON
- Cifra de afaceri
- 368.325 RON +32.12% față de anul precedent
- Profit net
- 64.164 RON +223.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 78.479 RON +81.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 278.789 RON. Profit: 19.821 RON
Cifra de afaceri: 278.789 RON. Profit: 19.821 RON
- Cifra de afaceri
- 278.789 RON +8.61% față de anul precedent
- Profit net
- 19.821 RON -68.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 43.122 RON -23.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 256.698 RON. Profit: 63.338 RON
Cifra de afaceri: 256.698 RON. Profit: 63.338 RON
- Cifra de afaceri
- 256.698 RON -37.31% față de anul precedent
- Profit net
- 63.338 RON -55.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 56.315 RON +4.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 409.456 RON. Profit: 140.992 RON
Cifra de afaceri: 409.456 RON. Profit: 140.992 RON
- Cifra de afaceri
- 409.456 RON +87.98% față de anul precedent
- Profit net
- 140.992 RON +153.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 53.813 RON +37.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 217.814 RON. Profit: 55.557 RON
Cifra de afaceri: 217.814 RON. Profit: 55.557 RON
- Cifra de afaceri
- 217.814 RON +18.16% față de anul precedent
- Profit net
- 55.557 RON -25.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 39.069 RON +156.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 184.334 RON. Profit: 74.220 RON
Cifra de afaceri: 184.334 RON. Profit: 74.220 RON
- Cifra de afaceri
- 184.334 RON +76.11% față de anul precedent
- Profit net
- 74.220 RON +626.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 15.232 RON +183.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 104.672 RON. Profit: 10.217 RON
Cifra de afaceri: 104.672 RON. Profit: 10.217 RON
- Cifra de afaceri
- 104.672 RON -58.37% față de anul precedent
- Profit net
- 10.217 RON -73.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 5.382 RON -65.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 251.418 RON. Profit: 38.310 RON
Cifra de afaceri: 251.418 RON. Profit: 38.310 RON
- Cifra de afaceri
- 251.418 RON +22.2% față de anul precedent
- Profit net
- 38.310 RON +228% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 15.600 RON -43.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 205.750 RON. Profit: 11.680 RON
Cifra de afaceri: 205.750 RON. Profit: 11.680 RON
- Cifra de afaceri
- 205.750 RON +74.22% față de anul precedent
- Profit net
- 11.680 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 27.786 RON -20.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 118.099 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 118.099 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 118.099 RON +8.12% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.994 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 34.917 RON +67.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 109.234 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 109.234 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 109.234 RON +10.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.893 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 20.827 RON +50.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 98.965 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 98.965 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 98.965 RON +5.65% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.094 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 13.824 RON +377.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 93.669 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 93.669 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 93.669 RON -27.07% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 875 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.895 RON -65.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 128.442 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 128.442 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 128.442 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 748 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 8.306 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKENWORT TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Mitocu Dragomirnei Com. Mitocu Dragomirnei (SUCEAVA)
KENWORT TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Mitocu Dragomirnei Com. Mitocu Dragomirnei (SUCEAVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Suceava
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Suceava
Alte firme din Suceava
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul KENWORT TRANS SRL?
CUI-ul KENWORT TRANS SRL este 19161377.
Unde este sediul KENWORT TRANS SRL?
KENWORT TRANS SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Mitocu Dragomirnei Com. Mitocu Dragomirnei, 727365, Sat Mitocu Dragomirnei Com. Mitocu Dragomirnei, judetul SUCEAVA.
Cand a fost infiintata KENWORT TRANS SRL?
KENWORT TRANS SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a KENWORT TRANS SRL in 2024?
In 2024, KENWORT TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 228.650 RON.
Cati angajati are KENWORT TRANS SRL?
KENWORT TRANS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are KENWORT TRANS SRL?
KENWORT TRANS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat KENWORT TRANS SRL in 2024?
KENWORT TRANS SRL a inregistrat un profit net de 26.604 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.