Cifra de afaceri
Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 08:18
Despre FLAMATEX SRL
FLAMATEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Topoloveni, judetul ARGEŞ, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)" (cod CAEN 1392), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, FLAMATEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.647.293 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-50.5%). Profitul net inregistrat a fost de 108.692 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 2.167.773 RON in 2008 la 1.647.293 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 3 din 40 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 103 la nivel national in domeniul sau (1383 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.647.293 RON
- Venituri totale
- 1.657.700 RON
- Cheltuieli totale
- 1.532.258 RON
- Profit brut
- 125.442 RON
- Profit net
- 108.692 RON
- Marja profit net
- 6,60%
- Active imobilizate
- 431.300 RON
- Active circulante
- 2.518.571 RON
- Stocuri
- 238.147 RON
- Creanțe
- 1.427.647 RON
- Casa & conturi bănci
- 852.776 RON
- Capital propriu
- 1.446.897 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 1392
- Loc 103 din 1.383
- Profit net · CAEN 1392
- Loc 133 din 1.383
- Angajati · CAEN 1392
- Loc 144 din 1.383
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Orş. Topoloveni, Cal. Bucureşti nr. 45, 115500
- Cod postal
- 115500
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.11.2006
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 ianuarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 februarie 2020
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.647.293 RON
- Rezultat net
- 108.692 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.647.293 RON | 3.324.292 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.657.700 RON | 3.341.582 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.532.258 RON | 2.769.298 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 125.442 RON | 572.284 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 108.692 RON | 550.814 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 431.300 RON | 484.284 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.518.571 RON | 2.428.950 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.949.871 RON | 2.913.234 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 238.147 RON | 431.248 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.427.647 RON | 614.884 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 852.776 RON | 1.382.817 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.500.177 RON | 1.584.641 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.446.897 RON | 1.322.652 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 3,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 7,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,68 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 49,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.647.293 -50,5% față de anul precedent | 1.657.700 | 1.532.258 | 125.442 -78,1% față de anul precedent | 108.692 -80,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 3.324.292 -23,7% față de anul precedent | 3.341.582 | 2.769.298 | 572.284 -51,8% față de anul precedent | 550.814 -52,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 4.357.800 +48,4% față de anul precedent | 4.370.062 | 3.181.664 | 1.188.398 +62,1% față de anul precedent | 1.146.258 +61,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 2.936.134 +106,6% față de anul precedent | 2.939.256 | 2.206.121 | 733.135 +93,6% față de anul precedent | 708.289 +94,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.421.388 -38,9% față de anul precedent | 1.566.756 | 1.188.094 | 378.662 +51,2% față de anul precedent | 365.165 +56,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 2.324.504 +18,2% față de anul precedent | 2.372.018 | 2.121.633 | 250.385 +19,6% față de anul precedent | 233.063 +23,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.966.021 +1,9% față de anul precedent | 2.022.637 | 1.813.333 | 209.304 -34,1% față de anul precedent | 189.221 -36,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.929.836 +23,9% față de anul precedent | 1.964.443 | 1.647.056 | 317.387 +92,0% față de anul precedent | 298.532 +117,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.557.408 +28,5% față de anul precedent | 1.581.620 | 1.416.277 | 165.343 -14,4% față de anul precedent | 137.136 -15,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.212.074 -9,3% față de anul precedent | 1.234.289 | 1.041.061 | 193.228 -44,2% față de anul precedent | 161.424 -44,4% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.335.964 +56,1% față de anul precedent | 1.336.001 | 989.680 | 346.321 +130,2% față de anul precedent | 290.158 +131,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 856.111 -35,4% față de anul precedent | 912.550 | 762.091 | 150.459 +215,1% față de anul precedent | 125.575 +254,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 1.324.537 +114,8% față de anul precedent | 1.397.039 | 1.349.285 | 47.754 +8,9% față de anul precedent | 35.423 -11,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 616.512 -28,5% față de anul precedent | 621.269 | 577.419 | 43.850 | 40.085 | 0 | 0 |
| 2010 | 862.499 -71,4% față de anul precedent | 830.001 | 871.751 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 41.750 | 48.200 |
| 2009 | 3.017.127 +39,2% față de anul precedent | 2.982.075 | 2.203.729 | 778.346 +1.013,4% față de anul precedent | 644.392 +1.062,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 2.167.773 | 2.198.891 | 2.128.984 | 69.907 | 55.413 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 431.300 | 2.518.571 | 2.949.871 | 238.147 | 1.427.647 | 852.776 |
| 2023 | 484.284 | 2.428.950 | 2.913.234 | 431.248 | 614.884 | 1.382.817 |
| 2022 | 539.267 | 4.025.268 | 4.564.535 | 449.099 | 1.945.013 | 1.631.155 |
| 2021 | 583.637 | 2.130.321 | 2.713.958 | 428.396 | 469.498 | 1.232.426 |
| 2020 | 589.065 | 1.576.044 | 2.165.109 | 323.933 | 669.822 | 582.288 |
| 2019 | 707.851 | 2.208.364 | 2.916.215 | 274.028 | 918.557 | 1.015.778 |
| 2018 | 877.571 | 1.740.426 | 2.617.997 | 273.241 | 950.571 | 516.613 |
| 2017 | 632.443 | 1.698.092 | 2.330.535 | 264.623 | 714.671 | 718.798 |
| 2016 | 721.909 | 949.329 | 1.671.238 | 241.073 | 428.747 | 279.509 |
| 2015 | 630.175 | 1.236.082 | 1.866.257 | 235.567 | 520.264 | 480.251 |
| 2014 | 511.662 | 1.633.868 | 2.145.530 | 201.116 | 462.866 | 969.886 |
| 2013 | 503.576 | 1.080.192 | 1.583.768 | 181.636 | 342.030 | 556.526 |
| 2012 | 531.260 | 959.256 | 1.490.516 | 182.708 | 422.736 | 353.812 |
| 2011 | 523.056 | 983.220 | 1.506.276 | 310.212 | 332.430 | 340.578 |
| 2010 | 553.805 | 726.801 | 1.280.606 | 270.921 | 320.267 | 135.613 |
| 2009 | 596.473 | 1.182.252 | 1.778.725 | 426.831 | 659.539 | 95.882 |
| 2008 | 616.457 | 1.018.012 | 1.634.469 | 415.771 | 560.401 | 41.840 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.500.177 -5,3% față de anul precedent | 1.446.897 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.584.641 -48,3% față de anul precedent | 1.322.652 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 3.065.697 +595,8% față de anul precedent | 1.498.838 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 440.627 -26,6% față de anul precedent | 2.274.580 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2020 | 600.511 -64,9% față de anul precedent | 1.566.291 | Neraportat | 3 -57,1% față de anul precedent |
| 2019 | 1.710.017 +4,0% față de anul precedent | 1.206.281 | Neraportat | 7 |
| 2018 | 1.644.851 -3,9% față de anul precedent | 974.470 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.712.103 +26,7% față de anul precedent | 619.684 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 1.351.172 +179,6% față de anul precedent | 321.153 | Neraportat | 6 +100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 483.211 -35,1% față de anul precedent | 1.384.017 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 745.059 +10,1% față de anul precedent | 1.200.543 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 676.956 -4,6% față de anul precedent | 906.861 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2012 | 709.903 -6,7% față de anul precedent | 781.286 | Neraportat | 4 -33,3% față de anul precedent |
| 2011 | 760.988 +32,3% față de anul precedent | 745.863 | Neraportat | 6 -25,0% față de anul precedent |
| 2010 | 575.404 -43,9% față de anul precedent | 705.777 | Neraportat | 8 -42,9% față de anul precedent |
| 2009 | 1.025.323 -32,8% față de anul precedent | 753.977 | Neraportat | 14 -50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 1.525.635 | 109.409 | Neraportat | 28 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.647.293 RON. Profit: 108.692 RON
Cifra de afaceri: 1.647.293 RON. Profit: 108.692 RON
- Cifra de afaceri
- 1.647.293 RON -50.45% față de anul precedent
- Profit net
- 108.692 RON -80.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.500.177 RON -5.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.324.292 RON. Profit: 550.814 RON
Cifra de afaceri: 3.324.292 RON. Profit: 550.814 RON
- Cifra de afaceri
- 3.324.292 RON -23.72% față de anul precedent
- Profit net
- 550.814 RON -51.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.584.641 RON -48.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.357.800 RON. Profit: 1.146.258 RON
Cifra de afaceri: 4.357.800 RON. Profit: 1.146.258 RON
- Cifra de afaceri
- 4.357.800 RON +48.42% față de anul precedent
- Profit net
- 1.146.258 RON +61.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.065.697 RON +595.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.936.134 RON. Profit: 708.289 RON
Cifra de afaceri: 2.936.134 RON. Profit: 708.289 RON
- Cifra de afaceri
- 2.936.134 RON +106.57% față de anul precedent
- Profit net
- 708.289 RON +93.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 440.627 RON -26.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.421.388 RON. Profit: 365.165 RON
Cifra de afaceri: 1.421.388 RON. Profit: 365.165 RON
- Cifra de afaceri
- 1.421.388 RON -38.85% față de anul precedent
- Profit net
- 365.165 RON +56.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -57.14% față de anul precedent
- Datorii
- 600.511 RON -64.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.324.504 RON. Profit: 233.063 RON
Cifra de afaceri: 2.324.504 RON. Profit: 233.063 RON
- Cifra de afaceri
- 2.324.504 RON +18.23% față de anul precedent
- Profit net
- 233.063 RON +23.17% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7
- Datorii
- 1.710.017 RON +3.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.966.021 RON. Profit: 189.221 RON
Cifra de afaceri: 1.966.021 RON. Profit: 189.221 RON
- Cifra de afaceri
- 1.966.021 RON +1.88% față de anul precedent
- Profit net
- 189.221 RON -36.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.644.851 RON -3.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.929.836 RON. Profit: 298.532 RON
Cifra de afaceri: 1.929.836 RON. Profit: 298.532 RON
- Cifra de afaceri
- 1.929.836 RON +23.91% față de anul precedent
- Profit net
- 298.532 RON +117.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.712.103 RON +26.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.557.408 RON. Profit: 137.136 RON
Cifra de afaceri: 1.557.408 RON. Profit: 137.136 RON
- Cifra de afaceri
- 1.557.408 RON +28.49% față de anul precedent
- Profit net
- 137.136 RON -15.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.351.172 RON +179.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.212.074 RON. Profit: 161.424 RON
Cifra de afaceri: 1.212.074 RON. Profit: 161.424 RON
- Cifra de afaceri
- 1.212.074 RON -9.27% față de anul precedent
- Profit net
- 161.424 RON -44.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 483.211 RON -35.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.335.964 RON. Profit: 290.158 RON
Cifra de afaceri: 1.335.964 RON. Profit: 290.158 RON
- Cifra de afaceri
- 1.335.964 RON +56.05% față de anul precedent
- Profit net
- 290.158 RON +131.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 745.059 RON +10.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 856.111 RON. Profit: 125.575 RON
Cifra de afaceri: 856.111 RON. Profit: 125.575 RON
- Cifra de afaceri
- 856.111 RON -35.37% față de anul precedent
- Profit net
- 125.575 RON +254.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 676.956 RON -4.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.324.537 RON. Profit: 35.423 RON
Cifra de afaceri: 1.324.537 RON. Profit: 35.423 RON
- Cifra de afaceri
- 1.324.537 RON +114.84% față de anul precedent
- Profit net
- 35.423 RON -11.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 709.903 RON -6.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 616.512 RON. Profit: 40.085 RON
Cifra de afaceri: 616.512 RON. Profit: 40.085 RON
- Cifra de afaceri
- 616.512 RON -28.52% față de anul precedent
- Profit net
- 40.085 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 760.988 RON +32.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 862.499 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 862.499 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 862.499 RON -71.41% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 48.200 RON
- Angajati
- 8 -42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 575.404 RON -43.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 3.017.127 RON. Profit: 644.392 RON
Cifra de afaceri: 3.017.127 RON. Profit: 644.392 RON
- Cifra de afaceri
- 3.017.127 RON +39.18% față de anul precedent
- Profit net
- 644.392 RON +1062.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 1.025.323 RON -32.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.167.773 RON. Profit: 55.413 RON
Cifra de afaceri: 2.167.773 RON. Profit: 55.413 RON
- Cifra de afaceri
- 2.167.773 RON
- Profit net
- 55.413 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 28
- Datorii
- 1.525.635 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008reper anualClasamentePremii si distinctii 2008Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamenteleCronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2008
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2008Cifra de afaceri | 1.163din 17.834 · ARGEŞ | 17din 207 · Orş. Topoloveni | 103din 1.383 · CAEN 1392 | 3din 40 · CAEN 1392 - ARGEŞ | 1din 1 · CAEN 1392 - Orş. Topoloveni |
| 2008Profit net | 1.775din 17.834 · ARGEŞ | 16din 207 · Orş. Topoloveni | 133din 1.383 · CAEN 1392 | 4din 40 · CAEN 1392 - ARGEŞ | 2din 1 · CAEN 1392 - Orş. Topoloveni |
| 2008Angajati | 620din 17.834 · ARGEŞ | 15din 207 · Orş. Topoloveni | 144din 1.383 · CAEN 1392 | 7din 40 · CAEN 1392 - ARGEŞ | 2din 1 · CAEN 1392 - Orş. Topoloveni |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1392, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1392, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FLAMATEX SRL?
CUI-ul FLAMATEX SRL este 19163599.
Unde este sediul FLAMATEX SRL?
FLAMATEX SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Orş. Topoloveni, Str. Blocurilor nr. 45, 115500, Orş. Topoloveni, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata FLAMATEX SRL?
FLAMATEX SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FLAMATEX SRL in 2024?
In 2024, FLAMATEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.647.293 RON.
Cati angajati are FLAMATEX SRL?
FLAMATEX SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are FLAMATEX SRL?
FLAMATEX SRL are codul CAEN principal 1392 (Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)).
Ce profit a inregistrat FLAMATEX SRL in 2024?
FLAMATEX SRL a inregistrat un profit net de 108.692 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.