Activ

PRONTOS SERV SRL

CUI: 19165662
CIF: 19165662
Reg. Com.: J29/2374/2006
CAEN: 6010
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 noiembrie 2006 · 19 ani
Distribuie:

Activităţi radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:29

Despre PRONTOS SERV SRL

PRONTOS SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio" (cod CAEN 6010), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRONTOS SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.000 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-88.9%). Profitul net inregistrat a fost de 12.818 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 820.252 RON in 2008 la 5.000 RON in 2024. Datoriile raportate (284.098 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.000 RON
Venituri totale
15.780 RON
Cheltuieli totale
521 RON
Profit brut
15.259 RON
Profit net
12.818 RON
Marja profit net
256,36%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
69.706 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
20.739 RON
Casa & conturi bănci
48.967 RON
Capital propriu
-214.392 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Teilor nr. 11, 105600
Telefon0244515931

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Teilor nr. 11, 105600
Cod poștal: 105600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Teilor nr. 11, 105600
Cod postal
105600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 25.04.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 22 iulie 2014

Stare inactivitate

Data inactivare
7 noiembrie 2018
Data reactivare
23 octombrie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.000 RON
Rezultat net
12.818 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.000 RON 45.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.780 RON 45.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 521 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.259 RON 45.000 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 12.818 RON 37.800 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON -12.620 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 69.706 RON 67.066 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 69.706 RON 54.446 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 20.739 RON 22.578 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 48.967 RON 44.488 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 284.098 RON 281.656 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -214.392 RON -227.210 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active69.706RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

407,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale69.706 RON
Datorii totale284.098 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,4 %Profit net / active totale
ROE
-6,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,25 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-307,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.000 -88,9% față de anul precedent 15.780 521 15.259 -66,1% față de anul precedent 12.818 -66,1% față de anul precedent 0 0
2023 45.000 45.000 0 45.000 37.800 0 0
2022 0 0 501 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 501 501
2021 0 22.131 2.558 19.573 19.573 0 0
2020 0 0 492 0 0 492 492
2019 0 10 852 0 0 842 842
2018 0 28 25.360 0 0 25.332 25.333
2017 0 +100,0% față de anul precedent 0 50.607 0 0 50.607 50.607
2016 -119.750 -157,0% față de anul precedent -119.750 24.604 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 144.354 140.761
2015 210.000 +799,4% față de anul precedent 210.055 33.693 176.362 170.060 Neraportat 0
2014 23.350 -61,1% față de anul precedent 23.377 75.771 0 0 52.394 53.095
2013 59.978 -33,9% față de anul precedent 59.971 100.410 0 0 40.439 42.030
2012 90.713 -61,3% față de anul precedent 91.522 163.729 0 0 72.207 72.207
2011 234.407 -21,9% față de anul precedent 237.570 305.874 0 0 68.304 68.304
2010 300.096 -20,4% față de anul precedent 300.101 380.144 0 0 80.043 84.918
2009 376.747 -54,1% față de anul precedent 380.119 527.000 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 146.881 152.614
2008 820.252 828.727 547.871 280.856 235.631 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 69.706 69.706 0 20.739 48.967
2023 -12.620 67.066 54.446 0 22.578 44.488
2022 -12.620 25.659 13.039 0 26.171 -512
2021 -12.620 25.660 13.040 0 26.171 -511
2020 -12.620 1.639 -10.981 0 2.192 -553
2019 -12.620 1.631 -10.989 0 2.192 -561
2018 -12.620 2.254 -10.366 0 2.192 62
2017 -7.267 2.275 -4.992 0 2.192 83
2016 30.491 96.487 126.978 0 2.192 94.295
2015 44.168 212.525 256.693 0 211.516 1.009
2014 57.353 5.795 63.148 0 5.500 295
2013 72.232 2.847 75.079 0 633 2.214
2012 88.478 48.256 136.734 0 46.759 1.497
2011 125.197 86.130 211.327 222 78.204 7.704
2010 199.539 92.349 291.888 222 91.632 495
2009 268.622 80.714 349.336 0 73.464 7.250
2008 229.752 335.958 565.710 0 139.869 196.089

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 284.098 +0,9% față de anul precedent -214.392 Neraportat 0
2023 281.656 +1,3% față de anul precedent -227.210 Neraportat 0
2022 278.049 +0,2% față de anul precedent -265.010 Neraportat 0
2021 277.549 +1,6% față de anul precedent -264.509 Neraportat 0
2020 273.101 +0,2% față de anul precedent -284.082 Neraportat 0
2019 272.601 +0,1% față de anul precedent -283.590 Neraportat 0
2018 272.291 +7,9% față de anul precedent -282.657 Neraportat 0
2017 252.333 -24,4% față de anul precedent -257.325 Neraportat 0
2016 333.696 +3,4% față de anul precedent -206.718 Neraportat 0
2015 322.650 +7,9% față de anul precedent -65.957 Neraportat 0
2014 299.166 +16,0% față de anul precedent -236.018 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 258.001 -7,1% față de anul precedent -182.922 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 277.626 -0,9% față de anul precedent -140.892 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 280.012 -4,5% față de anul precedent -68.685 Neraportat 1 -83,3% față de anul precedent
2010 293.061 +10,8% față de anul precedent -382 Neraportat 6 -50,0% față de anul precedent
2009 264.412 -14,2% față de anul precedent 85.592 Neraportat 12 -42,9% față de anul precedent
2008 308.160 259.174 Neraportat 21

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 12.818 RON

Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 12.818 RON

Cifra de afaceri
5.000 RON -88.89% față de anul precedent
Profit net
12.818 RON -66.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
284.098 RON +0.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 45.000 RON. Profit: 37.800 RON

Cifra de afaceri: 45.000 RON. Profit: 37.800 RON

Cifra de afaceri
45.000 RON
Profit net
37.800 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
281.656 RON +1.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
501 RON
Angajati
0
Datorii
278.049 RON +0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 19.573 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 19.573 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
19.573 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
277.549 RON +1.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
492 RON
Angajati
0
Datorii
273.101 RON +0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
842 RON
Angajati
0
Datorii
272.601 RON +0.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.333 RON
Angajati
0
Datorii
272.291 RON +7.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON +100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.607 RON
Angajati
0
Datorii
252.333 RON -24.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: -119.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: -119.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
-119.750 RON -157.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
140.761 RON
Angajati
0
Datorii
333.696 RON +3.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 210.000 RON. Profit: 170.060 RON

Cifra de afaceri: 210.000 RON. Profit: 170.060 RON

Cifra de afaceri
210.000 RON +799.36% față de anul precedent
Profit net
170.060 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
322.650 RON +7.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 23.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.350 RON -61.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
53.095 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
299.166 RON +15.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 59.978 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.978 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.978 RON -33.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.030 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
258.001 RON -7.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 90.713 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.713 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.713 RON -61.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
72.207 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
277.626 RON -0.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 234.407 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 234.407 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
234.407 RON -21.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
68.304 RON
Angajati
1 -83.33% față de anul precedent
Datorii
280.012 RON -4.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 300.096 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 300.096 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
300.096 RON -20.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
84.918 RON
Angajati
6 -50% față de anul precedent
Datorii
293.061 RON +10.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 376.747 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 376.747 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
376.747 RON -54.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
152.614 RON
Angajati
12 -42.86% față de anul precedent
Datorii
264.412 RON -14.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6010, Prahova

GATE TREND PREST SRL
CUI: 33346699CAEN: 6010
Activ
PRAHOVA, Sat Bătrâni Com. Bătrâni2014-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.597 RON
Profit
33.262 RON
Angajati
1
SUN C CREATIVE MEDIA S.R.L.
CUI: 44060624CAEN: 6010
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2021-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.489 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6010, Prahova

H & H MEDIA S.R.L.
CUI: 2994151CAEN: 6010
Activ
PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi1993-02-03
fara e-Factura
PLOIESTI IMPORT EXPORT SRL
CUI: 2708152CAEN: 6010
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
840.449 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
BEST MIXMEDIA SRL
CUI: 38367919CAEN: 6010
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2017-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.976 RON
Profit
186.456 RON
Angajati
2

Alte firme din Prahova

WZF FIBER OPTIC CORPORATION SRL
CUI: 19165654CAEN: 4321
Activ
PRAHOVA, Sat Măneşti Com. Măneşti2006-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
623.215 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
VITASTOM DENT SRL
CUI: 19168316CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.995 RON
Profit
3.381 RON
Angajati
0
CARSERV IMPEX SRL
CUI: 19148220CAEN: 9531
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.814.802 RON
Profit
5.062 RON
Angajati
8
LYMAKRA SRL
CUI: 19188313CAEN: 8122
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EMDRAI COM SRL
CUI: 19014279CAEN: 4712
Activ
PRAHOVA, Sat Valea Ursoii Com. Valea Călugărească2006-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.017 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDODENT SRL
CUI: 19737748CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.420.148 RON
Profit
775.562 RON
Angajati
14
VIAX PETRINI S.R.L.
CUI: 17378419CAEN: 4391
Activ
PRAHOVA, Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti2005-03-18
fara e-Factura
X-TREME SURVEILANCE SRL
CUI: 23264540CAEN: 4321
Activ
PRAHOVA, Sat Trăisteni Com. Valea Doftanei2008-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.999 RON
Profit
7.524 RON
Angajati
3
CONPEDRO EXPEDITION S.R.L.
CUI: 39803161CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Potigrafu Com. Gorgota2018-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRONTOS SERV SRL?

CUI-ul PRONTOS SERV SRL este 19165662.

Unde este sediul PRONTOS SERV SRL?

PRONTOS SERV SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Teilor nr. 11, 105600, Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata PRONTOS SERV SRL?

PRONTOS SERV SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRONTOS SERV SRL in 2024?

In 2024, PRONTOS SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.000 RON.

Ce activitate are PRONTOS SERV SRL?

PRONTOS SERV SRL are codul CAEN principal 6010 (Activităţi radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio).

Ce profit a inregistrat PRONTOS SERV SRL in 2024?

PRONTOS SERV SRL a inregistrat un profit net de 12.818 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.