Activități generale de curățenie a clădirilor
Surse și actualizareActualizat: 9 octombrie 2026 la 19:59
Despre NID CLEANING SRL
NID CLEANING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, NID CLEANING SRL a raportat o cifra de afaceri de 493.314 RON, in crestere fata de anul precedent (+29.4%). Profitul net inregistrat a fost de 37.298 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 55.402 RON in 2008 la 493.314 RON in 2025.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 493.314 RON
- Venituri totale
- 493.314 RON
- Cheltuieli totale
- 441.210 RON
- Profit brut
- 52.104 RON
- Profit net
- 37.298 RON
- Marja profit net
- 7,56%
- Active imobilizate
- 152.041 RON
- Active circulante
- 150.648 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 72.587 RON
- Casa & conturi bănci
- 78.061 RON
- Capital propriu
- 173.041 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Codrii Neamţului nr. 11, 32435
- Detalii
- CAMERA 2
- Cod postal
- 32435
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 18.10.2023
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 493.314 RON
- Rezultat net
- 37.298 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 493.314 RON | 381.393 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 493.314 RON | 381.397 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 441.210 RON | 302.633 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 52.104 RON | 78.764 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 37.298 RON | 61.553 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 152.041 RON | 120.604 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 150.648 RON | 182.059 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 302.689 RON | 302.663 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 72.587 RON | 112.478 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 78.061 RON | 69.581 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 130.466 RON | 96.840 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 173.041 RON | 205.823 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 12,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 21,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,15 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 57,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 493.314 +29,4% față de anul precedent | 493.314 | 441.210 | 52.104 -33,9% față de anul precedent | 37.298 -39,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 381.393 +23,3% față de anul precedent | 381.397 | 302.633 | 78.764 +507,4% față de anul precedent | 61.553 +685,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 309.350 +45,2% față de anul precedent | 309.350 | 296.383 | 12.967 | 7.835 | 0 | 0 |
| 2022 | 213.003 -72,2% față de anul precedent | 214.868 | 282.319 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 67.451 | 72.929 |
| 2021 | 766.782 +326,6% față de anul precedent | 766.789 | 141.780 | 625.009 +947,4% față de anul precedent | 603.846 +1.004,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 179.731 +6,5% față de anul precedent | 180.095 | 120.421 | 59.674 -2,7% față de anul precedent | 54.665 -2,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 168.840 +12,6% față de anul precedent | 169.045 | 107.728 | 61.317 +40,8% față de anul precedent | 56.246 +44,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 150.008 +68,1% față de anul precedent | 150.110 | 106.546 | 43.564 +819,7% față de anul precedent | 39.061 +1.330,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 89.218 +54,7% față de anul precedent | 91.166 | 86.429 | 4.737 | 2.730 | 0 | 0 |
| 2016 | 57.690 +17,2% față de anul precedent | 57.690 | 103.755 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 46.065 | 47.504 |
| 2015 | 49.210 +10,8% față de anul precedent | 49.567 | 42.446 | 7.121 | 5.635 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 44.430 -24,1% față de anul precedent | 44.700 | 60.708 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 16.008 | 17.341 |
| 2013 | 58.561 +8,3% față de anul precedent | 65.173 | 62.482 | 2.691 | 870 | 0 | 0 |
| 2012 | 54.078 +3,1% față de anul precedent | 54.078 | 68.525 | 0 | 0 | 14.447 | 14.447 |
| 2011 | 52.467 +8,7% față de anul precedent | 52.507 | 58.851 | 0 | 0 | 6.344 | 6.344 |
| 2009 | 48.288 -12,8% față de anul precedent | 48.288 | 53.412 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 5.124 | 8.259 |
| 2008 | 55.402 | 55.406 | 52.990 | 2.416 | 1.031 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 152.041 | 150.648 | 302.689 | 0 | 72.587 | 78.061 |
| 2024 | 120.604 | 182.059 | 302.663 | 0 | 112.478 | 69.581 |
| 2023 | 28.172 | 338.657 | 366.829 | 0 | 271.752 | 66.905 |
| 2022 | 20.958 | 362.190 | 383.148 | 3.465 | 113.207 | 245.518 |
| 2021 | 4.235 | 624.197 | 628.432 | 556 | 212.206 | 411.435 |
| 2020 | 6.224 | 62.020 | 68.244 | 0 | 720 | 61.300 |
| 2019 | 5.150 | 4.954 | 10.104 | 0 | 287 | 4.667 |
| 2018 | 5.012 | 1.187 | 6.199 | 74 | 287 | 826 |
| 2017 | 9.152 | 984 | 10.136 | 357 | 346 | 281 |
| 2016 | 5.036 | 3.065 | 8.101 | 901 | 2.088 | 76 |
| 2015 | 891 | 1.258 | 2.149 | 503 | 621 | 134 |
| 2014 | 1.714 | 2.250 | 3.964 | 571 | 1.635 | 44 |
| 2013 | 5.984 | 8.840 | 14.824 | 2.468 | 5.501 | 871 |
| 2012 | 14.306 | 9.077 | 23.383 | 3.114 | 0 | 5.963 |
| 2011 | 20.529 | 10.142 | 30.671 | 6.677 | 455 | 3.010 |
| 2009 | 34.320 | 4.430 | 38.750 | 4.003 | 98 | 329 |
| 2008 | 41.542 | 5.396 | 46.938 | 3.337 | 1.198 | 861 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130.466 +34,7% față de anul precedent | 173.041 | Neraportat | 1 |
| 2024 | 96.840 +3.684,3% față de anul precedent | 205.823 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 2.559 -70,4% față de anul precedent | 364.270 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 8.634 -62,3% față de anul precedent | 374.933 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 22.876 +84,3% față de anul precedent | 605.627 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 12.411 +47,3% față de anul precedent | 56.341 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 8.428 -86,1% față de anul precedent | 1.676 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 60.794 -41,5% față de anul precedent | -54.570 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 103.840 -0,6% față de anul precedent | -93.631 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 104.462 +104,8% față de anul precedent | -96.361 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 51.006 -13,8% față de anul precedent | -48.857 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 59.158 +12,8% față de anul precedent | -54.492 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 52.440 -15,0% față de anul precedent | -37.151 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 61.692 +13,3% față de anul precedent | -38.021 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 54.444 +19,0% față de anul precedent | -23.773 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 45.738 -0,6% față de anul precedent | -6.988 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 46.015 | 1.271 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 493.314 RON. Profit: 37.298 RON
Cifra de afaceri: 493.314 RON. Profit: 37.298 RON
- Cifra de afaceri
- 493.314 RON +29.35% față de anul precedent
- Profit net
- 37.298 RON -39.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 130.466 RON +34.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20252024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 381.393 RON. Profit: 61.553 RON
Cifra de afaceri: 381.393 RON. Profit: 61.553 RON
- Cifra de afaceri
- 381.393 RON +23.29% față de anul precedent
- Profit net
- 61.553 RON +685.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 96.840 RON +3684.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 309.350 RON. Profit: 7.835 RON
Cifra de afaceri: 309.350 RON. Profit: 7.835 RON
- Cifra de afaceri
- 309.350 RON +45.23% față de anul precedent
- Profit net
- 7.835 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.559 RON -70.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 213.003 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 213.003 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 213.003 RON -72.22% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 72.929 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.634 RON -62.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 766.782 RON. Profit: 603.846 RON
Cifra de afaceri: 766.782 RON. Profit: 603.846 RON
- Cifra de afaceri
- 766.782 RON +326.63% față de anul precedent
- Profit net
- 603.846 RON +1004.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 22.876 RON +84.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 179.731 RON. Profit: 54.665 RON
Cifra de afaceri: 179.731 RON. Profit: 54.665 RON
- Cifra de afaceri
- 179.731 RON +6.45% față de anul precedent
- Profit net
- 54.665 RON -2.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 12.411 RON +47.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 168.840 RON. Profit: 56.246 RON
Cifra de afaceri: 168.840 RON. Profit: 56.246 RON
- Cifra de afaceri
- 168.840 RON +12.55% față de anul precedent
- Profit net
- 56.246 RON +44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.428 RON -86.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 150.008 RON. Profit: 39.061 RON
Cifra de afaceri: 150.008 RON. Profit: 39.061 RON
- Cifra de afaceri
- 150.008 RON +68.14% față de anul precedent
- Profit net
- 39.061 RON +1330.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 60.794 RON -41.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 89.218 RON. Profit: 2.730 RON
Cifra de afaceri: 89.218 RON. Profit: 2.730 RON
- Cifra de afaceri
- 89.218 RON +54.65% față de anul precedent
- Profit net
- 2.730 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 103.840 RON -0.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 57.690 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 57.690 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 57.690 RON +17.23% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 47.504 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 104.462 RON +104.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 49.210 RON. Profit: 5.635 RON
Cifra de afaceri: 49.210 RON. Profit: 5.635 RON
- Cifra de afaceri
- 49.210 RON +10.76% față de anul precedent
- Profit net
- 5.635 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 51.006 RON -13.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 44.430 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.430 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.430 RON -24.13% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 17.341 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 59.158 RON +12.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 58.561 RON. Profit: 870 RON
Cifra de afaceri: 58.561 RON. Profit: 870 RON
- Cifra de afaceri
- 58.561 RON +8.29% față de anul precedent
- Profit net
- 870 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 52.440 RON -15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 54.078 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 54.078 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 54.078 RON +3.07% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 14.447 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 61.692 RON +13.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 52.467 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 52.467 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 52.467 RON +8.65% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.344 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 54.444 RON +19.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 48.288 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 48.288 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 48.288 RON -12.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 8.259 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 45.738 RON -0.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 55.402 RON. Profit: 1.031 RON
Cifra de afaceri: 55.402 RON. Profit: 1.031 RON
- Cifra de afaceri
- 55.402 RON
- Profit net
- 1.031 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 46.015 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNID CLEANING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
NID CLEANING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Proceduri de achiziție
Înregistrare SEAP
- Stare
- Inregistrat
- Tip participant
- Ofertant
- Calitate
- Castigator, Participant
- Înregistrat la
- 16 iulie 2018
- Reprezentant legal
- Macarenco Mario
Catalog electronic
| Calitate | Achiziții directe | Cereri de ofertă | Licitații deschise | Licitații restrânse | Licitații electronice | Proceduri simplificate | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Castigator | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Participant | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Identificare și contact SEAP
- ID SEAP
- 100009727
- CUI
- 19211572
- Denumire în SEAP
- NID CLEANING
- Persoană de contact
- Macarenco Mario
- Adresă
- Strada: Codrii Neamtului, nr. 11, Sector: 3, Judet: Bucuresti, Localitate: Bucuresti, Cod postal: 050186
- Localitate
- Bucuresti
- Județ
- Bucuresti
- Cod poștal
- 050186
- Telefon
- +40 765494457
- Date preluate la
- 9 octombrie 2026
Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 9 octombrie 2026
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8121, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8121, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul NID CLEANING SRL?
CUI-ul NID CLEANING SRL este 19211572.
Unde este sediul NID CLEANING SRL?
NID CLEANING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Codrii Neamţului nr. 11, 32435, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata NID CLEANING SRL?
NID CLEANING SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a NID CLEANING SRL in 2025?
In 2025, NID CLEANING SRL a raportat o cifra de afaceri de 493.314 RON.
Cati angajati are NID CLEANING SRL?
NID CLEANING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.
Ce activitate are NID CLEANING SRL?
NID CLEANING SRL are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).
Ce profit a inregistrat NID CLEANING SRL in 2025?
NID CLEANING SRL a inregistrat un profit net de 37.298 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 9 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 9 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.