Activ Plătitor TVA

RAYVIVIEN COMPANY SRL

CUI: 19231774
CIF: RO19231774
Reg. Com.: J2006001856260
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 noiembrie 2006 · 19 ani
Distribuie:

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:36

Despre RAYVIVIEN COMPANY SRL

RAYVIVIEN COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RAYVIVIEN COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.112.597 RON, in scadere fata de anul precedent (-19.0%). Profitul net inregistrat a fost de 94.161 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 14. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 512.337 RON in 2008 la 2.112.597 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.112.597 RON
Venituri totale
2.127.368 RON
Cheltuieli totale
2.015.112 RON
Profit brut
112.256 RON
Profit net
94.161 RON
Marja profit net
4,46%
Active imobilizate
1.161.861 RON
Active circulante
385.388 RON
Stocuri
307.202 RON
Creanțe
23.476 RON
Casa & conturi bănci
54.710 RON
Capital propriu
681.977 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, Str. Plutelor nr. 2
Telefon0265312782

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, Str. Plutelor nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, Str. Plutelor nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.11.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.112.597 RON
Rezultat net
94.161 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.112.597 RON 2.608.824 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.127.368 RON 2.635.096 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.015.112 RON 2.225.957 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 112.256 RON 409.139 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 94.161 RON 382.787 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.161.861 RON 1.167.971 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 385.388 RON 108.564 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.547.249 RON 1.276.535 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 307.202 RON 59.107 RON
CreanțeSume de încasat 23.476 RON 14.510 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 54.710 RON 34.947 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 872.617 RON 696.064 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 681.977 RON 587.816 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 14 persoane 14 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.547.249RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

56,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.547.249 RON
Datorii totale872.617 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,1 %Profit net / active totale
ROE
13,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.112.597 -19,0% față de anul precedent 2.127.368 2.015.112 112.256 -72,6% față de anul precedent 94.161 -75,4% față de anul precedent 0 0
2023 2.608.824 +5,3% față de anul precedent 2.635.096 2.225.957 409.139 -8,5% față de anul precedent 382.787 -9,3% față de anul precedent 0 0
2022 2.476.963 +24,2% față de anul precedent 2.501.039 2.053.906 447.133 +39,5% față de anul precedent 422.123 +40,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.994.475 -13,3% față de anul precedent 2.016.807 1.696.264 320.543 -30,1% față de anul precedent 300.421 -31,3% față de anul precedent 0 0
2020 2.301.190 +9,6% față de anul precedent 2.389.157 1.930.480 458.677 +58,5% față de anul precedent 437.206 +63,0% față de anul precedent 0 0
2019 2.100.568 +25,5% față de anul precedent 2.145.489 1.856.126 289.363 +695,6% față de anul precedent 268.164 +1.278,4% față de anul precedent 0 0
2018 1.674.075 +46,6% față de anul precedent 1.695.239 1.658.867 36.372 19.455 0 0
2017 1.141.698 -9,7% față de anul precedent 1.173.019 1.196.274 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.255 28.952
2016 1.264.833 -7,0% față de anul precedent 1.269.155 1.205.453 63.702 +27,9% față de anul precedent 63.702 +27,9% față de anul precedent 0 0
2015 1.359.320 +50,6% față de anul precedent 1.364.334 1.314.520 49.814 49.814 Neraportat 0
2014 902.761 +3,2% față de anul precedent 907.650 961.765 0 0 54.115 54.115
2013 874.815 -1,8% față de anul precedent 877.006 910.715 0 0 33.709 33.709
2012 890.415 +27,0% față de anul precedent 890.868 928.882 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 38.014 38.014
2011 700.972 +1,9% față de anul precedent 701.404 699.561 1.843 1.843 0 0
2010 687.938 -6,0% față de anul precedent 696.624 740.654 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 44.030 50.480
2009 731.879 +42,9% față de anul precedent 739.120 708.159 30.961 +307,0% față de anul precedent 25.228 +289,7% față de anul precedent 0 0
2008 512.337 522.571 514.964 7.607 6.474 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.161.861 385.388 1.547.249 307.202 23.476 54.710
2023 1.167.971 108.564 1.276.535 59.107 14.510 34.947
2022 779.946 402.058 1.182.004 26.192 307.265 68.601
2021 785.100 255.596 1.040.696 53.816 130.665 71.115
2020 748.327 89.579 837.906 43.834 25.553 20.192
2019 724.757 156.278 881.035 47.341 76.020 32.917
2018 679.673 183.109 862.782 63.936 118.689 484
2017 628.982 311.920 940.902 279.208 5.292 27.420
2016 549.232 147.092 696.324 140.086 6.476 530
2015 504.617 113.951 618.568 70.399 42.721 831
2014 513.611 290.707 804.318 236.382 52.563 1.762
2013 479.866 296.840 776.706 239.342 51.362 6.136
2012 477.180 195.306 672.486 154.555 38.722 2.029
2011 486.052 216.488 702.540 190.369 24.950 1.169
2010 502.580 140.092 642.672 133.324 6.417 351
2009 363.790 176.963 540.753 171.699 900 4.364
2008 255.065 143.706 398.771 141.062 16 2.628

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 872.617 +25,4% față de anul precedent 681.977 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2023 696.064 -3,5% față de anul precedent 587.816 Neraportat 14 +75,0% față de anul precedent
2022 721.163 +10,7% față de anul precedent 468.186 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2021 651.780 +178,3% față de anul precedent 393.690 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2020 234.189 -61,6% față de anul precedent 603.717 Neraportat 10 -37,5% față de anul precedent
2019 609.264 -40,6% față de anul precedent 271.771 Neraportat 16 +6,7% față de anul precedent
2018 1.025.905 +7,1% față de anul precedent 3.607 Neraportat 15 +66,7% față de anul precedent
2017 957.680 +9,1% față de anul precedent -15.848 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2016 877.849 -4,0% față de anul precedent 13.104 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2015 914.038 -18,0% față de anul precedent -96.461 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2014 1.115.187 +22,1% față de anul precedent -146.275 Neraportat 7 -50,0% față de anul precedent
2013 913.629 +9,6% față de anul precedent -92.160 Neraportat 14 +16,7% față de anul precedent
2012 833.390 -0,6% față de anul precedent -58.451 Neraportat 12 +50,0% față de anul precedent
2011 838.138 +7,3% față de anul precedent -20.437 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2010 781.138 +22,3% față de anul precedent -22.280 Neraportat 9 -25,0% față de anul precedent
2009 638.866 +29,0% față de anul precedent 28.200 Neraportat 12 +33,3% față de anul precedent
2008 495.281 2.972 Neraportat 9

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

52din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.112.597 RON. Profit: 94.161 RON

Cifra de afaceri: 2.112.597 RON. Profit: 94.161 RON

Cifra de afaceri
2.112.597 RON -19.02% față de anul precedent
Profit net
94.161 RON -75.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
872.617 RON +25.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.608.824 RON. Profit: 382.787 RON

Cifra de afaceri: 2.608.824 RON. Profit: 382.787 RON

Cifra de afaceri
2.608.824 RON +5.32% față de anul precedent
Profit net
382.787 RON -9.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +75% față de anul precedent
Datorii
696.064 RON -3.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.476.963 RON. Profit: 422.123 RON

Cifra de afaceri: 2.476.963 RON. Profit: 422.123 RON

Cifra de afaceri
2.476.963 RON +24.19% față de anul precedent
Profit net
422.123 RON +40.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
721.163 RON +10.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.994.475 RON. Profit: 300.421 RON

Cifra de afaceri: 1.994.475 RON. Profit: 300.421 RON

Cifra de afaceri
1.994.475 RON -13.33% față de anul precedent
Profit net
300.421 RON -31.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
651.780 RON +178.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.301.190 RON. Profit: 437.206 RON

Cifra de afaceri: 2.301.190 RON. Profit: 437.206 RON

Cifra de afaceri
2.301.190 RON +9.55% față de anul precedent
Profit net
437.206 RON +63.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -37.5% față de anul precedent
Datorii
234.189 RON -61.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.100.568 RON. Profit: 268.164 RON

Cifra de afaceri: 2.100.568 RON. Profit: 268.164 RON

Cifra de afaceri
2.100.568 RON +25.48% față de anul precedent
Profit net
268.164 RON +1278.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +6.67% față de anul precedent
Datorii
609.264 RON -40.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.674.075 RON. Profit: 19.455 RON

Cifra de afaceri: 1.674.075 RON. Profit: 19.455 RON

Cifra de afaceri
1.674.075 RON +46.63% față de anul precedent
Profit net
19.455 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +66.67% față de anul precedent
Datorii
1.025.905 RON +7.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.141.698 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.141.698 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.141.698 RON -9.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.952 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
957.680 RON +9.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.264.833 RON. Profit: 63.702 RON

Cifra de afaceri: 1.264.833 RON. Profit: 63.702 RON

Cifra de afaceri
1.264.833 RON -6.95% față de anul precedent
Profit net
63.702 RON +27.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
877.849 RON -3.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.359.320 RON. Profit: 49.814 RON

Cifra de afaceri: 1.359.320 RON. Profit: 49.814 RON

Cifra de afaceri
1.359.320 RON +50.57% față de anul precedent
Profit net
49.814 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
914.038 RON -18.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 902.761 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 902.761 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
902.761 RON +3.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.115 RON
Angajati
7 -50% față de anul precedent
Datorii
1.115.187 RON +22.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 874.815 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 874.815 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
874.815 RON -1.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.709 RON
Angajati
14 +16.67% față de anul precedent
Datorii
913.629 RON +9.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 890.415 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 890.415 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
890.415 RON +27.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.014 RON
Angajati
12 +50% față de anul precedent
Datorii
833.390 RON -0.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 700.972 RON. Profit: 1.843 RON

Cifra de afaceri: 700.972 RON. Profit: 1.843 RON

Cifra de afaceri
700.972 RON +1.89% față de anul precedent
Profit net
1.843 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
838.138 RON +7.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 687.938 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 687.938 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
687.938 RON -6% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
50.480 RON
Angajati
9 -25% față de anul precedent
Datorii
781.138 RON +22.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 731.879 RON. Profit: 25.228 RON

Cifra de afaceri: 731.879 RON. Profit: 25.228 RON

Cifra de afaceri
731.879 RON +42.85% față de anul precedent
Profit net
25.228 RON +289.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +33.33% față de anul precedent
Datorii
638.866 RON +28.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 512.337 RON. Profit: 6.474 RON

Cifra de afaceri: 512.337 RON. Profit: 6.474 RON

Cifra de afaceri
512.337 RON
Profit net
6.474 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
495.281 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAYVIVIEN COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş (MUREŞ)

RAYVIVIEN COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş (MUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Mureş

SILVER MENS S.R.L.
CUI: 40275370CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni2018-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.113.551 RON
Profit
240.009 RON
Angajati
14
MASERD SERV S.R.L.
CUI: 37048695CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2017-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.102.520 RON
Profit
312.545 RON
Angajati
5
SARTEMO SRL
CUI: 33701022CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2014-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.128.977 RON
Profit
181.922 RON
Angajati
13
WEY TRADE SRL
CUI: 30109124CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.070.768 RON
Profit
96.487 RON
Angajati
9
ATRAM SRL
CUI: 11810843CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1999-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.385.843 RON
Profit
115.337 RON
Angajati
10
GHERASIM IMPEX SRL
CUI: 15888357CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2003-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.736.471 RON
Profit
321.514 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Mureş

PRO SIND SRL
CUI: 18951637CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2006-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.614.455 RON
Profit
49.020 RON
Angajati
12
BOGDANTUR SRL
CUI: 21571514CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata2007-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.364.786 RON
Profit
1.355.172 RON
Angajati
29
PETRY SRL
CUI: 18903494CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Sat Călimăneşti Com. Fântânele2006-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
377.955 RON
Profit
14.998 RON
Angajati
3
PROFESSIONAL BUILT SRL
CUI: 22180689CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2007-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
666.418 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Alte firme din Mureş

GLORIOSA SRL
CUI: 19231804CAEN: 4776
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2006-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.266 RON
Profit
25.354 RON
Angajati
1
Z PLAN SRL
CUI: 19205864CAEN: 7112
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2006-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.276 RON
Profit
121.354 RON
Angajati
1
FEGE S.R.L.
CUI: 19234460CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2006-11-24
fara e-Factura
OPTIZAN SRL
CUI: 20552786CAEN: 8690
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.154.965 RON
Profit
1.121.950 RON
Angajati
3
AGRO VLAD SRL
CUI: 17124143CAEN: 0142
Activ
MUREŞ, Sat Sărmăşel Orş. Sărmaşu2005-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.352.291 RON
Profit
82.948 RON
Angajati
3
HEL CON STRUCT SRL
CUI: 24178146CAEN: 4120
Activ
MUREŞ, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş2008-07-11
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAYVIVIEN COMPANY SRL?

CUI-ul RAYVIVIEN COMPANY SRL este 19231774.

Unde este sediul RAYVIVIEN COMPANY SRL?

RAYVIVIEN COMPANY SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, Str. Plutelor nr. 2, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata RAYVIVIEN COMPANY SRL?

RAYVIVIEN COMPANY SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAYVIVIEN COMPANY SRL in 2024?

In 2024, RAYVIVIEN COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.112.597 RON.

Cati angajati are RAYVIVIEN COMPANY SRL?

RAYVIVIEN COMPANY SRL a raportat un numar mediu de 14 salariati in 2024.

Ce activitate are RAYVIVIEN COMPANY SRL?

RAYVIVIEN COMPANY SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat RAYVIVIEN COMPANY SRL in 2024?

RAYVIVIEN COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 94.161 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.