Activ Plătitor TVAe‑Factură

CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA

CUI: 19266411
CIF: RO19266411
Reg. Com.: F37/1067/2005
CAEN: 0161
Formă: Necunoscut
Înființată: 1 ianuarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:31

Despre CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA

CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA este o necunoscut cu sediul in Sat Tutova Com. Tutova, judetul VASLUI, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală" (cod CAEN 0161), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2024.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Sat Tutova Com. Tutova, 737550

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Sat Tutova Com. Tutova, 737550
Cod poștal: 737550
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Sat Tutova Com. Tutova, 737550
Cod postal
737550
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 01.01.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2013 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA (Necunoscut) - CAEN 0161 in Sat Tutova Com. Tutova (VASLUI)

CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA (Necunoscut) - CAEN 0161 in Sat Tutova Com. Tutova (VASLUI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0161, Vaslui

FRATIA SA
CUI: 8564005CAEN: 0161
Activ
VASLUI, Sat Vizureni Com. Tutova1996-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.337.035 RON
Profit
51.614 RON
Angajati
22
MADITOM IMPEX SRL
CUI: 5760716CAEN: 0161
Activ
VASLUI, Sat Griviţa Com. Griviţa1994-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.614.491 RON
Profit
239.600 RON
Angajati
9
AGROMEC CODAESTI SA
CUI: 8174231CAEN: 0161
Activ
VASLUI, Sat Codăeşti Com. Codăeşti1996-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.070.060 RON
Profit
62.595 RON
Angajati
8
COMPANIA DE ZBOR AMICII SRL
CUI: 834553CAEN: 0161
Activ
VASLUI, Sat Tutova Com. Tutova1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.660.532 RON
Profit
758.771 RON
Angajati
7
DRUDALIN SRL
CUI: 18219950CAEN: 0161
Activ
VASLUI, Sat Broscoşeşti Com. Lunca Banului2005-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.958.747 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
KURIER CRISGO SRL
CUI: 36909924CAEN: 0161
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2017-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.939.909 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
AGROROXRAI SRL
CUI: 21295028CAEN: 0161
Activ
VASLUI, Sat Roşiori Com. Buneşti-Avereşti2007-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.856.396 RON
Profit
356.243 RON
Angajati
2
PRESTAGRO BADEANA SRL
CUI: 6242488CAEN: 0161
Activ
VASLUI, Sat Bădeana Com. Tutova1994-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.557.181 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
CLAASAGRICOLA S.R.L.
CUI: 36137832CAEN: 0161
Activ
VASLUI, Sat Simila Com. Zorleni2016-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.191.371 RON
Profit
124.628 RON
Angajati
1
PROSEMCOM SRL
CUI: 18624430CAEN: 0161
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2006-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.146.102 RON
Profit
80.482 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA?

CUI-ul CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA este 19266411.

Unde este sediul CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA?

CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA are sediul in Romania, VASLUI, Sat Tutova Com. Tutova, 737550, Sat Tutova Com. Tutova, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA?

CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA?

CIOLACU V. INTREPRINDERE INDIVIDUALA are codul CAEN principal 0161 (Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.