Activ

FITOVET SRL

CUI: 19275657
CIF: 19275657
Reg. Com.: J12/4089/2006
CAEN: 7500
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 decembrie 2006 · 19 ani
Distribuie:

Activități veterinare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:04

Despre FITOVET SRL

FITOVET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități veterinare" (cod CAEN 7500), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FITOVET SRL a raportat o cifra de afaceri de 280.488 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.3%). Profitul net inregistrat a fost de 21.342 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 100.664 RON in 2008 la 280.488 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
280.488 RON
Venituri totale
280.488 RON
Cheltuieli totale
243.654 RON
Profit brut
36.834 RON
Profit net
21.342 RON
Marja profit net
7,61%
Active imobilizate
162.710 RON
Active circulante
116.676 RON
Stocuri
33.949 RON
Creanțe
7.559 RON
Casa & conturi bănci
75.168 RON
Capital propriu
234.752 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aurel Vlaicu nr. 27, 400581

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aurel Vlaicu nr. 27, 400581
Cod poștal: 400581
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aurel Vlaicu nr. 27, 400581
Cod postal
400581
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.11.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
280.488 RON
Rezultat net
21.342 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 280.488 RON 269.009 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 280.488 RON 269.009 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 243.654 RON 191.401 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 36.834 RON 77.608 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 21.342 RON 61.046 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 162.710 RON 3.976 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 116.676 RON 258.845 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 279.386 RON 262.821 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 33.949 RON 38.644 RON
CreanțeSume de încasat 7.559 RON 210.623 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 75.168 RON 9.578 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 44.634 RON 49.411 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 234.752 RON 213.410 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active279.386RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

16,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale279.386 RON
Datorii totale44.634 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,6 %Profit net / active totale
ROE
9,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
84,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 280.488 +4,3% față de anul precedent 280.488 243.654 36.834 -52,5% față de anul precedent 21.342 -65,0% față de anul precedent 0 0
2023 269.009 +11,2% față de anul precedent 269.009 191.401 77.608 -15,3% față de anul precedent 61.046 -28,1% față de anul precedent 0 0
2022 241.842 +82,6% față de anul precedent 241.842 150.178 91.664 +812,4% față de anul precedent 84.950 +1.311,1% față de anul precedent 0 0
2021 132.422 -33,6% față de anul precedent 132.422 122.375 10.047 -86,7% față de anul precedent 6.020 -91,3% față de anul precedent 0 0
2020 199.466 +38,7% față de anul precedent 199.466 124.043 75.423 +10.288,8% față de anul precedent 69.439 0 0
2019 143.866 +24,2% față de anul precedent 143.866 143.140 726 -97,8% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.590
2018 115.851 +11,8% față de anul precedent 115.851 83.326 32.525 +58,5% față de anul precedent 29.049 +66,8% față de anul precedent 0 0
2017 103.644 +28,1% față de anul precedent 103.644 83.118 20.526 +44,5% față de anul precedent 17.416 +47,9% față de anul precedent 0 0
2016 80.915 -23,1% față de anul precedent 80.915 66.710 14.205 -27,1% față de anul precedent 11.778 -27,9% față de anul precedent 0 0
2015 105.219 +35,0% față de anul precedent 105.219 85.734 19.485 16.329 Neraportat 0
2014 77.931 +44,3% față de anul precedent 77.931 105.187 0 0 27.256 29.594
2013 53.993 -37,5% față de anul precedent 53.993 59.054 0 0 5.061 6.682
2012 86.376 +26,2% față de anul precedent 86.376 96.387 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.011 10.011
2011 68.426 -33,1% față de anul precedent 68.426 67.516 910 795 0 0
2010 102.231 +15,8% față de anul precedent 102.247 102.555 0 0 308 4.608
2009 88.259 -12,3% față de anul precedent 88.259 98.899 0 0 10.640 13.507
2008 100.664 100.664 108.632 0 0 7.968 7.968

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 162.710 116.676 279.386 33.949 7.559 75.168
2023 3.976 258.845 262.821 38.644 210.623 9.578
2022 1.796 167.678 169.474 51.461 62.592 53.625
2021 1.796 80.638 82.434 17.361 62.592 685
2020 1.795 69.388 71.183 8.309 56.000 5.079
2019 1.795 13.224 15.019 12.042 0 1.182
2018 1.795 55.833 57.628 54.413 0 1.420
2017 1.795 38.751 40.546 36.879 0 1.872
2016 2.730 1.634 4.364 1.528 0 106
2015 2.730 3.848 6.578 3.653 0 195
2014 2.730 13.473 16.203 8.384 0 5.089
2013 2.730 34.531 37.261 32.496 0 2.035
2012 2.730 32.113 34.843 29.056 0 3.057
2011 2.730 52.199 54.929 51.914 0 285
2010 3.665 22.859 26.524 22.058 0 801
2009 3.665 35.061 38.726 34.036 0 1.025
2008 3.665 28.065 31.730 23.868 0 4.197

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 44.634 -9,7% față de anul precedent 234.752 Neraportat 0
2023 49.411 +188,8% față de anul precedent 213.410 Neraportat 0
2022 17.109 +13,9% față de anul precedent 152.365 Neraportat 0
2021 15.019 +53,4% față de anul precedent 67.415 Neraportat 0
2020 9.788 -57,6% față de anul precedent 61.395 Neraportat 0
2019 23.062 -62,9% față de anul precedent -8.043 Neraportat 0
2018 62.081 -16,2% față de anul precedent -4.453 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 74.048 +34,0% față de anul precedent -33.502 Neraportat 1
2016 55.282 -20,2% față de anul precedent -50.918 Neraportat 0
2015 69.274 -27,3% față de anul precedent -62.696 Neraportat 0
2014 95.229 +9,9% față de anul precedent -79.026 Neraportat 0
2013 86.692 +11,7% față de anul precedent -49.431 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 77.592 -2,7% față de anul precedent -42.749 Neraportat 1
2011 79.712 +53,0% față de anul precedent -24.783 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 52.101 -12,7% față de anul precedent -25.577 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 59.695 +52,3% față de anul precedent -20.969 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 39.192 -7.462 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 280.488 RON. Profit: 21.342 RON

Cifra de afaceri: 280.488 RON. Profit: 21.342 RON

Cifra de afaceri
280.488 RON +4.27% față de anul precedent
Profit net
21.342 RON -65.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
44.634 RON -9.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 269.009 RON. Profit: 61.046 RON

Cifra de afaceri: 269.009 RON. Profit: 61.046 RON

Cifra de afaceri
269.009 RON +11.23% față de anul precedent
Profit net
61.046 RON -28.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
49.411 RON +188.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 241.842 RON. Profit: 84.950 RON

Cifra de afaceri: 241.842 RON. Profit: 84.950 RON

Cifra de afaceri
241.842 RON +82.63% față de anul precedent
Profit net
84.950 RON +1311.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.109 RON +13.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 132.422 RON. Profit: 6.020 RON

Cifra de afaceri: 132.422 RON. Profit: 6.020 RON

Cifra de afaceri
132.422 RON -33.61% față de anul precedent
Profit net
6.020 RON -91.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.019 RON +53.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 199.466 RON. Profit: 69.439 RON

Cifra de afaceri: 199.466 RON. Profit: 69.439 RON

Cifra de afaceri
199.466 RON +38.65% față de anul precedent
Profit net
69.439 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.788 RON -57.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 143.866 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 143.866 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
143.866 RON +24.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.590 RON
Angajati
0
Datorii
23.062 RON -62.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 115.851 RON. Profit: 29.049 RON

Cifra de afaceri: 115.851 RON. Profit: 29.049 RON

Cifra de afaceri
115.851 RON +11.78% față de anul precedent
Profit net
29.049 RON +66.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
62.081 RON -16.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 103.644 RON. Profit: 17.416 RON

Cifra de afaceri: 103.644 RON. Profit: 17.416 RON

Cifra de afaceri
103.644 RON +28.09% față de anul precedent
Profit net
17.416 RON +47.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
74.048 RON +33.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 80.915 RON. Profit: 11.778 RON

Cifra de afaceri: 80.915 RON. Profit: 11.778 RON

Cifra de afaceri
80.915 RON -23.1% față de anul precedent
Profit net
11.778 RON -27.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
55.282 RON -20.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 105.219 RON. Profit: 16.329 RON

Cifra de afaceri: 105.219 RON. Profit: 16.329 RON

Cifra de afaceri
105.219 RON +35.02% față de anul precedent
Profit net
16.329 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.274 RON -27.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 77.931 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 77.931 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
77.931 RON +44.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.594 RON
Angajati
0
Datorii
95.229 RON +9.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 53.993 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.993 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.993 RON -37.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.682 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
86.692 RON +11.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 86.376 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.376 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.376 RON +26.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.011 RON
Angajati
1
Datorii
77.592 RON -2.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 68.426 RON. Profit: 795 RON

Cifra de afaceri: 68.426 RON. Profit: 795 RON

Cifra de afaceri
68.426 RON -33.07% față de anul precedent
Profit net
795 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
79.712 RON +53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 102.231 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.231 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.231 RON +15.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.608 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
52.101 RON -12.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 88.259 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 88.259 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
88.259 RON -12.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.507 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
59.695 RON +52.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 100.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.664 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.968 RON
Angajati
2
Datorii
39.192 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFITOVET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

FITOVET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7500, Cluj

VETOPIA S.R.L.
CUI: 48563076CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.269 RON
Profit
34.081 RON
Angajati
1
MAXIVET SRL
CUI: 23807094CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Sat Petreştii de Jos Com. Petreştii de Jos2008-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.811 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CRISVET SRL
CUI: 22367203CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.801 RON
Profit
32.296 RON
Angajati
1
DI BIO VET SRL
CUI: 14592468CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Sat Iara Com. Iara2002-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.797 RON
Profit
39.274 RON
Angajati
2
MACROVET S.R.L.
CUI: 45121410CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
302.699 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NOVAVET SRL
CUI: 12744969CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Mun. Turda2000-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7500, Cluj

ADRI TRANS SRL
CUI: 19123861CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.023 RON
Profit
20.265 RON
Angajati
3
SANDVET SRL
CUI: 21486648CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2007-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
331.625 RON
Profit
1.159 RON
Angajati
4
DVH VET SRL
CUI: 18537415CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2006-03-30
fara e-Factura
ADEVET S.R.L.
CUI: 22318570CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Sat Ceanu Mare Com. Ceanu Mare2007-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
419.641 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Cluj

IDEAL TECHNIK SRL
CUI: 19275630CAEN: 4614
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.057 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
STILLTECH SRL
CUI: 19275681CAEN: 2561
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
922.535 RON
Profit
405.219 RON
Angajati
2
GPR INVEST SRL
CUI: 19243620CAEN: 1812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
533.648 RON
Profit
299.284 RON
Angajati
1
ATV FUN SRL
CUI: 19284531CAEN: 9319
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.299 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HOS PROD S.R.L.
CUI: 20167292CAEN: 7410
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.569 RON
Profit
20.109 RON
Angajati
2
MIX AUTO SRL
CUI: 18395086CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.015 RON
Profit
16.928 RON
Angajati
1
GYM MARKETING S.R.L.
CUI: 22066588CAEN: 7320
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.749 RON
Profit
51.921 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FITOVET SRL?

CUI-ul FITOVET SRL este 19275657.

Unde este sediul FITOVET SRL?

FITOVET SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aurel Vlaicu nr. 27, 400581, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata FITOVET SRL?

FITOVET SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FITOVET SRL in 2024?

In 2024, FITOVET SRL a raportat o cifra de afaceri de 280.488 RON.

Ce activitate are FITOVET SRL?

FITOVET SRL are codul CAEN principal 7500 (Activități veterinare).

Ce profit a inregistrat FITOVET SRL in 2024?

FITOVET SRL a inregistrat un profit net de 21.342 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.