Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 15:42
Despre D.A.D. BUSINESS GROUP SRL
D.A.D. BUSINESS GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, D.A.D. BUSINESS GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 232.311 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.7%). Profitul net inregistrat a fost de 28.714 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 82.000 RON in 2008 la 232.311 RON in 2024. Datoriile raportate (287.358 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 232.311 RON
- Venituri totale
- 243.845 RON
- Cheltuieli totale
- 212.985 RON
- Profit brut
- 30.860 RON
- Profit net
- 28.714 RON
- Marja profit net
- 12,36%
- Active imobilizate
- 6.246 RON
- Active circulante
- 443.836 RON
- Stocuri
- 365.487 RON
- Creanțe
- 63.670 RON
- Casa & conturi bănci
- 14.679 RON
- Capital propriu
- 162.724 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Vârful cu Dor nr. 71, 900035
- Cod postal
- 900035
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 05.12.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 232.311 RON
- Rezultat net
- 28.714 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 232.311 RON | 238.749 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 243.845 RON | 238.749 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 212.985 RON | 200.199 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 30.860 RON | 38.550 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 28.714 RON | 36.448 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 6.246 RON | 7.095 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 443.836 RON | 964.229 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 450.082 RON | 971.324 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 365.487 RON | 818.290 RON |
| CreanțeSume de încasat | 63.670 RON | 129.248 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 14.679 RON | 16.691 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 287.358 RON | 837.314 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 162.724 RON | 134.010 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 6,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 17,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,54 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 36,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 232.311 -2,7% față de anul precedent | 243.845 | 212.985 | 30.860 -20,0% față de anul precedent | 28.714 -21,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 238.749 +2,9% față de anul precedent | 238.749 | 200.199 | 38.550 -36,5% față de anul precedent | 36.448 -38,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 232.010 -42,4% față de anul precedent | 232.010 | 171.273 | 60.737 +64,2% față de anul precedent | 58.767 +76,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 402.614 +46,5% față de anul precedent | 402.614 | 365.629 | 36.985 +267,6% față de anul precedent | 33.340 +319,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 274.833 -33,9% față de anul precedent | 278.534 | 268.473 | 10.061 +19,7% față de anul precedent | 7.954 +87,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 415.670 +39,3% față de anul precedent | 415.670 | 407.263 | 8.407 -95,3% față de anul precedent | 4.250 -97,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 298.325 +37,4% față de anul precedent | 558.331 | 380.709 | 177.622 +132.453,7% față de anul precedent | 172.048 | 0 | 0 |
| 2017 | 217.133 +5.418,0% față de anul precedent | 223.797 | 223.663 | 134 | 0 | 0 | 1.953 |
| 2016 | 3.935 +207,2% față de anul precedent | 3.935 | 84.344 | 0 | 0 | 80.409 | 80.448 |
| 2015 | 1.281 -33,5% față de anul precedent | 23.790 | 116.546 | 0 | 0 | Neraportat | 93.470 |
| 2014 | 1.926 | 1.926 | 40.413 | 0 | 0 | 38.487 | 38.545 |
| 2013 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 9.205 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 9.205 | 9.205 |
| 2012 | 6.300 -58,0% față de anul precedent | 6.301 | 5.678 | 623 -93,0% față de anul precedent | 434 -94,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 15.000 | 15.000 | 6.055 | 8.945 | 8.495 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 | 1 | 5.163 | 0 | 0 | 5.162 | 6.812 |
| 2009 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 8.534 | 0 | 0 | 8.534 | 11.401 |
| 2008 | 82.000 | 82.001 | 87.472 | 0 | 0 | 5.471 | 7.521 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.246 | 443.836 | 450.082 | 365.487 | 63.670 | 14.679 |
| 2023 | 7.095 | 964.229 | 971.324 | 818.290 | 129.248 | 16.691 |
| 2022 | 9.600 | 817.024 | 826.624 | 698.122 | 118.352 | 550 |
| 2021 | 19.241 | 779.068 | 798.309 | 596.664 | 159.713 | 22.691 |
| 2020 | 35.103 | 761.899 | 797.002 | 655.028 | 67.494 | 39.377 |
| 2019 | 33.573 | 933.926 | 967.499 | 557.191 | 376.274 | 461 |
| 2018 | 49.177 | 273.539 | 322.716 | 238.671 | 34.786 | 82 |
| 2017 | 7.323 | 64.920 | 72.243 | 225 | 61.939 | 2.756 |
| 2016 | 24.246 | 50.436 | 74.682 | 0 | 50.093 | 343 |
| 2015 | 43.367 | 50.890 | 94.257 | 0 | 50.890 | 0 |
| 2014 | 47.133 | 73.709 | 120.842 | 0 | 73.709 | 0 |
| 2013 | 53.173 | 76.300 | 129.473 | 3.232 | 73.068 | 0 |
| 2012 | 60.434 | 77.170 | 137.604 | 3.232 | 73.938 | 0 |
| 2011 | 10.434 | 66.947 | 77.381 | 940 | 66.007 | 0 |
| 2010 | 10.434 | 53.390 | 63.824 | 0 | 51.534 | 1.856 |
| 2009 | 12.457 | 71.973 | 84.430 | 0 | 71.973 | 0 |
| 2008 | 12.250 | 73.467 | 85.717 | 0 | 73.442 | 25 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 287.358 -65,7% față de anul precedent | 162.724 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 837.314 +14,9% față de anul precedent | 134.010 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 728.758 -4,0% față de anul precedent | 97.866 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 759.210 -4,0% față de anul precedent | 39.099 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2020 | 791.062 -18,4% față de anul precedent | 5.940 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2019 | 969.513 +194,7% față de anul precedent | -2.014 | Neraportat | 4 -33,3% față de anul precedent |
| 2018 | 328.979 +31,3% față de anul precedent | -6.263 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2017 | 250.554 -0,2% față de anul precedent | -178.311 | Neraportat | 7 +133,3% față de anul precedent |
| 2016 | 251.041 +27,5% față de anul precedent | -176.359 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 196.841 +59,7% față de anul precedent | -95.910 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2014 | 123.283 +32,0% față de anul precedent | -2.441 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 93.368 +1,2% față de anul precedent | 36.105 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 92.294 +183,9% față de anul precedent | 45.310 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 32.505 +18,2% față de anul precedent | 44.876 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 27.502 -33,4% față de anul precedent | 36.322 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 41.296 +32,4% față de anul precedent | 43.134 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 31.182 | 54.535 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 232.311 RON. Profit: 28.714 RON
Cifra de afaceri: 232.311 RON. Profit: 28.714 RON
- Cifra de afaceri
- 232.311 RON -2.7% față de anul precedent
- Profit net
- 28.714 RON -21.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 287.358 RON -65.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 238.749 RON. Profit: 36.448 RON
Cifra de afaceri: 238.749 RON. Profit: 36.448 RON
- Cifra de afaceri
- 238.749 RON +2.9% față de anul precedent
- Profit net
- 36.448 RON -37.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 837.314 RON +14.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 232.010 RON. Profit: 58.767 RON
Cifra de afaceri: 232.010 RON. Profit: 58.767 RON
- Cifra de afaceri
- 232.010 RON -42.37% față de anul precedent
- Profit net
- 58.767 RON +76.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 728.758 RON -4.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 402.614 RON. Profit: 33.340 RON
Cifra de afaceri: 402.614 RON. Profit: 33.340 RON
- Cifra de afaceri
- 402.614 RON +46.49% față de anul precedent
- Profit net
- 33.340 RON +319.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 759.210 RON -4.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 274.833 RON. Profit: 7.954 RON
Cifra de afaceri: 274.833 RON. Profit: 7.954 RON
- Cifra de afaceri
- 274.833 RON -33.88% față de anul precedent
- Profit net
- 7.954 RON +87.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 791.062 RON -18.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 415.670 RON. Profit: 4.250 RON
Cifra de afaceri: 415.670 RON. Profit: 4.250 RON
- Cifra de afaceri
- 415.670 RON +39.33% față de anul precedent
- Profit net
- 4.250 RON -97.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 969.513 RON +194.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 298.325 RON. Profit: 172.048 RON
Cifra de afaceri: 298.325 RON. Profit: 172.048 RON
- Cifra de afaceri
- 298.325 RON +37.39% față de anul precedent
- Profit net
- 172.048 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 328.979 RON +31.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 217.133 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 217.133 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 217.133 RON +5417.99% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.953 RON
- Angajati
- 7 +133.33% față de anul precedent
- Datorii
- 250.554 RON -0.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.935 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.935 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.935 RON +207.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 80.448 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 251.041 RON +27.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.281 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.281 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.281 RON -33.49% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 93.470 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 196.841 RON +59.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.926 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.926 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.926 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 38.545 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 123.283 RON +32.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 9.205 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 93.368 RON +1.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 6.300 RON. Profit: 434 RON
Cifra de afaceri: 6.300 RON. Profit: 434 RON
- Cifra de afaceri
- 6.300 RON -58% față de anul precedent
- Profit net
- 434 RON -94.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 92.294 RON +183.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 15.000 RON. Profit: 8.495 RON
Cifra de afaceri: 15.000 RON. Profit: 8.495 RON
- Cifra de afaceri
- 15.000 RON
- Profit net
- 8.495 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 32.505 RON +18.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.812 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 27.502 RON -33.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.401 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 41.296 RON +32.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 82.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 82.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 82.000 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.521 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 31.182 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataD.A.D. BUSINESS GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)
D.A.D. BUSINESS GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4520, Constanţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Constanţa
Alte firme din Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul D.A.D. BUSINESS GROUP SRL?
CUI-ul D.A.D. BUSINESS GROUP SRL este 19315468.
Unde este sediul D.A.D. BUSINESS GROUP SRL?
D.A.D. BUSINESS GROUP SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. VARFUL CU DOR nr. 71, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata D.A.D. BUSINESS GROUP SRL?
D.A.D. BUSINESS GROUP SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a D.A.D. BUSINESS GROUP SRL in 2024?
In 2024, D.A.D. BUSINESS GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 232.311 RON.
Cati angajati are D.A.D. BUSINESS GROUP SRL?
D.A.D. BUSINESS GROUP SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are D.A.D. BUSINESS GROUP SRL?
D.A.D. BUSINESS GROUP SRL are codul CAEN principal 4520.
Ce profit a inregistrat D.A.D. BUSINESS GROUP SRL in 2024?
D.A.D. BUSINESS GROUP SRL a inregistrat un profit net de 28.714 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.