Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 17:30
Despre MARLON TRANS SRL
MARLON TRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, MARLON TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 213.965 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 787.735 RON in 2008 la 213.965 RON in 2025.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 213.965 RON
- Venituri totale
- 213.965 RON
- Cheltuieli totale
- 213.759 RON
- Profit brut
- 206 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 357 RON
- Active circulante
- 272.757 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 45.403 RON
- Casa & conturi bănci
- 227.354 RON
- Capital propriu
- 82.147 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 354
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 07.12.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 11 noiembrie 2016
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 11 noiembrie 2016
- Data reactivare
- 17 ianuarie 2017
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 213.965 RON
- Rezultat net
- -1.699 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 213.965 RON | 254.769 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 213.965 RON | 254.785 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 213.759 RON | 236.591 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 206 RON | 18.194 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 15.698 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 1.699 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 357 RON | 1.072 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 272.757 RON | 296.116 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 273.114 RON | 297.188 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 45.403 RON | 92.637 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 227.354 RON | 203.479 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 190.967 RON | 213.342 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 82.147 RON | 83.846 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,43 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 30,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 213.965 -16,0% față de anul precedent | 213.965 | 213.759 | 206 -98,9% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 1.699 |
| 2024 | 254.769 -21,9% față de anul precedent | 254.785 | 236.591 | 18.194 -56,5% față de anul precedent | 15.698 -59,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 326.282 +47,9% față de anul precedent | 326.282 | 284.461 | 41.821 +128,7% față de anul precedent | 38.623 +135,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 220.690 +58,7% față de anul precedent | 221.530 | 203.247 | 18.283 +35,1% față de anul precedent | 16.408 +34,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 139.077 -5,8% față de anul precedent | 139.077 | 125.547 | 13.530 | 12.168 | 0 | 0 |
| 2020 | 147.615 -71,0% față de anul precedent | 151.215 | 344.460 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 193.245 | 194.791 |
| 2019 | 509.792 -22,1% față de anul precedent | 509.793 | 125.177 | 384.616 +1.875,4% față de anul precedent | 379.518 +2.836,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 654.393 -16,9% față de anul precedent | 654.394 | 634.924 | 19.470 +24,5% față de anul precedent | 12.925 +66,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 787.586 +9,9% față de anul precedent | 787.587 | 771.946 | 15.641 | 7.766 | 0 | 0 |
| 2016 | 716.425 -5,1% față de anul precedent | 716.427 | 733.575 | 0 | 0 | 17.148 | 17.148 |
| 2015 | 754.907 +24,4% față de anul precedent | 754.908 | 759.061 | 0 | 0 | Neraportat | 4.153 |
| 2014 | 606.705 +5,8% față de anul precedent | 606.709 | 640.975 | 0 | 0 | 34.266 | 34.266 |
| 2013 | 573.314 -0,1% față de anul precedent | 575.021 | 600.190 | 0 | 0 | 25.169 | 25.169 |
| 2012 | 573.986 -7,9% față de anul precedent | 574.583 | 611.503 | 0 | 0 | 36.920 | 36.920 |
| 2011 | 622.999 -16,8% față de anul precedent | 626.601 | 684.386 | 0 | 0 | 57.785 | 57.785 |
| 2010 | 748.708 -14,3% față de anul precedent | 754.098 | 793.042 | 0 | 0 | 38.944 | 45.394 |
| 2009 | 873.267 +10,9% față de anul precedent | 873.293 | 885.159 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 11.866 | 19.199 |
| 2008 | 787.735 | 791.370 | 789.497 | 1.873 | 1.570 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 357 | 272.757 | 273.114 | 0 | 45.403 | 227.354 |
| 2024 | 1.072 | 296.116 | 297.188 | 0 | 92.637 | 203.479 |
| 2023 | 1.786 | 101.168 | 102.954 | -5.639 | 86.688 | 20.119 |
| 2022 | 2.500 | 64.927 | 67.427 | -5.639 | 70.157 | 409 |
| 2021 | 0 | 33.401 | 33.401 | 0 | 31.988 | 1.413 |
| 2020 | 0 | 23.056 | 23.056 | 0 | 15.780 | 7.276 |
| 2019 | 2 | 304.345 | 304.347 | 275.635 | 22.084 | 6.626 |
| 2018 | 0 | 33.989 | 33.989 | 0 | 19.856 | 14.133 |
| 2017 | -2.363 | 62.867 | 60.504 | 2.030 | 20.626 | 40.211 |
| 2016 | -2.363 | 29.434 | 27.071 | 485 | 2.541 | 26.408 |
| 2015 | -220 | 14.140 | 13.920 | 4.659 | 1.507 | 7.974 |
| 2014 | -220 | 17.076 | 16.856 | 13.300 | 2.151 | 1.625 |
| 2013 | 6.868 | 6.473 | 13.341 | 0 | 2.374 | 4.099 |
| 2012 | 21.334 | 4.486 | 25.820 | 0 | 1.635 | 2.851 |
| 2011 | 62.002 | 4.875 | 66.877 | 0 | 3.084 | 1.791 |
| 2010 | 117.161 | 9.252 | 126.413 | 0 | 4.616 | 4.636 |
| 2009 | 129.794 | 19.648 | 149.442 | 0 | 3.045 | 16.603 |
| 2008 | 173.360 | 18.749 | 192.109 | 0 | 5.409 | 13.340 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 190.967 -10,5% față de anul precedent | 82.147 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2024 | 213.342 +509,4% față de anul precedent | 83.846 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 35.010 -8,1% față de anul precedent | 67.944 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 38.107 +86,0% față de anul precedent | 29.320 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 20.488 -8,2% față de anul precedent | 12.913 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 22.312 -83,1% față de anul precedent | 744 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 131.889 -45,0% față de anul precedent | 172.458 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 239.858 -15,6% față de anul precedent | -205.869 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 284.198 +8,5% față de anul precedent | -223.694 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 262.025 +13,1% față de anul precedent | -234.954 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2015 | 231.726 +0,5% față de anul precedent | -217.806 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 230.495 +19,8% față de anul precedent | -213.639 | Neraportat | 3 |
| 2013 | 192.415 +6,1% față de anul precedent | -179.074 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 181.411 -2,2% față de anul precedent | -153.904 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 185.441 -2,1% față de anul precedent | -116.984 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 189.320 +12,1% față de anul precedent | -59.199 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 168.941 -12,7% față de anul precedent | -17.029 | Neraportat | 4 +100,0% față de anul precedent |
| 2008 | 193.511 | 2.170 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MSMARIAN STAN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
24 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4769/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2025 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 213.965 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 213.965 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 213.965 RON -16.02% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.699 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 190.967 RON -10.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20252024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 254.769 RON. Profit: 15.698 RON
Cifra de afaceri: 254.769 RON. Profit: 15.698 RON
- Cifra de afaceri
- 254.769 RON -21.92% față de anul precedent
- Profit net
- 15.698 RON -59.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 213.342 RON +509.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 326.282 RON. Profit: 38.623 RON
Cifra de afaceri: 326.282 RON. Profit: 38.623 RON
- Cifra de afaceri
- 326.282 RON +47.85% față de anul precedent
- Profit net
- 38.623 RON +135.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 35.010 RON -8.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 220.690 RON. Profit: 16.408 RON
Cifra de afaceri: 220.690 RON. Profit: 16.408 RON
- Cifra de afaceri
- 220.690 RON +58.68% față de anul precedent
- Profit net
- 16.408 RON +34.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 38.107 RON +86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 139.077 RON. Profit: 12.168 RON
Cifra de afaceri: 139.077 RON. Profit: 12.168 RON
- Cifra de afaceri
- 139.077 RON -5.78% față de anul precedent
- Profit net
- 12.168 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 20.488 RON -8.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 147.615 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 147.615 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 147.615 RON -71.04% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 194.791 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 22.312 RON -83.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 509.792 RON. Profit: 379.518 RON
Cifra de afaceri: 509.792 RON. Profit: 379.518 RON
- Cifra de afaceri
- 509.792 RON -22.1% față de anul precedent
- Profit net
- 379.518 RON +2836.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 131.889 RON -45.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 654.393 RON. Profit: 12.925 RON
Cifra de afaceri: 654.393 RON. Profit: 12.925 RON
- Cifra de afaceri
- 654.393 RON -16.91% față de anul precedent
- Profit net
- 12.925 RON +66.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 239.858 RON -15.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 787.586 RON. Profit: 7.766 RON
Cifra de afaceri: 787.586 RON. Profit: 7.766 RON
- Cifra de afaceri
- 787.586 RON +9.93% față de anul precedent
- Profit net
- 7.766 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 284.198 RON +8.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2016 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 716.425 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 716.425 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 716.425 RON -5.1% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 17.148 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 262.025 RON +13.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 754.907 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 754.907 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 754.907 RON +24.43% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.153 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 231.726 RON +0.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 606.705 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 606.705 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 606.705 RON +5.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 34.266 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 230.495 RON +19.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 573.314 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 573.314 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 573.314 RON -0.12% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 25.169 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 192.415 RON +6.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 573.986 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 573.986 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 573.986 RON -7.87% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 36.920 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 181.411 RON -2.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 622.999 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 622.999 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 622.999 RON -16.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 57.785 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 185.441 RON -2.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
06.022026Mentiune · Buletin 4769/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 04.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- MARLON TRANS SRL
- CUI
- 19408710
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 06.02.2026
- Registrul Comerțului
- J40/20091/2006
- EUID
- ROONRC.J40/20091/2006
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, Sos. Pantelimon, Nr. 354, Bl. 2, Scara 1, Etaj 4, Ap. 16
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 100132
- Data încheierii
- 06.02.2026
- Număr dosar
- 537306
- Data dosarului
- 05.02.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Iuliana Robu
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 04.02.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 537306 din 05.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Proceduri de achiziție
Înregistrare SEAP
- Stare
- Inregistrat
- Tip participant
- Ofertant
- Calitate
- Castigator, Participant
- Înregistrat la
- 16 martie 2017
- Reprezentant legal
- STAN MARIAN
Catalog electronic
| Calitate | Achiziții directe | Cereri de ofertă | Licitații deschise | Licitații restrânse | Licitații electronice | Proceduri simplificate | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Castigator | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Participant | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Identificare și contact SEAP
- ID SEAP
- 182906
- CUI
- 19408710
- Denumire în SEAP
- MARLON TRANS S..R.L
- Persoană de contact
- STAN MARIAN
- Adresă
- Sos Pantelimon Nr. 345 Bl 2 Sc. Et.4 Ap 16
- Localitate
- Bucuresti
- Județ
- Bucuresti
- Cod poștal
- 021661
- Telefon
- +40 745165644
- Date preluate la
- 10 octombrie 2026
Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 10 octombrie 2026
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MARLON TRANS SRL?
CUI-ul MARLON TRANS SRL este 19408710.
Unde este sediul MARLON TRANS SRL?
MARLON TRANS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 354, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata MARLON TRANS SRL?
MARLON TRANS SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MARLON TRANS SRL in 2025?
In 2025, MARLON TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 213.965 RON.
Cati angajati are MARLON TRANS SRL?
MARLON TRANS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2025.
Ce activitate are MARLON TRANS SRL?
MARLON TRANS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat MARLON TRANS SRL in 2025?
MARLON TRANS SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.699 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.