Activ Plătitor TVA

AUDIO RO SRL

CUI: 1972830
CIF: RO1972830
Reg. Com.: J1992000548226
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:59

Despre AUDIO RO SRL

AUDIO RO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Hlincea Com. Ciurea, judetul IAŞI, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AUDIO RO SRL a raportat o cifra de afaceri de 751.477 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 76.007 RON in 2008 la 751.477 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
751.477 RON
Venituri totale
1.064.789 RON
Cheltuieli totale
1.071.881 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
3.747 RON
Active circulante
60.966 RON
Stocuri
2.812 RON
Creanțe
26.084 RON
Casa & conturi bănci
32.070 RON
Capital propriu
-3.207 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea, Str. Doi Brazi nr. 99, 707083
Telefon0744787229

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea, Str. Doi Brazi nr. 99, 707083
Cod poștal: 707083
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea, Str. Doi Brazi nr. 99, 707083
Cod postal
707083
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 8 iulie 2013

Stare inactivitate

Data inactivare
15 iunie 2016
Data reactivare
30 iulie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
751.477 RON
Rezultat net
-9.860 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 751.477 RON 672.481 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.064.789 RON 874.209 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.071.881 RON 885.928 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 7.092 RON 11.719 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 9.860 RON 17.435 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.747 RON 4.508 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 60.966 RON 76.426 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 64.713 RON 80.934 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.812 RON 13.496 RON
CreanțeSume de încasat 26.084 RON 13.757 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 32.070 RON 49.173 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 70.757 RON 77.180 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.207 RON 6.653 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active64.713RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

109,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale64.713 RON
Datorii totale70.757 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,86 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-5,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 751.477 +11,8% față de anul precedent 1.064.789 1.071.881 0 0 7.092 9.860
2023 672.481 +8,9% față de anul precedent 874.209 885.928 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.719 17.435
2022 617.505 +48,2% față de anul precedent 753.380 691.202 62.178 56.127 0 0
2021 416.676 +26,1% față de anul precedent 520.631 551.836 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 31.205 33.604
2020 330.405 +1.147,9% față de anul precedent 379.072 318.302 60.770 58.523 0 0
2019 26.478 +47,1% față de anul precedent 26.478 27.665 0 0 1.187 1.981
2018 18.000 +28,6% față de anul precedent 18.000 21.689 0 0 3.689 4.229
2017 14.000 -33,9% față de anul precedent 14.000 18.997 0 0 4.997 5.417
2016 21.172 -71,1% față de anul precedent 30.157 37.684 0 0 7.527 8.162
2015 73.211 -14,2% față de anul precedent 81.435 96.238 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 17.013
2014 85.351 +26,7% față de anul precedent 85.361 82.787 2.574 193 0 0
2013 67.357 -8,0% față de anul precedent 67.474 74.579 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.105 8.726
2012 73.174 -29,1% față de anul precedent 73.391 72.305 1.086 -53,4% față de anul precedent 912 +50,5% față de anul precedent 0 0
2010 103.148 +35,7% față de anul precedent 101.008 98.678 2.330 606 0 0
2008 76.007 76.007 81.093 0 0 5.086 5.086

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.747 60.966 64.713 2.812 26.084 32.070
2023 4.508 76.426 80.934 13.496 13.757 49.173
2022 5.307 55.111 60.418 7.896 11.897 35.318
2021 6.030 39.390 45.420 11.793 15.045 12.552
2020 3.164 21.406 24.570 496 12.878 8.032
2019 0 4.952 4.952 4.871 0 81
2018 4.729 8.130 12.859 4.871 1.809 1.450
2017 4.729 9.334 14.063 4.871 2.049 2.414
2016 4.729 8.945 13.674 4.871 2.019 2.055
2015 11.463 8.178 19.641 5.241 1.907 1.030
2014 25.963 12.494 38.457 8.777 2.625 1.092
2013 35.963 69.313 105.276 65.825 1.871 1.617
2012 38.967 72.949 111.916 60.499 8.911 3.539
2010 48.913 110.372 159.285 87.278 21.068 2.026
2008 25.667 30.439 56.106 15.410 4.974 10.055

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 70.757 -8,3% față de anul precedent -3.207 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2023 77.180 +98,8% față de anul precedent 6.653 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2022 38.823 -51,5% față de anul precedent 24.088 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2021 80.040 +75,3% față de anul precedent -32.039 Neraportat 7 +250,0% față de anul precedent
2020 45.650 -26,3% față de anul precedent 1.565 Neraportat 2
2019 61.910 -8,7% față de anul precedent -56.958 Neraportat 0
2018 67.836 +4,7% față de anul precedent -54.977 Neraportat 0
2017 64.811 +9,8% față de anul precedent -50.748 Neraportat 0
2016 59.005 +3,1% față de anul precedent -45.331 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 57.212 -3,1% față de anul precedent -37.571 Neraportat 3
2014 59.016 -53,2% față de anul precedent -20.559 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 126.028 +1,6% față de anul precedent -20.752 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2012 124.101 -28,1% față de anul precedent -12.025 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2010 172.518 +158,6% față de anul precedent -13.233 Neraportat 5
2008 66.705 -10.599 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 751.477 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 751.477 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
751.477 RON +11.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.860 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
70.757 RON -8.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 672.481 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 672.481 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
672.481 RON +8.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.435 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
77.180 RON +98.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 617.505 RON. Profit: 56.127 RON

Cifra de afaceri: 617.505 RON. Profit: 56.127 RON

Cifra de afaceri
617.505 RON +48.2% față de anul precedent
Profit net
56.127 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
38.823 RON -51.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 416.676 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 416.676 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
416.676 RON +26.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
33.604 RON
Angajati
7 +250% față de anul precedent
Datorii
80.040 RON +75.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 330.405 RON. Profit: 58.523 RON

Cifra de afaceri: 330.405 RON. Profit: 58.523 RON

Cifra de afaceri
330.405 RON +1147.85% față de anul precedent
Profit net
58.523 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
45.650 RON -26.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 26.478 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.478 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.478 RON +47.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.981 RON
Angajati
0
Datorii
61.910 RON -8.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 18.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.000 RON +28.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.229 RON
Angajati
0
Datorii
67.836 RON +4.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 14.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.000 RON -33.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.417 RON
Angajati
0
Datorii
64.811 RON +9.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 21.172 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.172 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.172 RON -71.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.162 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
59.005 RON +3.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 73.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.211 RON -14.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.013 RON
Angajati
3
Datorii
57.212 RON -3.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 85.351 RON. Profit: 193 RON

Cifra de afaceri: 85.351 RON. Profit: 193 RON

Cifra de afaceri
85.351 RON +26.71% față de anul precedent
Profit net
193 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
59.016 RON -53.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 67.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.357 RON -7.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.726 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
126.028 RON +1.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 73.174 RON. Profit: 912 RON

Cifra de afaceri: 73.174 RON. Profit: 912 RON

Cifra de afaceri
73.174 RON -29.06% față de anul precedent
Profit net
912 RON +50.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
124.101 RON -28.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 103.148 RON. Profit: 606 RON

Cifra de afaceri: 103.148 RON. Profit: 606 RON

Cifra de afaceri
103.148 RON +35.71% față de anul precedent
Profit net
606 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
172.518 RON +158.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 76.007 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 76.007 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
76.007 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.086 RON
Angajati
0
Datorii
66.705 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUDIO RO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Sat Hlincea Com. Ciurea (IAŞI)

AUDIO RO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Sat Hlincea Com. Ciurea (IAŞI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Iaşi

GELAS WORK CONSULT S.R.L.
CUI: 43621125CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
756.563 RON
Profit
227.756 RON
Angajati
17
RUNOS CONCEPT S.R.L.
CUI: 33550019CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
741.200 RON
Profit
61.417 RON
Angajati
3
STAR CATALIN SRL
CUI: 8151823CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1996-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
766.016 RON
Profit
31.007 RON
Angajati
7
NOVASEDES S.R.L.
CUI: 39133428CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
731.972 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
BONPATIS SRL
CUI: 33996608CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.025.877 RON
Profit
87.013 RON
Angajati
7
TIOCOS SHOP S.R.L.
CUI: 40593373CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Sat Vânători Com. Popricani2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
617.346 RON
Profit
23.205 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Iaşi

FAST SERVICE SRL
CUI: 1972481CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.815.211 RON
Profit
264.928 RON
Angajati
28
ANDO FANTEZIA SRL
CUI: 1986347CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.307.026 RON
Profit
138.876 RON
Angajati
15
AFER SRL
CUI: 1971702CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.856.304 RON
Profit
32.587 RON
Angajati
40
NOVALIS S.R.L.
CUI: 1989157CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.459 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

ARIS SRL
CUI: 1972732CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.254.269 RON
Profit
744.086 RON
Angajati
35
LEOMAR CONSTRUCT SRL
CUI: 1972848CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.400 RON
Profit
42.441 RON
Angajati
1
SEDCOM LIBRIS SA IASI
CUI: 1972163CAEN: 4761
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.691.514 RON
Profit
1.148.451 RON
Angajati
63
RECONS SA
CUI: 1973568CAEN: 4334
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.426 RON
Profit
23.943 RON
Angajati
0
CARON SRL
CUI: 1990011CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.329 RON
Profit
684 RON
Angajati
1
NELUCIA-ELA SRL
CUI: 6855768CAEN: 4642
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1995-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.935 RON
Profit
4.321 RON
Angajati
0
JENI-MERY SRL
CUI: 34239658CAEN: 4721
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.864 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AUDIO RO SRL?

CUI-ul AUDIO RO SRL este 1972830.

Unde este sediul AUDIO RO SRL?

AUDIO RO SRL are sediul in Romania, IAŞI, Sat Hlincea Com. Ciurea, Str. Doi Brazi nr. 99, 707083, Sat Hlincea Com. Ciurea, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata AUDIO RO SRL?

AUDIO RO SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AUDIO RO SRL in 2024?

In 2024, AUDIO RO SRL a raportat o cifra de afaceri de 751.477 RON.

Cati angajati are AUDIO RO SRL?

AUDIO RO SRL a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are AUDIO RO SRL?

AUDIO RO SRL are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat AUDIO RO SRL in 2024?

AUDIO RO SRL a inregistrat o pierdere neta de 9.860 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.