Activ Plătitor TVA

ACCELERA SOLUTIONS SRL

CUI: 19753298
CIF: RO19753298
Reg. Com.: J2006020721408
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 decembrie 2006 · 19 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:38

Despre ACCELERA SOLUTIONS SRL

ACCELERA SOLUTIONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ACCELERA SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 659.200 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+266.8%). Profitul net inregistrat a fost de 139.524 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (3.123.103 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
659.200 RON
Venituri totale
678.690 RON
Cheltuieli totale
516.422 RON
Profit brut
162.268 RON
Profit net
139.524 RON
Marja profit net
21,17%
Active imobilizate
2.472.607 RON
Active circulante
1.099.494 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
558.556 RON
Casa & conturi bănci
540.938 RON
Capital propriu
448.998 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Râul Dorna nr. 2, 61583
Telefon0744387527

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Râul Dorna nr. 2, 61583
Cod poștal: 61583
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Râul Dorna nr. 2, 61583
Cod postal
61583
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.12.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
659.200 RON
Rezultat net
139.524 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 659.200 RON 179.735 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 678.690 RON 1.461.662 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 516.422 RON 1.301.517 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 162.268 RON 160.145 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 139.524 RON 145.906 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.472.607 RON 2.500.817 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.099.494 RON 1.361.747 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.572.101 RON 3.862.564 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 34.897 RON
CreanțeSume de încasat 558.556 RON 1.184.981 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 540.938 RON 141.869 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.123.103 RON 3.566.797 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 448.998 RON 309.474 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.572.101RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

87,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.572.101 RON
Datorii totale3.123.103 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,9 %Profit net / active totale
ROE
31,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
12,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 659.200 +266,8% față de anul precedent 678.690 516.422 162.268 +1,3% față de anul precedent 139.524 -4,4% față de anul precedent 0 0
2023 179.735 -93,1% față de anul precedent 1.461.662 1.301.517 160.145 -85,1% față de anul precedent 145.906 -86,1% față de anul precedent 0 0
2022 2.594.643 +767,9% față de anul precedent 2.594.778 1.521.352 1.073.426 1.047.480 0 0
2021 298.957 +43,8% față de anul precedent 298.957 394.578 0 0 95.621 98.611
2020 207.929 -15,6% față de anul precedent 207.929 220.906 0 -100,0% față de anul precedent 0 12.977 15.056
2019 246.290 +17,6% față de anul precedent 246.290 244.457 1.833 -95,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 630
2018 209.468 +1,8% față de anul precedent 212.468 175.687 36.781 -49,7% față de anul precedent 34.102 -52,0% față de anul precedent 0 0
2017 205.718 -6,7% față de anul precedent 279.757 206.600 73.157 71.100 0 0
2016 220.397 -1,8% față de anul precedent 227.420 542.370 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 314.950 319.325
2015 224.508 +22,7% față de anul precedent 224.508 185.151 39.357 +10,6% față de anul precedent 33.369 +11,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 183.025 -3,0% față de anul precedent 187.029 151.432 35.597 +135,7% față de anul precedent 29.986 +203,8% față de anul precedent 0 0
2013 188.737 -27,7% față de anul precedent 189.654 174.551 15.103 9.872 0 0
2012 261.040 -62,0% față de anul precedent 261.044 388.556 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 127.512 127.512
2011 687.749 +30,6% față de anul precedent 694.442 688.058 6.384 6.384 0 0
2010 526.824 -32,3% față de anul precedent 527.909 601.065 0 0 73.156 79.606
2009 778.403 788.590 791.189 0 0 2.599 6.140
2008 0 11 228.522 0 0 228.511 228.511

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.472.607 1.099.494 3.572.101 0 558.556 540.938
2023 2.500.817 1.361.747 3.862.564 34.897 1.184.981 141.869
2022 3.432.229 2.732.733 6.164.962 0 1.893.901 838.832
2021 1.108.078 404.050 1.512.128 0 402.365 1.685
2020 1.082.257 313.822 1.396.079 0 111.966 201.856
2019 1.088.498 36.156 1.124.654 2.438 29.098 4.620
2018 1.099.626 50.701 1.150.327 2.438 47.477 786
2017 1.103.829 69.129 1.172.958 2.438 65.897 794
2016 1.057.745 86.525 1.144.270 1.645 82.734 2.146
2015 1.029.796 117.048 1.146.844 1.645 114.233 1.170
2014 1.046.369 126.480 1.172.849 1.645 122.814 2.021
2013 1.482.285 153.408 1.635.693 1.645 150.643 1.120
2012 1.506.544 197.111 1.703.655 1.645 195.078 388
2011 1.446.497 324.902 1.771.399 34.896 250.296 39.710
2010 345.812 170.089 515.901 55.181 77.016 37.892
2009 359.398 199.738 559.136 55.980 121.293 22.465
2008 323.188 239.145 562.333 93.319 118.075 27.751

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.123.103 -12,4% față de anul precedent 448.998 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 3.566.797 -40,7% față de anul precedent 309.474 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 6.015.100 +38,9% față de anul precedent 163.568 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 4.330.274 +58,5% față de anul precedent -883.912 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 2.732.916 +43,2% față de anul precedent -785.301 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 1.908.605 -1,3% față de anul precedent -770.244 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 1.933.648 -2,9% față de anul precedent -769.614 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 1.990.380 -2,1% față de anul precedent -803.716 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 2.032.793 -3,3% față de anul precedent -874.816 Neraportat 2
2015 2.101.918 -2,8% față de anul precedent -941.367 Neraportat 0
2014 2.161.293 -4,2% față de anul precedent -974.737 Neraportat 0
2013 2.256.149 -3,8% față de anul precedent -618.846 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 2.344.744 -2,4% față de anul precedent -628.718 Neraportat 1 -95,5% față de anul precedent
2011 2.403.071 +170,6% față de anul precedent -601.419 Neraportat 22 +100,0% față de anul precedent
2010 887.910 +5,4% față de anul precedent -317.718 Neraportat 11 +83,3% față de anul precedent
2009 842.231 +6,0% față de anul precedent -238.112 Neraportat 6 +500,0% față de anul precedent
2008 794.305 -231.972 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

33din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 659.200 RON. Profit: 139.524 RON

Cifra de afaceri: 659.200 RON. Profit: 139.524 RON

Cifra de afaceri
659.200 RON +266.76% față de anul precedent
Profit net
139.524 RON -4.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.123.103 RON -12.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 179.735 RON. Profit: 145.906 RON

Cifra de afaceri: 179.735 RON. Profit: 145.906 RON

Cifra de afaceri
179.735 RON -93.07% față de anul precedent
Profit net
145.906 RON -86.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.566.797 RON -40.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.594.643 RON. Profit: 1.047.480 RON

Cifra de afaceri: 2.594.643 RON. Profit: 1.047.480 RON

Cifra de afaceri
2.594.643 RON +767.9% față de anul precedent
Profit net
1.047.480 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
6.015.100 RON +38.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 298.957 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 298.957 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
298.957 RON +43.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
98.611 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.330.274 RON +58.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 207.929 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 207.929 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
207.929 RON -15.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.056 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.732.916 RON +43.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 246.290 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 246.290 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
246.290 RON +17.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
630 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.908.605 RON -1.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 209.468 RON. Profit: 34.102 RON

Cifra de afaceri: 209.468 RON. Profit: 34.102 RON

Cifra de afaceri
209.468 RON +1.82% față de anul precedent
Profit net
34.102 RON -52.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.933.648 RON -2.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 205.718 RON. Profit: 71.100 RON

Cifra de afaceri: 205.718 RON. Profit: 71.100 RON

Cifra de afaceri
205.718 RON -6.66% față de anul precedent
Profit net
71.100 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.990.380 RON -2.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 220.397 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 220.397 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
220.397 RON -1.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
319.325 RON
Angajati
2
Datorii
2.032.793 RON -3.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 224.508 RON. Profit: 33.369 RON

Cifra de afaceri: 224.508 RON. Profit: 33.369 RON

Cifra de afaceri
224.508 RON +22.67% față de anul precedent
Profit net
33.369 RON +11.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.101.918 RON -2.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 183.025 RON. Profit: 29.986 RON

Cifra de afaceri: 183.025 RON. Profit: 29.986 RON

Cifra de afaceri
183.025 RON -3.03% față de anul precedent
Profit net
29.986 RON +203.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.161.293 RON -4.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 188.737 RON. Profit: 9.872 RON

Cifra de afaceri: 188.737 RON. Profit: 9.872 RON

Cifra de afaceri
188.737 RON -27.7% față de anul precedent
Profit net
9.872 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.256.149 RON -3.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 261.040 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 261.040 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
261.040 RON -62.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
127.512 RON
Angajati
1 -95.45% față de anul precedent
Datorii
2.344.744 RON -2.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 687.749 RON. Profit: 6.384 RON

Cifra de afaceri: 687.749 RON. Profit: 6.384 RON

Cifra de afaceri
687.749 RON +30.55% față de anul precedent
Profit net
6.384 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 +100% față de anul precedent
Datorii
2.403.071 RON +170.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 526.824 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 526.824 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
526.824 RON -32.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
79.606 RON
Angajati
11 +83.33% față de anul precedent
Datorii
887.910 RON +5.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 778.403 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 778.403 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
778.403 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.140 RON
Angajati
6 +500% față de anul precedent
Datorii
842.231 RON +6.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
228.511 RON
Angajati
1
Datorii
794.305 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataACCELERA SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ACCELERA SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

DEMPA INVEST S.R.L.
CUI: 44800722CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
658.961 RON
Profit
209.348 RON
Angajati
1
TEI REZIDENTIAL SRL
CUI: 24529913CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
661.971 RON
Profit
504.740 RON
Angajati
2
DOMENIUL FLORESTI SRL
CUI: 27843430CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2010-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
658.385 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AMBRA COMPANY SRL
CUI: 17058040CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
667.622 RON
Profit
246.098 RON
Angajati
2
UP GRADE MEDIA SRL
CUI: 17251350CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
653.101 RON
Profit
439.857 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.871 RON
Profit
52.600 RON
Angajati
1
ATRIUM MALL S.R.L.
CUI: 19488213CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.607.416 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FELICIA SHOPPING CENTER SRL
CUI: 19834643CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.837.994 RON
Profit
1.408.668 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ENTERPRISE BUSINESS SYSTEMS SRL
CUI: 19753247CAEN: 4650
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.781.566 RON
Profit
826.735 RON
Angajati
18
PROMETHEAS S.R.L.
CUI: 19753735CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-12-14
fara e-Factura
MINSTAL CONSULTING SRL
CUI: 19738395CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.258 RON
Profit
156.178 RON
Angajati
1
BMA FRUITS SRL
CUI: 19820320CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-12-15
fara e-Factura
SMART & FAST SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 19419680CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
734.917 RON
Profit
7.624 RON
Angajati
2
MAZ TRUCK & BUS SRL
CUI: 20025743CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-12-19
fara e-Factura
INTERNATIONAL EXPERT TRAVEL SRL
CUI: 19063905CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.190.620 RON
Profit
557.837 RON
Angajati
10
ADOSOFT CONSULTING SRL
CUI: 21254214CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.272.571 RON
Profit
1.208.401 RON
Angajati
1
CONCENTRIC FAMILY OFFICE S.R.L.
CUI: 16490170CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.583 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
INTERCERT SYSTEMS SRL
CUI: 25709432CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.905 RON
Profit
53.201 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ACCELERA SOLUTIONS SRL?

CUI-ul ACCELERA SOLUTIONS SRL este 19753298.

Unde este sediul ACCELERA SOLUTIONS SRL?

ACCELERA SOLUTIONS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Râul Dorna nr. 2, 61583, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ACCELERA SOLUTIONS SRL?

ACCELERA SOLUTIONS SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ACCELERA SOLUTIONS SRL in 2024?

In 2024, ACCELERA SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 659.200 RON.

Cati angajati are ACCELERA SOLUTIONS SRL?

ACCELERA SOLUTIONS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ACCELERA SOLUTIONS SRL?

ACCELERA SOLUTIONS SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat ACCELERA SOLUTIONS SRL in 2024?

ACCELERA SOLUTIONS SRL a inregistrat un profit net de 139.524 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.