Activ Plătitor TVA

D.G.I.M. S.R.L.

CUI: 197736
CIF: RO197736
Reg. Com.: J03/1542/1991
CAEN: 5610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:17

Despre D.G.I.M. S.R.L.

D.G.I.M. S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, D.G.I.M. S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 50.177 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.7%). Profitul net inregistrat a fost de 2.506 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 194.184 RON in 2008 la 50.177 RON in 2024. Datoriile raportate (63.856 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
50.177 RON
Venituri totale
50.177 RON
Cheltuieli totale
44.871 RON
Profit brut
5.306 RON
Profit net
2.506 RON
Marja profit net
4,99%
Active imobilizate
83.368 RON
Active circulante
31.516 RON
Stocuri
16.109 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
15.407 RON
Capital propriu
51.665 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. COSTACHE NEGRI-RESTAURANTUL STRAND
Telefon0744598541

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. COSTACHE NEGRI-RESTAURANTUL STRAND
Cod poștal: 110039
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Costache Negri, 110039
Cod postal
110039
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
50.177 RON
Rezultat net
2.506 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 50.177 RON 51.579 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 50.177 RON 51.579 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 44.871 RON 67.385 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.306 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.506 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 15.806 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 16.087 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 83.368 RON 98.668 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 31.516 RON 21.069 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 114.884 RON 119.737 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 16.109 RON 16.109 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 144 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.407 RON 4.816 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 63.856 RON 70.923 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 51.665 RON 49.159 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active114.884RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

55,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale114.884 RON
Datorii totale63.856 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,2 %Profit net / active totale
ROE
4,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
45,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 50.177 -2,7% față de anul precedent 50.177 44.871 5.306 2.506 0 0
2023 51.579 +8,2% față de anul precedent 51.579 67.385 0 0 15.806 16.087
2022 47.670 +27,8% față de anul precedent 47.718 68.156 0 0 20.438 21.841
2021 37.316 -32,4% față de anul precedent 41.316 63.545 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 22.229 22.592
2020 55.205 -43,5% față de anul precedent 76.649 56.091 20.558 -63,9% față de anul precedent 19.842 -63,7% față de anul precedent 0 0
2019 97.719 +1,3% față de anul precedent 113.724 56.729 56.995 +201,9% față de anul precedent 54.683 +242,5% față de anul precedent 0 0
2018 96.478 -13,4% față de anul precedent 96.830 77.953 18.877 +6,4% față de anul precedent 15.966 +10,9% față de anul precedent 0 0
2017 111.442 +44,5% față de anul precedent 111.441 93.699 17.742 14.399 0 0
2013 77.112 -41,0% față de anul precedent 77.112 88.832 0 0 11.720 14.033
2012 130.628 -11,7% față de anul precedent 130.865 164.494 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 33.629 33.629
2011 147.887 +9,4% față de anul precedent 168.288 162.390 5.898 -28,7% față de anul precedent 4.595 -9,0% față de anul precedent 0 0
2010 135.247 -20,6% față de anul precedent 140.185 131.913 8.272 -21,3% față de anul precedent 5.047 -22,4% față de anul precedent 0 0
2009 170.364 -12,3% față de anul precedent 176.451 165.937 10.514 +185,4% față de anul precedent 6.507 +124,4% față de anul precedent 0 0
2008 194.184 201.076 197.392 3.684 2.900 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 83.368 31.516 114.884 16.109 0 15.407
2023 98.668 21.069 119.737 16.109 144 4.816
2022 130.426 23.695 154.121 16.109 1.627 5.959
2021 161.591 39.006 200.597 16.109 8.368 14.529
2020 140.129 28.880 169.009 16.109 3.224 9.547
2019 169.162 24.287 193.449 16.109 6.389 1.789
2018 41.478 22.277 63.755 21.181 722 374
2017 42.482 22.998 65.480 21.861 854 283
2013 158.865 38.698 197.563 36.556 2.044 98
2012 177.062 20.803 197.865 19.398 1.172 233
2011 169.744 129.552 299.296 110.039 19.279 234
2010 180.959 137.696 318.655 118.258 19.412 26
2009 122.625 125.810 248.435 101.560 24.250 0
2008 84.090 79.129 163.219 61.336 17.749 44

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 63.856 -10,0% față de anul precedent 51.665 Neraportat 0
2023 70.923 -18,3% față de anul precedent 49.159 Neraportat 0
2022 86.797 -23,5% față de anul precedent 65.246 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 113.510 +91,3% față de anul precedent 87.087 Neraportat 1
2020 59.330 -42,7% față de anul precedent 109.679 Neraportat 0
2019 103.612 +262,3% față de anul precedent 89.837 Neraportat 0
2018 28.601 -38,2% față de anul precedent 35.154 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 46.292 -68,1% față de anul precedent 19.188 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2013 144.956 -19,1% față de anul precedent 53.030 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2012 179.131 -27,3% față de anul precedent 19.157 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 246.510 -6,7% față de anul precedent 52.786 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 264.165 +30,0% față de anul precedent 54.490 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 203.194 +64,8% față de anul precedent 49.443 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 123.284 42.935 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

46din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 50.177 RON. Profit: 2.506 RON

Cifra de afaceri: 50.177 RON. Profit: 2.506 RON

Cifra de afaceri
50.177 RON -2.72% față de anul precedent
Profit net
2.506 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
63.856 RON -9.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 51.579 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 51.579 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
51.579 RON +8.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.087 RON
Angajati
0
Datorii
70.923 RON -18.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 47.670 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.670 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.670 RON +27.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.841 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
86.797 RON -23.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 37.316 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.316 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.316 RON -32.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
22.592 RON
Angajati
1
Datorii
113.510 RON +91.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 55.205 RON. Profit: 19.842 RON

Cifra de afaceri: 55.205 RON. Profit: 19.842 RON

Cifra de afaceri
55.205 RON -43.51% față de anul precedent
Profit net
19.842 RON -63.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
59.330 RON -42.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 97.719 RON. Profit: 54.683 RON

Cifra de afaceri: 97.719 RON. Profit: 54.683 RON

Cifra de afaceri
97.719 RON +1.29% față de anul precedent
Profit net
54.683 RON +242.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
103.612 RON +262.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 96.478 RON. Profit: 15.966 RON

Cifra de afaceri: 96.478 RON. Profit: 15.966 RON

Cifra de afaceri
96.478 RON -13.43% față de anul precedent
Profit net
15.966 RON +10.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
28.601 RON -38.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 111.442 RON. Profit: 14.399 RON

Cifra de afaceri: 111.442 RON. Profit: 14.399 RON

Cifra de afaceri
111.442 RON +44.52% față de anul precedent
Profit net
14.399 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
46.292 RON -68.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 77.112 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 77.112 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
77.112 RON -40.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.033 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
144.956 RON -19.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 130.628 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 130.628 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
130.628 RON -11.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
33.629 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
179.131 RON -27.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 147.887 RON. Profit: 4.595 RON

Cifra de afaceri: 147.887 RON. Profit: 4.595 RON

Cifra de afaceri
147.887 RON +9.35% față de anul precedent
Profit net
4.595 RON -8.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
246.510 RON -6.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 135.247 RON. Profit: 5.047 RON

Cifra de afaceri: 135.247 RON. Profit: 5.047 RON

Cifra de afaceri
135.247 RON -20.61% față de anul precedent
Profit net
5.047 RON -22.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
264.165 RON +30.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 170.364 RON. Profit: 6.507 RON

Cifra de afaceri: 170.364 RON. Profit: 6.507 RON

Cifra de afaceri
170.364 RON -12.27% față de anul precedent
Profit net
6.507 RON +124.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
203.194 RON +64.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 194.184 RON. Profit: 2.900 RON

Cifra de afaceri: 194.184 RON. Profit: 2.900 RON

Cifra de afaceri
194.184 RON
Profit net
2.900 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
123.284 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataD.G.I.M. S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

D.G.I.M. S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5610, Argeş

MONDO STAR TRADING S.R.L.
CUI: 5395785CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1994-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.194 RON
Profit
20.778 RON
Angajati
1
PITI COM S.R.L.
CUI: 185278CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Sat Poiana Lacului Com. Poiana Lacului1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.719 RON
Profit
12.306 RON
Angajati
0
PUB DANY & OANA S.R.L.
CUI: 38472639CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2017-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.725 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRĂDINA CU PLATANI S.R.L.
CUI: 46534040CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.664 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SIDEPA SRL
CUI: 26748588CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Sat Slobozia Com. Slobozia2010-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.971 RON
Profit
7.914 RON
Angajati
0
SIMONA FLOR 2002 S.R.L.
CUI: 14501265CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2002-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.880 RON
Profit
26.429 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5610, Argeş

PIATRA CRAIULUI SRL
CUI: 2519900CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung1992-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
601.825 RON
Profit
24.965 RON
Angajati
1
DUET I.D. S.R.L.
CUI: 167980CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
995.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
FIRINS SRL
CUI: 2521153CAEN: 5610
Activ
ARGEŞ, Sat Satu Nou Com. Ungheni1992-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.654 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Argeş

ANDREAS SRL
CUI: 197655CAEN: 2370
Activ
ARGEŞ, Orş. Ştefăneşti1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.991 RON
Profit
7.622 RON
Angajati
4
ILEANA IMPEX SRL
CUI: 197795CAEN: 1423
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.805.250 RON
Profit
443.904 RON
Angajati
6
CONCRET P.P. SRL
CUI: 195751CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Nămăeşti Com. Valea Mare Pravăţ1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.793.583 RON
Profit
192.536 RON
Angajati
5
COLINROM SRL
CUI: 198332CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Purcăreni Com. Miceşti1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.824 RON
Profit
116.096 RON
Angajati
1
VELASCO S.R.L.
CUI: 2657962CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Vărzaru Com. Merişani1993-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
240 RON
Profit
14 RON
Angajati
0
INSERT AUTO SERVICE SRL
CUI: 6865958CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1995-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.898.340 RON
Profit
287.325 RON
Angajati
21

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul D.G.I.M. S.R.L.?

CUI-ul D.G.I.M. S.R.L. este 197736.

Unde este sediul D.G.I.M. S.R.L.?

D.G.I.M. S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. COSTACHE NEGRI-RESTAURANTUL STRAND, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata D.G.I.M. S.R.L.?

D.G.I.M. S.R.L. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a D.G.I.M. S.R.L. in 2024?

In 2024, D.G.I.M. S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 50.177 RON.

Ce activitate are D.G.I.M. S.R.L.?

D.G.I.M. S.R.L. are codul CAEN principal 5610.

Ce profit a inregistrat D.G.I.M. S.R.L. in 2024?

D.G.I.M. S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.506 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.