Activ

NICOELECTRIC SRL

CUI: 19881386
CIF: 19881386
Reg. Com.: J2006001601336
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 decembrie 2006 · 19 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 18:14

Despre NICOELECTRIC SRL

NICOELECTRIC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ilişeşti Com. Ilişeşti, judetul SUCEAVA, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NICOELECTRIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 247.790 RON, in scadere fata de anul precedent (-7.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 746 RON in 2008 la 247.790 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
247.790 RON
Venituri totale
247.790 RON
Cheltuieli totale
248.721 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
447 RON
Active circulante
36.039 RON
Stocuri
6.118 RON
Creanțe
8.843 RON
Casa & conturi bănci
21.078 RON
Capital propriu
-3.168 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Ilişeşti Com. Ilişeşti, Str. Moara Şandru nr. 26, 727130
Telefon514241

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Ilişeşti Com. Ilişeşti, Str. Moara Şandru nr. 26, 727130
Cod poștal: 727130
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Ilişeşti Com. Ilişeşti, Str. Moara Şandru nr. 26, 727130
Cod postal
727130
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 01.06.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
247.790 RON
Rezultat net
-3.409 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 247.790 RON 267.947 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 247.790 RON 267.947 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 248.721 RON 168.376 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 99.571 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 96.945 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 931 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.409 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 447 RON 1.611 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 36.039 RON 178.658 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 36.486 RON 180.269 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 6.118 RON 6.118 RON
CreanțeSume de încasat 8.843 RON 115.160 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 21.078 RON 57.380 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 39.654 RON 83.083 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.168 RON 97.186 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active36.486RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

108,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale36.486 RON
Datorii totale39.654 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,91 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-8,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 247.790 -7,5% față de anul precedent 247.790 248.721 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 931 3.409
2023 267.947 -6,3% față de anul precedent 267.947 168.376 99.571 -20,9% față de anul precedent 96.945 -21,5% față de anul precedent 0 0
2022 285.876 +9,9% față de anul precedent 285.876 159.946 125.930 +103,2% față de anul precedent 123.415 +107,6% față de anul precedent 0 0
2021 260.134 +8,2% față de anul precedent 260.218 198.231 61.987 +54,6% față de anul precedent 59.437 +57,0% față de anul precedent 0 0
2020 240.338 +4,4% față de anul precedent 241.080 200.986 40.094 37.863 0 0
2019 230.159 +26,3% față de anul precedent 231.761 252.509 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.748 23.065
2018 182.301 -30,0% față de anul precedent 183.205 178.864 4.341 -94,8% față de anul precedent 2.510 -96,9% față de anul precedent 0 0
2017 260.336 +80,7% față de anul precedent 261.660 178.404 83.256 +61,6% față de anul precedent 80.640 +65,0% față de anul precedent 0 0
2016 144.043 +118,7% față de anul precedent 144.265 92.734 51.531 +33,3% față de anul precedent 48.863 +33,2% față de anul precedent 0 0
2015 65.865 +21,0% față de anul precedent 65.866 27.201 38.665 -9,7% față de anul precedent 36.689 -10,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 54.454 +153,3% față de anul precedent 54.454 11.627 42.827 +133,6% față de anul precedent 41.193 +132,9% față de anul precedent 0 0
2013 21.500 21.500 3.167 18.333 17.688 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 0 0 0 0 0 0
2009 0 -100,0% față de anul precedent 0 815 0 0 815 815
2008 746 746 2.783 0 0 2.037 2.056

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 447 36.039 36.486 6.118 8.843 21.078
2023 1.611 178.658 180.269 6.118 115.160 57.380
2022 3.098 186.409 189.507 15.152 10.392 160.865
2021 4.723 71.730 76.453 15.152 36.692 19.886
2020 3.475 100.284 103.759 0 10.341 89.943
2019 10.423 68.892 79.315 0 15.733 53.159
2018 15.467 102.305 117.772 761 12.991 88.553
2017 25.467 88.770 114.237 2.728 8.190 77.852
2016 30.067 51.452 81.519 1 8.808 42.643
2015 0 94.036 94.036 948 3.105 89.983
2014 0 57.171 57.171 42 0 57.129
2013 0 13.505 13.505 446 0 13.059
2012 0 594 594 446 57 91
2011 0 594 594 446 57 91
2010 0 594 594 446 57 91
2009 0 594 594 446 57 91
2008 16 587 603 446 57 84

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 39.654 -52,3% față de anul precedent -3.168 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2023 83.083 +326,7% față de anul precedent 97.186 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 19.470 -25,1% față de anul precedent 170.037 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 26.006 +129,9% față de anul precedent 46.622 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 11.314 -40,5% față de anul precedent 92.445 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2019 19.007 -35,4% față de anul precedent 60.308 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2018 29.399 -11,9% față de anul precedent 83.373 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 33.373 +2,8% față de anul precedent 80.864 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 32.456 +1.296,0% față de anul precedent 49.063 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 2.325 -10,4% față de anul precedent 91.711 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 2.596 +2.010,6% față de anul precedent 54.575 Neraportat 1
2013 123 -97,5% față de anul precedent 13.382 Neraportat 0
2012 4.900 0,0% față de anul precedent -4.306 Neraportat 0
2011 4.900 0,0% față de anul precedent -4.306 Neraportat 0
2010 4.900 0,0% față de anul precedent -4.306 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 4.900 +19,7% față de anul precedent -4.306 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 4.094 -3.491 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
BNBOGDAN NICOLAE MACOVEIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27487/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, revocare administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, revocare administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 247.790 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 247.790 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
247.790 RON -7.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.409 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
39.654 RON -52.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 267.947 RON. Profit: 96.945 RON

Cifra de afaceri: 267.947 RON. Profit: 96.945 RON

Cifra de afaceri
267.947 RON -6.27% față de anul precedent
Profit net
96.945 RON -21.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
83.083 RON +326.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 285.876 RON. Profit: 123.415 RON

Cifra de afaceri: 285.876 RON. Profit: 123.415 RON

Cifra de afaceri
285.876 RON +9.9% față de anul precedent
Profit net
123.415 RON +107.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
19.470 RON -25.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 260.134 RON. Profit: 59.437 RON

Cifra de afaceri: 260.134 RON. Profit: 59.437 RON

Cifra de afaceri
260.134 RON +8.24% față de anul precedent
Profit net
59.437 RON +56.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
26.006 RON +129.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 240.338 RON. Profit: 37.863 RON

Cifra de afaceri: 240.338 RON. Profit: 37.863 RON

Cifra de afaceri
240.338 RON +4.42% față de anul precedent
Profit net
37.863 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
11.314 RON -40.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 230.159 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 230.159 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
230.159 RON +26.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.065 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
19.007 RON -35.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 182.301 RON. Profit: 2.510 RON

Cifra de afaceri: 182.301 RON. Profit: 2.510 RON

Cifra de afaceri
182.301 RON -29.97% față de anul precedent
Profit net
2.510 RON -96.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
29.399 RON -11.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 260.336 RON. Profit: 80.640 RON

Cifra de afaceri: 260.336 RON. Profit: 80.640 RON

Cifra de afaceri
260.336 RON +80.73% față de anul precedent
Profit net
80.640 RON +65.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
33.373 RON +2.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 144.043 RON. Profit: 48.863 RON

Cifra de afaceri: 144.043 RON. Profit: 48.863 RON

Cifra de afaceri
144.043 RON +118.69% față de anul precedent
Profit net
48.863 RON +33.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
32.456 RON +1295.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 65.865 RON. Profit: 36.689 RON

Cifra de afaceri: 65.865 RON. Profit: 36.689 RON

Cifra de afaceri
65.865 RON +20.96% față de anul precedent
Profit net
36.689 RON -10.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.325 RON -10.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 54.454 RON. Profit: 41.193 RON

Cifra de afaceri: 54.454 RON. Profit: 41.193 RON

Cifra de afaceri
54.454 RON +153.27% față de anul precedent
Profit net
41.193 RON +132.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.596 RON +2010.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 21.500 RON. Profit: 17.688 RON

Cifra de afaceri: 21.500 RON. Profit: 17.688 RON

Cifra de afaceri
21.500 RON
Profit net
17.688 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
123 RON -97.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.900 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.900 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4.900 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
815 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.900 RON +19.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 746 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 746 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
746 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.056 RON
Angajati
1
Datorii
4.094 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNICOELECTRIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sat Ilişeşti Com. Ilişeşti (SUCEAVA)

NICOELECTRIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sat Ilişeşti Com. Ilişeşti (SUCEAVA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.072026Mentiune · Buletin 27487/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, revocare administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
NICOELECTRIC SRL
CUI
19881386
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.07.2026
Registrul Comerțului
J33/1601/2006
EUID
ROONRC.J33/1601/2006
Sediu
Sat Ilişeşti, Comuna Ilişeşti, Jud. Suceava, Strada Moara Şandru, Nr. 26
Județ
Suceava
Număr încheiere
581136
Data încheierii
21.07.2026
Număr dosar
2811171
Data dosarului
15.07.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Adrian-Dumitru Solomon

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, revocare administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 15.07.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 09.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27487/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Suceava

GEO TEAM ELECTRIC S.R.L.
CUI: 30444528CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2012-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
252.017 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
FOR CRIS COM SRL
CUI: 4841790CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Feteşti Com. Adâncata1993-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.773 RON
Profit
6.348 RON
Angajati
4
SPARK BEST CHOICE S.R.L.
CUI: 45630022CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Siminicea Com. Siminicea2022-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.695 RON
Profit
164.967 RON
Angajati
1
MIRCEARUS ELECTRIC S.R.L.
CUI: 39042672CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Plutoniţa Orş. Frasin2018-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.100 RON
Profit
72.611 RON
Angajati
1
ECO SINCOL S.R.L.
CUI: 44532980CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Vatra Moldoviţei Com. Vatra Moldoviţei2021-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.126 RON
Profit
3.116 RON
Angajati
3
ENERGENIUS S.R.L.
CUI: 39502681CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Plutoniţa Orş. Frasin2018-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.849 RON
Profit
27.777 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Suceava

ELECTRO PROIECT SRL
CUI: 19161326CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2006-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
18.044 RON
Angajati
0
VALCLANEL SRL
CUI: 20524174CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2007-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
433.061 RON
Profit
142.170 RON
Angajati
4
SMART ENERGY SRL
CUI: 19030541CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2006-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.263.581 RON
Profit
1.649.204 RON
Angajati
20
BUCOVINA ENERGO CONSULT SRL
CUI: 20745370CAEN: 4321
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2007-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.899.550 RON
Profit
2.408.987 RON
Angajati
19

Alte firme din Suceava

MON-GAM SRL
CUI: 19881378CAEN: 9610
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2006-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.756.812 RON
Profit
0 RON
Angajati
32
ARCOGAV 2006 SRL
CUI: 19881424CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci2006-12-15
fara e-Factura
WORK PROTECTION SRL
CUI: 19651476CAEN: 7490
Activ
SUCEAVA, Sat Udeşti Com. Udeşti2006-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.692 RON
Profit
4.014 RON
Angajati
1
BUCOVINA MARIAGE SRL
CUI: 20064947CAEN: 7410
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2006-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.379 RON
Profit
7.869 RON
Angajati
1
DEVERGO SRL
CUI: 19110446CAEN: 4933
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2006-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.737 RON
Profit
1.551 RON
Angajati
1
LUX STELLA SRL
CUI: 20986041CAEN: 4771
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.252 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LORVLAD FOREST SRL
CUI: 16927608CAEN: 0210
Activ
SUCEAVA, Sat Căsoi Com. Poiana Stampei2004-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.152.281 RON
Profit
277.763 RON
Angajati
7
EXPERT OGS SRL
CUI: 24479653CAEN: 6920
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2008-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.046.955 RON
Profit
588.049 RON
Angajati
5
PALO SANTO ROMANIA S.R.L.
CUI: 43666135CAEN: 4791
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2021-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.131.188 RON
Profit
5.610 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NICOELECTRIC SRL?

CUI-ul NICOELECTRIC SRL este 19881386.

Unde este sediul NICOELECTRIC SRL?

NICOELECTRIC SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Ilişeşti Com. Ilişeşti, Str. Moara Şandru nr. 26, 727130, Sat Ilişeşti Com. Ilişeşti, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata NICOELECTRIC SRL?

NICOELECTRIC SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NICOELECTRIC SRL in 2024?

In 2024, NICOELECTRIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 247.790 RON.

Cati angajati are NICOELECTRIC SRL?

NICOELECTRIC SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are NICOELECTRIC SRL?

NICOELECTRIC SRL are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat NICOELECTRIC SRL in 2024?

NICOELECTRIC SRL a inregistrat o pierdere neta de 3.409 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.