Activ

STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA

CUI: 20113926
CIF: 20113926
Reg. Com.: F36/114/2001
CAEN: 0142
Formă: Necunoscut
Înființată: 1 ianuarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Creşterea altor bovine

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:15

Despre STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA

STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA este o necunoscut cu sediul in Mun. Tulcea, judetul TULCEA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea altor bovine" (cod CAEN 0142), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Mun. Tulcea, Aleea CIOCARLIEI nr. 4
Telefon040536527

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Aleea CIOCARLIEI nr. 4
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Aleea CIOCARLIEI nr. 4
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Act constitutiv
364
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.01.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2007 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2007
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA (Necunoscut) - CAEN 0142 in Mun. Tulcea (TULCEA)

STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA (Necunoscut) - CAEN 0142 in Mun. Tulcea (TULCEA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0142, Tulcea

DUMISAR S.R.L.
CUI: 39705465CAEN: 0142
Activ
TULCEA, Sat Băltenii de Jos Com. Beştepe2018-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.122 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANGUS WAGYU S.R.L.
CUI: 43953159CAEN: 0142
Activ
TULCEA, Sat Zebil Com. Sarichioi2021-03-22
fara e-Factura
FARMA MONCRIST S.R.L.
CUI: 39207908CAEN: 0142
Activ
TULCEA, Sat Stejaru Com. Stejaru2018-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
53.121 RON
Angajati
0
AGRARIA DEALU S.R.L.
CUI: 38487273CAEN: 0142
Activ
TULCEA, Sat Sarighiol de Deal Com. Beidaud2017-11-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA?

CUI-ul STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA este 20113926.

Unde este sediul STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA?

STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA are sediul in Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Aleea CIOCARLIEI nr. 4, Mun. Tulcea, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA?

STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA?

STRAT N. GHEORGHE PERSOANA FIZICA are codul CAEN principal 0142 (Creşterea altor bovine).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.