Activ Plătitor TVA

PREPALCOM CATRINA S.R.L.

CUI: 2041775
CIF: RO2041775
Reg. Com.: J1991001010275
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:28

Despre PREPALCOM CATRINA S.R.L.

PREPALCOM CATRINA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PREPALCOM CATRINA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 196.978 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 493.448 RON in 2008 la 196.978 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
196.978 RON
Venituri totale
196.979 RON
Cheltuieli totale
219.665 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
154.227 RON
Active circulante
16.599 RON
Stocuri
9.260 RON
Creanțe
4.040 RON
Casa & conturi bănci
3.299 RON
Capital propriu
127.501 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Bld. Decebal nr. 8, 610007
Telefon0233625378

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Bld. Decebal nr. 8, 610007
Cod poștal: 610007
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Bld. Decebal nr. 8, 610007
Cod postal
610007
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
196.978 RON
Rezultat net
-24.655 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 196.978 RON 202.250 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 196.979 RON 202.688 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 219.665 RON 222.960 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 22.686 RON 20.272 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 24.655 RON 22.257 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 154.227 RON 156.897 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 16.599 RON 13.591 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 170.826 RON 170.488 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.260 RON 3.379 RON
CreanțeSume de încasat 4.040 RON 3.810 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.299 RON 6.402 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 43.325 RON 18.332 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 127.501 RON 152.156 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active170.826RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

25,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale170.826 RON
Datorii totale43.325 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,38 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
74,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 196.978 -2,6% față de anul precedent 196.979 219.665 0 0 22.686 24.655
2023 202.250 -5,2% față de anul precedent 202.688 222.960 0 0 20.272 22.257
2022 213.249 +5,7% față de anul precedent 214.931 223.309 0 0 8.378 9.929
2021 201.818 +16,0% față de anul precedent 201.818 206.038 0 0 4.220 6.238
2020 173.926 -4,2% față de anul precedent 180.851 190.450 0 0 9.599 11.355
2019 181.599 -26,2% față de anul precedent 181.599 186.401 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.802 6.618
2018 246.196 -20,0% față de anul precedent 246.640 229.513 17.127 -46,3% față de anul precedent 14.661 -49,1% față de anul precedent 0 0
2017 307.605 +22,0% față de anul precedent 307.609 275.720 31.889 +64,3% față de anul precedent 28.811 +100,6% față de anul precedent 0 0
2016 252.237 -2,9% față de anul precedent 252.245 232.836 19.409 +86,4% față de anul precedent 14.363 +452,4% față de anul precedent 0 0
2015 259.710 +39,0% față de anul precedent 260.308 249.893 10.415 2.600 Neraportat 0
2014 186.898 +7,5% față de anul precedent 186.899 195.471 0 0 8.572 14.180
2013 173.920 -27,8% față de anul precedent 173.925 188.774 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.849 19.699
2012 240.984 -18,0% față de anul precedent 241.391 238.109 3.282 -35,7% față de anul precedent 2.300 -44,4% față de anul precedent 0 0
2011 293.968 +12,1% față de anul precedent 293.969 288.869 5.100 -20,0% față de anul precedent 4.137 0 0
2010 262.274 -39,7% față de anul precedent 262.277 255.900 6.377 -73,5% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 401
2009 435.152 -11,8% față de anul precedent 435.158 411.074 24.084 +108,4% față de anul precedent 17.577 +60,3% față de anul precedent 0 0
2008 493.448 493.535 481.979 11.556 10.968 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 154.227 16.599 170.826 9.260 4.040 3.299
2023 156.897 13.591 170.488 3.379 3.810 6.402
2022 159.567 35.022 194.589 8.282 22.446 4.294
2021 163.525 43.561 207.086 6.185 30.046 7.330
2020 168.340 50.634 218.974 9.661 32.934 8.039
2019 173.586 46.906 220.492 8.312 35.944 2.650
2018 178.830 44.663 223.493 10.856 25.662 8.145
2017 3.436 34.152 37.588 17.621 9.202 7.329
2016 3.532 21.120 24.652 13.765 2.501 4.854
2015 8.894 15.674 24.568 11.469 3.463 742
2014 15.232 13.124 28.356 10.872 138 2.114
2013 22.228 11.566 33.794 8.312 1.013 2.241
2012 29.222 23.946 53.168 11.156 11.428 1.362
2011 4.021 34.898 38.919 22.629 9.722 2.547
2010 2.142 28.982 31.124 18.344 9.628 1.010
2009 2.191 42.782 44.973 23.396 17.385 2.001
2008 4.973 36.194 41.167 24.520 10.238 1.436

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 43.325 +136,3% față de anul precedent 127.501 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 18.332 -9,1% față de anul precedent 152.156 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 20.177 +36,9% față de anul precedent 174.412 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 14.744 -27,7% față de anul precedent 192.342 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 20.395 +93,2% față de anul precedent 198.579 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 10.557 +52,1% față de anul precedent 209.935 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 6.940 -38,0% față de anul precedent 216.553 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 11.186 -58,7% față de anul precedent 26.402 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 27.061 -34,5% față de anul precedent -2.409 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 41.341 -13,4% față de anul precedent -16.773 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 47.729 +22,4% față de anul precedent -19.373 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 38.988 +0,8% față de anul precedent -5.194 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 38.663 +44,7% față de anul precedent 14.505 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 26.714 +15,9% față de anul precedent 12.205 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2010 23.056 +13,6% față de anul precedent 8.068 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2009 20.291 -38,9% față de anul precedent 24.682 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 33.201 7.105 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 196.978 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 196.978 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
196.978 RON -2.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.655 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
43.325 RON +136.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 202.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 202.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
202.250 RON -5.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.257 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.332 RON -9.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 213.249 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 213.249 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
213.249 RON +5.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.929 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.177 RON +36.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 201.818 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 201.818 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
201.818 RON +16.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.238 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.744 RON -27.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 173.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 173.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
173.926 RON -4.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.355 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.395 RON +93.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 181.599 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 181.599 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
181.599 RON -26.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.618 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.557 RON +52.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 246.196 RON. Profit: 14.661 RON

Cifra de afaceri: 246.196 RON. Profit: 14.661 RON

Cifra de afaceri
246.196 RON -19.96% față de anul precedent
Profit net
14.661 RON -49.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.940 RON -37.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 307.605 RON. Profit: 28.811 RON

Cifra de afaceri: 307.605 RON. Profit: 28.811 RON

Cifra de afaceri
307.605 RON +21.95% față de anul precedent
Profit net
28.811 RON +100.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.186 RON -58.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 252.237 RON. Profit: 14.363 RON

Cifra de afaceri: 252.237 RON. Profit: 14.363 RON

Cifra de afaceri
252.237 RON -2.88% față de anul precedent
Profit net
14.363 RON +452.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.061 RON -34.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 259.710 RON. Profit: 2.600 RON

Cifra de afaceri: 259.710 RON. Profit: 2.600 RON

Cifra de afaceri
259.710 RON +38.96% față de anul precedent
Profit net
2.600 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.341 RON -13.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 186.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 186.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
186.898 RON +7.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.180 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
47.729 RON +22.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 173.920 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 173.920 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
173.920 RON -27.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.699 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.988 RON +0.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 240.984 RON. Profit: 2.300 RON

Cifra de afaceri: 240.984 RON. Profit: 2.300 RON

Cifra de afaceri
240.984 RON -18.02% față de anul precedent
Profit net
2.300 RON -44.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.663 RON +44.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 293.968 RON. Profit: 4.137 RON

Cifra de afaceri: 293.968 RON. Profit: 4.137 RON

Cifra de afaceri
293.968 RON +12.08% față de anul precedent
Profit net
4.137 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
26.714 RON +15.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 262.274 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 262.274 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
262.274 RON -39.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
401 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
23.056 RON +13.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 435.152 RON. Profit: 17.577 RON

Cifra de afaceri: 435.152 RON. Profit: 17.577 RON

Cifra de afaceri
435.152 RON -11.81% față de anul precedent
Profit net
17.577 RON +60.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
20.291 RON -38.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 493.448 RON. Profit: 10.968 RON

Cifra de afaceri: 493.448 RON. Profit: 10.968 RON

Cifra de afaceri
493.448 RON
Profit net
10.968 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
33.201 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPREPALCOM CATRINA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

PREPALCOM CATRINA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Neamţ

CERNAFLOR STORE S.R.L.
CUI: 39663360CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Adjudeni Com. Tămăşeni2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.651 RON
Profit
1.202 RON
Angajati
1
3M PUR 2006 SRL
CUI: 19056614CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Ruseni Com. Borleşti2006-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CADAMIL SRL
CUI: 15996740CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Doljeşti Com. Doljeşti2003-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.779 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EDOMATTE FRAT S.R.L.
CUI: 40640971CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.894 RON
Profit
13.844 RON
Angajati
1
EDY LAU SRL
CUI: 16099246CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Pângăraţi Com. Pângăraţi2004-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.266 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
AIRINEI TECORD SRL
CUI: 15114399CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Vânători-Neamţ Com. Vânători-Neamţ2003-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Neamţ

ANDREI SPERANTA S.R.L.
CUI: 2040532CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.643 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COSMOS S.R.L.
CUI: 2042185CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
744.042 RON
Profit
27.737 RON
Angajati
2
SILKY MARKET SRL
CUI: 2039716CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Orş. Bicaz1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.031.001 RON
Profit
3.756.680 RON
Angajati
94
UNIVERS STAR S.R.L.
CUI: 2042320CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.608 RON
Profit
1.983 RON
Angajati
0

Alte firme din Neamţ

CORFA ANDRA SRL
CUI: 2041694CAEN: 4613
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.365.629 RON
Profit
441.275 RON
Angajati
9
FUZOOIND SA
CUI: 2041945CAEN: 6820
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
698.529 RON
Profit
36.602 RON
Angajati
5
CAPRIOARA SRL
CUI: 2040834CAEN: 5611
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.281.232 RON
Profit
9.558 RON
Angajati
11
STARO S.R.L.
CUI: 2042665CAEN: 1439
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.584 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COZMATEX S.R.L.
CUI: 2004882CAEN: 0111
Activ
NEAMŢ, Sat Răuceşti Com. Răuceşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.070 RON
Profit
3.137 RON
Angajati
0
COMPEDRO SRL
CUI: 2055533CAEN: 2361
Activ
NEAMŢ, Sat Gherăeşti Com. Gherăeşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.387 RON
Profit
30.429 RON
Angajati
3
ROMSTEAM ALDO SRL
CUI: 8696758CAEN: 7912
Activ
NEAMŢ, Sat Bistriţa Com. Alexandru cel Bun1996-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.125.683 RON
Profit
21.362 RON
Angajati
1
FLOWERS BY NOE & CARO S.R.L.
CUI: 44699920CAEN: 4776
Activ
NEAMŢ, Sat Dulceşti Com. Dulceşti2021-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
506.158 RON
Profit
2.362 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PREPALCOM CATRINA S.R.L.?

CUI-ul PREPALCOM CATRINA S.R.L. este 2041775.

Unde este sediul PREPALCOM CATRINA S.R.L.?

PREPALCOM CATRINA S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Bld. Decebal nr. 8, 610007, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata PREPALCOM CATRINA S.R.L.?

PREPALCOM CATRINA S.R.L. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PREPALCOM CATRINA S.R.L. in 2024?

In 2024, PREPALCOM CATRINA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 196.978 RON.

Cati angajati are PREPALCOM CATRINA S.R.L.?

PREPALCOM CATRINA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PREPALCOM CATRINA S.R.L.?

PREPALCOM CATRINA S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat PREPALCOM CATRINA S.R.L. in 2024?

PREPALCOM CATRINA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 24.655 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.