Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Surse și actualizareActualizat: 15 octombrie 2026 la 01:27
Despre ALINAREA SRL
ALINAREA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din iunie 2026).
In 2024, ALINAREA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 0 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 0 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 0 RON
- Capital propriu
- -49.349 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Bld. Traian nr. 1, 610136
- Cod postal
- 610136
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 30 iunie 2026
- Data suspendării
- 30 iunie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Suspendare activitate din 30.06.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 21 martie 2023
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 21 martie 2023
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 0 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 74.116 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 74.116 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 0 RON | 82.257 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 8.141 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 8.882 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 0 RON | 0 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 0 RON | 0 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 49.349 RON | 49.349 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -49.349 RON | -49.349 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Totalul raportat este zero.
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- Neraportat Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,00 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- Neraportat Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | 74.116 -81,6% față de anul precedent | 74.116 | 82.257 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 8.141 | 8.882 |
| 2022 | 403.431 +101,5% față de anul precedent | 403.431 | 401.305 | 2.126 | 0 | 0 | 1.908 |
| 2021 | 200.253 -13,6% față de anul precedent | 200.253 | 244.273 | 0 | 0 | 44.020 | 45.567 |
| 2020 | 231.700 -41,7% față de anul precedent | 231.700 | 288.426 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 56.726 | 58.859 |
| 2019 | 397.695 +2,3% față de anul precedent | 397.695 | 393.419 | 4.276 -45,0% față de anul precedent | 299 -92,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 388.734 -1,2% față de anul precedent | 388.734 | 380.967 | 7.767 -47,0% față de anul precedent | 3.880 -63,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 393.487 +3,9% față de anul precedent | 393.487 | 378.838 | 14.649 +12,8% față de anul precedent | 10.715 +16,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 378.667 -2,4% față de anul precedent | 378.667 | 365.682 | 12.985 -53,6% față de anul precedent | 9.197 -60,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 388.023 +12,1% față de anul precedent | 388.024 | 360.019 | 28.005 +645,4% față de anul precedent | 23.524 +645,4% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 346.216 -7,7% față de anul precedent | 346.222 | 342.465 | 3.757 -63,8% față de anul precedent | 3.156 -63,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 374.971 +3,0% față de anul precedent | 374.977 | 364.612 | 10.365 +23,3% față de anul precedent | 8.706 +23,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 363.952 +9,2% față de anul precedent | 363.985 | 355.578 | 8.407 +49,7% față de anul precedent | 7.062 +49,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 333.341 +6,0% față de anul precedent | 333.387 | 327.770 | 5.617 -54,9% față de anul precedent | 4.719 -35,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 314.401 +4,7% față de anul precedent | 314.438 | 301.991 | 12.447 +2,4% față de anul precedent | 7.313 -3,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 300.207 +22,8% față de anul precedent | 300.232 | 288.081 | 12.151 +116,6% față de anul precedent | 7.539 +60,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 244.475 | 244.511 | 238.901 | 5.610 | 4.694 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | 0 | 7.534 | 7.534 | 890 | 4.979 | 1.665 |
| 2021 | 0 | 9.606 | 9.606 | 2.976 | 4.829 | 1.801 |
| 2020 | 0 | 40.948 | 40.948 | 16.985 | 4.823 | 19.140 |
| 2019 | 0 | 78.326 | 78.326 | 34.844 | 4.682 | 38.800 |
| 2018 | 0 | 76.117 | 76.117 | 32.743 | 4.714 | 38.660 |
| 2017 | 54 | 72.726 | 72.780 | 21.531 | 4.878 | 46.317 |
| 2016 | 273 | 60.382 | 60.655 | 19.266 | 4.865 | 36.251 |
| 2015 | 492 | 46.355 | 46.847 | 12.722 | 4.825 | 28.808 |
| 2014 | 711 | 23.469 | 24.180 | 3.376 | 5.497 | 14.596 |
| 2013 | 930 | 85.390 | 86.320 | 17.894 | 4.809 | 62.687 |
| 2012 | 1.152 | 75.460 | 76.612 | 9.797 | 6.150 | 59.513 |
| 2011 | 1.323 | 66.398 | 67.721 | 10.014 | 4.038 | 52.346 |
| 2010 | 1.493 | 60.873 | 62.366 | 6.602 | 6.525 | 47.746 |
| 2009 | 1.678 | 53.405 | 55.083 | 7.177 | 13.940 | 32.288 |
| 2008 | 1.849 | 43.509 | 45.358 | 5.042 | 14.722 | 23.745 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 49.349 0,0% față de anul precedent | -49.349 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 49.349 +2,8% față de anul precedent | -49.349 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 48.001 -0,3% față de anul precedent | -40.467 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 48.164 +41,9% față de anul precedent | -38.558 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 33.939 +172,4% față de anul precedent | 7.009 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 12.459 +18,1% față de anul precedent | 65.867 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 10.549 -4,9% față de anul precedent | 65.568 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 11.093 +14,6% față de anul precedent | 61.687 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 9.683 +90,9% față de anul precedent | 50.972 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 5.072 -14,5% față de anul precedent | 41.775 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2014 | 5.929 -49,3% față de anul precedent | 18.251 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 11.701 +9,4% față de anul precedent | 74.619 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 10.698 +20,6% față de anul precedent | 65.914 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 8.869 +7,7% față de anul precedent | 58.852 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2010 | 8.233 -10,8% față de anul precedent | 54.133 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 9.225 +31,0% față de anul precedent | 45.858 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2008 | 7.040 | 38.318 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| TCTATIANA CHIRILĂ | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
24 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 3 repere
Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.
Activitatea companiei a fost suspendata temporar.
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23859/2026suspendare activitate firma de la 30.06.2026 până la 30.06.2029
suspendare activitate firma de la 30.06.2026 până la 30.06.2029
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22888/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, reluare activitate firma de la 01.06.2026
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, reluare activitate firma de la 01.06.2026
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 49.349 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 74.116 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 74.116 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 74.116 RON -81.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.882 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 49.349 RON +2.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 403.431 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 403.431 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 403.431 RON +101.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.908 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 48.001 RON -0.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 200.253 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 200.253 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 200.253 RON -13.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 45.567 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 48.164 RON +41.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 231.700 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 231.700 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 231.700 RON -41.74% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 58.859 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 33.939 RON +172.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 397.695 RON. Profit: 299 RON
Cifra de afaceri: 397.695 RON. Profit: 299 RON
- Cifra de afaceri
- 397.695 RON +2.31% față de anul precedent
- Profit net
- 299 RON -92.29% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12.459 RON +18.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 388.734 RON. Profit: 3.880 RON
Cifra de afaceri: 388.734 RON. Profit: 3.880 RON
- Cifra de afaceri
- 388.734 RON -1.21% față de anul precedent
- Profit net
- 3.880 RON -63.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.549 RON -4.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 393.487 RON. Profit: 10.715 RON
Cifra de afaceri: 393.487 RON. Profit: 10.715 RON
- Cifra de afaceri
- 393.487 RON +3.91% față de anul precedent
- Profit net
- 10.715 RON +16.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 11.093 RON +14.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 378.667 RON. Profit: 9.197 RON
Cifra de afaceri: 378.667 RON. Profit: 9.197 RON
- Cifra de afaceri
- 378.667 RON -2.41% față de anul precedent
- Profit net
- 9.197 RON -60.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.683 RON +90.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 388.023 RON. Profit: 23.524 RON
Cifra de afaceri: 388.023 RON. Profit: 23.524 RON
- Cifra de afaceri
- 388.023 RON +12.08% față de anul precedent
- Profit net
- 23.524 RON +645.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 5.072 RON -14.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 346.216 RON. Profit: 3.156 RON
Cifra de afaceri: 346.216 RON. Profit: 3.156 RON
- Cifra de afaceri
- 346.216 RON -7.67% față de anul precedent
- Profit net
- 3.156 RON -63.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.929 RON -49.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 374.971 RON. Profit: 8.706 RON
Cifra de afaceri: 374.971 RON. Profit: 8.706 RON
- Cifra de afaceri
- 374.971 RON +3.03% față de anul precedent
- Profit net
- 8.706 RON +23.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 11.701 RON +9.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 363.952 RON. Profit: 7.062 RON
Cifra de afaceri: 363.952 RON. Profit: 7.062 RON
- Cifra de afaceri
- 363.952 RON +9.18% față de anul precedent
- Profit net
- 7.062 RON +49.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.698 RON +20.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 333.341 RON. Profit: 4.719 RON
Cifra de afaceri: 333.341 RON. Profit: 4.719 RON
- Cifra de afaceri
- 333.341 RON +6.02% față de anul precedent
- Profit net
- 4.719 RON -35.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 8.869 RON +7.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.062026Mentiune · Buletin 23859/2026suspendare activitate firma de la 30.06.2026 până la 30.06.2029
suspendare activitate firma de la 30.06.2026 până la 30.06.2029, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- ALINAREA SRL
- CUI
- 2041821
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.06.2026
- Registrul Comerțului
- J1991001487273
- EUID
- ROONRC.J1991001487273
- Sediu
- Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, B-dul TRAIAN, Nr. 1
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 499103
- Data încheierii
- 22.06.2026
- Număr dosar
- 2430548
- Data dosarului
- 17.06.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Cecilia Dorobăţ
Subiecte
suspendare activitate firma de la 30.06.2026 până la 30.06.2029
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 03 din 15.06.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2430548 din 17.06.2026
16.062026Mentiune · Buletin 22888/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, reluare activitate firma de la 01.06.2026
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; reluare activitate firma de la 01.06.2026; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 02 din data: 15.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- ALINAREA SRL
- CUI
- 2041821
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 16.06.2026
- Registrul Comerțului
- J27/1487/1991
- EUID
- ROONRC.J27/1487/1991
- Sediu
- Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, B-dul TRAIAN, Nr. 1
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 478245
- Data încheierii
- 15.06.2026
- Număr dosar
- 2102920
- Data dosarului
- 25.05.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Ana Daniela Pîrvu
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, reluare activitate firma de la 01.06.2026
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 02 din 15.05.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2102920 din 25.05.2026
- Copie carte identitate
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4711, Neamţ
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ALINAREA SRL?
CUI-ul ALINAREA SRL este 2041821.
Unde este sediul ALINAREA SRL?
ALINAREA SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Bld. Traian nr. 1, 610136, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.
Cand a fost infiintata ALINAREA SRL?
ALINAREA SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ALINAREA SRL in 2024?
In 2024, ALINAREA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are ALINAREA SRL?
ALINAREA SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).
Ce profit a inregistrat ALINAREA SRL in 2024?
ALINAREA SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 15 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 15 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.