Activ e‑Factură

BODEA VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 20445119
CIF: 20445119
Reg. Com.: F2003001236018
CAEN: 3212
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 1 ianuarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase

Surse și actualizare

Despre BODEA VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

BODEA VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Şard Com. Ighiu, judetul ALBA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase" (cod CAEN 3212), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 01.01.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 3212, Alba

URBAN GOLD SRL
CUI: 38054172CAEN: 3212
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2017-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.730.523 RON
Profit
8.284 RON
Angajati
3
BRILIANT IMPEX SRL
CUI: 9189869CAEN: 3212
Activ
ALBA, Orş. Cugir1997-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.834 RON
Profit
14.613 RON
Angajati
0
MARI GIUVAER SRL
CUI: 36533136CAEN: 3212
Activ
ALBA, Mun. Aiud2016-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.509 RON
Profit
2.315 RON
Angajati
2
PERRA SECOND SRL
CUI: 38118403CAEN: 3212
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2017-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.187 RON
Profit
5.236 RON
Angajati
0
FILIP BIJOU ONLINE S.R.L.
CUI: 44397884CAEN: 3212
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2021-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FILIP GOLD BIJOU S.R.L.
CUI: 46930176CAEN: 3212
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2022-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FILIP BIJOU S.R.L.
CUI: 42834036CAEN: 3212
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2020-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BODEA VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul BODEA VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 20445119.

Cand a fost infiintata BODEA VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BODEA VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are BODEA VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BODEA VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 3212 (Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
3 aprilie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
3 mai 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.