Activ

LOTREAN NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 20469142
CIF: 20469142
Reg. Com.: F2006000398323
CAEN: 1611
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 1 ianuarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Tăierea și rindeluirea lemnului

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 15:13

Despre LOTREAN NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

LOTREAN NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Sadu Com. Sadu, judetul SIBIU, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Tăierea și rindeluirea lemnului" (cod CAEN 1611), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 01.01.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1611, Sibiu

SILVA GRUP SRL
CUI: 17196883CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Orş. Tălmaciu2005-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.297.230 RON
Profit
0 RON
Angajati
31
IONESIM FOREST SRL
CUI: 38385290CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.618.648 RON
Profit
357.972 RON
Angajati
34
SILVA FOREST COMPANY SRL
CUI: 25542368CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Sat Sadu Com. Sadu2009-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.127.289 RON
Profit
63.574 RON
Angajati
4
NIVAL COM SRL
CUI: 15346593CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Sat Râu Sadului Com. Râu Sadului2003-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.983.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
KADY FOREST SIB S.R.L.
CUI: 40101039CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Sat Sadu Com. Sadu2018-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.776.488 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
PĂDUREA NEAGRĂ SRL
CUI: 26552211CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Sat Râu Sadului Com. Râu Sadului2010-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.166.412 RON
Profit
9.425 RON
Angajati
4
RIVIERA WOOD SRL
CUI: 32181274CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Sat Orlat Com. Orlat2013-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.372.713 RON
Profit
283.489 RON
Angajati
3
IULYWOOD G.I.U. SRL
CUI: 37869984CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Sat Gura Râului Com. Gura Râului2017-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.168.880 RON
Profit
182.869 RON
Angajati
3
GEO TRANS TRADE SRL
CUI: 14377648CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Sat Orlat Com. Orlat2002-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.116.789 RON
Profit
70.536 RON
Angajati
3
TEIU-FOREST SRL
CUI: 28597040CAEN: 1611
Activ
SIBIU, Sat Orlat Com. Orlat2011-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.016.835 RON
Profit
1.654 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LOTREAN NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul LOTREAN NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 20469142.

Cand a fost infiintata LOTREAN NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

LOTREAN NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are LOTREAN NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

LOTREAN NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 1611 (Tăierea și rindeluirea lemnului).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.