Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 15:33
Despre NEMŢUCU SRL
NEMŢUCU SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Borşa, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, NEMŢUCU SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.120.768 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+512.5%). Profitul net inregistrat a fost de 115.781 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 10.490 RON in 2008 la 1.120.768 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.120.768 RON
- Venituri totale
- 1.127.530 RON
- Cheltuieli totale
- 984.474 RON
- Profit brut
- 143.056 RON
- Profit net
- 115.781 RON
- Marja profit net
- 10,33%
- Active imobilizate
- 312.678 RON
- Active circulante
- 1.177.089 RON
- Stocuri
- 77.666 RON
- Creanțe
- 785.460 RON
- Casa & conturi bănci
- 313.963 RON
- Capital propriu
- 610.765 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MARAMUREŞ, Orş. Borşa, Str. Repezii nr. 65A, 435200
- Cod postal
- 435200
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Reluare activitate din 04.07.2011
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 30 mai 2011
- Data reactivare
- 27 iulie 2012
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.120.768 RON
- Rezultat net
- 115.781 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.120.768 RON | 182.972 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.127.530 RON | 271.635 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 984.474 RON | 268.661 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 143.056 RON | 2.974 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 115.781 RON | 1.445 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 312.678 RON | 207.478 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.177.089 RON | 887.609 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.489.767 RON | 1.095.087 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 77.666 RON | 280.631 RON |
| CreanțeSume de încasat | 785.460 RON | 459.466 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 313.963 RON | 147.512 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 879.002 RON | 599.542 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 610.765 RON | 495.545 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 7,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 19,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,34 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 41,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.120.768 +512,5% față de anul precedent | 1.127.530 | 984.474 | 143.056 +4.710,2% față de anul precedent | 115.781 +7.912,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 182.972 -16,9% față de anul precedent | 271.635 | 268.661 | 2.974 -96,5% față de anul precedent | 1.445 -98,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 220.286 -17,1% față de anul precedent | 336.536 | 250.589 | 85.947 +3,8% față de anul precedent | 83.349 +4,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 265.721 -32,1% față de anul precedent | 265.885 | 183.106 | 82.779 -36,0% față de anul precedent | 80.120 -36,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 391.389 +543,6% față de anul precedent | 391.393 | 262.002 | 129.391 +3.346,8% față de anul precedent | 125.477 +4.308,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 60.809 -58,5% față de anul precedent | 90.815 | 87.061 | 3.754 -61,2% față de anul precedent | 2.846 -65,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 146.369 -21,3% față de anul precedent | 154.473 | 144.788 | 9.685 -70,3% față de anul precedent | 8.221 -73,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 185.883 +23,8% față de anul precedent | 186.803 | 154.163 | 32.640 -35,2% față de anul precedent | 30.782 -35,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 150.192 -0,9% față de anul precedent | 150.192 | 99.852 | 50.340 -34,0% față de anul precedent | 47.335 -34,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 151.619 +16,6% față de anul precedent | 151.619 | 75.324 | 76.295 +39,1% față de anul precedent | 71.747 +40,9% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 130.047 +953,0% față de anul precedent | 130.047 | 75.209 | 54.838 +344,0% față de anul precedent | 50.937 +325,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 12.350 | 12.350 | 0 | 12.350 | 11.979 | 0 | 0 |
| 2012 | 0 | 17.742 | 37.040 | 0 | 0 | 19.298 | 19.298 |
| 2011 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 10.490 | 10.541 | 9.952 | 589 | 487 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 312.678 | 1.177.089 | 1.489.767 | 77.666 | 785.460 | 313.963 |
| 2023 | 207.478 | 887.609 | 1.095.087 | 280.631 | 459.466 | 147.512 |
| 2022 | 233.917 | 785.600 | 1.019.517 | 214.198 | 514.690 | 56.712 |
| 2021 | 253.593 | 632.961 | 886.554 | 95.766 | 464.760 | 72.435 |
| 2020 | 156.873 | 534.731 | 691.604 | 59.810 | 370.178 | 104.743 |
| 2019 | 91.110 | 431.860 | 522.970 | 76.668 | 256.835 | 98.357 |
| 2018 | 37.784 | 449.173 | 486.957 | 37.188 | 392.951 | 19.034 |
| 2017 | 38.812 | 356.797 | 395.609 | 16.863 | 333.087 | 6.847 |
| 2016 | 37.397 | 275.822 | 313.219 | 9.766 | 240.917 | 25.139 |
| 2015 | 39.887 | 191.037 | 230.924 | 7.746 | 157.201 | 26.090 |
| 2014 | 31.858 | 59.561 | 91.419 | 1.237 | 51.612 | 6.712 |
| 2013 | 11.310 | 65.427 | 76.737 | 25.133 | 28.062 | 12.232 |
| 2012 | 0 | 48.343 | 48.343 | 13.361 | 22.982 | 12.000 |
| 2011 | 37.040 | 23.264 | 60.304 | 109 | 23.155 | 0 |
| 2008 | 37.040 | 24.019 | 61.059 | 109 | 23.155 | 755 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 879.002 +46,6% față de anul precedent | 610.765 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 599.542 +14,1% față de anul precedent | 495.545 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 525.417 +10,4% față de anul precedent | 494.100 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 475.803 +31,8% față de anul precedent | 410.751 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 360.973 +13,6% față de anul precedent | 330.631 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 317.815 +11,7% față de anul precedent | 205.155 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 284.649 +41,3% față de anul precedent | 202.308 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 201.522 +34,4% față de anul precedent | 194.087 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 149.914 +30,4% față de anul precedent | 163.305 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 114.953 +143,6% față de anul precedent | 115.971 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 47.195 -43,5% față de anul precedent | 44.224 | Neraportat | 1 |
| 2013 | 83.450 +24,5% față de anul precedent | -6.713 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 67.035 +12,3% față de anul precedent | -18.692 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 59.698 -5,7% față de anul precedent | 606 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 63.277 | 973 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.120.768 RON. Profit: 115.781 RON
Cifra de afaceri: 1.120.768 RON. Profit: 115.781 RON
- Cifra de afaceri
- 1.120.768 RON +512.54% față de anul precedent
- Profit net
- 115.781 RON +7912.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 879.002 RON +46.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 182.972 RON. Profit: 1.445 RON
Cifra de afaceri: 182.972 RON. Profit: 1.445 RON
- Cifra de afaceri
- 182.972 RON -16.94% față de anul precedent
- Profit net
- 1.445 RON -98.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 599.542 RON +14.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 220.286 RON. Profit: 83.349 RON
Cifra de afaceri: 220.286 RON. Profit: 83.349 RON
- Cifra de afaceri
- 220.286 RON -17.1% față de anul precedent
- Profit net
- 83.349 RON +4.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 525.417 RON +10.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 265.721 RON. Profit: 80.120 RON
Cifra de afaceri: 265.721 RON. Profit: 80.120 RON
- Cifra de afaceri
- 265.721 RON -32.11% față de anul precedent
- Profit net
- 80.120 RON -36.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 475.803 RON +31.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 391.389 RON. Profit: 125.477 RON
Cifra de afaceri: 391.389 RON. Profit: 125.477 RON
- Cifra de afaceri
- 391.389 RON +543.64% față de anul precedent
- Profit net
- 125.477 RON +4308.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 360.973 RON +13.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 60.809 RON. Profit: 2.846 RON
Cifra de afaceri: 60.809 RON. Profit: 2.846 RON
- Cifra de afaceri
- 60.809 RON -58.46% față de anul precedent
- Profit net
- 2.846 RON -65.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 317.815 RON +11.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 146.369 RON. Profit: 8.221 RON
Cifra de afaceri: 146.369 RON. Profit: 8.221 RON
- Cifra de afaceri
- 146.369 RON -21.26% față de anul precedent
- Profit net
- 8.221 RON -73.29% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 284.649 RON +41.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 185.883 RON. Profit: 30.782 RON
Cifra de afaceri: 185.883 RON. Profit: 30.782 RON
- Cifra de afaceri
- 185.883 RON +23.76% față de anul precedent
- Profit net
- 30.782 RON -34.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 201.522 RON +34.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 150.192 RON. Profit: 47.335 RON
Cifra de afaceri: 150.192 RON. Profit: 47.335 RON
- Cifra de afaceri
- 150.192 RON -0.94% față de anul precedent
- Profit net
- 47.335 RON -34.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 149.914 RON +30.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 151.619 RON. Profit: 71.747 RON
Cifra de afaceri: 151.619 RON. Profit: 71.747 RON
- Cifra de afaceri
- 151.619 RON +16.59% față de anul precedent
- Profit net
- 71.747 RON +40.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 114.953 RON +143.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 130.047 RON. Profit: 50.937 RON
Cifra de afaceri: 130.047 RON. Profit: 50.937 RON
- Cifra de afaceri
- 130.047 RON +953.01% față de anul precedent
- Profit net
- 50.937 RON +325.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 47.195 RON -43.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 12.350 RON. Profit: 11.979 RON
Cifra de afaceri: 12.350 RON. Profit: 11.979 RON
- Cifra de afaceri
- 12.350 RON
- Profit net
- 11.979 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 83.450 RON +24.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 19.298 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 67.035 RON +12.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2011 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 59.698 RON -5.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 10.490 RON. Profit: 487 RON
Cifra de afaceri: 10.490 RON. Profit: 487 RON
- Cifra de afaceri
- 10.490 RON
- Profit net
- 487 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 63.277 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082007 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNEMŢUCU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Orş. Borşa (MARAMUREŞ)
NEMŢUCU SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Orş. Borşa (MARAMUREŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Maramureş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Maramureş
Alte firme din Maramureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul NEMŢUCU SRL?
CUI-ul NEMŢUCU SRL este 20548262.
Unde este sediul NEMŢUCU SRL?
NEMŢUCU SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Borşa, Str. Repezii nr. 65A, 435200, Orş. Borşa, judetul MARAMUREŞ.
Cand a fost infiintata NEMŢUCU SRL?
NEMŢUCU SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a NEMŢUCU SRL in 2024?
In 2024, NEMŢUCU SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.120.768 RON.
Cati angajati are NEMŢUCU SRL?
NEMŢUCU SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are NEMŢUCU SRL?
NEMŢUCU SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).
Ce profit a inregistrat NEMŢUCU SRL in 2024?
NEMŢUCU SRL a inregistrat un profit net de 115.781 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.