Activ Plătitor TVAe‑Factură

TIVER SERVCOMIMPEX SRL

CUI: 205693
CIF: RO205693
Reg. Com.: J1991000534129
CAEN: 5510
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:49

Despre TIVER SERVCOMIMPEX SRL

TIVER SERVCOMIMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpia Turzii, judetul CLUJ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare" (cod CAEN 5510), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TIVER SERVCOMIMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 455.893 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.2%). Profitul net inregistrat a fost de 108.339 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 688.650 RON in 2008 la 455.893 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
455.893 RON
Venituri totale
455.898 RON
Cheltuieli totale
334.840 RON
Profit brut
121.058 RON
Profit net
108.339 RON
Marja profit net
23,76%
Active imobilizate
765.037 RON
Active circulante
706.344 RON
Stocuri
12 RON
Creanțe
30.009 RON
Casa & conturi bănci
676.323 RON
Capital propriu
1.422.547 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. ANDREI MURESANU nr. 1, 405100
Telefon0264367755
Fax0264368024

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. ANDREI MURESANU nr. 1, 405100
Cod poștal: 405100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. Poet Andrei Mureşanu nr. 1, 405100
Cod postal
405100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.11.1992
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
455.893 RON
Rezultat net
108.339 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 455.893 RON 413.850 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 455.898 RON 440.819 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 334.840 RON 293.512 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 121.058 RON 147.307 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 108.339 RON 143.096 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 765.037 RON 844.217 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 706.344 RON 635.791 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.471.381 RON 1.480.008 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 12 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 30.009 RON 20.246 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 676.323 RON 615.545 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 48.834 RON 22.794 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.422.547 RON 1.457.214 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.471.381RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.471.381 RON
Datorii totale48.834 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,4 %Profit net / active totale
ROE
7,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
14,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 455.893 +10,2% față de anul precedent 455.898 334.840 121.058 -17,8% față de anul precedent 108.339 -24,3% față de anul precedent 0 0
2023 413.850 +18,3% față de anul precedent 440.819 293.512 147.307 +120,5% față de anul precedent 143.096 +125,8% față de anul precedent 0 0
2022 349.775 +144,6% față de anul precedent 349.992 283.193 66.799 63.369 0 0
2021 142.990 +36,5% față de anul precedent 157.554 214.400 0 0 56.846 58.375
2020 104.724 -79,6% față de anul precedent 111.873 237.334 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 125.461 127.047
2019 513.044 +42,3% față de anul precedent 520.021 473.030 46.991 +164,8% față de anul precedent 41.790 +199,0% față de anul precedent 0 0
2018 360.603 -14,3% față de anul precedent 375.905 358.161 17.744 -78,3% față de anul precedent 13.978 -82,0% față de anul precedent 0 0
2017 420.852 +18,5% față de anul precedent 420.964 339.254 81.710 +97,4% față de anul precedent 77.500 +126,3% față de anul precedent 0 0
2016 355.196 -44,1% față de anul precedent 360.559 319.175 41.384 -91,5% față de anul precedent 34.242 -91,6% față de anul precedent 0 0
2015 635.884 +101,5% față de anul precedent 859.073 371.780 487.293 +1.196,5% față de anul precedent 407.998 +1.207,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 315.522 -4,1% față de anul precedent 316.029 278.443 37.586 +0,8% față de anul precedent 31.208 +1,2% față de anul precedent 0 0
2013 328.893 -18,3% față de anul precedent 329.309 292.008 37.301 -69,5% față de anul precedent 30.830 -70,0% față de anul precedent 0 0
2012 402.405 -15,7% față de anul precedent 403.432 281.239 122.193 +74,1% față de anul precedent 102.635 +74,1% față de anul precedent 0 0
2011 477.226 +1,1% față de anul precedent 479.548 409.370 70.178 -25,9% față de anul precedent 58.948 -24,5% față de anul precedent 0 0
2010 472.109 +43,6% față de anul precedent 473.641 378.971 94.670 +217,3% față de anul precedent 78.040 +260,9% față de anul precedent 0 0
2009 328.707 -52,3% față de anul precedent 331.332 301.491 29.841 -86,7% față de anul precedent 21.622 -88,6% față de anul precedent 0 0
2008 688.650 690.098 464.989 225.109 189.074 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 765.037 706.344 1.471.381 12 30.009 676.323
2023 844.217 635.791 1.480.008 0 20.246 615.545
2022 923.213 664.045 1.587.258 3.673 14.059 646.313
2021 838.193 725.715 1.563.908 4.142 1.915 719.658
2020 883.092 730.657 1.613.749 5.057 5.977 719.623
2019 934.364 815.264 1.749.628 9.154 1.936 804.174
2018 978.887 714.720 1.693.607 10.061 78.189 626.470
2017 1.010.493 668.123 1.678.616 24.283 74.015 569.825
2016 1.107.362 611.391 1.718.753 19.296 84.201 507.894
2015 1.057.384 820.970 1.878.354 8.354 79.140 733.476
2014 1.065.888 425.394 1.491.282 2.798 133.631 288.965
2013 1.046.404 401.714 1.448.118 10.334 145.171 246.209
2012 846.087 526.529 1.372.616 6.144 183.154 337.231
2011 779.684 509.583 1.289.267 5.693 122.956 380.934
2010 552.109 631.685 1.183.794 8.256 83.945 539.484
2009 656.513 435.018 1.091.531 7.091 19.970 407.957
2008 725.654 371.927 1.097.581 7.047 57.930 306.950

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 48.834 +114,2% față de anul precedent 1.422.547 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 22.794 +20,2% față de anul precedent 1.457.214 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 18.957 +26,4% față de anul precedent 1.568.301 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 14.997 +156,5% față de anul precedent 1.563.732 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 5.846 -64,1% față de anul precedent 1.632.633 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2019 16.295 -13,2% față de anul precedent 1.770.966 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2018 18.767 -30,1% față de anul precedent 1.729.177 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2017 26.839 -5,6% față de anul precedent 1.715.199 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2016 28.423 -49,5% față de anul precedent 1.690.330 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2015 56.238 -1,6% față de anul precedent 1.822.116 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2014 57.164 -14,0% față de anul precedent 1.434.118 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2013 66.434 +276,4% față de anul precedent 1.381.684 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2012 17.648 -52,2% față de anul precedent 1.354.968 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2011 36.934 +18,8% față de anul precedent 1.252.333 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2010 31.092 +84,3% față de anul precedent 1.152.702 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2009 16.870 -48,8% față de anul precedent 1.074.661 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2008 32.941 1.064.640 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ANANDREI NEMETIfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31939/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 455.893 RON. Profit: 108.339 RON

Cifra de afaceri: 455.893 RON. Profit: 108.339 RON

Cifra de afaceri
455.893 RON +10.16% față de anul precedent
Profit net
108.339 RON -24.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
48.834 RON +114.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 413.850 RON. Profit: 143.096 RON

Cifra de afaceri: 413.850 RON. Profit: 143.096 RON

Cifra de afaceri
413.850 RON +18.32% față de anul precedent
Profit net
143.096 RON +125.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
22.794 RON +20.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 349.775 RON. Profit: 63.369 RON

Cifra de afaceri: 349.775 RON. Profit: 63.369 RON

Cifra de afaceri
349.775 RON +144.62% față de anul precedent
Profit net
63.369 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
18.957 RON +26.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 142.990 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 142.990 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
142.990 RON +36.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.375 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
14.997 RON +156.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 104.724 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 104.724 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
104.724 RON -79.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
127.047 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
5.846 RON -64.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 513.044 RON. Profit: 41.790 RON

Cifra de afaceri: 513.044 RON. Profit: 41.790 RON

Cifra de afaceri
513.044 RON +42.27% față de anul precedent
Profit net
41.790 RON +198.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
16.295 RON -13.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 360.603 RON. Profit: 13.978 RON

Cifra de afaceri: 360.603 RON. Profit: 13.978 RON

Cifra de afaceri
360.603 RON -14.32% față de anul precedent
Profit net
13.978 RON -81.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
18.767 RON -30.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 420.852 RON. Profit: 77.500 RON

Cifra de afaceri: 420.852 RON. Profit: 77.500 RON

Cifra de afaceri
420.852 RON +18.48% față de anul precedent
Profit net
77.500 RON +126.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
26.839 RON -5.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 355.196 RON. Profit: 34.242 RON

Cifra de afaceri: 355.196 RON. Profit: 34.242 RON

Cifra de afaceri
355.196 RON -44.14% față de anul precedent
Profit net
34.242 RON -91.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
28.423 RON -49.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 635.884 RON. Profit: 407.998 RON

Cifra de afaceri: 635.884 RON. Profit: 407.998 RON

Cifra de afaceri
635.884 RON +101.53% față de anul precedent
Profit net
407.998 RON +1207.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
56.238 RON -1.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 315.522 RON. Profit: 31.208 RON

Cifra de afaceri: 315.522 RON. Profit: 31.208 RON

Cifra de afaceri
315.522 RON -4.07% față de anul precedent
Profit net
31.208 RON +1.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
57.164 RON -13.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 328.893 RON. Profit: 30.830 RON

Cifra de afaceri: 328.893 RON. Profit: 30.830 RON

Cifra de afaceri
328.893 RON -18.27% față de anul precedent
Profit net
30.830 RON -69.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
66.434 RON +276.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 402.405 RON. Profit: 102.635 RON

Cifra de afaceri: 402.405 RON. Profit: 102.635 RON

Cifra de afaceri
402.405 RON -15.68% față de anul precedent
Profit net
102.635 RON +74.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
17.648 RON -52.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 477.226 RON. Profit: 58.948 RON

Cifra de afaceri: 477.226 RON. Profit: 58.948 RON

Cifra de afaceri
477.226 RON +1.08% față de anul precedent
Profit net
58.948 RON -24.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
36.934 RON +18.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 472.109 RON. Profit: 78.040 RON

Cifra de afaceri: 472.109 RON. Profit: 78.040 RON

Cifra de afaceri
472.109 RON +43.63% față de anul precedent
Profit net
78.040 RON +260.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
31.092 RON +84.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 328.707 RON. Profit: 21.622 RON

Cifra de afaceri: 328.707 RON. Profit: 21.622 RON

Cifra de afaceri
328.707 RON -52.27% față de anul precedent
Profit net
21.622 RON -88.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
16.870 RON -48.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.082026Mentiune · Buletin 31939/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
TIVER SERVCOMIMPEX SRL
CUI
205693
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.08.2026
Registrul Comerțului
J12/534/1991
EUID
ROONRC.J12/534/1991
Sediu
Municipiul Câmpia Turzii, Jud. Cluj, Str. ANDREI MURESANU, Nr. 1
Județ
Cluj
Număr încheiere
670069
Data încheierii
25.08.2026
Număr dosar
3158731
Data dosarului
11.08.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Gabriela Romaniuc

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3158731 din 11.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31939/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5510, Cluj

B & J LINE SRL
CUI: 14663119CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2002-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
519.385 RON
Profit
316.986 RON
Angajati
2
NOVA REX IMPEX SRL
CUI: 7627415CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Sat Buneşti Com. Mintiu Gherlii1995-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
451.556 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
PH PUB HOTEL S.R.L.
CUI: 18265108CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Dej2006-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
530.849 RON
Profit
4.801 RON
Angajati
4
KAIZEN CONSTRUCT SRL
CUI: 33674580CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
434.630 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BONFANTE CC ROMANIA SRL
CUI: 33394351CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
662.858 RON
Profit
112.757 RON
Angajati
1
MARTIN SOLUTION SRL
CUI: 31014197CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
316.323 RON
Profit
149.137 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5510, Cluj

TURISM ARIESUL SA
CUI: 199648CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Turda1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.992.451 RON
Profit
0 RON
Angajati
28
PARC REX SRL
CUI: 208703CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Dej1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.215 RON
Profit
87.390 RON
Angajati
1
PANEDOR SRL
CUI: 212151CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
855.850 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Alte firme din Cluj

TRANSART SRL
CUI: 205529CAEN: 5829
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.743.717 RON
Profit
3.738.506 RON
Angajati
100
ONIX SZ M SRL
CUI: 205049CAEN: 9630
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.542 RON
Profit
20.450 RON
Angajati
3
METAPLAST S.R.L.
CUI: 206354CAEN: 2222
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti1992-11-27
fara e-Factura
TRIMPEX GLORIA SRL
CUI: 200777CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.100 RON
Profit
16.738 RON
Angajati
0
ARTANA ADVERTISING S.R.L.
CUI: 212712CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.349 RON
Profit
2.536 RON
Angajati
0
BOGATA COMEXIM SRL
CUI: 3764967CAEN: 5611
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1993-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.384.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
16
ALSO MEDIA SRL
CUI: 20960815CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Mun. Turda2007-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
499.696 RON
Profit
67.809 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TIVER SERVCOMIMPEX SRL?

CUI-ul TIVER SERVCOMIMPEX SRL este 205693.

Unde este sediul TIVER SERVCOMIMPEX SRL?

TIVER SERVCOMIMPEX SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. ANDREI MURESANU nr. 1, 405100, Mun. Câmpia Turzii, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata TIVER SERVCOMIMPEX SRL?

TIVER SERVCOMIMPEX SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TIVER SERVCOMIMPEX SRL in 2024?

In 2024, TIVER SERVCOMIMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 455.893 RON.

Cati angajati are TIVER SERVCOMIMPEX SRL?

TIVER SERVCOMIMPEX SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are TIVER SERVCOMIMPEX SRL?

TIVER SERVCOMIMPEX SRL are codul CAEN principal 5510 (Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare).

Ce profit a inregistrat TIVER SERVCOMIMPEX SRL in 2024?

TIVER SERVCOMIMPEX SRL a inregistrat un profit net de 108.339 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.