Activ

HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA

CUI: 20652092
CIF: 20652092
Reg. Com.: F26/194/2005
CAEN: 9529
Formă: Necunoscut
Înființată: 18 ianuarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:28

Despre HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA

HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA este o necunoscut cu sediul in Mun. Sighişoara, judetul MUREŞ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a." (cod CAEN 9529), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. LALELELOR nr. 11, 545400
Telefon0265776628

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. LALELELOR nr. 11, 545400
Cod poștal: 545400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. LALELELOR nr. 11, 545400
Cod postal
545400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 18.01.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2007 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2007
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA (Necunoscut) - CAEN 9529 in Mun. Sighişoara (MUREŞ)

HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA (Necunoscut) - CAEN 9529 in Mun. Sighişoara (MUREŞ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9529, Mureş

BIKESERV MURES S.R.L.
CUI: 43147634CAEN: 9529
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2020-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.609 RON
Profit
92.789 RON
Angajati
1
MARIOPTO SRL
CUI: 16600591CAEN: 9529
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.545 RON
Profit
11.776 RON
Angajati
1
REBORN BICYCLES SRL
CUI: 37325583CAEN: 9529
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2017-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.077 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BETTINA IMPEX SRL
CUI: 3446378CAEN: 9529
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara1993-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.659 RON
Profit
1.348 RON
Angajati
1
VAIN WOMAN SRL
CUI: 35464232CAEN: 9529
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2016-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.096 RON
Profit
8.511 RON
Angajati
0
KADAZOM EXPERT SRL
CUI: 37756349CAEN: 9529
Activ
MUREŞ, Sat Cristeşti Com. Cristeşti2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.175 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CSABI KAMP TEX S.R.L.
CUI: 40560074CAEN: 9529
Activ
MUREŞ, Sat Câmpeniţa Com. Ceuaşu de Câmpie2019-02-04
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA?

CUI-ul HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA este 20652092.

Unde este sediul HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA?

HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Sighişoara, Str. LALELELOR nr. 11, 545400, Mun. Sighişoara, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA?

HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA?

HEGEDUS FERENC INTREPRINDERE INDIVIDUALA are codul CAEN principal 9529 (Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.