Activ

SOUND STORM SRL

CUI: 20667204
CIF: 20667204
Reg. Com.: J24/120/2007
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 ianuarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:19

Despre SOUND STORM SRL

SOUND STORM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Baia Sprie, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SOUND STORM SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.265 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-64.3%). Profitul net inregistrat a fost de 11.184 RON (in scadere).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
10.265 RON
Venituri totale
10.265 RON
Cheltuieli totale
1.081 RON
Profit brut
9.184 RON
Profit net
11.184 RON
Marja profit net
108,95%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
121.505 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
87.620 RON
Casa & conturi bănci
33.885 RON
Capital propriu
119.979 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie, Str. MICRORAION VEST nr. 9, 435100
Telefon0751604851

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie, Str. MICRORAION VEST nr. 9, 435100
Cod poștal: 435100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie, Str. MICRORAION VEST nr. 9, 435100
Cod postal
435100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.01.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
7 octombrie 2010
Data reactivare
6 august 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
10.265 RON
Rezultat net
11.184 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 10.265 RON 28.746 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 10.265 RON 28.917 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.081 RON 7.620 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.184 RON 21.297 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 11.184 RON 15.250 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 121.505 RON 112.255 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 121.505 RON 112.255 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 87.620 RON 89.119 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 33.885 RON 23.136 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.526 RON 3.460 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 119.979 RON 108.795 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active121.505RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale121.505 RON
Datorii totale1.526 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,2 %Profit net / active totale
ROE
9,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
79,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 10.265 -64,3% față de anul precedent 10.265 1.081 9.184 -56,9% față de anul precedent 11.184 -26,7% față de anul precedent 0 0
2023 28.746 +10,7% față de anul precedent 28.917 7.620 21.297 +418,4% față de anul precedent 15.250 +331,8% față de anul precedent 0 0
2022 25.972 -72,1% față de anul precedent 25.972 21.864 4.108 -93,7% față de anul precedent 3.532 -94,4% față de anul precedent 0 0
2021 93.176 +222,7% față de anul precedent 93.176 28.440 64.736 +129,2% față de anul precedent 62.664 +128,8% față de anul precedent 0 0
2020 28.878 +241,2% față de anul precedent 28.878 639 28.239 27.385 0 0
2019 8.463 8.463 8.700 0 0 237 237
2009 0 0 0 0 0 0 0
2008 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 121.505 121.505 0 87.620 33.885
2023 0 112.255 112.255 0 89.119 23.136
2022 0 94.272 94.272 0 7.723 86.549
2021 0 90.012 90.012 0 9.700 80.312
2020 0 28.386 28.386 0 66 28.320
2019 0 963 963 0 0 963
2009 3.144 2.275 5.419 1.481 0 794
2008 3.144 2.275 5.419 1.481 0 794

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.526 -55,9% față de anul precedent 119.979 Neraportat 0
2023 3.460 +375,3% față de anul precedent 108.795 Neraportat 0
2022 728 93.544 Neraportat 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 90.012 Neraportat 0
2020 1.038 +3,8% față de anul precedent 27.348 Neraportat 0
2019 1.000 -92,3% față de anul precedent -37 Neraportat 0
2009 12.978 0,0% față de anul precedent 200 Neraportat 0
2008 12.978 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 10.265 RON. Profit: 11.184 RON

Cifra de afaceri: 10.265 RON. Profit: 11.184 RON

Cifra de afaceri
10.265 RON -64.29% față de anul precedent
Profit net
11.184 RON -26.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.526 RON -55.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 28.746 RON. Profit: 15.250 RON

Cifra de afaceri: 28.746 RON. Profit: 15.250 RON

Cifra de afaceri
28.746 RON +10.68% față de anul precedent
Profit net
15.250 RON +331.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.460 RON +375.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 25.972 RON. Profit: 3.532 RON

Cifra de afaceri: 25.972 RON. Profit: 3.532 RON

Cifra de afaceri
25.972 RON -72.13% față de anul precedent
Profit net
3.532 RON -94.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
728 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 93.176 RON. Profit: 62.664 RON

Cifra de afaceri: 93.176 RON. Profit: 62.664 RON

Cifra de afaceri
93.176 RON +222.65% față de anul precedent
Profit net
62.664 RON +128.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 28.878 RON. Profit: 27.385 RON

Cifra de afaceri: 28.878 RON. Profit: 27.385 RON

Cifra de afaceri
28.878 RON +241.23% față de anul precedent
Profit net
27.385 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.038 RON +3.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.463 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.463 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.463 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
237 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON -92.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2010 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.978 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.978 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSOUND STORM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Orş. Baia Sprie (MARAMUREŞ)

SOUND STORM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Orş. Baia Sprie (MARAMUREŞ)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7420, Maramureş

JURJ ENTERPRISE S.R.L.
CUI: 43015447CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2020-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.001 RON
Profit
2.223 RON
Angajati
1
FOTO ART CREATIV S.R.L.
CUI: 35750730CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Sat Recea Com. Recea2016-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.170 RON
Profit
7.825 RON
Angajati
0
TREIZECISISAPTE S.R.L.
CUI: 44269869CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2021-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.675 RON
Profit
6.068 RON
Angajati
0
BZ ART STUDIO SRL
CUI: 32914227CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2014-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.974 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DREAM LIGHT VISUALS S.R.L.
CUI: 36997969CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.978 RON
Profit
15.631 RON
Angajati
0
OCULUS DEI S.R.L.
CUI: 41171954CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2019-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
150 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Maramureş

RAUL MEDIA STUDIO SRL
CUI: 19178280CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus2006-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.245 RON
Profit
13.112 RON
Angajati
1
MEDIA FLASH S.R.L.
CUI: 22289180CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2007-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.617 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DIGITAL FUJI S.R.L.
CUI: 18070424CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2005-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.845 RON
Profit
16.834 RON
Angajati
0

Alte firme din Maramureş

EXPROT MUN SRL
CUI: 20667166CAEN: 7499
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.065.241 RON
Profit
1.518.143 RON
Angajati
4
ECOLOGIC PELLET EST SRL
CUI: 20667247CAEN: 4211
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săcel Com. Săcel2007-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.180.939 RON
Profit
14.124 RON
Angajati
6
LANGUSTA SRL
CUI: 20548327CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi2007-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.209.430 RON
Profit
51.183 RON
Angajati
8
CODA CONT EXPERT SRL
CUI: 20768110CAEN: 6920
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.650 RON
Profit
41.172 RON
Angajati
1
IMW HOLDING S.R.L.
CUI: 19185910CAEN: 4333
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mocira Com. Recea2006-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.529.114 RON
Profit
1.560.350 RON
Angajati
10
DAN & ALINA S.R.L.
CUI: 21451780CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.476 RON
Profit
18.974 RON
Angajati
0
GOCIO SRL
CUI: 16751454CAEN: 2511
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2004-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.415 RON
Profit
1.361 RON
Angajati
1
SIGHETMET SRL
CUI: 25370424CAEN: 2511
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2009-03-30
fara e-Factura
RESTAUR CONSTRUCT POP S.R.L.
CUI: 44794353CAEN: 4100
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2021-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.455 RON
Profit
55.230 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SOUND STORM SRL?

CUI-ul SOUND STORM SRL este 20667204.

Unde este sediul SOUND STORM SRL?

SOUND STORM SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie, Str. MICRORAION VEST nr. 9, 435100, Orş. Baia Sprie, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata SOUND STORM SRL?

SOUND STORM SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SOUND STORM SRL in 2024?

In 2024, SOUND STORM SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.265 RON.

Ce activitate are SOUND STORM SRL?

SOUND STORM SRL are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat SOUND STORM SRL in 2024?

SOUND STORM SRL a inregistrat un profit net de 11.184 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.