Activ

VARGA LUDOVIC OTTO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 20803926
CIF: 20803926
Reg. Com.: F30/528/2006
CAEN: 0119
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 26 ianuarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Cultivarea altor plante din culturi nepermanente

Surse și actualizare

Despre VARGA LUDOVIC OTTO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

VARGA LUDOVIC OTTO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Doba Com. Doba, judetul SATU MARE, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea altor plante din culturi nepermanente" (cod CAEN 0119), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 26.01.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 mai 2017

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0119, Satu Mare

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VARGA LUDOVIC OTTO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul VARGA LUDOVIC OTTO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 20803926.

Cand a fost infiintata VARGA LUDOVIC OTTO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VARGA LUDOVIC OTTO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are VARGA LUDOVIC OTTO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VARGA LUDOVIC OTTO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 0119 (Cultivarea altor plante din culturi nepermanente).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
28 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
28 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.