Activ

RAL TAXI SERVICII SRL

CUI: 20825452
CIF: 20825452
Reg. Com.: J2007000090394
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 ianuarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 11:22

Despre RAL TAXI SERVICII SRL

RAL TAXI SERVICII SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Focşani, judetul VRANCEA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RAL TAXI SERVICII SRL a raportat o cifra de afaceri de 276.500 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.3%). Profitul net inregistrat a fost de 188.886 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 16.278 RON in 2008 la 276.500 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
276.500 RON
Venituri totale
276.500 RON
Cheltuieli totale
84.904 RON
Profit brut
191.596 RON
Profit net
188.886 RON
Marja profit net
68,31%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
200.600 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
143.484 RON
Casa & conturi bănci
57.116 RON
Capital propriu
190.086 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Coteşti nr. 109
Telefon220220

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Coteşti nr. 109
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Coteşti nr. 109
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 13.06.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
276.500 RON
Rezultat net
188.886 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 276.500 RON 277.280 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 276.500 RON 277.280 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 84.904 RON 99.610 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 191.596 RON 177.670 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 188.886 RON 174.952 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 200.600 RON 183.813 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 200.600 RON 183.813 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 143.484 RON 125.270 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 57.116 RON 58.543 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 10.514 RON 7.661 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 190.086 RON 176.152 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active200.600RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale200.600 RON
Datorii totale10.514 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
94,2 %Profit net / active totale
ROE
99,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
19,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 276.500 -0,3% față de anul precedent 276.500 84.904 191.596 +7,8% față de anul precedent 188.886 +8,0% față de anul precedent 0 0
2023 277.280 -2,6% față de anul precedent 277.280 99.610 177.670 -18,4% față de anul precedent 174.952 -18,7% față de anul precedent 0 0
2022 284.800 +26,5% față de anul precedent 284.800 67.057 217.743 +22,4% față de anul precedent 215.094 +22,4% față de anul precedent 0 0
2021 225.200 +42,4% față de anul precedent 225.200 47.226 177.974 +38,6% față de anul precedent 175.766 +38,5% față de anul precedent 0 0
2020 158.200 -8,3% față de anul precedent 158.200 29.817 128.383 -4,0% față de anul precedent 126.914 -3,9% față de anul precedent 0 0
2019 172.550 +0,1% față de anul precedent 172.550 38.829 133.721 -4,8% față de anul precedent 131.997 -4,8% față de anul precedent 0 0
2018 172.420 -9,3% față de anul precedent 172.632 32.208 140.424 +1,9% față de anul precedent 138.698 +2,1% față de anul precedent 0 0
2017 190.128 -8,7% față de anul precedent 190.128 52.311 137.817 -12,5% față de anul precedent 135.916 -12,6% față de anul precedent 0 0
2016 208.300 +16,3% față de anul precedent 208.300 50.765 157.535 +35,8% față de anul precedent 155.452 +40,7% față de anul precedent 0 0
2015 179.150 +4,4% față de anul precedent 183.626 67.614 116.012 -13,7% față de anul precedent 110.503 -14,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 171.550 +506,2% față de anul precedent 171.554 37.161 134.393 +460,0% față de anul precedent 129.246 +458,3% față de anul precedent 0 0
2013 28.300 28.300 4.299 24.001 23.152 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2009 4.433 -72,8% față de anul precedent 4.434 6.817 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.383 2.809
2008 16.278 16.278 10.211 6.067 5.660 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 200.600 200.600 0 143.484 57.116
2023 0 183.813 183.813 0 125.270 58.543
2022 0 227.917 227.917 0 173.472 54.445
2021 0 180.949 180.949 0 4.358 176.591
2020 0 145.779 145.779 0 95.193 50.586
2019 0 151.104 151.104 0 66.579 84.525
2018 0 153.797 153.797 0 225 153.572
2017 0 154.764 154.764 0 505 154.259
2016 0 175.275 175.275 0 402 174.873
2015 2.373 258.642 261.015 0 402 258.240
2014 4.746 145.358 150.104 0 402 144.956
2013 5.738 37.065 42.803 0 800 36.265
2012 0 16.214 16.214 0 0 16.214
2011 0 16.214 16.214 0 0 16.214
2010 0 16.214 16.214 0 0 16.214
2009 0 16.214 16.214 0 0 16.214
2008 0 20.172 20.172 0 0 20.172

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 10.514 +37,2% față de anul precedent 190.086 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 7.661 -34,1% față de anul precedent 176.152 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 11.622 +191,8% față de anul precedent 216.295 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 3.983 +24,2% față de anul precedent 176.966 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 3.207 -7,0% față de anul precedent 142.572 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 3.449 +717,0% față de anul precedent 147.655 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 -559 -117,5% față de anul precedent 154.356 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 3.190 -23,4% față de anul precedent 151.574 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 4.165 -25,7% față de anul precedent 171.110 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 5.608 +7,9% față de anul precedent 255.407 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2014 5.200 -23,6% față de anul precedent 144.904 Neraportat 2
2013 6.802 +102,1% față de anul precedent 36.001 Neraportat 0
2012 3.365 0,0% față de anul precedent 12.849 Neraportat 0
2011 3.365 0,0% față de anul precedent 12.849 Neraportat 0
2010 3.365 0,0% față de anul precedent 12.849 Neraportat 0
2009 3.365 -25,5% față de anul precedent 12.849 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 4.514 15.658 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VCVASILICA CARMEN ŢICĂUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13857/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 276.500 RON. Profit: 188.886 RON

Cifra de afaceri: 276.500 RON. Profit: 188.886 RON

Cifra de afaceri
276.500 RON -0.28% față de anul precedent
Profit net
188.886 RON +7.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
10.514 RON +37.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 277.280 RON. Profit: 174.952 RON

Cifra de afaceri: 277.280 RON. Profit: 174.952 RON

Cifra de afaceri
277.280 RON -2.64% față de anul precedent
Profit net
174.952 RON -18.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
7.661 RON -34.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 284.800 RON. Profit: 215.094 RON

Cifra de afaceri: 284.800 RON. Profit: 215.094 RON

Cifra de afaceri
284.800 RON +26.47% față de anul precedent
Profit net
215.094 RON +22.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.622 RON +191.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 225.200 RON. Profit: 175.766 RON

Cifra de afaceri: 225.200 RON. Profit: 175.766 RON

Cifra de afaceri
225.200 RON +42.35% față de anul precedent
Profit net
175.766 RON +38.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.983 RON +24.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 158.200 RON. Profit: 126.914 RON

Cifra de afaceri: 158.200 RON. Profit: 126.914 RON

Cifra de afaceri
158.200 RON -8.32% față de anul precedent
Profit net
126.914 RON -3.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.207 RON -7.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 172.550 RON. Profit: 131.997 RON

Cifra de afaceri: 172.550 RON. Profit: 131.997 RON

Cifra de afaceri
172.550 RON +0.08% față de anul precedent
Profit net
131.997 RON -4.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.449 RON +716.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 172.420 RON. Profit: 138.698 RON

Cifra de afaceri: 172.420 RON. Profit: 138.698 RON

Cifra de afaceri
172.420 RON -9.31% față de anul precedent
Profit net
138.698 RON +2.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
-559 RON -117.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 190.128 RON. Profit: 135.916 RON

Cifra de afaceri: 190.128 RON. Profit: 135.916 RON

Cifra de afaceri
190.128 RON -8.72% față de anul precedent
Profit net
135.916 RON -12.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.190 RON -23.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 208.300 RON. Profit: 155.452 RON

Cifra de afaceri: 208.300 RON. Profit: 155.452 RON

Cifra de afaceri
208.300 RON +16.27% față de anul precedent
Profit net
155.452 RON +40.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
4.165 RON -25.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 179.150 RON. Profit: 110.503 RON

Cifra de afaceri: 179.150 RON. Profit: 110.503 RON

Cifra de afaceri
179.150 RON +4.43% față de anul precedent
Profit net
110.503 RON -14.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
5.608 RON +7.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 171.550 RON. Profit: 129.246 RON

Cifra de afaceri: 171.550 RON. Profit: 129.246 RON

Cifra de afaceri
171.550 RON +506.18% față de anul precedent
Profit net
129.246 RON +458.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
5.200 RON -23.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 28.300 RON. Profit: 23.152 RON

Cifra de afaceri: 28.300 RON. Profit: 23.152 RON

Cifra de afaceri
28.300 RON
Profit net
23.152 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.802 RON +102.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.365 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.365 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.365 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 4.433 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.433 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.433 RON -72.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.809 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.365 RON -25.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 16.278 RON. Profit: 5.660 RON

Cifra de afaceri: 16.278 RON. Profit: 5.660 RON

Cifra de afaceri
16.278 RON
Profit net
5.660 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.514 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAL TAXI SERVICII SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Focşani (VRANCEA)

RAL TAXI SERVICII SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Focşani (VRANCEA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.042026Mentiune · Buletin 13857/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
RAL TAXI SERVICII SRL
CUI
20825452
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.04.2026
Registrul Comerțului
J39/90/2007
EUID
ROONRC.J39/90/2007
Sediu
Jud. Vrancea, Municipiul Focşani, Str. COTEŞTI, Nr. 109
Județ
Vrancea
Număr încheiere
303848
Data încheierii
14.04.2026
Număr dosar
1340742
Data dosarului
27.03.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Doina Totolici

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1340742 din 27.03.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 23.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 13857/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Vrancea

SMRCRISOFIA S.R.L.
CUI: 42750164CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Orş. Panciu2020-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.812 RON
Profit
2.502 RON
Angajati
0
PRO YDY CLANDESTIN S.R.L.
CUI: 44428204CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca2021-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.119 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GOODSELFJET SRL
CUI: 36482520CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2016-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.062 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
FRADIESEL S.R.L.
CUI: 48582361CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca2023-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.209 RON
Profit
108.272 RON
Angajati
1
MRS DIAGNOZĂ TEXA SRL
CUI: 30168198CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2012-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.790 RON
Profit
197.488 RON
Angajati
1
REBEMAR SRL
CUI: 13133823CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Com. Vulturu2000-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.815 RON
Profit
95.033 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Vrancea

SPERANŢA -VALENTIN SRL
CUI: 19889800CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Sat Străoane Com. Străoane2006-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.130 RON
Profit
63 RON
Angajati
0
W CLEAN AUTO SRL
CUI: 21532639CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2007-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.361.678 RON
Profit
192.868 RON
Angajati
8
MOLTINSERV SRL
CUI: 19179269CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2006-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.081 RON
Profit
5.616 RON
Angajati
1
PSIHO-CONSULTING SRL
CUI: 21846941CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2007-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.762 RON
Profit
19.280 RON
Angajati
0

Alte firme din Vrancea

TARALEX SRL
CUI: 20768969CAEN: 4752
Activ
VRANCEA, Sat Rucăreni Com. Soveja2007-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.126 RON
Profit
3.004 RON
Angajati
2
GRUP SERV SRL
CUI: 20825479CAEN: 8121
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2007-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.558.092 RON
Profit
79.947 RON
Angajati
28
PAUGAM IMPEX SRL
CUI: 20650652CAEN: 4712
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2007-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.570 RON
Profit
4.621 RON
Angajati
0
UCA FOREST SRL
CUI: 20951019CAEN: 4673
Activ
VRANCEA, Sat Tulnici Com. Tulnici2007-02-05
fara e-Factura
ARC MODE SRL
CUI: 18967153CAEN: 2370
Activ
VRANCEA, Sat Jorăşti Com. Vânători2006-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.578.020 RON
Profit
119.787 RON
Angajati
4
TRANS NICOLE 2007 SRL
CUI: 21757488CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Sat Bordeasca Veche Com. Tătăranu2007-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
351.774 RON
Profit
3.757 RON
Angajati
2
LM TRANZICOM SRL
CUI: 15049851CAEN: 4211
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2002-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.190 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAL TAXI SERVICII SRL?

CUI-ul RAL TAXI SERVICII SRL este 20825452.

Unde este sediul RAL TAXI SERVICII SRL?

RAL TAXI SERVICII SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Coteşti nr. 109, Mun. Focşani, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata RAL TAXI SERVICII SRL?

RAL TAXI SERVICII SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAL TAXI SERVICII SRL in 2024?

In 2024, RAL TAXI SERVICII SRL a raportat o cifra de afaceri de 276.500 RON.

Cati angajati are RAL TAXI SERVICII SRL?

RAL TAXI SERVICII SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RAL TAXI SERVICII SRL?

RAL TAXI SERVICII SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat RAL TAXI SERVICII SRL in 2024?

RAL TAXI SERVICII SRL a inregistrat un profit net de 188.886 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.