Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 11:00
Despre GCL SRL
GCL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6311). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, GCL SRL a raportat o cifra de afaceri de 119.404 RON, in scadere fata de anul precedent (-9.4%). Profitul net inregistrat a fost de 14.886 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 61.126 RON in 2008 la 119.404 RON in 2024. Datoriile raportate (306.963 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 119.404 RON
- Venituri totale
- 119.491 RON
- Cheltuieli totale
- 103.530 RON
- Profit brut
- 15.961 RON
- Profit net
- 14.886 RON
- Marja profit net
- 12,47%
- Active imobilizate
- 706.120 RON
- Active circulante
- 140.795 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 44.769 RON
- Casa & conturi bănci
- 96.026 RON
- Capital propriu
- 539.952 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Soporului nr. 5
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 29.01.2007
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 119.404 RON
- Rezultat net
- 14.886 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 119.404 RON | 131.817 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 119.491 RON | 131.817 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 103.530 RON | 109.197 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 15.961 RON | 22.620 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 14.886 RON | 21.473 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 706.120 RON | 726.879 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 140.795 RON | 286.454 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 846.915 RON | 1.013.333 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 44.769 RON | 45.156 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 96.026 RON | 241.298 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 306.963 RON | 488.267 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 539.952 RON | 525.066 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 1,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 2,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,46 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 63,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 119.404 -9,4% față de anul precedent | 119.491 | 103.530 | 15.961 -29,4% față de anul precedent | 14.886 -30,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 131.817 -33,2% față de anul precedent | 131.817 | 109.197 | 22.620 -72,4% față de anul precedent | 21.473 -73,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 197.399 +35,1% față de anul precedent | 200.967 | 118.882 | 82.085 +12,7% față de anul precedent | 80.356 +12,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 146.130 +18,3% față de anul precedent | 146.661 | 73.793 | 72.868 +70,3% față de anul precedent | 71.532 +71,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 123.579 -21,2% față de anul precedent | 124.138 | 81.338 | 42.800 -60,5% față de anul precedent | 41.683 -61,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 156.724 +47,7% față de anul precedent | 159.065 | 50.661 | 108.404 +59,9% față de anul precedent | 106.819 +60,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 106.102 -5,7% față de anul precedent | 109.182 | 41.391 | 67.791 -18,7% față de anul precedent | 66.722 -18,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 112.451 +7,4% față de anul precedent | 116.074 | 32.698 | 83.376 +8,7% față de anul precedent | 82.223 +10,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 104.686 +1,0% față de anul precedent | 105.003 | 28.310 | 76.693 -8,7% față de anul precedent | 74.599 -7,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 103.616 +0,5% față de anul precedent | 110.280 | 26.272 | 84.008 +39,9% față de anul precedent | 80.831 +42,2% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 103.127 +5,2% față de anul precedent | 105.667 | 45.634 | 60.033 +16,8% față de anul precedent | 56.863 +17,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 98.069 +0,7% față de anul precedent | 99.864 | 48.472 | 51.392 -14,0% față de anul precedent | 48.396 -14,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 97.438 | 99.362 | 39.577 | 59.785 | 56.804 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 -100,0% față de anul precedent | 16 | 15.959 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 15.943 | 17.593 |
| 2009 | 21.765 -64,4% față de anul precedent | 21.850 | 15.899 | 5.951 -85,2% față de anul precedent | 1.280 -96,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 61.126 | 63.550 | 23.341 | 40.209 | 33.701 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 706.120 | 140.795 | 846.915 | 0 | 44.769 | 96.026 |
| 2023 | 726.879 | 286.454 | 1.013.333 | 0 | 45.156 | 241.298 |
| 2022 | 752.780 | 261.018 | 1.013.798 | 0 | 41.197 | 219.821 |
| 2021 | 771.494 | 202.356 | 973.850 | 29 | 44.396 | 157.931 |
| 2020 | 786.981 | 110.753 | 897.734 | 64 | 23.054 | 87.635 |
| 2019 | 237.301 | 77.196 | 314.497 | 0 | 14.358 | 62.838 |
| 2018 | 3.367 | 259.680 | 263.047 | 0 | 37.138 | 222.542 |
| 2017 | 2.823 | 199.611 | 202.434 | 0 | 78.852 | 120.759 |
| 2016 | 4.234 | 202.386 | 206.620 | 0 | 60.064 | 142.322 |
| 2015 | 5.645 | 252.388 | 258.033 | 0 | 27.056 | 225.332 |
| 2014 | 0 | 169.988 | 169.988 | 0 | 26.109 | 143.879 |
| 2013 | 4.075 | 106.993 | 111.068 | 0 | 30.646 | 76.347 |
| 2012 | 5.033 | 139.233 | 144.266 | 0 | 20.598 | 118.635 |
| 2010 | 2.560 | 83.737 | 86.297 | 0 | 20.377 | 63.360 |
| 2009 | 1.957 | 128.611 | 130.568 | 0 | 29.169 | 99.442 |
| 2008 | 1.957 | 107.941 | 109.898 | 182 | 19.840 | 87.919 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 306.963 -37,1% față de anul precedent | 539.952 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 488.267 -4,3% față de anul precedent | 525.066 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 510.206 -7,6% față de anul precedent | 503.592 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 552.093 +0,8% față de anul precedent | 423.237 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 547.602 +5.515,9% față de anul precedent | 351.705 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 9.751 -83,8% față de anul precedent | 310.022 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 59.996 -9,2% față de anul precedent | 203.203 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 66.105 +6,5% față de anul precedent | 136.481 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 62.069 -3,1% față de anul precedent | 144.703 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 64.081 +13,0% față de anul precedent | 194.104 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 56.715 -33,8% față de anul precedent | 113.273 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 85.673 -18,3% față de anul precedent | 25.395 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 104.816 +1,1% față de anul precedent | 39.450 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 103.650 +70,9% față de anul precedent | -17.353 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 60.651 +47,0% față de anul precedent | 69.917 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 41.261 | 68.637 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 119.404 RON. Profit: 14.886 RON
Cifra de afaceri: 119.404 RON. Profit: 14.886 RON
- Cifra de afaceri
- 119.404 RON -9.42% față de anul precedent
- Profit net
- 14.886 RON -30.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 306.963 RON -37.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 131.817 RON. Profit: 21.473 RON
Cifra de afaceri: 131.817 RON. Profit: 21.473 RON
- Cifra de afaceri
- 131.817 RON -33.22% față de anul precedent
- Profit net
- 21.473 RON -73.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 488.267 RON -4.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 197.399 RON. Profit: 80.356 RON
Cifra de afaceri: 197.399 RON. Profit: 80.356 RON
- Cifra de afaceri
- 197.399 RON +35.08% față de anul precedent
- Profit net
- 80.356 RON +12.34% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 510.206 RON -7.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 146.130 RON. Profit: 71.532 RON
Cifra de afaceri: 146.130 RON. Profit: 71.532 RON
- Cifra de afaceri
- 146.130 RON +18.25% față de anul precedent
- Profit net
- 71.532 RON +71.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 552.093 RON +0.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 123.579 RON. Profit: 41.683 RON
Cifra de afaceri: 123.579 RON. Profit: 41.683 RON
- Cifra de afaceri
- 123.579 RON -21.15% față de anul precedent
- Profit net
- 41.683 RON -60.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 547.602 RON +5515.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 156.724 RON. Profit: 106.819 RON
Cifra de afaceri: 156.724 RON. Profit: 106.819 RON
- Cifra de afaceri
- 156.724 RON +47.71% față de anul precedent
- Profit net
- 106.819 RON +60.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.751 RON -83.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 106.102 RON. Profit: 66.722 RON
Cifra de afaceri: 106.102 RON. Profit: 66.722 RON
- Cifra de afaceri
- 106.102 RON -5.65% față de anul precedent
- Profit net
- 66.722 RON -18.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 59.996 RON -9.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 112.451 RON. Profit: 82.223 RON
Cifra de afaceri: 112.451 RON. Profit: 82.223 RON
- Cifra de afaceri
- 112.451 RON +7.42% față de anul precedent
- Profit net
- 82.223 RON +10.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 66.105 RON +6.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 104.686 RON. Profit: 74.599 RON
Cifra de afaceri: 104.686 RON. Profit: 74.599 RON
- Cifra de afaceri
- 104.686 RON +1.03% față de anul precedent
- Profit net
- 74.599 RON -7.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 62.069 RON -3.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 103.616 RON. Profit: 80.831 RON
Cifra de afaceri: 103.616 RON. Profit: 80.831 RON
- Cifra de afaceri
- 103.616 RON +0.47% față de anul precedent
- Profit net
- 80.831 RON +42.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 64.081 RON +12.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 103.127 RON. Profit: 56.863 RON
Cifra de afaceri: 103.127 RON. Profit: 56.863 RON
- Cifra de afaceri
- 103.127 RON +5.16% față de anul precedent
- Profit net
- 56.863 RON +17.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 56.715 RON -33.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 98.069 RON. Profit: 48.396 RON
Cifra de afaceri: 98.069 RON. Profit: 48.396 RON
- Cifra de afaceri
- 98.069 RON +0.65% față de anul precedent
- Profit net
- 48.396 RON -14.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 85.673 RON -18.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 97.438 RON. Profit: 56.804 RON
Cifra de afaceri: 97.438 RON. Profit: 56.804 RON
- Cifra de afaceri
- 97.438 RON
- Profit net
- 56.804 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 104.816 RON +1.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 17.593 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 103.650 RON +70.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 21.765 RON. Profit: 1.280 RON
Cifra de afaceri: 21.765 RON. Profit: 1.280 RON
- Cifra de afaceri
- 21.765 RON -64.39% față de anul precedent
- Profit net
- 1.280 RON -96.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 60.651 RON +46.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 61.126 RON. Profit: 33.701 RON
Cifra de afaceri: 61.126 RON. Profit: 33.701 RON
- Cifra de afaceri
- 61.126 RON
- Profit net
- 33.701 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 41.261 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082007 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGCL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)
GCL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6311, Cluj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6311, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul GCL SRL?
CUI-ul GCL SRL este 20848839.
Unde este sediul GCL SRL?
GCL SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Soporului nr. 5, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata GCL SRL?
GCL SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a GCL SRL in 2024?
In 2024, GCL SRL a raportat o cifra de afaceri de 119.404 RON.
Cati angajati are GCL SRL?
GCL SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are GCL SRL?
GCL SRL are codul CAEN principal 6311.
Ce profit a inregistrat GCL SRL in 2024?
GCL SRL a inregistrat un profit net de 14.886 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.