Activ Plătitor TVAe‑Factură

DORU TERM-INSTAL SRL

CUI: 20962514
CIF: RO20962514
Reg. Com.: J2007000353228
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 februarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:25

Despre DORU TERM-INSTAL SRL

DORU TERM-INSTAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cristeşti Com. Cristeşti, judetul IAŞI, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DORU TERM-INSTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.556.538 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.4%). Profitul net inregistrat a fost de 767.595 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 12, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 88.089 RON in 2008 la 9.556.538 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
9.556.538 RON
Venituri totale
9.601.545 RON
Cheltuieli totale
8.717.281 RON
Profit brut
884.264 RON
Profit net
767.595 RON
Marja profit net
8,03%
Active imobilizate
1.527.122 RON
Active circulante
2.662.498 RON
Stocuri
2.413.902 RON
Creanțe
168.961 RON
Casa & conturi bănci
79.635 RON
Capital propriu
1.184.335 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Cristeşti Com. Cristeşti
Telefon0740508214

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Cristeşti Com. Cristeşti
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Cristeşti Com. Cristeşti
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.02.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
9.556.538 RON
Rezultat net
767.595 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 9.556.538 RON 9.427.161 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 9.601.545 RON 9.582.775 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 8.717.281 RON 8.455.922 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 884.264 RON 1.126.853 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 767.595 RON 950.451 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.527.122 RON 1.635.665 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.662.498 RON 2.162.177 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.189.620 RON 3.797.842 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.413.902 RON 1.887.216 RON
CreanțeSume de încasat 168.961 RON 224.792 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 79.635 RON 50.169 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.005.285 RON 2.322.448 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.184.335 RON 1.475.394 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 12 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.189.620RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

71,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.189.620 RON
Datorii totale3.005.285 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,3 %Profit net / active totale
ROE
64,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
28,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 9.556.538 +1,4% față de anul precedent 9.601.545 8.717.281 884.264 -21,5% față de anul precedent 767.595 -19,2% față de anul precedent 0 0
2023 9.427.161 -2,1% față de anul precedent 9.582.775 8.455.922 1.126.853 +24,8% față de anul precedent 950.451 +19,2% față de anul precedent 0 0
2022 9.624.741 +0,2% față de anul precedent 10.044.646 9.141.545 903.101 -17,3% față de anul precedent 797.278 -16,7% față de anul precedent 0 0
2021 9.608.596 +3,2% față de anul precedent 9.687.640 8.595.695 1.091.945 +7,7% față de anul precedent 956.856 +10,5% față de anul precedent 0 0
2020 9.308.229 +19,4% față de anul precedent 9.454.293 8.440.508 1.013.785 +66,8% față de anul precedent 865.928 +67,3% față de anul precedent 0 0
2019 7.797.761 +11,8% față de anul precedent 7.875.872 7.268.016 607.856 -8,4% față de anul precedent 517.576 -10,4% față de anul precedent 0 0
2018 6.976.901 +108,6% față de anul precedent 6.997.182 6.333.266 663.916 +1.153,8% față de anul precedent 577.470 +2.269,1% față de anul precedent 0 0
2017 3.344.037 +94,2% față de anul precedent 3.352.857 3.299.903 52.954 -4,2% față de anul precedent 24.375 -47,2% față de anul precedent 0 0
2016 1.721.906 +30,0% față de anul precedent 1.724.737 1.669.480 55.257 -60,9% față de anul precedent 46.134 -61,1% față de anul precedent 0 0
2015 1.324.212 +92,0% față de anul precedent 1.326.036 1.184.784 141.252 +447,9% față de anul precedent 118.630 +448,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 689.652 +3,6% față de anul precedent 702.168 676.387 25.781 +30,9% față de anul precedent 21.634 +18,8% față de anul precedent 0 0
2013 665.950 -10,2% față de anul precedent 685.989 666.299 19.690 18.204 0 0
2012 741.869 +86,0% față de anul precedent 753.529 766.106 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.577 12.577
2011 398.844 +92,2% față de anul precedent 407.773 379.411 28.362 -8,2% față de anul precedent 23.824 -7,3% față de anul precedent 0 0
2010 207.566 +38,0% față de anul precedent 208.210 177.307 30.903 +22,3% față de anul precedent 25.693 +23,9% față de anul precedent 0 0
2009 150.417 +70,8% față de anul precedent 151.370 126.096 25.274 +24,3% față de anul precedent 20.737 +21,4% față de anul precedent 0 0
2008 88.089 88.370 68.041 20.329 17.076 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.527.122 2.662.498 4.189.620 2.413.902 168.961 79.635
2023 1.635.665 2.162.177 3.797.842 1.887.216 224.792 50.169
2022 1.619.079 2.172.179 3.791.258 1.863.424 207.148 101.607
2021 395.053 3.052.115 3.447.168 1.996.994 546.159 508.962
2020 393.696 2.892.983 3.286.679 1.893.733 81.862 917.388
2019 219.566 2.856.093 3.075.659 2.209.869 162.858 483.366
2018 245.841 1.841.195 2.087.036 1.504.022 104.758 232.415
2017 92.646 1.173.072 1.265.718 1.077.860 137.312 -42.100
2016 110.650 761.182 871.832 637.030 106.777 17.375
2015 18.929 630.619 649.548 536.290 83.685 10.644
2014 17.664 467.644 485.308 355.732 86.279 25.633
2013 19.044 215.813 234.857 168.299 39.927 7.587
2012 24.397 275.703 300.100 116.926 107.719 51.058
2011 17.544 156.708 174.252 125.029 23.632 8.047
2010 14.077 115.520 129.597 84.186 17.194 14.140
2009 0 88.805 88.805 39.854 17.416 31.535
2008 0 62.303 62.303 42.474 12.458 7.371

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.005.285 +29,4% față de anul precedent 1.184.335 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2023 2.322.448 -2,7% față de anul precedent 1.475.394 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2022 2.386.314 +18,1% față de anul precedent 1.404.944 Neraportat 14 -12,5% față de anul precedent
2021 2.020.567 +0,2% față de anul precedent 1.426.601 Neraportat 16 -15,8% față de anul precedent
2020 2.016.934 -2,7% față de anul precedent 1.269.745 Neraportat 19 +18,8% față de anul precedent
2019 2.071.842 +72,5% față de anul precedent 1.003.817 Neraportat 16 +33,3% față de anul precedent
2018 1.200.796 +25,5% față de anul precedent 886.240 Neraportat 12 +33,3% față de anul precedent
2017 956.947 +62,9% față de anul precedent 308.771 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2016 587.437 +42,8% față de anul precedent 284.395 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2015 411.286 +12,5% față de anul precedent 238.262 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2014 365.676 +167,2% față de anul precedent 119.632 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 136.863 -37,9% față de anul precedent 97.994 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 220.310 +169,1% față de anul precedent 79.790 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 81.885 +34,1% față de anul precedent 92.367 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 61.054 +32,9% față de anul precedent 68.543 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 45.955 +14,4% față de anul precedent 42.850 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 40.189 22.114 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DMDOREL MIHĂILĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10440/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 8913 din data: 12.03.2026

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 8913 din data: 12.03.2026

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.556.538 RON. Profit: 767.595 RON

Cifra de afaceri: 9.556.538 RON. Profit: 767.595 RON

Cifra de afaceri
9.556.538 RON +1.37% față de anul precedent
Profit net
767.595 RON -19.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
3.005.285 RON +29.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 9.427.161 RON. Profit: 950.451 RON

Cifra de afaceri: 9.427.161 RON. Profit: 950.451 RON

Cifra de afaceri
9.427.161 RON -2.05% față de anul precedent
Profit net
950.451 RON +19.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
2.322.448 RON -2.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 9.624.741 RON. Profit: 797.278 RON

Cifra de afaceri: 9.624.741 RON. Profit: 797.278 RON

Cifra de afaceri
9.624.741 RON +0.17% față de anul precedent
Profit net
797.278 RON -16.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -12.5% față de anul precedent
Datorii
2.386.314 RON +18.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.608.596 RON. Profit: 956.856 RON

Cifra de afaceri: 9.608.596 RON. Profit: 956.856 RON

Cifra de afaceri
9.608.596 RON +3.23% față de anul precedent
Profit net
956.856 RON +10.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -15.79% față de anul precedent
Datorii
2.020.567 RON +0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 9.308.229 RON. Profit: 865.928 RON

Cifra de afaceri: 9.308.229 RON. Profit: 865.928 RON

Cifra de afaceri
9.308.229 RON +19.37% față de anul precedent
Profit net
865.928 RON +67.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +18.75% față de anul precedent
Datorii
2.016.934 RON -2.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.797.761 RON. Profit: 517.576 RON

Cifra de afaceri: 7.797.761 RON. Profit: 517.576 RON

Cifra de afaceri
7.797.761 RON +11.77% față de anul precedent
Profit net
517.576 RON -10.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +33.33% față de anul precedent
Datorii
2.071.842 RON +72.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 6.976.901 RON. Profit: 577.470 RON

Cifra de afaceri: 6.976.901 RON. Profit: 577.470 RON

Cifra de afaceri
6.976.901 RON +108.64% față de anul precedent
Profit net
577.470 RON +2269.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.200.796 RON +25.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.344.037 RON. Profit: 24.375 RON

Cifra de afaceri: 3.344.037 RON. Profit: 24.375 RON

Cifra de afaceri
3.344.037 RON +94.21% față de anul precedent
Profit net
24.375 RON -47.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
956.947 RON +62.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.721.906 RON. Profit: 46.134 RON

Cifra de afaceri: 1.721.906 RON. Profit: 46.134 RON

Cifra de afaceri
1.721.906 RON +30.03% față de anul precedent
Profit net
46.134 RON -61.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
587.437 RON +42.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.324.212 RON. Profit: 118.630 RON

Cifra de afaceri: 1.324.212 RON. Profit: 118.630 RON

Cifra de afaceri
1.324.212 RON +92.01% față de anul precedent
Profit net
118.630 RON +448.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
411.286 RON +12.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 689.652 RON. Profit: 21.634 RON

Cifra de afaceri: 689.652 RON. Profit: 21.634 RON

Cifra de afaceri
689.652 RON +3.56% față de anul precedent
Profit net
21.634 RON +18.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
365.676 RON +167.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 665.950 RON. Profit: 18.204 RON

Cifra de afaceri: 665.950 RON. Profit: 18.204 RON

Cifra de afaceri
665.950 RON -10.23% față de anul precedent
Profit net
18.204 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
136.863 RON -37.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 741.869 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 741.869 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
741.869 RON +86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.577 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
220.310 RON +169.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 398.844 RON. Profit: 23.824 RON

Cifra de afaceri: 398.844 RON. Profit: 23.824 RON

Cifra de afaceri
398.844 RON +92.15% față de anul precedent
Profit net
23.824 RON -7.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
81.885 RON +34.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 207.566 RON. Profit: 25.693 RON

Cifra de afaceri: 207.566 RON. Profit: 25.693 RON

Cifra de afaceri
207.566 RON +37.99% față de anul precedent
Profit net
25.693 RON +23.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.054 RON +32.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 150.417 RON. Profit: 20.737 RON

Cifra de afaceri: 150.417 RON. Profit: 20.737 RON

Cifra de afaceri
150.417 RON +70.76% față de anul precedent
Profit net
20.737 RON +21.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.955 RON +14.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.032026Mentiune · Buletin 10440/2026cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 8913 din data: 12.03.2026

cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 8913 din data: 12.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DORU TERM-INSTAL SRL
CUI
20962514
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.03.2026
Registrul Comerțului
J2007000353228
EUID
ROONRC.J2007000353228
Sediu
Jud. Iaşi, Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti
Județ
Iaşi
Număr încheiere
223024
Data încheierii
17.03.2026
Număr dosar
1108137
Data dosarului
12.03.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Mihaela VICOL

Subiecte

cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 8913 din data: 12.03.2026

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 8912 din 12.03.2026
  • Contract de închiriere nr. 324 din 22.01.2024
  • Contract de închiriere nr. 1 din 02.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1108137 din 12.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10440/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Iaşi

ETNIS SRL
CUI: 1956141CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.892.292 RON
Profit
438.689 RON
Angajati
0
GENERAL INSTALATII SRL
CUI: 15493284CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2003-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.649.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
32
INSTAL CONSTRUCT SRL
CUI: 11076381CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1998-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.595.241 RON
Profit
3.698.471 RON
Angajati
18
ROTHERM GRUP SRL
CUI: 13499191CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2000-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.606.472 RON
Profit
403.250 RON
Angajati
31
ANDIULIS SRL
CUI: 36542347CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.689.064 RON
Profit
115.453 RON
Angajati
20

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Iaşi

BKV TRADE FORT SRL
CUI: 20281903CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2006-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.872 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PLATIMAR SRL
CUI: 21050389CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2007-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.942.918 RON
Profit
44.856 RON
Angajati
2
TECHNIC INSTALL SRL
CUI: 19583916CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2006-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.659 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CLIM CONFORT SRL
CUI: 21068602CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Sat Leţcani Com. Leţcani2007-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.191 RON
Profit
7.010 RON
Angajati
0

Alte firme din Iaşi

NORDA COM SRL
CUI: 20962506CAEN: 4722
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2007-02-06
fara e-Factura
SETIMO GROUP SRL
CUI: 20983789CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Vişan Com. Bârnova2007-02-06
fara e-Factura
RICOMOB SRL
CUI: 20874188CAEN: 3100
Activ
IAŞI, Orş. Hârlău2007-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.204.393 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
AGAPRESS COMPANY SRL
CUI: 19583940CAEN: 4762
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2006-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
521.896 RON
Profit
28.162 RON
Angajati
1
AARI BUSINESS SMART S.R.L.
CUI: 21407873CAEN: 7410
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.456 RON
Profit
6.993 RON
Angajati
1
UNIVERS PRACTIC SRL
CUI: 17532630CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2005-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.713 RON
Profit
7.110 RON
Angajati
1
ANDY G.A.M. SRL
CUI: 24332775CAEN: 5630
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2008-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.421 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RESURSE UMANE IASI S.R.L.
CUI: 39608250CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.043 RON
Profit
38.560 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DORU TERM-INSTAL SRL?

CUI-ul DORU TERM-INSTAL SRL este 20962514.

Unde este sediul DORU TERM-INSTAL SRL?

DORU TERM-INSTAL SRL are sediul in Romania, IAŞI, Sat Cristeşti Com. Cristeşti, Sat Cristeşti Com. Cristeşti, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata DORU TERM-INSTAL SRL?

DORU TERM-INSTAL SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DORU TERM-INSTAL SRL in 2024?

In 2024, DORU TERM-INSTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.556.538 RON.

Cati angajati are DORU TERM-INSTAL SRL?

DORU TERM-INSTAL SRL a raportat un numar mediu de 12 salariati in 2024.

Ce activitate are DORU TERM-INSTAL SRL?

DORU TERM-INSTAL SRL are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat DORU TERM-INSTAL SRL in 2024?

DORU TERM-INSTAL SRL a inregistrat un profit net de 767.595 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.