Activ Plătitor TVA

REIS SOLUTION SRL

CUI: 20999300
CIF: RO20999300
Reg. Com.: J2007002356403
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 februarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:40

Despre REIS SOLUTION SRL

REIS SOLUTION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, REIS SOLUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.221.860 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.3%). Profitul net inregistrat a fost de 50.943 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 823.980 RON in 2008 la 3.221.860 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.221.860 RON
Venituri totale
3.379.734 RON
Cheltuieli totale
3.304.149 RON
Profit brut
75.585 RON
Profit net
50.943 RON
Marja profit net
1,58%
Active imobilizate
558.146 RON
Active circulante
1.203.269 RON
Stocuri
421.416 RON
Creanțe
202.229 RON
Casa & conturi bănci
126.618 RON
Capital propriu
555.328 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Popa Nicolae nr. 4, 23343
Telefon0722228177

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Popa Nicolae nr. 4, 23343
Cod poștal: 23343
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Popa Nicolae nr. 4, 23343
Cod postal
23343
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.02.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.221.860 RON
Rezultat net
50.943 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.221.860 RON 3.002.203 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.379.734 RON 3.330.507 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.304.149 RON 2.924.721 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 75.585 RON 405.786 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 50.943 RON 374.818 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 558.146 RON 699.236 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.203.269 RON 1.281.106 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.761.415 RON 1.980.342 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 421.416 RON 480.255 RON
CreanțeSume de încasat 202.229 RON 267.430 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 126.618 RON 100.712 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.238.192 RON 1.370.937 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 555.328 RON 656.027 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.761.415RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

70,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.761.415 RON
Datorii totale1.238.192 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,9 %Profit net / active totale
ROE
9,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,97 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
31,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.221.860 +7,3% față de anul precedent 3.379.734 3.304.149 75.585 -81,4% față de anul precedent 50.943 -86,4% față de anul precedent 0 0
2023 3.002.203 +25,4% față de anul precedent 3.330.507 2.924.721 405.786 +295,9% față de anul precedent 374.818 +379,9% față de anul precedent 0 0
2022 2.394.451 -7,2% față de anul precedent 2.545.873 2.443.363 102.510 -78,0% față de anul precedent 78.103 -82,2% față de anul precedent 0 0
2021 2.578.814 +43,0% față de anul precedent 2.824.391 2.359.068 465.323 +172,0% față de anul precedent 437.459 +186,7% față de anul precedent 0 0
2020 1.803.435 +4,2% față de anul precedent 1.860.274 1.689.184 171.090 -5,9% față de anul precedent 152.586 -6,8% față de anul precedent 0 0
2019 1.730.649 -25,2% față de anul precedent 1.863.085 1.681.235 181.850 -11,6% față de anul precedent 163.767 -10,3% față de anul precedent 0 0
2018 2.313.917 +26,1% față de anul precedent 2.327.159 2.121.356 205.803 -5,1% față de anul precedent 182.559 -8,4% față de anul precedent 0 0
2017 1.835.223 -2,2% față de anul precedent 1.861.564 1.644.703 216.861 -6,4% față de anul precedent 199.284 +2,8% față de anul precedent 0 0
2016 1.875.922 -9,8% față de anul precedent 1.881.225 1.649.652 231.573 -5,9% față de anul precedent 193.857 -5,6% față de anul precedent 0 0
2015 2.079.302 +14,8% față de anul precedent 2.089.791 1.843.780 246.011 +27,8% față de anul precedent 205.387 +29,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.810.835 -9,2% față de anul precedent 1.839.844 1.647.341 192.503 +59,1% față de anul precedent 159.038 +69,5% față de anul precedent 0 0
2013 1.994.191 +5,7% față de anul precedent 2.005.709 1.884.704 121.005 -60,9% față de anul precedent 93.837 -63,0% față de anul precedent 0 0
2012 1.886.013 +27,0% față de anul precedent 1.903.806 1.594.180 309.626 +218,3% față de anul precedent 253.671 +240,1% față de anul precedent 0 0
2011 1.484.684 +15,2% față de anul precedent 1.494.228 1.396.960 97.268 -5,0% față de anul precedent 74.580 -9,1% față de anul precedent 0 0
2010 1.288.768 +5,2% față de anul precedent 1.292.023 1.189.597 102.426 +613,5% față de anul precedent 82.003 +851,0% față de anul precedent 0 0
2009 1.224.653 +48,6% față de anul precedent 1.240.554 1.226.198 14.356 -84,8% față de anul precedent 8.623 -88,7% față de anul precedent 0 0
2008 823.980 827.003 732.681 94.322 76.521 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 558.146 1.203.269 1.761.415 421.416 202.229 126.618
2023 699.236 1.281.106 1.980.342 480.255 267.430 100.712
2022 455.694 1.267.936 1.723.630 642.372 229.978 52.914
2021 416.048 1.194.243 1.610.291 469.925 319.208 7.560
2020 253.595 831.108 1.084.703 439.393 225.635 6.195
2019 266.034 771.435 1.037.469 388.215 244.015 3.425
2018 256.113 714.721 970.834 360.628 264.235 1.675
2017 198.054 823.930 1.021.984 292.947 455.747 3.454
2016 235.864 591.595 827.459 164.573 399.520 4.952
2015 223.188 511.592 734.780 145.866 306.105 41.995
2014 238.708 511.251 749.959 132.643 341.309 19.673
2013 268.007 448.034 716.041 92.205 336.435 6.821
2012 224.131 620.253 844.384 155.542 451.525 2.658
2011 50.075 583.065 633.140 228.665 345.864 4.542
2010 179.837 435.180 615.017 172.387 246.313 13.904
2009 192.175 372.882 565.057 118.643 241.259 7.989
2008 209.275 433.696 642.971 315.307 27.738 85.269

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.238.192 -9,7% față de anul precedent 555.328 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2023 1.370.937 -6,9% față de anul precedent 656.027 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2022 1.473.033 +61,2% față de anul precedent 280.812 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2021 913.912 +55,0% față de anul precedent 714.100 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2020 589.617 -2,8% față de anul precedent 517.483 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2019 606.619 -2,1% față de anul precedent 480.594 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2018 619.892 -7,4% față de anul precedent 396.214 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2017 669.469 +25,4% față de anul precedent 389.471 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2016 533.814 +21,9% față de anul precedent 324.187 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2015 437.861 -1,8% față de anul precedent 327.001 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2014 445.991 -7,4% față de anul precedent 321.614 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2013 481.673 -18,5% față de anul precedent 243.827 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2012 591.238 +26,2% față de anul precedent 253.911 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2011 468.549 -11,0% față de anul precedent 165.446 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2010 526.581 +13,5% față de anul precedent 90.866 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2009 463.926 -12,0% față de anul precedent 103.291 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2008 527.218 117.708 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.221.860 RON. Profit: 50.943 RON

Cifra de afaceri: 3.221.860 RON. Profit: 50.943 RON

Cifra de afaceri
3.221.860 RON +7.32% față de anul precedent
Profit net
50.943 RON -86.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.238.192 RON -9.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.002.203 RON. Profit: 374.818 RON

Cifra de afaceri: 3.002.203 RON. Profit: 374.818 RON

Cifra de afaceri
3.002.203 RON +25.38% față de anul precedent
Profit net
374.818 RON +379.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.370.937 RON -6.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.394.451 RON. Profit: 78.103 RON

Cifra de afaceri: 2.394.451 RON. Profit: 78.103 RON

Cifra de afaceri
2.394.451 RON -7.15% față de anul precedent
Profit net
78.103 RON -82.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.473.033 RON +61.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.578.814 RON. Profit: 437.459 RON

Cifra de afaceri: 2.578.814 RON. Profit: 437.459 RON

Cifra de afaceri
2.578.814 RON +42.99% față de anul precedent
Profit net
437.459 RON +186.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
913.912 RON +55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.803.435 RON. Profit: 152.586 RON

Cifra de afaceri: 1.803.435 RON. Profit: 152.586 RON

Cifra de afaceri
1.803.435 RON +4.21% față de anul precedent
Profit net
152.586 RON -6.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
589.617 RON -2.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.730.649 RON. Profit: 163.767 RON

Cifra de afaceri: 1.730.649 RON. Profit: 163.767 RON

Cifra de afaceri
1.730.649 RON -25.21% față de anul precedent
Profit net
163.767 RON -10.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
606.619 RON -2.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.313.917 RON. Profit: 182.559 RON

Cifra de afaceri: 2.313.917 RON. Profit: 182.559 RON

Cifra de afaceri
2.313.917 RON +26.08% față de anul precedent
Profit net
182.559 RON -8.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
619.892 RON -7.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.835.223 RON. Profit: 199.284 RON

Cifra de afaceri: 1.835.223 RON. Profit: 199.284 RON

Cifra de afaceri
1.835.223 RON -2.17% față de anul precedent
Profit net
199.284 RON +2.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
669.469 RON +25.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.875.922 RON. Profit: 193.857 RON

Cifra de afaceri: 1.875.922 RON. Profit: 193.857 RON

Cifra de afaceri
1.875.922 RON -9.78% față de anul precedent
Profit net
193.857 RON -5.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
533.814 RON +21.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.079.302 RON. Profit: 205.387 RON

Cifra de afaceri: 2.079.302 RON. Profit: 205.387 RON

Cifra de afaceri
2.079.302 RON +14.83% față de anul precedent
Profit net
205.387 RON +29.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
437.861 RON -1.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.810.835 RON. Profit: 159.038 RON

Cifra de afaceri: 1.810.835 RON. Profit: 159.038 RON

Cifra de afaceri
1.810.835 RON -9.19% față de anul precedent
Profit net
159.038 RON +69.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
445.991 RON -7.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.994.191 RON. Profit: 93.837 RON

Cifra de afaceri: 1.994.191 RON. Profit: 93.837 RON

Cifra de afaceri
1.994.191 RON +5.74% față de anul precedent
Profit net
93.837 RON -63.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
481.673 RON -18.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.886.013 RON. Profit: 253.671 RON

Cifra de afaceri: 1.886.013 RON. Profit: 253.671 RON

Cifra de afaceri
1.886.013 RON +27.03% față de anul precedent
Profit net
253.671 RON +240.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
591.238 RON +26.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.484.684 RON. Profit: 74.580 RON

Cifra de afaceri: 1.484.684 RON. Profit: 74.580 RON

Cifra de afaceri
1.484.684 RON +15.2% față de anul precedent
Profit net
74.580 RON -9.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
468.549 RON -11.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.288.768 RON. Profit: 82.003 RON

Cifra de afaceri: 1.288.768 RON. Profit: 82.003 RON

Cifra de afaceri
1.288.768 RON +5.24% față de anul precedent
Profit net
82.003 RON +850.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
526.581 RON +13.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.224.653 RON. Profit: 8.623 RON

Cifra de afaceri: 1.224.653 RON. Profit: 8.623 RON

Cifra de afaceri
1.224.653 RON +48.63% față de anul precedent
Profit net
8.623 RON -88.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
463.926 RON -12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 823.980 RON. Profit: 76.521 RON

Cifra de afaceri: 823.980 RON. Profit: 76.521 RON

Cifra de afaceri
823.980 RON
Profit net
76.521 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
527.218 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataREIS SOLUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

REIS SOLUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.247.864 RON
Profit
684.514 RON
Angajati
15
AEM BUSINESS SERVICES S.R.L.
CUI: 48406837CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.201.835 RON
Profit
241.867 RON
Angajati
20
STANDARD PETROLEUM S.R.L.
CUI: 40160442CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.258.626 RON
Profit
197.730 RON
Angajati
35
NEXT PHARMA CONSULTING SRL
CUI: 25883632CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2009-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.176.860 RON
Profit
2.522.660 RON
Angajati
2
VLASI GAS OIL SRL
CUI: 17339460CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.404.034 RON
Profit
111.171 RON
Angajati
61

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

SIMAC IMPEX TRADING SRL
CUI: 20970789CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2007-02-06
fara e-Factura
ABC PILOT AUTO SRL
CUI: 20762257CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2007-01-24
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MEDICAL STEF S.R.L.
CUI: 20999262CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.346.218 RON
Profit
512.224 RON
Angajati
8
P.S.M. YAHAV SRL
CUI: 20999343CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-02-07
fara e-Factura
ELJ REAL ESTATE S.A.
CUI: 20986971CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-02-06
fara e-Factura
ENEAS SRL
CUI: 21010830CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.571 RON
Profit
4.253 RON
Angajati
0
DG EURO CONTA SRL
CUI: 20918942CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
533.125 RON
Profit
299.156 RON
Angajati
2
AGRI CONSORTIUM SRL
CUI: 21072662CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.314.096 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DENTIDEAL PROFESSIONAL SRL
CUI: 19217206CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.434 RON
Profit
481.141 RON
Angajati
2
MHS TRUCK & BUS SRL
CUI: 21570837CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2007-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
485.577.759 RON
Profit
10.417.359 RON
Angajati
89
ROLINK PLUS S.A.
CUI: 16650905CAEN: 6190
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.810.172 RON
Profit
1.361 RON
Angajati
7
ASZ EUS SRL
CUI: 26174582CAEN: 3511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-11-02
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul REIS SOLUTION SRL?

CUI-ul REIS SOLUTION SRL este 20999300.

Unde este sediul REIS SOLUTION SRL?

REIS SOLUTION SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Popa Nicolae nr. 4, 23343, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata REIS SOLUTION SRL?

REIS SOLUTION SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a REIS SOLUTION SRL in 2024?

In 2024, REIS SOLUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.221.860 RON.

Cati angajati are REIS SOLUTION SRL?

REIS SOLUTION SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are REIS SOLUTION SRL?

REIS SOLUTION SRL are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat REIS SOLUTION SRL in 2024?

REIS SOLUTION SRL a inregistrat un profit net de 50.943 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.