Activ Plătitor TVA

AGROINDUSTRIALA SA

CUI: 210126
CIF: RO210126
Reg. Com.: J12/1095/1991
CAEN: 0125
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 27 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:49

Despre AGROINDUSTRIALA SA

AGROINDUSTRIALA SA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor" (cod CAEN 0125), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AGROINDUSTRIALA SA a raportat o cifra de afaceri de 1.385 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-95.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.045.648 RON in 2008 la 1.385 RON in 2024. Datoriile raportate (737.433 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 18 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 11 la nivel national in domeniul sau (282 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.385 RON
Venituri totale
90.150 RON
Cheltuieli totale
131.339 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
195.083 RON
Active circulante
422.488 RON
Stocuri
31.858 RON
Creanțe
142.047 RON
Casa & conturi bănci
248.583 RON
Capital propriu
-353.363 RON
Cifra de afaceri · CAEN 0125
Loc 11 din 282
Profit net · CAEN 0125
Loc 35 din 282
Angajati · CAEN 0125
Loc 2 din 282

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. Muncii nr. 47, 400641
Telefon0264415445

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. Muncii nr. 47, 400641
Cod poștal: 400641
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. Muncii nr. 47, 400641
Cod postal
400641
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.385 RON
Rezultat net
-41.189 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.385 RON 33.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 90.150 RON 88.034 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 131.339 RON 183.491 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 41.189 RON 95.457 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 41.189 RON 95.457 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 195.083 RON 211.325 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 422.488 RON 448.074 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 617.571 RON 659.399 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 31.858 RON 10.825 RON
CreanțeSume de încasat 142.047 RON 161.751 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 248.583 RON 275.498 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 737.433 RON 738.072 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -353.363 RON -312.174 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active617.571RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

119,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale617.571 RON
Datorii totale737.433 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-57,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.385 -95,8% față de anul precedent 90.150 131.339 0 0 41.189 41.189
2023 33.000 +682,0% față de anul precedent 88.034 183.491 0 0 95.457 95.457
2022 4.220 65.722 630.628 0 0 564.906 565.473
2021 0 53.736 202.702 0 0 148.966 148.966
2020 0 -100,0% față de anul precedent 41.207 100.838 0 0 59.631 60.276
2019 83.372 +51,1% față de anul precedent 92.672 136.268 0 0 43.596 44.434
2018 55.165 +303,6% față de anul precedent 111.565 173.405 0 0 61.840 62.408
2017 13.669 -90,4% față de anul precedent 202.386 232.992 0 0 30.606 30.606
2016 142.108 -86,7% față de anul precedent 244.561 592.861 0 0 348.300 348.300
2015 1.072.042 -16,6% față de anul precedent 1.183.360 1.587.175 0 0 Neraportat 403.815
2014 1.285.382 +13,7% față de anul precedent 1.318.455 2.087.062 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 768.607 768.607
2013 1.130.817 +1,0% față de anul precedent 4.358.993 2.925.683 1.433.310 1.029.773 0 0
2012 1.120.117 -33,9% față de anul precedent 1.045.474 1.555.431 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 509.957 509.957
2011 1.695.639 +5,1% față de anul precedent 1.767.067 1.712.745 54.322 -31,3% față de anul precedent 14.853 -50,7% față de anul precedent 0 0
2010 1.613.594 -20,3% față de anul precedent 1.721.035 1.642.002 79.033 +4,3% față de anul precedent 30.103 -4,4% față de anul precedent 0 0
2009 2.023.732 -1,1% față de anul precedent 3.196.037 3.120.255 75.782 -47,5% față de anul precedent 31.479 -72,0% față de anul precedent 0 0
2008 2.045.648 3.165.865 3.021.503 144.362 112.543 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 195.083 422.488 617.571 31.858 142.047 248.583
2023 211.325 448.074 659.399 10.825 161.751 275.498
2022 2.660 501.507 504.167 10.825 156.987 333.695
2021 5.802 861.170 866.972 13.356 794.078 53.736
2020 5.802 1.033.363 1.039.165 280 828.031 205.052
2019 5.802 1.192.791 1.198.593 281 882.133 310.377
2018 5.802 309.298 315.100 36.825 220.174 52.299
2017 5.802 262.820 268.622 22.143 191.977 48.700
2016 5.802 197.111 202.913 6.668 182.552 7.891
2015 4.930 503.566 508.496 7.685 315.540 180.341
2014 14.534.636 3.297.467 17.832.103 23.761 955.295 2.318.411
2013 14.564.655 4.218.087 18.782.742 23.761 3.026.767 1.167.559
2012 16.106.430 1.614.728 17.721.158 42.880 1.562.470 9.378
2011 39.283.607 2.047.162 41.330.769 147.852 1.856.672 42.638
2010 39.528.617 2.440.745 41.969.362 425.094 2.008.638 7.013
2009 39.726.916 3.733.846 43.460.762 314.820 3.407.288 11.738
2008 41.970.164 2.503.303 44.473.467 305.294 2.186.567 11.442

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 737.433 -0,1% față de anul precedent -353.363 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 738.072 +2,4% față de anul precedent -312.174 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 720.884 -19,4% față de anul precedent -216.717 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 894.374 +1,7% față de anul precedent 346.392 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 879.098 -9,9% față de anul precedent 495.358 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 975.438 +13,9% față de anul precedent 558.446 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 856.434 +40,3% față de anul precedent -272.120 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 610.603 +55,1% față de anul precedent -209.712 Neraportat 1 -80,0% față de anul precedent
2016 393.604 +15,7% față de anul precedent -179.107 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2015 340.113 +118,0% față de anul precedent 169.194 Neraportat 4 -55,6% față de anul precedent
2014 156.022 -72,2% față de anul precedent 17.452.407 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2013 561.728 +66,4% față de anul precedent 18.221.014 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2012 337.496 -44,2% față de anul precedent 17.398.627 Neraportat 11 -47,6% față de anul precedent
2011 605.302 -46,0% față de anul precedent 40.774.015 Neraportat 21 -50,0% față de anul precedent
2010 1.120.305 +22,1% față de anul precedent 40.857.146 Neraportat 42 -2,3% față de anul precedent
2009 917.518 -3,0% față de anul precedent 42.519.032 Neraportat 43 -15,7% față de anul precedent
2008 946.030 43.463.994 Neraportat 51

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IOIACOB- OVIDIU TURCUadministratorNeraportatăNeraportată
IOIACOB OVIDIU TURCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

25 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
25 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31816/2026prelungire mandat cenzor, cenzor supleant, modificare date administrator, cenzor, conducator persoane împuternicite

prelungire mandat cenzor, cenzor supleant, modificare date administrator, cenzor, conducator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15123/2026Alte menţiuni conform actului Cerere de renunţare la judecată avand numarul 1473007 din data: 06.04.2026

Alte menţiuni conform actului Cerere de renunţare la judecată avand numarul 1473007 din data: 06.04.2026

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.385 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.385 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.385 RON -95.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.189 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
737.433 RON -0.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 33.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.000 RON +681.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
95.457 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
738.072 RON +2.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.220 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
565.473 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
720.884 RON -19.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
148.966 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
894.374 RON +1.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.276 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
879.098 RON -9.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 83.372 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 83.372 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
83.372 RON +51.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.434 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
975.438 RON +13.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 55.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.165 RON +303.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
62.408 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
856.434 RON +40.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 13.669 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.669 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.669 RON -90.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.606 RON
Angajati
1 -80% față de anul precedent
Datorii
610.603 RON +55.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 142.108 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 142.108 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
142.108 RON -86.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
348.300 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
393.604 RON +15.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.072.042 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.072.042 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.072.042 RON -16.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
403.815 RON
Angajati
4 -55.56% față de anul precedent
Datorii
340.113 RON +117.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.285.382 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.285.382 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.285.382 RON +13.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
768.607 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
156.022 RON -72.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.130.817 RON. Profit: 1.029.773 RON

Cifra de afaceri: 1.130.817 RON. Profit: 1.029.773 RON

Cifra de afaceri
1.130.817 RON +0.96% față de anul precedent
Profit net
1.029.773 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
561.728 RON +66.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.120.117 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.120.117 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.120.117 RON -33.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
509.957 RON
Angajati
11 -47.62% față de anul precedent
Datorii
337.496 RON -44.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.695.639 RON. Profit: 14.853 RON

Cifra de afaceri: 1.695.639 RON. Profit: 14.853 RON

Cifra de afaceri
1.695.639 RON +5.08% față de anul precedent
Profit net
14.853 RON -50.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 -50% față de anul precedent
Datorii
605.302 RON -45.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.613.594 RON. Profit: 30.103 RON

Cifra de afaceri: 1.613.594 RON. Profit: 30.103 RON

Cifra de afaceri
1.613.594 RON -20.27% față de anul precedent
Profit net
30.103 RON -4.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 -2.33% față de anul precedent
Datorii
1.120.305 RON +22.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
reper anualClasamentePremii si distinctii 2010Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 25 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.082026Mentiune · Buletin 31816/2026prelungire mandat cenzor, cenzor supleant, modificare date administrator, cenzor, conducator persoane împuternicite

prelungire mandat cenzor, cenzor supleant, modificare date administrator, cenzor, conducator persoane împuternicite

Companie
AGROINDUSTRIALA SA
CUI
210126
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.08.2026
Registrul Comerțului
J1991001095122
EUID
ROONRC.J1991001095122
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, B-dul MUNCII, Nr. 47
Județ
Cluj
Număr încheiere
666257
Data încheierii
24.08.2026
Număr dosar
2996830
Data dosarului
29.07.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

prelungire mandat cenzor, cenzor supleant, modificare date administrator, cenzor, conducator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor nr. 1 din 07.01.2026
  • Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor nr. 1 din 12.05.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 31816/2026 (PDF)
22.042026Mentiune · Buletin 15123/2026Alte menţiuni conform actului Cerere de renunţare la judecată avand numarul 1473007 din data: 06.04.2026

Alte menţiuni conform actului Cerere de renunţare la judecată avand numarul 1473007 din data: 06.04.2026

Companie
AGROINDUSTRIALA SA
CUI
210126
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.04.2026
Registrul Comerțului
J1991001095122
EUID
ROONRC.J1991001095122
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, B-dul MUNCII, Nr. 47
Județ
Cluj
Număr încheiere
326293
Data încheierii
22.04.2026
Număr dosar
1370250
Data dosarului
30.03.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Alicia Valeria Oltean

Subiecte

Alte menţiuni conform actului Cerere de renunţare la judecată avand numarul 1473007 din data: 06.04.2026

Vezi Buletinul ONRC nr. 15123/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2010

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2010Cifra de afaceri2.014din 31.372 · CLUJ 1.397din 21.130 · Mun. Cluj-Napoca 11din 282 · CAEN 0125 1din 18 · CAEN 0125 - CLUJ 1din 11 · CAEN 0125 - Mun. Cluj-Napoca
2010Profit net3.730din 31.396 · CLUJ 2.716din 21.151 · Mun. Cluj-Napoca 35din 282 · CAEN 0125 2din 18 · CAEN 0125 - CLUJ 2din 11 · CAEN 0125 - Mun. Cluj-Napoca
2010Angajati460din 31.396 · CLUJ 338din 21.151 · Mun. Cluj-Napoca 2din 282 · CAEN 0125 1din 18 · CAEN 0125 - CLUJ 1din 11 · CAEN 0125 - Mun. Cluj-Napoca
2009Cifra de afaceri1.670din 31.594 · CLUJ 1.188din 21.421 · Mun. Cluj-Napoca 5din 277 · CAEN 0125 1din 19 · CAEN 0125 - CLUJ 1din 11 · CAEN 0125 - Mun. Cluj-Napoca
2009Profit net4.250din 31.609 · CLUJ 3.177din 21.435 · Mun. Cluj-Napoca 31din 277 · CAEN 0125 2din 19 · CAEN 0125 - CLUJ 1din 11 · CAEN 0125 - Mun. Cluj-Napoca
2009Angajati471din 31.609 · CLUJ 341din 21.435 · Mun. Cluj-Napoca 3din 277 · CAEN 0125 1din 19 · CAEN 0125 - CLUJ 1din 11 · CAEN 0125 - Mun. Cluj-Napoca
2008Cifra de afaceri1.896din 33.087 · CLUJ 1.343din 22.475 · Mun. Cluj-Napoca 6din 293 · CAEN 0125 1din 15 · CAEN 0125 - CLUJ 1din 9 · CAEN 0125 - Mun. Cluj-Napoca
2008Profit net2.191din 33.087 · CLUJ 1.684din 22.475 · Mun. Cluj-Napoca 6din 293 · CAEN 0125 1din 15 · CAEN 0125 - CLUJ 1din 9 · CAEN 0125 - Mun. Cluj-Napoca
2008Angajati435din 33.087 · CLUJ 315din 22.475 · Mun. Cluj-Napoca 1din 293 · CAEN 0125 1din 15 · CAEN 0125 - CLUJ 1din 9 · CAEN 0125 - Mun. Cluj-Napoca

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0125, Cluj

EURO MAZ PLANT SRL
CUI: 28475620CAEN: 0125
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.635 RON
Profit
46 RON
Angajati
0
EMS POMICOLA S.R.L.
CUI: 39421870CAEN: 0125
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
11.836 RON
Angajati
0
TRADITIONAL STUFF SRL
CUI: 34757617CAEN: 0125
Activ
CLUJ, Sat Sălicea Com. Ciurila2015-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.000 RON
Profit
2.910 RON
Angajati
0
BERRY FARM SRL
CUI: 35109303CAEN: 0125
Activ
CLUJ, Sat Sic Com. Sic2015-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
100 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECONUTS VALLEY SRL
CUI: 36170120CAEN: 0125
Activ
CLUJ, Sat Gheorghieni Com. Feleacu2016-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.950 RON
Profit
216.676 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0125, Cluj

LAND INVEST SRL
CUI: 17810761CAEN: 0125
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-07-25
fara e-Factura

Alte firme din Cluj

ZONA VERDE INC S.R.L.
CUI: 210037CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
997.785 RON
Profit
45.958 RON
Angajati
1
MICROCONTROLLERSOFT S.R.L.
CUI: 210177CAEN: 3320
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.220 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VINCZE IMPORT EXPORT SRL
CUI: 217302CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Com. Aghireşu1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.141 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TECLA EXIM SRL
CUI: 4015918CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1993-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.898.806 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
MALIMI SRL
CUI: 21132608CAEN: 8130
Activ
CLUJ, Mun. Dej2007-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.706 RON
Profit
13.234 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AGROINDUSTRIALA SA?

CUI-ul AGROINDUSTRIALA SA este 210126.

Unde este sediul AGROINDUSTRIALA SA?

AGROINDUSTRIALA SA are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. Muncii nr. 47, 400641, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata AGROINDUSTRIALA SA?

AGROINDUSTRIALA SA a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AGROINDUSTRIALA SA in 2024?

In 2024, AGROINDUSTRIALA SA a raportat o cifra de afaceri de 1.385 RON.

Cati angajati are AGROINDUSTRIALA SA?

AGROINDUSTRIALA SA a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AGROINDUSTRIALA SA?

AGROINDUSTRIALA SA are codul CAEN principal 0125 (Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor).

Ce profit a inregistrat AGROINDUSTRIALA SA in 2024?

AGROINDUSTRIALA SA a inregistrat o pierdere neta de 41.189 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.