Activ Plătitor TVA

PITAS INVESTMENTS SRL

CUI: 21102097
CIF: RO21102097
Reg. Com.: J2007000751129
CAEN: 6812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 februarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Dezvoltare (promovare) imobiliară

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:58

Despre PITAS INVESTMENTS SRL

PITAS INVESTMENTS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Dezvoltare (promovare) imobiliară" (cod CAEN 6812), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PITAS INVESTMENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 763.648 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-74.7%). Profitul net inregistrat a fost de 477.806 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 12.855 RON in 2009 la 763.648 RON in 2024. Datoriile raportate (8.616.167 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
763.648 RON
Venituri totale
4.921.955 RON
Cheltuieli totale
4.355.595 RON
Profit brut
566.360 RON
Profit net
477.806 RON
Marja profit net
62,57%
Active imobilizate
8.669.353 RON
Active circulante
5.923.178 RON
Stocuri
3.185.960 RON
Creanțe
1.163.698 RON
Casa & conturi bănci
1.573.520 RON
Capital propriu
3.290.651 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Universităţii nr. 8
Telefon0264439004

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Universităţii nr. 8
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Universităţii nr. 8
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.02.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
763.648 RON
Rezultat net
477.806 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 763.648 RON 3.016.928 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.921.955 RON 4.933.375 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.355.595 RON 4.463.006 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 566.360 RON 470.369 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 477.806 RON 396.777 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.669.353 RON 12.114.134 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.923.178 RON 7.245.373 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 14.592.531 RON 19.359.507 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.185.960 RON 772.293 RON
CreanțeSume de încasat 1.163.698 RON 4.583.404 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.573.520 RON 1.889.676 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.616.167 RON 10.857.774 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.290.651 RON 3.769.671 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active14.592.531RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

59,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale14.592.531 RON
Datorii totale8.616.167 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,3 %Profit net / active totale
ROE
14,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,69 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
22,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 763.648 -74,7% față de anul precedent 4.921.955 4.355.595 566.360 +20,4% față de anul precedent 477.806 +20,4% față de anul precedent 0 0
2023 3.016.928 -55,2% față de anul precedent 4.933.375 4.463.006 470.369 -70,2% față de anul precedent 396.777 -71,0% față de anul precedent 0 0
2022 6.734.223 +23,6% față de anul precedent 6.923.573 5.347.677 1.575.896 +1,0% față de anul precedent 1.366.066 +8,5% față de anul precedent 0 0
2021 5.446.840 -17,1% față de anul precedent 6.139.357 4.579.116 1.560.241 -41,3% față de anul precedent 1.259.456 -42,5% față de anul precedent 0 0
2020 6.569.502 -44,0% față de anul precedent 7.030.396 4.374.725 2.655.671 +25,1% față de anul precedent 2.190.632 +16,4% față de anul precedent 0 0
2019 11.728.637 +404,1% față de anul precedent 11.908.437 9.786.019 2.122.418 +189,2% față de anul precedent 1.881.568 +165,1% față de anul precedent 0 0
2018 2.326.537 +18,8% față de anul precedent 2.769.020 2.035.198 733.822 -13,0% față de anul precedent 709.858 +1,6% față de anul precedent 0 0
2017 1.959.023 +24,0% față de anul precedent 3.653.342 2.810.099 843.243 -17,3% față de anul precedent 699.005 -17,7% față de anul precedent 0 0
2016 1.580.002 -48,5% față de anul precedent 2.812.548 1.792.756 1.019.792 +573,0% față de anul precedent 848.988 +532,6% față de anul precedent 0 0
2015 3.065.934 +347,1% față de anul precedent 4.578.309 4.426.789 151.520 +360,3% față de anul precedent 134.211 +307,7% față de anul precedent 0 0
2014 685.815 -34,5% față de anul precedent 728.873 695.953 32.920 32.920 0 0
2013 1.046.591 +82,6% față de anul precedent 2.332.490 2.468.467 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 135.977 135.977
2012 573.197 573.369 532.867 40.502 34.020 0 0
2011 0 -100,0% față de anul precedent 0 845 0 -100,0% față de anul precedent 0 845 845
2010 11.169 -13,1% față de anul precedent 11.169 11.017 152 -95,9% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.498
2009 12.855 12.855 9.174 3.681 2.214 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.669.353 5.923.178 14.592.531 3.185.960 1.163.698 1.573.520
2023 12.114.134 7.245.373 19.359.507 772.293 4.583.404 1.889.676
2022 10.045.703 2.965.498 13.011.201 1.071.745 1.951.245 -57.492
2021 10.301.668 3.545.646 13.847.314 2.042.038 399.311 1.104.297
2020 6.416.481 3.971.906 10.388.387 1.457.959 1.075.650 1.438.297
2019 2.062.515 5.385.713 7.448.228 182.711 2.078.725 3.124.277
2018 2.728.093 2.193.912 4.922.005 330.497 1.696.707 166.708
2017 2.720.545 1.600.545 4.321.090 205.268 1.308.896 86.381
2016 3.211.223 1.809.031 5.020.254 682.460 1.063.681 62.890
2015 2.821.525 3.300.077 6.121.602 505.790 1.964.185 830.102
2014 2.059.128 1.440.180 3.499.308 855.240 556.000 28.940
2013 1.490.104 1.499.860 2.989.964 855.932 599.433 44.495
2012 1.961 1.588.900 1.590.861 1.326.111 262.588 201
2011 2.801 10.105 12.906 0 10.097 8
2010 3.642 10.109 13.751 0 10.095 14
2009 0 15.767 15.767 0 15.766 1

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.616.167 -20,7% față de anul precedent 3.290.651 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2023 10.857.774 +35,4% față de anul precedent 3.769.671 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2022 8.021.153 -7,4% față de anul precedent 3.380.503 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2021 8.662.760 +85,0% față de anul precedent 2.140.947 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2020 4.683.327 +15,1% față de anul precedent 2.320.649 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2019 4.070.753 +61,1% față de anul precedent 2.307.912 Neraportat 8 +166,7% față de anul precedent
2018 2.527.673 +46,1% față de anul precedent 1.306.328 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2017 1.730.662 -44,1% față de anul precedent 1.502.160 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2016 3.096.535 -22,3% față de anul precedent 834.734 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2015 3.986.187 +148,9% față de anul precedent -14.254 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 1.601.814 +37,7% față de anul precedent -58.967 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2013 1.163.123 +152,7% față de anul precedent -91.887 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2012 460.232 +8.296,9% față de anul precedent 44.090 Neraportat 1
2011 5.481 0,0% față de anul precedent 9.871 Neraportat 0
2010 5.481 -49,5% față de anul precedent 10.716 Neraportat 0
2009 10.855 12.214 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACADRIAN COSMIN VINŢexecutor judecătorescNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 3 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7721/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7717/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7712/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 763.648 RON. Profit: 477.806 RON

Cifra de afaceri: 763.648 RON. Profit: 477.806 RON

Cifra de afaceri
763.648 RON -74.69% față de anul precedent
Profit net
477.806 RON +20.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
8.616.167 RON -20.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.016.928 RON. Profit: 396.777 RON

Cifra de afaceri: 3.016.928 RON. Profit: 396.777 RON

Cifra de afaceri
3.016.928 RON -55.2% față de anul precedent
Profit net
396.777 RON -70.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
10.857.774 RON +35.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.734.223 RON. Profit: 1.366.066 RON

Cifra de afaceri: 6.734.223 RON. Profit: 1.366.066 RON

Cifra de afaceri
6.734.223 RON +23.64% față de anul precedent
Profit net
1.366.066 RON +8.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
8.021.153 RON -7.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.446.840 RON. Profit: 1.259.456 RON

Cifra de afaceri: 5.446.840 RON. Profit: 1.259.456 RON

Cifra de afaceri
5.446.840 RON -17.09% față de anul precedent
Profit net
1.259.456 RON -42.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
8.662.760 RON +84.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 6.569.502 RON. Profit: 2.190.632 RON

Cifra de afaceri: 6.569.502 RON. Profit: 2.190.632 RON

Cifra de afaceri
6.569.502 RON -43.99% față de anul precedent
Profit net
2.190.632 RON +16.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
4.683.327 RON +15.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 11.728.637 RON. Profit: 1.881.568 RON

Cifra de afaceri: 11.728.637 RON. Profit: 1.881.568 RON

Cifra de afaceri
11.728.637 RON +404.12% față de anul precedent
Profit net
1.881.568 RON +165.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +166.67% față de anul precedent
Datorii
4.070.753 RON +61.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.326.537 RON. Profit: 709.858 RON

Cifra de afaceri: 2.326.537 RON. Profit: 709.858 RON

Cifra de afaceri
2.326.537 RON +18.76% față de anul precedent
Profit net
709.858 RON +1.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
2.527.673 RON +46.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.959.023 RON. Profit: 699.005 RON

Cifra de afaceri: 1.959.023 RON. Profit: 699.005 RON

Cifra de afaceri
1.959.023 RON +23.99% față de anul precedent
Profit net
699.005 RON -17.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
1.730.662 RON -44.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.580.002 RON. Profit: 848.988 RON

Cifra de afaceri: 1.580.002 RON. Profit: 848.988 RON

Cifra de afaceri
1.580.002 RON -48.47% față de anul precedent
Profit net
848.988 RON +532.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
3.096.535 RON -22.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.065.934 RON. Profit: 134.211 RON

Cifra de afaceri: 3.065.934 RON. Profit: 134.211 RON

Cifra de afaceri
3.065.934 RON +347.05% față de anul precedent
Profit net
134.211 RON +307.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
3.986.187 RON +148.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 685.815 RON. Profit: 32.920 RON

Cifra de afaceri: 685.815 RON. Profit: 32.920 RON

Cifra de afaceri
685.815 RON -34.47% față de anul precedent
Profit net
32.920 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
1.601.814 RON +37.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.046.591 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.046.591 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.046.591 RON +82.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
135.977 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
1.163.123 RON +152.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 573.197 RON. Profit: 34.020 RON

Cifra de afaceri: 573.197 RON. Profit: 34.020 RON

Cifra de afaceri
573.197 RON
Profit net
34.020 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
460.232 RON +8296.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
845 RON
Angajati
0
Datorii
5.481 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 11.169 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.169 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.169 RON -13.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.498 RON
Angajati
0
Datorii
5.481 RON -49.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.022026Mentiune · Buletin 7721/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
PITAS INVESTMENTS SRL
CUI
21102097
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.02.2026
Registrul Comerțului
J2007000751129
EUID
ROONRC.J2007000751129
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, Strada UNIVERSITĂŢII, Nr. 8, Etaj parter, Ap. 10
Județ
Cluj
Număr încheiere
161739
Data încheierii
25.02.2026
Număr dosar
781283
Data dosarului
20.02.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Octaviana-Dorela Oniga
Vezi Buletinul ONRC nr. 7721/2026 (PDF)
26.022026Mentiune · Buletin 7717/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
PITAS INVESTMENTS SRL
CUI
21102097
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.02.2026
Registrul Comerțului
J2007000751129
EUID
ROONRC.J2007000751129
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, Strada UNIVERSITĂŢII, Nr. 8, Etaj parter, Ap. 10
Județ
Cluj
Număr încheiere
161623
Data încheierii
25.02.2026
Număr dosar
781076
Data dosarului
20.02.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Laura-Teodora Mitariu
Vezi Buletinul ONRC nr. 7717/2026 (PDF)
26.022026Mentiune · Buletin 7712/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
PITAS INVESTMENTS SRL
CUI
21102097
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.02.2026
Registrul Comerțului
J2007000751129
EUID
ROONRC.J2007000751129
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, Strada UNIVERSITĂŢII, Nr. 8, Etaj parter, Ap. 10
Județ
Cluj
Număr încheiere
161647
Data încheierii
25.02.2026
Număr dosar
781094
Data dosarului
20.02.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Laura-Teodora Mitariu
Vezi Buletinul ONRC nr. 7712/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6812, Cluj

GROWTECH WEB S.R.L.
CUI: 42261192CAEN: 6812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
776.119 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GRUP TAURUS DEVELOPMENT SRL
CUI: 25463418CAEN: 6812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
762.317 RON
Profit
158.800 RON
Angajati
3
GLOBAL WEST INVEST S.R.L.
CUI: 38843508CAEN: 6812
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
777.053 RON
Profit
785.636 RON
Angajati
1
SCALA SKYLINE S.R.L.
CUI: 25333191CAEN: 6812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
710.564 RON
Profit
728.970 RON
Angajati
1
ZTC TRADE DEVELOPMENT SRL
CUI: 37382538CAEN: 6812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.094.722 RON
Profit
517.895 RON
Angajati
1
TJT STABIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45578102CAEN: 6812
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
566.800 RON
Profit
107.753 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6812, Cluj

TRANSILVANIA INVESTMENTS SRL
CUI: 20943164CAEN: 6812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.873 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INFO SPORT SRL
CUI: 21809846CAEN: 6812
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.810 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

CMI PROFAMI SAN S.R.L.
CUI: 21088189CAEN: 8621
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2007-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
637.515 RON
Profit
296.228 RON
Angajati
2
2CT SRL
CUI: 21102186CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.900 RON
Profit
8.459 RON
Angajati
1
FLOV PRIS S.R.L.
CUI: 21073854CAEN: 4311
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2007-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.985 RON
Profit
53.453 RON
Angajati
1
LUCS SERV SRL
CUI: 21111672CAEN: 7711
Activ
CLUJ, Sat Mintiu Gherlii Com. Mintiu Gherlii2007-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.545 RON
Profit
13.961 RON
Angajati
1
ROXI TRANS S.R.L.
CUI: 20796730CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-01-26
fara e-Factura
APS AUTO SRL
CUI: 21289050CAEN: 4532
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-03-07
fara e-Factura
ABIVIA S.R.L.
CUI: 18707951CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Sic Com. Sic2006-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.468 RON
Profit
64.815 RON
Angajati
1
DUAL TRADE SRL
CUI: 22520330CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Sat Săvădisla Com. Săvădisla2007-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.905 RON
Profit
19.072 RON
Angajati
0
ROMBEL TRUST S.R.L.
CUI: 33472590CAEN: 6810
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.436.007 RON
Profit
253.396 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PITAS INVESTMENTS SRL?

CUI-ul PITAS INVESTMENTS SRL este 21102097.

Unde este sediul PITAS INVESTMENTS SRL?

PITAS INVESTMENTS SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Universităţii nr. 8, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata PITAS INVESTMENTS SRL?

PITAS INVESTMENTS SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PITAS INVESTMENTS SRL in 2024?

In 2024, PITAS INVESTMENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 763.648 RON.

Cati angajati are PITAS INVESTMENTS SRL?

PITAS INVESTMENTS SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are PITAS INVESTMENTS SRL?

PITAS INVESTMENTS SRL are codul CAEN principal 6812 (Dezvoltare (promovare) imobiliară).

Ce profit a inregistrat PITAS INVESTMENTS SRL in 2024?

PITAS INVESTMENTS SRL a inregistrat un profit net de 477.806 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.