Activ

ALBU M. FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALA

CUI: 21172564
CIF: 21172564
Reg. Com.: F28/62/2007
CAEN: 0312
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 22 februarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Pescuitul în ape dulci

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:33

Despre ALBU M. FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALA

ALBU M. FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALA este o intreprindere familiala cu sediul in Orş. Corabia, judetul OLT, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Pescuitul în ape dulci" (cod CAEN 0312), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Pers. Fizica Inmatric.La Reg. Com.
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.02.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Corabia
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0312, Olt

DOBRESCU N. DAN PFA
CUI: 38615852CAEN: 0312
Activ
OLT, Sat Potcoava Fălcoeni Orş. Potcoava2017-12-19
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALBU M. FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALA?

CUI-ul ALBU M. FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALA este 21172564.

Cand a fost infiintata ALBU M. FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALA?

ALBU M. FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALA a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are ALBU M. FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALA?

ALBU M. FLORIN INTREPRINDERE FAMILIALA are codul CAEN principal 0312 (Pescuitul în ape dulci).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.