Activ Plătitor TVA

SIM EXPERT CONSTRUCT SRL

CUI: 21210455
CIF: RO21210455
Reg. Com.: J40/3919/2007
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 februarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:42

Despre SIM EXPERT CONSTRUCT SRL

SIM EXPERT CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SIM EXPERT CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 317.255 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+312.0%). Profitul net inregistrat a fost de 33.526 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 286.758 RON in 2008 la 317.255 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
317.255 RON
Venituri totale
317.255 RON
Cheltuieli totale
276.563 RON
Profit brut
40.692 RON
Profit net
33.526 RON
Marja profit net
10,57%
Active imobilizate
19.629 RON
Active circulante
385.680 RON
Stocuri
1.414 RON
Creanțe
74.375 RON
Casa & conturi bănci
309.891 RON
Capital propriu
357.439 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Foişor nr. 4
Telefon0724460759

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Foişor nr. 4
Cod poștal: 31185
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Foisor nr. 4, 31185
Cod postal
31185
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.02.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
317.255 RON
Rezultat net
33.526 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 317.255 RON 77.003 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 317.255 RON 77.003 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 276.563 RON 144.960 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 40.692 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 33.526 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 67.957 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 67.957 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 19.629 RON 25.830 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 385.680 RON 335.134 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 405.309 RON 360.964 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.414 RON 1.414 RON
CreanțeSume de încasat 74.375 RON 72.564 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 309.891 RON 261.156 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 47.870 RON 37.051 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 357.439 RON 323.913 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active405.309RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale405.309 RON
Datorii totale47.870 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,3 %Profit net / active totale
ROE
9,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 317.255 +312,0% față de anul precedent 317.255 276.563 40.692 33.526 0 0
2023 77.003 -56,7% față de anul precedent 77.003 144.960 0 0 67.957 67.957
2022 177.627 -44,8% față de anul precedent 177.628 179.743 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.115 4.919
2021 321.577 +154,6% față de anul precedent 321.577 102.534 219.043 215.650 0 0
2020 126.299 -18,6% față de anul precedent 126.299 134.236 0 0 7.937 10.611
2019 155.166 -35,5% față de anul precedent 155.166 181.789 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.623 28.175
2018 240.435 +186,2% față de anul precedent 240.435 68.826 171.609 +300,1% față de anul precedent 165.493 +310,0% față de anul precedent 0 0
2017 84.014 +30,9% față de anul precedent 84.014 41.127 42.887 +132,8% față de anul precedent 40.367 +144,7% față de anul precedent 0 0
2016 64.165 +646,1% față de anul precedent 64.165 45.743 18.422 16.497 0 0
2015 8.600 -97,7% față de anul precedent 8.600 16.059 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 7.459
2014 368.247 +285,4% față de anul precedent 368.247 349.246 19.001 15.112 0 0
2013 95.555 -81,4% față de anul precedent 95.559 103.409 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.850 7.850
2012 512.357 +965,9% față de anul precedent 512.372 511.966 406 258 0 0
2011 48.068 +50,8% față de anul precedent 48.068 52.091 0 0 4.023 4.023
2010 31.882 +62,8% față de anul precedent 31.882 45.983 0 0 14.101 15.751
2009 19.580 -93,2% față de anul precedent 19.580 31.630 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.050 16.383
2008 286.758 286.763 271.619 15.144 12.565 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 19.629 385.680 405.309 1.414 74.375 309.891
2023 25.830 335.134 360.964 1.414 72.564 261.156
2022 30.016 386.619 416.635 1.414 70.938 314.267
2021 791 477.420 478.211 10.757 67.400 399.263
2020 1.440 209.498 210.938 8.621 62.658 138.219
2019 3.538 212.918 216.456 6.391 38.657 167.870
2018 2.737 248.707 251.444 2.809 37.000 208.898
2017 5.086 208.702 213.788 0 35.892 172.810
2016 7.864 101.955 109.819 1.663 43.806 56.486
2015 10.642 80.160 90.802 0 51.774 28.386
2014 13.420 86.898 100.318 0 51.650 35.248
2013 7.495 77.830 85.325 5.335 65.817 6.678
2012 9.019 79.459 88.478 0 60.883 18.576
2011 15.652 82.782 98.434 0 78.409 4.373
2010 29.762 80.743 110.505 0 67.054 13.689
2009 53.486 78.266 131.752 0 51.076 27.190
2008 77.210 86.328 163.538 0 50.159 36.169

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 47.870 +29,2% față de anul precedent 357.439 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 37.051 +49,6% față de anul precedent 323.913 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 24.765 -69,6% față de anul precedent 391.870 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 81.422 +173,2% față de anul precedent 396.789 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 29.799 +19,6% față de anul precedent 181.139 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 24.907 -21,5% față de anul precedent 191.549 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 31.719 -80,1% față de anul precedent 219.725 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 159.556 +66,3% față de anul precedent 54.232 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 95.954 +2,7% față de anul precedent 13.865 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 93.434 -2,2% față de anul precedent -2.632 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 95.490 -0,1% față de anul precedent 4.828 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2013 95.609 +5,2% față de anul precedent -10.284 Neraportat 4 -42,9% față de anul precedent
2012 90.912 -10,1% față de anul precedent -2.434 Neraportat 7 +133,3% față de anul precedent
2011 101.126 -7,4% față de anul precedent -2.692 Neraportat 3
2010 109.174 -9,7% față de anul precedent 1.331 Neraportat 0
2009 120.956 -14,3% față de anul precedent 17.082 Neraportat 0
2008 141.174 33.465 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 317.255 RON. Profit: 33.526 RON

Cifra de afaceri: 317.255 RON. Profit: 33.526 RON

Cifra de afaceri
317.255 RON +312% față de anul precedent
Profit net
33.526 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
47.870 RON +29.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 77.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 77.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
77.003 RON -56.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.957 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
37.051 RON +49.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 177.627 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 177.627 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
177.627 RON -44.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.919 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.765 RON -69.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 321.577 RON. Profit: 215.650 RON

Cifra de afaceri: 321.577 RON. Profit: 215.650 RON

Cifra de afaceri
321.577 RON +154.62% față de anul precedent
Profit net
215.650 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
81.422 RON +173.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 126.299 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 126.299 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
126.299 RON -18.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.611 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
29.799 RON +19.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 155.166 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 155.166 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
155.166 RON -35.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.175 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
24.907 RON -21.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 240.435 RON. Profit: 165.493 RON

Cifra de afaceri: 240.435 RON. Profit: 165.493 RON

Cifra de afaceri
240.435 RON +186.18% față de anul precedent
Profit net
165.493 RON +309.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.719 RON -80.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 84.014 RON. Profit: 40.367 RON

Cifra de afaceri: 84.014 RON. Profit: 40.367 RON

Cifra de afaceri
84.014 RON +30.93% față de anul precedent
Profit net
40.367 RON +144.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
159.556 RON +66.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 64.165 RON. Profit: 16.497 RON

Cifra de afaceri: 64.165 RON. Profit: 16.497 RON

Cifra de afaceri
64.165 RON +646.1% față de anul precedent
Profit net
16.497 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
95.954 RON +2.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 8.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.600 RON -97.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.459 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
93.434 RON -2.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 368.247 RON. Profit: 15.112 RON

Cifra de afaceri: 368.247 RON. Profit: 15.112 RON

Cifra de afaceri
368.247 RON +285.38% față de anul precedent
Profit net
15.112 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
95.490 RON -0.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 95.555 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 95.555 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
95.555 RON -81.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.850 RON
Angajati
4 -42.86% față de anul precedent
Datorii
95.609 RON +5.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 512.357 RON. Profit: 258 RON

Cifra de afaceri: 512.357 RON. Profit: 258 RON

Cifra de afaceri
512.357 RON +965.9% față de anul precedent
Profit net
258 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +133.33% față de anul precedent
Datorii
90.912 RON -10.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 48.068 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.068 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.068 RON +50.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.023 RON
Angajati
3
Datorii
101.126 RON -7.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 31.882 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.882 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.882 RON +62.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.751 RON
Angajati
0
Datorii
109.174 RON -9.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 19.580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.580 RON -93.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.383 RON
Angajati
0
Datorii
120.956 RON -14.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 286.758 RON. Profit: 12.565 RON

Cifra de afaceri: 286.758 RON. Profit: 12.565 RON

Cifra de afaceri
286.758 RON
Profit net
12.565 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
141.174 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIM EXPERT CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SIM EXPERT CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Municipiul Bucureşti

SORAL TRUST S.R.L.
CUI: 18617212CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
317.657 RON
Profit
104.163 RON
Angajati
2
KYZEN INTERIORS S.R.L.
CUI: 42186171CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
316.911 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DGA SMART HOME S.R.L.
CUI: 43253791CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
319.840 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RICO LOGISTIC S.R.L.
CUI: 47418841CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
316.683 RON
Profit
13.516 RON
Angajati
0
DACOS ALL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45165572CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.315 RON
Profit
41.059 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Municipiul Bucureşti

MARIOMIH SRL
CUI: 21204291CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-02-26
fara e-Factura
SAVA SERV CONSTRUCT SRL
CUI: 21306852CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2007-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.462.622 RON
Profit
3.580.891 RON
Angajati
28
RAM MODEL SRL
CUI: 21195851CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.368.776 RON
Profit
71.307 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CAR WASH 2007 SRL
CUI: 21210404CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
PRESTIGE ART SRL
CUI: 21210498CAEN: 7312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.898 RON
Profit
748 RON
Angajati
0
BECA TUR SRL
CUI: 21216946CAEN: 4931
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.200 RON
Profit
23.326 RON
Angajati
1
ALM ASSOCIATES COMPANY SRL
CUI: 21124214CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.600 RON
Profit
259.212 RON
Angajati
1
VERA MED CLUB FAMILY S.R.L.
CUI: 21266952CAEN: 9604
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.462 RON
Profit
43.512 RON
Angajati
2
TALAMONE SNACKS SRL
CUI: 19529186CAEN: 5622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-12-11
fara e-Factura
URBANSCAPES GROWTH S.R.L.
CUI: 21710973CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
409.584 RON
Angajati
0
TRITECH GROUP SRL
CUI: 16730842CAEN: 4650
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.771.878 RON
Profit
4.526.861 RON
Angajati
30
CRIBO SOLUTIONS SRL
CUI: 26370368CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2010-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.676 RON
Profit
33.947 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIM EXPERT CONSTRUCT SRL?

CUI-ul SIM EXPERT CONSTRUCT SRL este 21210455.

Unde este sediul SIM EXPERT CONSTRUCT SRL?

SIM EXPERT CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Foişor nr. 4, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SIM EXPERT CONSTRUCT SRL?

SIM EXPERT CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIM EXPERT CONSTRUCT SRL in 2024?

In 2024, SIM EXPERT CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 317.255 RON.

Cati angajati are SIM EXPERT CONSTRUCT SRL?

SIM EXPERT CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SIM EXPERT CONSTRUCT SRL?

SIM EXPERT CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat SIM EXPERT CONSTRUCT SRL in 2024?

SIM EXPERT CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 33.526 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.