Activ

RFOUR4 S.R.L.

CUI: 21217860
CIF: 21217860
Reg. Com.: J26/368/2007
CAEN: 4651
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 februarie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:39

Despre RFOUR4 S.R.L.

RFOUR4 S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4651). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RFOUR4 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
25.614 RON
Stocuri
2.651 RON
Creanțe
5.827 RON
Casa & conturi bănci
17.136 RON
Capital propriu
21.843 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. PANSELUTELOR nr. 2
Telefon0365421569

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. PANSELUTELOR nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. PANSELUTELOR nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.02.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 august 2020

Stare inactivitate

Data inactivare
7 octombrie 2010
Data reactivare
29 decembrie 2011

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 25.614 RON 25.614 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 25.614 RON 25.614 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.651 RON 2.651 RON
CreanțeSume de încasat 5.827 RON 5.827 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.136 RON 17.136 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.771 RON 3.771 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 21.843 RON 21.843 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active25.614RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale25.614 RON
Datorii totale3.771 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,79 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 217 0 0 217 217
2019 14.414 -69,6% față de anul precedent 14.414 18.164 0 0 3.750 4.181
2018 47.412 -30,9% față de anul precedent 47.412 58.398 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.986 12.408
2017 68.615 -15,2% față de anul precedent 68.615 58.737 9.878 -49,5% față de anul precedent 7.820 -54,4% față de anul precedent 0 0
2016 80.920 -4,4% față de anul precedent 80.920 61.352 19.568 +19,7% față de anul precedent 17.141 +24,2% față de anul precedent 0 0
2015 84.682 +50,7% față de anul precedent 84.682 68.339 16.343 +287,2% față de anul precedent 13.803 +444,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 56.186 +38,3% față de anul precedent 56.186 51.965 4.221 +38,0% față de anul precedent 2.535 +30,8% față de anul precedent 0 0
2013 40.629 +10,4% față de anul precedent 40.629 37.571 3.058 -74,2% față de anul precedent 1.938 -83,6% față de anul precedent 0 0
2012 36.817 36.817 24.975 11.842 11.842 0 0
2011 0 0 6.255 0 0 6.255 6.255
2010 0 0 0 0 0 0 1.650

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 25.614 25.614 2.651 5.827 17.136
2023 0 25.614 25.614 2.651 5.827 17.136
2022 0 25.614 25.614 2.651 5.827 17.136
2021 0 25.614 25.614 2.651 5.827 17.136
2020 0 25.473 25.473 2.650 5.687 17.136
2019 0 25.690 25.690 2.650 5.687 17.353
2018 0 38.217 38.217 3.545 5.462 29.210
2017 0 47.823 47.823 2.404 2.326 43.093
2016 0 42.166 42.166 2.476 1.780 37.910
2015 0 18.959 18.959 2.983 359 15.617
2014 0 10.449 10.449 7.250 1.595 1.604
2013 0 4.173 4.173 2.722 489 962
2012 0 1.570 1.570 776 133 661
2011 0 5.278 5.278 1.810 2.765 703
2010 0 4.650 4.650 0 1.184 3.466

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.771 0,0% față de anul precedent 21.843 Neraportat 0
2023 3.771 0,0% față de anul precedent 21.843 Neraportat 0
2022 3.771 0,0% față de anul precedent 21.843 Neraportat 0
2021 3.771 +3,9% față de anul precedent 21.843 Neraportat 0
2020 3.631 0,0% față de anul precedent 21.842 Neraportat 0
2019 3.631 -69,7% față de anul precedent 22.059 Neraportat 0
2018 11.977 +30,5% față de anul precedent 26.240 Neraportat 0
2017 9.175 -19,1% față de anul precedent 38.648 Neraportat 0
2016 11.338 +115,0% față de anul precedent 30.828 Neraportat 0
2015 5.273 -50,1% față de anul precedent 13.686 Neraportat 0
2014 10.566 +54,8% față de anul precedent -117 Neraportat 0
2013 6.825 +10,8% față de anul precedent -2.652 Neraportat 0
2012 6.161 -71,6% față de anul precedent -4.591 Neraportat 0
2011 21.711 +46,4% față de anul precedent -16.433 Neraportat 0
2010 14.828 -10.178 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.771 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.771 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.771 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.771 RON +3.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
217 RON
Angajati
0
Datorii
3.631 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 14.414 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.414 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.414 RON -69.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.181 RON
Angajati
0
Datorii
3.631 RON -69.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 47.412 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.412 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.412 RON -30.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.408 RON
Angajati
0
Datorii
11.977 RON +30.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 68.615 RON. Profit: 7.820 RON

Cifra de afaceri: 68.615 RON. Profit: 7.820 RON

Cifra de afaceri
68.615 RON -15.21% față de anul precedent
Profit net
7.820 RON -54.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.175 RON -19.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 80.920 RON. Profit: 17.141 RON

Cifra de afaceri: 80.920 RON. Profit: 17.141 RON

Cifra de afaceri
80.920 RON -4.44% față de anul precedent
Profit net
17.141 RON +24.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.338 RON +115.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 84.682 RON. Profit: 13.803 RON

Cifra de afaceri: 84.682 RON. Profit: 13.803 RON

Cifra de afaceri
84.682 RON +50.72% față de anul precedent
Profit net
13.803 RON +444.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.273 RON -50.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 56.186 RON. Profit: 2.535 RON

Cifra de afaceri: 56.186 RON. Profit: 2.535 RON

Cifra de afaceri
56.186 RON +38.29% față de anul precedent
Profit net
2.535 RON +30.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.566 RON +54.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 40.629 RON. Profit: 1.938 RON

Cifra de afaceri: 40.629 RON. Profit: 1.938 RON

Cifra de afaceri
40.629 RON +10.35% față de anul precedent
Profit net
1.938 RON -83.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.825 RON +10.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 36.817 RON. Profit: 11.842 RON

Cifra de afaceri: 36.817 RON. Profit: 11.842 RON

Cifra de afaceri
36.817 RON
Profit net
11.842 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.161 RON -71.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.255 RON
Angajati
0
Datorii
21.711 RON +46.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.650 RON
Angajati
0
Datorii
14.828 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRFOUR4 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4651 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

RFOUR4 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4651 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4651, Mureş

HUNISOFT S.R.L.
CUI: 17508390CAEN: 4651
Activ
MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni2005-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.002 RON
Profit
27.658 RON
Angajati
0
VENLO S.R.L.
CUI: 26331490CAEN: 4651
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2009-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.658.541 RON
Profit
666.407 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

ORICE MEDIA SRL
CUI: 21217844CAEN: 1813
Activ
MUREŞ, Sat Ungheni Orş. Ungheni2007-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
622.504 RON
Profit
329.908 RON
Angajati
2
METAL IMAGE SRL
CUI: 21217887CAEN: 5590
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2007-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.830 RON
Profit
2.663 RON
Angajati
1
LEX GUARD SECURITY SRL
CUI: 21172521CAEN: 8001
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2007-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.395.333 RON
Profit
250.681 RON
Angajati
70
REGENBOGEN S.R.L.
CUI: 21240189CAEN: 0201
Activ
MUREŞ, Sat Dumbrava Com. Vătava2007-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.810 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OMNIPRAX SRL
CUI: 20329831CAEN: 4618
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.051 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VIOLETA STYLE SRL
CUI: 21571425CAEN: 1421
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.201 RON
Profit
222.110 RON
Angajati
1
FLAVICOM SRL
CUI: 17516163CAEN: 4712
Activ
MUREŞ, Sat Sărmaşu Orş. Sărmaşu2005-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.679 RON
Profit
406 RON
Angajati
1
FREEPLAY SRL
CUI: 24823314CAEN: 9200
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2008-12-04
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RFOUR4 S.R.L.?

CUI-ul RFOUR4 S.R.L. este 21217860.

Unde este sediul RFOUR4 S.R.L.?

RFOUR4 S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. PANSELUTELOR nr. 2, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata RFOUR4 S.R.L.?

RFOUR4 S.R.L. a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RFOUR4 S.R.L. in 2024?

In 2024, RFOUR4 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are RFOUR4 S.R.L.?

RFOUR4 S.R.L. are codul CAEN principal 4651.

Ce profit a inregistrat RFOUR4 S.R.L. in 2024?

RFOUR4 S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.