Inactiv

ASIRAL SRL

CUI: 21250018
CIF: 21250018
Reg. Com.: J12/1028/2007
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 martie 2007 · 19 ani
Inactivă din: 17 octombrie 2016
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 11:17

Despre ASIRAL SRL

ASIRAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Fundătura Com. Iclod, judetul CLUJ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din octombrie 2016).

In 2020, ASIRAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
390.621 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
389.720 RON
Casa & conturi bănci
901 RON
Capital propriu
304.874 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Fundătura Com. Iclod, FUNDĂTURA nr. 111, 407336
Telefon0740969318

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Fundătura Com. Iclod, FUNDĂTURA nr. 111, 407336
Cod poștal: 405300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Aleea Stăruinţei nr. 11, 405300
Cod postal
405300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 29.05.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 august 2015

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
17 octombrie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2020 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2020
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2020 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2020 2019
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 390.621 RON 390.621 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 390.621 RON 390.621 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 389.720 RON 389.720 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 901 RON 901 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 85.747 RON 85.747 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 304.874 RON 304.874 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2020

Total active390.621RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2020

22,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale390.621 RON
Datorii totale85.747 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2020

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 0 0
2014 0 -100,0% față de anul precedent 2 20.590 0 0 20.588 20.588
2013 457.507 -33,0% față de anul precedent 457.507 514.328 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 56.821 56.821
2012 682.903 682.906 639.274 43.632 36.651 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0
2008 0 15.000 22.908 0 0 7.908 8.283

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2020 0 390.621 390.621 0 389.720 901
2019 0 390.621 390.621 0 389.720 901
2018 0 390.621 390.621 0 389.720 901
2017 0 390.621 390.621 0 389.720 901
2016 0 390.621 390.621 0 389.720 901
2015 0 390.621 390.621 0 389.720 901
2014 0 424.621 424.621 0 389.720 34.901
2013 0 450.280 450.280 0 392.563 57.717
2012 0 652.941 652.941 0 650.900 2.041
2011 0 378.486 378.486 0 378.197 289
2008 0 230 230 0 0 230

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2020 85.747 0,0% față de anul precedent 304.874 Neraportat 0
2019 85.747 0,0% față de anul precedent 304.874 Neraportat 0
2018 85.747 0,0% față de anul precedent 304.874 Neraportat 0
2017 85.747 0,0% față de anul precedent 304.874 Neraportat 0
2016 85.747 0,0% față de anul precedent 304.874 Neraportat 0
2015 85.747 -28,4% față de anul precedent 304.874 Neraportat 0
2014 119.748 -4,1% față de anul precedent 304.873 Neraportat 0
2013 124.819 -53,9% față de anul precedent 325.461 Neraportat 0
2012 270.659 +723,8% față de anul precedent 382.282 Neraportat 0
2011 32.855 +85,7% față de anul precedent 345.631 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 17.696 -17.466 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2020

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 17579/2026modificare dovada sediu social

modificare dovada sediu social

Deschide înregistrarea completă

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85.747 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85.747 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85.747 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85.747 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85.747 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85.747 RON -28.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.588 RON
Angajati
0
Datorii
119.748 RON -4.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 457.507 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 457.507 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
457.507 RON -33.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
56.821 RON
Angajati
0
Datorii
124.819 RON -53.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 682.903 RON. Profit: 36.651 RON

Cifra de afaceri: 682.903 RON. Profit: 36.651 RON

Cifra de afaceri
682.903 RON
Profit net
36.651 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
270.659 RON +723.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
32.855 RON +85.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.283 RON
Angajati
1
Datorii
17.696 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataASIRAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Fundătura Com. Iclod (CLUJ)

ASIRAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Fundătura Com. Iclod (CLUJ)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

08.052026Mentiune · Buletin 17579/2026modificare dovada sediu social

modificare dovada sediu social

Companie
ASIRAL SRL
CUI
21250018
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
08.05.2026
Registrul Comerțului
J12/1028/2007
EUID
ROONRC.J12/1028/2007
Sediu
Jud. Cluj, Sat Fundătura, Comuna Iclod, Nr. 111
Județ
Cluj
Număr încheiere
372239
Data încheierii
07.05.2026
Număr dosar
1797010
Data dosarului
04.05.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Angelica-Voichiţa Andraş

Subiecte

modificare dovada sediu social

Documente menționate

  • Contract de comodat din 28.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 17579/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4120, Cluj

SOPHIA BUSINESS CAPITAL SRL
CUI: 32137422CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.808.810 RON
Profit
13.832.408 RON
Angajati
12
ACSA SA
CUI: 199958CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.963.327 RON
Profit
0 RON
Angajati
73
LORSAN DESIGN SRL
CUI: 35604360CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2016-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.814.845 RON
Profit
570.675 RON
Angajati
4
HIPARION INVEST SRL
CUI: 18968116CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.493.391 RON
Profit
2.854.751 RON
Angajati
7
EDA CONSULT SRL
CUI: 20227696CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Săvădisla Com. Săvădisla2006-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.838.790 RON
Profit
19.521 RON
Angajati
12
WIZLAND CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 37817608CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Dezmir Com. Apahida2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.095.390 RON
Profit
76.105 RON
Angajati
8
ANDO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 15298739CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.430.302 RON
Profit
1.938.889 RON
Angajati
29
URBANO REAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38801383CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.847.208 RON
Profit
4.457.594 RON
Angajati
1
ROMDESIGN SRL
CUI: 15025208CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2002-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.514.801 RON
Profit
251.762 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ASIRAL SRL?

CUI-ul ASIRAL SRL este 21250018.

Unde este sediul ASIRAL SRL?

ASIRAL SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Fundătura Com. Iclod, FUNDĂTURA nr. 111, 407336, Sat Fundătura Com. Iclod, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata ASIRAL SRL?

ASIRAL SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ASIRAL SRL in 2020?

In 2020, ASIRAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ASIRAL SRL?

ASIRAL SRL are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat ASIRAL SRL in 2020?

ASIRAL SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2020.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.