Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 13:52
Despre INTERSERVICE SRL
INTERSERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Hunedoara, judetul HUNEDOARA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic" (cod CAEN 4931), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, INTERSERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.837.219 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.5%). Profitul net inregistrat a fost de 522.822 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 18, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 2.765.063 RON in 2008 la 2.837.219 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2021. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.837.219 RON
- Venituri totale
- 3.017.458 RON
- Cheltuieli totale
- 2.395.425 RON
- Profit brut
- 622.033 RON
- Profit net
- 522.822 RON
- Marja profit net
- 18,43%
- Active imobilizate
- 4.087.688 RON
- Active circulante
- 2.209.273 RON
- Stocuri
- 96.178 RON
- Creanțe
- 421.009 RON
- Casa & conturi bănci
- 692.086 RON
- Capital propriu
- 5.822.808 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Tudor Vladimirescu nr. 17, 331079
- Cod postal
- 331079
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 28.11.1992
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 decembrie 2021)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.837.219 RON
- Rezultat net
- 522.822 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.837.219 RON | 2.850.859 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.017.458 RON | 2.916.304 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.395.425 RON | 2.255.414 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 622.033 RON | 660.890 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 522.822 RON | 636.102 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4.087.688 RON | 3.241.790 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.209.273 RON | 2.521.596 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 6.296.961 RON | 5.763.386 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 96.178 RON | 86.931 RON |
| CreanțeSume de încasat | 421.009 RON | 221.850 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 692.086 RON | 1.212.815 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 477.771 RON | 138.501 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 5.822.808 RON | 5.624.885 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 18 persoane | 20 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 8,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 9,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 4,62 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 92,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.837.219 -0,5% față de anul precedent | 3.017.458 | 2.395.425 | 622.033 -5,9% față de anul precedent | 522.822 -17,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 2.850.859 +3,5% față de anul precedent | 2.916.304 | 2.255.414 | 660.890 -3,9% față de anul precedent | 636.102 -4,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 2.755.618 +20,7% față de anul precedent | 2.819.340 | 2.131.807 | 687.533 +52,4% față de anul precedent | 662.430 +53,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 2.283.783 +29,4% față de anul precedent | 2.299.400 | 1.848.383 | 451.017 +58,1% față de anul precedent | 431.387 +57,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.765.165 -23,2% față de anul precedent | 1.849.885 | 1.564.666 | 285.219 +471,7% față de anul precedent | 273.268 +968,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 2.297.399 -22,2% față de anul precedent | 2.429.900 | 2.380.014 | 49.886 -47,1% față de anul precedent | 25.588 -59,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 2.951.079 -25,9% față de anul precedent | 3.104.670 | 3.010.323 | 94.347 -72,6% față de anul precedent | 63.300 -78,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 3.984.388 -9,5% față de anul precedent | 4.009.915 | 3.665.704 | 344.211 -42,7% față de anul precedent | 290.223 -44,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 4.400.491 -1,0% față de anul precedent | 4.421.771 | 3.821.040 | 600.731 -23,7% față de anul precedent | 519.805 -22,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 4.443.747 +7,1% față de anul precedent | 4.449.839 | 3.662.746 | 787.093 +21,2% față de anul precedent | 670.685 +19,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 4.148.040 -3,1% față de anul precedent | 4.172.488 | 3.522.910 | 649.578 +67,1% față de anul precedent | 559.224 +66,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 4.280.019 -2,0% față de anul precedent | 4.309.892 | 3.921.168 | 388.724 -36,0% față de anul precedent | 336.619 -33,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 4.365.716 +16,3% față de anul precedent | 4.389.215 | 3.781.890 | 607.325 +35,6% față de anul precedent | 508.484 +36,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 3.754.543 +18,8% față de anul precedent | 3.850.833 | 3.403.047 | 447.786 +46,0% față de anul precedent | 371.613 +49,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 3.160.879 +42,1% față de anul precedent | 3.222.259 | 2.915.494 | 306.765 +39,6% față de anul precedent | 249.494 +36,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 2.224.360 -19,6% față de anul precedent | 2.285.082 | 2.065.254 | 219.828 -37,5% față de anul precedent | 182.461 -38,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 2.765.063 | 2.823.272 | 2.471.445 | 351.827 | 294.577 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.087.688 | 2.209.273 | 6.296.961 | 96.178 | 421.009 | 692.086 |
| 2023 | 3.241.790 | 2.521.596 | 5.763.386 | 86.931 | 221.850 | 1.212.815 |
| 2022 | 3.195.009 | 2.386.341 | 5.581.350 | 72.964 | 233.910 | 1.079.467 |
| 2021 | 2.190.103 | 2.774.493 | 4.964.596 | 48.416 | 220.296 | 2.505.781 |
| 2020 | 2.198.275 | 2.439.519 | 4.637.794 | 119.207 | 211.742 | 2.108.570 |
| 2019 | 2.191.998 | 2.237.435 | 4.429.433 | 186.392 | 279.569 | 1.470.874 |
| 2018 | 2.134.187 | 2.412.309 | 4.546.496 | 163.663 | 273.117 | 1.674.929 |
| 2017 | 2.204.127 | 2.322.599 | 4.526.726 | 111.556 | 266.307 | 1.644.136 |
| 2016 | 2.053.442 | 2.808.113 | 4.861.555 | 72.436 | 280.928 | 2.154.149 |
| 2015 | 2.289.221 | 2.194.842 | 4.484.063 | 31.895 | 250.097 | 1.612.250 |
| 2014 | 2.483.438 | 1.696.758 | 4.180.196 | 34.076 | 329.932 | 1.332.750 |
| 2013 | 2.613.639 | 1.030.414 | 3.644.053 | 54.512 | 516.692 | 459.210 |
| 2012 | 2.703.380 | 740.835 | 3.444.215 | 46.982 | 525.526 | 168.327 |
| 2011 | 1.614.366 | 830.038 | 2.444.404 | 29.289 | 475.934 | 324.815 |
| 2010 | 1.696.901 | 549.877 | 2.246.778 | 62.304 | 238.010 | 249.563 |
| 2009 | 1.707.178 | 594.221 | 2.301.399 | 30.750 | 232.002 | 331.469 |
| 2008 | 1.992.477 | 462.690 | 2.455.167 | 35.370 | 230.618 | 196.702 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 477.771 +245,0% față de anul precedent | 5.822.808 | Neraportat | 18 -10,0% față de anul precedent |
| 2023 | 138.501 -76,8% față de anul precedent | 5.624.885 | Neraportat | 20 -9,1% față de anul precedent |
| 2022 | 597.164 +166,0% față de anul precedent | 4.988.783 | Neraportat | 22 +4,8% față de anul precedent |
| 2021 | 224.476 +8,9% față de anul precedent | 4.747.406 | Neraportat | 21 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 206.130 -1,7% față de anul precedent | 4.440.758 | Neraportat | 21 -22,2% față de anul precedent |
| 2019 | 209.703 -24,7% față de anul precedent | 4.223.657 | Neraportat | 27 -25,0% față de anul precedent |
| 2018 | 278.644 -20,8% față de anul precedent | 4.274.636 | Neraportat | 36 -21,7% față de anul precedent |
| 2017 | 351.623 -47,1% față de anul precedent | 4.211.337 | Neraportat | 46 -6,1% față de anul precedent |
| 2016 | 664.654 +23,8% față de anul precedent | 4.236.914 | Neraportat | 49 +4,3% față de anul precedent |
| 2015 | 536.876 -37,4% față de anul precedent | 4.033.109 | Neraportat | 47 +6,8% față de anul precedent |
| 2014 | 857.380 -2,8% față de anul precedent | 3.362.424 | Neraportat | 44 -4,4% față de anul precedent |
| 2013 | 881.602 -19,5% față de anul precedent | 2.803.200 | Neraportat | 46 +2,2% față de anul precedent |
| 2012 | 1.095.595 +84,4% față de anul precedent | 2.388.802 | Neraportat | 45 +7,1% față de anul precedent |
| 2011 | 594.104 -22,5% față de anul precedent | 1.880.318 | Neraportat | 42 +7,7% față de anul precedent |
| 2010 | 766.538 -27,8% față de anul precedent | 1.508.705 | Neraportat | 39 +5,4% față de anul precedent |
| 2009 | 1.061.807 -22,2% față de anul precedent | 1.259.212 | Neraportat | 37 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 1.365.522 | 1.106.189 | Neraportat | 37 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CMCORNEL-DAN MIHĂILĂ | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10084/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.837.219 RON. Profit: 522.822 RON
Cifra de afaceri: 2.837.219 RON. Profit: 522.822 RON
- Cifra de afaceri
- 2.837.219 RON -0.48% față de anul precedent
- Profit net
- 522.822 RON -17.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 -10% față de anul precedent
- Datorii
- 477.771 RON +244.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.850.859 RON. Profit: 636.102 RON
Cifra de afaceri: 2.850.859 RON. Profit: 636.102 RON
- Cifra de afaceri
- 2.850.859 RON +3.46% față de anul precedent
- Profit net
- 636.102 RON -3.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 20 -9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 138.501 RON -76.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.755.618 RON. Profit: 662.430 RON
Cifra de afaceri: 2.755.618 RON. Profit: 662.430 RON
- Cifra de afaceri
- 2.755.618 RON +20.66% față de anul precedent
- Profit net
- 662.430 RON +53.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 22 +4.76% față de anul precedent
- Datorii
- 597.164 RON +166.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.283.783 RON. Profit: 431.387 RON
Cifra de afaceri: 2.283.783 RON. Profit: 431.387 RON
- Cifra de afaceri
- 2.283.783 RON +29.38% față de anul precedent
- Profit net
- 431.387 RON +57.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 21 0% față de anul precedent
- Datorii
- 224.476 RON +8.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.765.165 RON. Profit: 273.268 RON
Cifra de afaceri: 1.765.165 RON. Profit: 273.268 RON
- Cifra de afaceri
- 1.765.165 RON -23.17% față de anul precedent
- Profit net
- 273.268 RON +967.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 21 -22.22% față de anul precedent
- Datorii
- 206.130 RON -1.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.297.399 RON. Profit: 25.588 RON
Cifra de afaceri: 2.297.399 RON. Profit: 25.588 RON
- Cifra de afaceri
- 2.297.399 RON -22.15% față de anul precedent
- Profit net
- 25.588 RON -59.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 27 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 209.703 RON -24.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.951.079 RON. Profit: 63.300 RON
Cifra de afaceri: 2.951.079 RON. Profit: 63.300 RON
- Cifra de afaceri
- 2.951.079 RON -25.93% față de anul precedent
- Profit net
- 63.300 RON -78.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 36 -21.74% față de anul precedent
- Datorii
- 278.644 RON -20.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.984.388 RON. Profit: 290.223 RON
Cifra de afaceri: 3.984.388 RON. Profit: 290.223 RON
- Cifra de afaceri
- 3.984.388 RON -9.46% față de anul precedent
- Profit net
- 290.223 RON -44.17% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 46 -6.12% față de anul precedent
- Datorii
- 351.623 RON -47.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.400.491 RON. Profit: 519.805 RON
Cifra de afaceri: 4.400.491 RON. Profit: 519.805 RON
- Cifra de afaceri
- 4.400.491 RON -0.97% față de anul precedent
- Profit net
- 519.805 RON -22.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 49 +4.26% față de anul precedent
- Datorii
- 664.654 RON +23.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 4.443.747 RON. Profit: 670.685 RON
Cifra de afaceri: 4.443.747 RON. Profit: 670.685 RON
- Cifra de afaceri
- 4.443.747 RON +7.13% față de anul precedent
- Profit net
- 670.685 RON +19.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 47 +6.82% față de anul precedent
- Datorii
- 536.876 RON -37.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.148.040 RON. Profit: 559.224 RON
Cifra de afaceri: 4.148.040 RON. Profit: 559.224 RON
- Cifra de afaceri
- 4.148.040 RON -3.08% față de anul precedent
- Profit net
- 559.224 RON +66.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 44 -4.35% față de anul precedent
- Datorii
- 857.380 RON -2.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 4.280.019 RON. Profit: 336.619 RON
Cifra de afaceri: 4.280.019 RON. Profit: 336.619 RON
- Cifra de afaceri
- 4.280.019 RON -1.96% față de anul precedent
- Profit net
- 336.619 RON -33.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 46 +2.22% față de anul precedent
- Datorii
- 881.602 RON -19.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.365.716 RON. Profit: 508.484 RON
Cifra de afaceri: 4.365.716 RON. Profit: 508.484 RON
- Cifra de afaceri
- 4.365.716 RON +16.28% față de anul precedent
- Profit net
- 508.484 RON +36.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 45 +7.14% față de anul precedent
- Datorii
- 1.095.595 RON +84.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 3.754.543 RON. Profit: 371.613 RON
Cifra de afaceri: 3.754.543 RON. Profit: 371.613 RON
- Cifra de afaceri
- 3.754.543 RON +18.78% față de anul precedent
- Profit net
- 371.613 RON +48.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 42 +7.69% față de anul precedent
- Datorii
- 594.104 RON -22.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.160.879 RON. Profit: 249.494 RON
Cifra de afaceri: 3.160.879 RON. Profit: 249.494 RON
- Cifra de afaceri
- 3.160.879 RON +42.1% față de anul precedent
- Profit net
- 249.494 RON +36.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 39 +5.41% față de anul precedent
- Datorii
- 766.538 RON -27.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.224.360 RON. Profit: 182.461 RON
Cifra de afaceri: 2.224.360 RON. Profit: 182.461 RON
- Cifra de afaceri
- 2.224.360 RON -19.55% față de anul precedent
- Profit net
- 182.461 RON -38.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 37 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.061.807 RON -22.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.765.063 RON. Profit: 294.577 RON
Cifra de afaceri: 2.765.063 RON. Profit: 294.577 RON
- Cifra de afaceri
- 2.765.063 RON
- Profit net
- 294.577 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 37
- Datorii
- 1.365.522 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081992 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINTERSERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4931 in Mun. Hunedoara (HUNEDOARA)
INTERSERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4931 in Mun. Hunedoara (HUNEDOARA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
16.032026Mentiune · Buletin 10084/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- INTERSERVICE SRL
- CUI
- 2126405
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 16.03.2026
- Registrul Comerțului
- J20/1038/1991
- EUID
- ROONRC.J20/1038/1991
- Sediu
- Jud. Hunedoara, Municipiul Hunedoara, Str. TUDOR VLADIMIRESCU, Nr. 17
- Județ
- Hunedoara
- Număr încheiere
- 215708
- Data încheierii
- 13.03.2026
- Număr dosar
- 826840
- Data dosarului
- 24.02.2026
- Tribunal
- Hunedoara
- Registrator
- Bianca-Maria Penişoară
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 17.02.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 826840 din 24.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4931, Hunedoara
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4931, Hunedoara
Alte firme din Hunedoara
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul INTERSERVICE SRL?
CUI-ul INTERSERVICE SRL este 2126405.
Unde este sediul INTERSERVICE SRL?
INTERSERVICE SRL are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. Tudor Vladimirescu nr. 17, 331079, Mun. Hunedoara, judetul HUNEDOARA.
Cand a fost infiintata INTERSERVICE SRL?
INTERSERVICE SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a INTERSERVICE SRL in 2024?
In 2024, INTERSERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.837.219 RON.
Cati angajati are INTERSERVICE SRL?
INTERSERVICE SRL a raportat un numar mediu de 18 salariati in 2024.
Ce activitate are INTERSERVICE SRL?
INTERSERVICE SRL are codul CAEN principal 4931 (Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic).
Ce profit a inregistrat INTERSERVICE SRL in 2024?
INTERSERVICE SRL a inregistrat un profit net de 522.822 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.