Activ Plătitor TVA

MARINA PROD-NEF-AL SRL

CUI: 21328370
CIF: RO21328370
Reg. Com.: J2007000229286
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 martie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:31

Despre MARINA PROD-NEF-AL SRL

MARINA PROD-NEF-AL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Jitaru Orş. Scorniceşti, judetul OLT, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARINA PROD-NEF-AL SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.653.920 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.8%). Profitul net inregistrat a fost de 5.620 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 367.439 RON in 2008 la 1.653.920 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.653.920 RON
Venituri totale
1.790.381 RON
Cheltuieli totale
1.760.064 RON
Profit brut
30.317 RON
Profit net
5.620 RON
Marja profit net
0,34%
Active imobilizate
369.101 RON
Active circulante
480.955 RON
Stocuri
319.702 RON
Creanțe
129.783 RON
Casa & conturi bănci
31.470 RON
Capital propriu
176.327 RON

Contact

AdresaRomania, OLT, Sat Jitaru Orş. Scorniceşti, Oraş SCORNICEŞTI, 235605
Telefon0769221556
Fax0763221556

Adresă sediu social

Romania, OLT, Sat Jitaru Orş. Scorniceşti, Oraş SCORNICEŞTI, 235605
Cod poștal: 235605
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Sat Jitaru Orş. Scorniceşti, Oraş SCORNICEŞTI, 235605
Cod postal
235605
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.03.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.653.920 RON
Rezultat net
5.620 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.653.920 RON 2.037.918 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.790.381 RON 2.058.454 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.760.064 RON 1.838.877 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 30.317 RON 219.577 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.620 RON 199.275 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 369.101 RON 328.938 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 480.955 RON 610.749 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 850.056 RON 939.687 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 319.702 RON 108.274 RON
CreanțeSume de încasat 129.783 RON 476.876 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 31.470 RON 25.599 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 673.729 RON 621.431 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 176.327 RON 318.256 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 13 persoane 12 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active850.056RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

79,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale850.056 RON
Datorii totale673.729 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,7 %Profit net / active totale
ROE
3,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,71 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
20,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.653.920 -18,8% față de anul precedent 1.790.381 1.760.064 30.317 -86,2% față de anul precedent 5.620 -97,2% față de anul precedent 0 0
2023 2.037.918 +37,0% față de anul precedent 2.058.454 1.838.877 219.577 +485,1% față de anul precedent 199.275 +772,9% față de anul precedent 0 0
2022 1.487.635 +25,5% față de anul precedent 1.547.758 1.510.232 37.526 -63,4% față de anul precedent 22.828 -75,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.185.625 -0,4% față de anul precedent 1.214.096 1.111.608 102.488 +33,5% față de anul precedent 92.623 +44,0% față de anul precedent 0 0
2020 1.190.909 -12,9% față de anul precedent 1.243.473 1.166.701 76.772 -43,4% față de anul precedent 64.337 -46,3% față de anul precedent 0 0
2019 1.366.786 +21,3% față de anul precedent 1.571.624 1.436.063 135.561 +226,8% față de anul precedent 119.845 +307,4% față de anul precedent 0 0
2018 1.127.034 +19,6% față de anul precedent 1.207.540 1.166.057 41.483 +322,5% față de anul precedent 29.417 +3.735,3% față de anul precedent 0 0
2017 942.728 -16,3% față de anul precedent 1.189.030 1.179.211 9.819 -96,1% față de anul precedent 767 -99,6% față de anul precedent 0 0
2016 1.126.650 +1,2% față de anul precedent 1.487.396 1.235.349 252.047 +6.349,5% față de anul precedent 211.246 +11.519,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.113.098 +25,4% față de anul precedent 1.165.843 1.161.935 3.908 -81,6% față de anul precedent 1.818 -89,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 887.376 +14,6% față de anul precedent 939.824 918.549 21.275 -50,7% față de anul precedent 17.260 -60,0% față de anul precedent 0 0
2013 774.507 +31,2% față de anul precedent 786.188 743.034 43.154 43.154 0 0
2012 590.482 +14,8% față de anul precedent 836.386 941.192 0 0 104.806 104.806
2011 514.401 +16,9% față de anul precedent 519.091 600.294 0 0 81.203 81.203
2010 440.221 -21,5% față de anul precedent 530.377 558.307 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.930 42.129
2009 560.637 +52,6% față de anul precedent 561.365 552.749 8.616 4.283 0 0
2008 367.439 367.569 389.733 0 0 22.164 22.889

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 369.101 480.955 850.056 319.702 129.783 31.470
2023 328.938 610.749 939.687 108.274 476.876 25.599
2022 371.388 527.521 898.909 245.248 243.876 38.397
2021 393.909 654.125 1.048.034 224.711 159.578 269.836
2020 470.824 638.441 1.109.265 175.978 103.912 358.551
2019 538.981 411.022 950.003 215.858 104.918 90.246
2018 743.375 312.003 1.055.378 172.471 128.629 10.903
2017 728.253 588.152 1.316.405 211.859 374.799 1.494
2016 752.196 633.012 1.385.208 251.123 374.912 6.977
2015 880.890 257.899 1.138.789 191.530 66.131 238
2014 823.826 327.570 1.151.396 181.828 142.985 2.757
2013 758.387 203.006 961.393 131.635 69.896 1.475
2012 803.982 210.779 1.014.761 72.700 136.250 1.829
2011 534.470 318.479 852.949 265.337 52.129 1.013
2010 438.059 359.057 797.116 259.455 99.183 419
2009 263.864 208.169 472.033 119.121 88.850 198
2008 157.979 65.067 223.046 44.066 19.277 1.724

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 673.729 +8,4% față de anul precedent 176.327 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2023 621.431 -13,8% față de anul precedent 318.256 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2022 720.476 +5,7% față de anul precedent 178.433 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2021 681.903 -18,4% față de anul precedent 366.131 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2020 835.758 +12,8% față de anul precedent 273.507 Neraportat 13 +18,2% față de anul precedent
2019 740.833 -23,3% față de anul precedent 209.170 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2018 966.183 -23,1% față de anul precedent 89.195 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2017 1.256.627 -5,3% față de anul precedent 59.778 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2016 1.326.197 +2,7% față de anul precedent 59.011 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2015 1.291.024 -8,1% față de anul precedent -152.235 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2014 1.404.149 +14,0% față de anul precedent -252.753 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2013 1.231.406 -3,1% față de anul precedent -270.013 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2012 1.270.447 +25,4% față de anul precedent -255.686 Neraportat 14 +27,3% față de anul precedent
2011 1.013.033 +15,8% față de anul precedent -160.084 Neraportat 11 +83,3% față de anul precedent
2010 874.687 +72,4% față de anul precedent -77.571 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2009 507.475 +93,1% față de anul precedent -35.442 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2008 262.770 -39.724 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

52din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DIDANIELA- IOANA NICORESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28161/2026cesiune totală, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, retragere din functie administrator, Numire administrator persoane împuternicite

cesiune totală, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, retragere din functie administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.653.920 RON. Profit: 5.620 RON

Cifra de afaceri: 1.653.920 RON. Profit: 5.620 RON

Cifra de afaceri
1.653.920 RON -18.84% față de anul precedent
Profit net
5.620 RON -97.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
673.729 RON +8.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.037.918 RON. Profit: 199.275 RON

Cifra de afaceri: 2.037.918 RON. Profit: 199.275 RON

Cifra de afaceri
2.037.918 RON +36.99% față de anul precedent
Profit net
199.275 RON +772.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
621.431 RON -13.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.487.635 RON. Profit: 22.828 RON

Cifra de afaceri: 1.487.635 RON. Profit: 22.828 RON

Cifra de afaceri
1.487.635 RON +25.47% față de anul precedent
Profit net
22.828 RON -75.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
720.476 RON +5.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.185.625 RON. Profit: 92.623 RON

Cifra de afaceri: 1.185.625 RON. Profit: 92.623 RON

Cifra de afaceri
1.185.625 RON -0.44% față de anul precedent
Profit net
92.623 RON +43.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
681.903 RON -18.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.190.909 RON. Profit: 64.337 RON

Cifra de afaceri: 1.190.909 RON. Profit: 64.337 RON

Cifra de afaceri
1.190.909 RON -12.87% față de anul precedent
Profit net
64.337 RON -46.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +18.18% față de anul precedent
Datorii
835.758 RON +12.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.366.786 RON. Profit: 119.845 RON

Cifra de afaceri: 1.366.786 RON. Profit: 119.845 RON

Cifra de afaceri
1.366.786 RON +21.27% față de anul precedent
Profit net
119.845 RON +307.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
740.833 RON -23.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.127.034 RON. Profit: 29.417 RON

Cifra de afaceri: 1.127.034 RON. Profit: 29.417 RON

Cifra de afaceri
1.127.034 RON +19.55% față de anul precedent
Profit net
29.417 RON +3735.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
966.183 RON -23.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 942.728 RON. Profit: 767 RON

Cifra de afaceri: 942.728 RON. Profit: 767 RON

Cifra de afaceri
942.728 RON -16.32% față de anul precedent
Profit net
767 RON -99.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
1.256.627 RON -5.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.126.650 RON. Profit: 211.246 RON

Cifra de afaceri: 1.126.650 RON. Profit: 211.246 RON

Cifra de afaceri
1.126.650 RON +1.22% față de anul precedent
Profit net
211.246 RON +11519.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
1.326.197 RON +2.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.113.098 RON. Profit: 1.818 RON

Cifra de afaceri: 1.113.098 RON. Profit: 1.818 RON

Cifra de afaceri
1.113.098 RON +25.44% față de anul precedent
Profit net
1.818 RON -89.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
1.291.024 RON -8.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 887.376 RON. Profit: 17.260 RON

Cifra de afaceri: 887.376 RON. Profit: 17.260 RON

Cifra de afaceri
887.376 RON +14.57% față de anul precedent
Profit net
17.260 RON -60% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
1.404.149 RON +14.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 774.507 RON. Profit: 43.154 RON

Cifra de afaceri: 774.507 RON. Profit: 43.154 RON

Cifra de afaceri
774.507 RON +31.17% față de anul precedent
Profit net
43.154 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
1.231.406 RON -3.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 590.482 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 590.482 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
590.482 RON +14.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
104.806 RON
Angajati
14 +27.27% față de anul precedent
Datorii
1.270.447 RON +25.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 514.401 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 514.401 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
514.401 RON +16.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
81.203 RON
Angajati
11 +83.33% față de anul precedent
Datorii
1.013.033 RON +15.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 440.221 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 440.221 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
440.221 RON -21.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.129 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
874.687 RON +72.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 560.637 RON. Profit: 4.283 RON

Cifra de afaceri: 560.637 RON. Profit: 4.283 RON

Cifra de afaceri
560.637 RON +52.58% față de anul precedent
Profit net
4.283 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
507.475 RON +93.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 367.439 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 367.439 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
367.439 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.889 RON
Angajati
5
Datorii
262.770 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.072026Mentiune · Buletin 28161/2026cesiune totală, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, retragere din functie administrator, Numire administrator persoane împuternicite

cesiune totală; adăugare, retragere asociaţi persoane fizice; retragere din functie administrator, Numire administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.07.2026

Companie
MARINA PROD-NEF-AL SRL
CUI
21328370
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.07.2026
Registrul Comerțului
J2007000229286
EUID
ROONRC.J2007000229286
Sediu
Sat Jitaru, Oraş Scorniceşti, Jud. Olt, Oraş SCORNICEŞTI
Județ
Olt
Număr încheiere
590917
Data încheierii
24.07.2026
Număr dosar
2843721
Data dosarului
17.07.2026
Tribunal
Olt
Registrator
Alexandra Patranescu

Subiecte

cesiune totală, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice, retragere din functie administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 2 din 10.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28161/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Olt

ÎMPINGE TAVA LA GIGICĂ SRL
CUI: 37945526CAEN: 5611
Activ
OLT, Orş. Corabia2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.676.458 RON
Profit
28.493 RON
Angajati
14
DAVIDINO DAVI PAV SRL
CUI: 34117987CAEN: 5611
Activ
OLT, Sat Bârza Com. Bârza2015-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.612.965 RON
Profit
150.605 RON
Angajati
12
PIZZA BELLY FOOD S.R.L.
CUI: 43078780CAEN: 5611
Activ
OLT, Sat Bucinişu Com. Bucinişu2020-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.727.537 RON
Profit
321.298 RON
Angajati
7
ALENA NATI FOOD SRL
CUI: 38190980CAEN: 5611
Activ
OLT, Sat Beria de Jos Com. Oporelu2017-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.550.145 RON
Profit
232.293 RON
Angajati
7
NIRAMEXIM SRL
CUI: 11091071CAEN: 5611
Activ
OLT, Mun. Caracal1998-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.358.312 RON
Profit
218.931 RON
Angajati
8
BASTA PIZZA & GRILL S.R.L.
CUI: 45910855CAEN: 5611
Activ
OLT, Mun. Slatina2022-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.275.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
9

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Olt

VIODOR COMPANY SRL
CUI: 21186080CAEN: 5611
Activ
OLT, Mun. Caracal2007-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.387.610 RON
Profit
323.551 RON
Angajati
15
CONCORD EFECT SRL
CUI: 24075353CAEN: 5611
Activ
OLT, Mun. Slatina2008-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.155.214 RON
Profit
4.924 RON
Angajati
17
MECADO CONS 2007 SRL
CUI: 20922471CAEN: 5611
Activ
OLT, Sat Cârlogani Com. Cârlogani2007-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.415.518 RON
Profit
528.987 RON
Angajati
6
MOST MENTOR TEAM SRL
CUI: 26576806CAEN: 5611
Activ
OLT, Orş. Corabia2010-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.210 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Olt

LOMARUCON SRL
CUI: 21328362CAEN: 3512
Activ
OLT, Orş. Balş2007-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.628 RON
Profit
315.709 RON
Angajati
2
GIORGIESCU ALFA SRL
CUI: 21374040CAEN: 7500
Activ
OLT, Sat Poganu Com. Verguleasa2007-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.760 RON
Profit
13.794 RON
Angajati
1
AL-INTERIOR CONSTRUCT SRL
CUI: 21218041CAEN: 4100
Activ
OLT, Mun. Slatina2007-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.447 RON
Profit
65.549 RON
Angajati
2
DATA LOGISTIC SRL
CUI: 19180611CAEN: 5231
Activ
OLT, Mun. Slatina2006-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.385.523 RON
Profit
470.645 RON
Angajati
3
NOBLE STAR SRL
CUI: 22338097CAEN: 4120
Activ
OLT, Mun. Slatina2007-08-30
fara e-Factura
MIXT PAM S.R.L.
CUI: 15316959CAEN: 4711
Activ
OLT, Com. Seaca2003-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.656.972 RON
Profit
315.782 RON
Angajati
3
DRUGSTORE STILCOM SRL
CUI: 29084441CAEN: 4778
Activ
OLT, Sat Cârlogani Com. Cârlogani2011-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.214 RON
Profit
10.659 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARINA PROD-NEF-AL SRL?

CUI-ul MARINA PROD-NEF-AL SRL este 21328370.

Unde este sediul MARINA PROD-NEF-AL SRL?

MARINA PROD-NEF-AL SRL are sediul in Romania, OLT, Sat Jitaru Orş. Scorniceşti, Oraş SCORNICEŞTI, 235605, Sat Jitaru Orş. Scorniceşti, judetul OLT.

Cand a fost infiintata MARINA PROD-NEF-AL SRL?

MARINA PROD-NEF-AL SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARINA PROD-NEF-AL SRL in 2024?

In 2024, MARINA PROD-NEF-AL SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.653.920 RON.

Cati angajati are MARINA PROD-NEF-AL SRL?

MARINA PROD-NEF-AL SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.

Ce activitate are MARINA PROD-NEF-AL SRL?

MARINA PROD-NEF-AL SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat MARINA PROD-NEF-AL SRL in 2024?

MARINA PROD-NEF-AL SRL a inregistrat un profit net de 5.620 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.