Activ e‑Factură

VIADI S.R.L.

CUI: 21438292
CIF: 21438292
Reg. Com.: J15/478/2007
CAEN: 4334
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 martie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:00

Despre VIADI S.R.L.

VIADI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri" (cod CAEN 4334), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, VIADI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 41.611 RON, in scadere fata de anul precedent (-23.3%). Profitul net inregistrat a fost de 8.302 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 45.305 RON in 2008 la 41.611 RON in 2023. Datoriile raportate (86.439 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
41.611 RON
Venituri totale
41.822 RON
Cheltuieli totale
32.160 RON
Profit brut
9.662 RON
Profit net
8.302 RON
Marja profit net
19,95%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
167.188 RON
Stocuri
154.659 RON
Creanțe
5.103 RON
Casa & conturi bănci
7.426 RON
Capital propriu
80.749 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Radu cel Mare
Telefon0245633311

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Radu cel Mare
Cod poștal: 130111
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Radu cel Mare, 130111
Cod postal
130111
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.03.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
41.611 RON
Rezultat net
8.302 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 41.611 RON 54.272 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 41.822 RON 54.315 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 32.160 RON 46.015 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.662 RON 8.300 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.302 RON 6.915 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 167.188 RON 158.000 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 167.188 RON 158.000 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 154.659 RON 148.311 RON
CreanțeSume de încasat 5.103 RON 5.517 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.426 RON 4.172 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 86.439 RON 85.553 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 80.749 RON 72.447 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active167.188RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

51,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale167.188 RON
Datorii totale86.439 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
5,0 %Profit net / active totale
ROE
10,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,93 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 41.611 -23,3% față de anul precedent 41.822 32.160 9.662 +16,4% față de anul precedent 8.302 +20,1% față de anul precedent 0 0
2022 54.272 -10,9% față de anul precedent 54.315 46.015 8.300 -41,7% față de anul precedent 6.915 -47,5% față de anul precedent 0 0
2021 60.908 -2,3% față de anul precedent 60.908 46.664 14.244 +1,9% față de anul precedent 13.158 -1,5% față de anul precedent 0 0
2020 62.334 +42,7% față de anul precedent 62.334 48.349 13.985 +247,0% față de anul precedent 13.362 +391,6% față de anul precedent 0 0
2015 43.695 +1,5% față de anul precedent 43.714 39.684 4.030 +22,9% față de anul precedent 2.718 +36,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 43.060 -25,8% față de anul precedent 43.060 39.780 3.280 -66,7% față de anul precedent 1.988 -75,9% față de anul precedent 0 0
2013 58.012 -4,2% față de anul precedent 58.012 48.160 9.852 +89,5% față de anul precedent 8.252 +88,9% față de anul precedent 0 0
2012 60.549 -62,4% față de anul precedent 60.549 55.349 5.200 -75,2% față de anul precedent 4.368 -75,2% față de anul precedent 0 0
2011 160.991 +373,2% față de anul precedent 161.040 140.094 20.946 +451,4% față de anul precedent 17.595 +718,8% față de anul precedent 0 0
2010 34.021 +17,2% față de anul precedent 34.021 30.222 3.799 -57,8% față de anul precedent 2.149 -71,2% față de anul precedent 0 0
2009 29.038 -35,9% față de anul precedent 29.038 20.043 8.995 -39,7% față de anul precedent 7.468 -40,4% față de anul precedent 0 0
2008 45.305 45.305 30.396 14.909 12.529 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 167.188 167.188 154.659 5.103 7.426
2022 0 158.000 158.000 148.311 5.517 4.172
2021 0 185.154 185.154 139.373 34.131 11.650
2020 0 167.436 167.436 132.760 33.310 1.366
2015 0 111.430 111.430 89.610 13.204 8.616
2014 0 97.028 97.028 79.074 13.557 4.397
2013 0 82.916 82.916 62.298 12.806 7.812
2012 0 60.909 60.909 57.538 1.400 1.971
2011 58 85.621 85.679 79.862 1.400 4.359
2010 196 47.424 47.620 44.862 1.400 1.162
2009 334 24.263 24.597 19.283 0 4.980
2008 471 19.328 19.799 17.770 960 598

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 86.439 +1,0% față de anul precedent 80.749 Neraportat 0
2022 85.553 -28,5% față de anul precedent 72.447 Neraportat 0
2021 119.621 +4,0% față de anul precedent 65.533 Neraportat 0
2020 115.061 +128,7% față de anul precedent 52.375 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 50.311 +30,3% față de anul precedent 61.119 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 38.627 +49,9% față de anul precedent 58.401 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 25.775 +1,1% față de anul precedent 56.412 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 25.504 -39,1% față de anul precedent 48.160 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 41.887 +95,5% față de anul precedent 43.792 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 21.423 +3.802,2% față de anul precedent 26.197 Neraportat 1
2009 549 -83,0% față de anul precedent 24.048 Neraportat 0
2008 3.219 16.580 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 41.611 RON. Profit: 8.302 RON

Cifra de afaceri: 41.611 RON. Profit: 8.302 RON

Cifra de afaceri
41.611 RON -23.33% față de anul precedent
Profit net
8.302 RON +20.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
86.439 RON +1.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 54.272 RON. Profit: 6.915 RON

Cifra de afaceri: 54.272 RON. Profit: 6.915 RON

Cifra de afaceri
54.272 RON -10.9% față de anul precedent
Profit net
6.915 RON -47.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85.553 RON -28.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 60.908 RON. Profit: 13.158 RON

Cifra de afaceri: 60.908 RON. Profit: 13.158 RON

Cifra de afaceri
60.908 RON -2.29% față de anul precedent
Profit net
13.158 RON -1.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
119.621 RON +3.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 62.334 RON. Profit: 13.362 RON

Cifra de afaceri: 62.334 RON. Profit: 13.362 RON

Cifra de afaceri
62.334 RON +42.66% față de anul precedent
Profit net
13.362 RON +391.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
115.061 RON +128.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 43.695 RON. Profit: 2.718 RON

Cifra de afaceri: 43.695 RON. Profit: 2.718 RON

Cifra de afaceri
43.695 RON +1.47% față de anul precedent
Profit net
2.718 RON +36.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50.311 RON +30.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 43.060 RON. Profit: 1.988 RON

Cifra de afaceri: 43.060 RON. Profit: 1.988 RON

Cifra de afaceri
43.060 RON -25.77% față de anul precedent
Profit net
1.988 RON -75.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.627 RON +49.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 58.012 RON. Profit: 8.252 RON

Cifra de afaceri: 58.012 RON. Profit: 8.252 RON

Cifra de afaceri
58.012 RON -4.19% față de anul precedent
Profit net
8.252 RON +88.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.775 RON +1.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 60.549 RON. Profit: 4.368 RON

Cifra de afaceri: 60.549 RON. Profit: 4.368 RON

Cifra de afaceri
60.549 RON -62.39% față de anul precedent
Profit net
4.368 RON -75.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.504 RON -39.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 160.991 RON. Profit: 17.595 RON

Cifra de afaceri: 160.991 RON. Profit: 17.595 RON

Cifra de afaceri
160.991 RON +373.21% față de anul precedent
Profit net
17.595 RON +718.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.887 RON +95.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 34.021 RON. Profit: 2.149 RON

Cifra de afaceri: 34.021 RON. Profit: 2.149 RON

Cifra de afaceri
34.021 RON +17.16% față de anul precedent
Profit net
2.149 RON -71.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
21.423 RON +3802.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 29.038 RON. Profit: 7.468 RON

Cifra de afaceri: 29.038 RON. Profit: 7.468 RON

Cifra de afaceri
29.038 RON -35.91% față de anul precedent
Profit net
7.468 RON -40.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
549 RON -82.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 45.305 RON. Profit: 12.529 RON

Cifra de afaceri: 45.305 RON. Profit: 12.529 RON

Cifra de afaceri
45.305 RON
Profit net
12.529 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.219 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVIADI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4334 in Mun. Târgovişte (DÂMBOVIŢA)

VIADI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4334 in Mun. Târgovişte (DÂMBOVIŢA)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4334, Dâmboviţa

EVERGREEN ENTERPRISES S.R.L.
CUI: 49610478CAEN: 4334
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Vlădeni Com. Vlădeni2024-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.986 RON
Profit
166.974 RON
Angajati
1
KODACU NEW START S.R.L.
CUI: 44815049CAEN: 4334
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ciocănari Com. Niculeşti2021-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.400 RON
Profit
4.652 RON
Angajati
0
GIANDRU CONSTRUCT SRL
CUI: 17668560CAEN: 4334
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Viforâta Com. Aninoasa2005-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.724.670 RON
Profit
815.942 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4334, Dâmboviţa

PRISCU-COM-PROD-IMPEX S.R.L.
CUI: 8098029CAEN: 4334
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni1996-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
26.971 RON
Angajati
0

Alte firme din Dâmboviţa

LOGEMI TRANS S.R.L.
CUI: 21432990CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2007-03-23
fara e-Factura
SITCO GROUP SRL
CUI: 21382418CAEN: 4752
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2007-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.915.359 RON
Profit
196.804 RON
Angajati
3
MARIGAB COM SRL
CUI: 20211215CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2006-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
304.810 RON
Profit
11.092 RON
Angajati
1
PRO FOTO SRL
CUI: 15756682CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2003-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.436 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IDEAL GAZTERM S.R.L.
CUI: 28119762CAEN: 4322
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2011-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.652 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RESTAURANT PĂDUREA VERDE S.R.L.
CUI: 49159921CAEN: 5611
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat I. L. Caragiale Com. I. L. Caragiale2023-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.822.326 RON
Profit
60.248 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VIADI S.R.L.?

CUI-ul VIADI S.R.L. este 21438292.

Unde este sediul VIADI S.R.L.?

VIADI S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte, Str. Radu cel Mare, Mun. Târgovişte, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata VIADI S.R.L.?

VIADI S.R.L. a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VIADI S.R.L. in 2023?

In 2023, VIADI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 41.611 RON.

Ce activitate are VIADI S.R.L.?

VIADI S.R.L. are codul CAEN principal 4334 (Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri).

Ce profit a inregistrat VIADI S.R.L. in 2023?

VIADI S.R.L. a inregistrat un profit net de 8.302 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.