Activ Plătitor TVA

INTERMARC SRL

CUI: 21487392
CIF: RO21487392
Reg. Com.: J16/671/2007
CAEN: 5231
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 martie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Activităţi de intermediere pentru transportul de marfă

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:30

Despre INTERMARC SRL

INTERMARC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de intermediere pentru transportul de marfă" (cod CAEN 5231), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INTERMARC SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.366.999 RON, in crestere fata de anul precedent (+22.0%). Profitul net inregistrat a fost de 531.875 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 17.104 RON in 2008 la 9.366.999 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
9.366.999 RON
Venituri totale
9.417.129 RON
Cheltuieli totale
8.798.087 RON
Profit brut
619.042 RON
Profit net
531.875 RON
Marja profit net
5,68%
Active imobilizate
1.540 RON
Active circulante
2.213.097 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.067.158 RON
Casa & conturi bănci
145.939 RON
Capital propriu
565.968 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Bld. Ştirbei Vodă nr. 30
Detalii adresaCLADIREA MALMO. BIROURI 505 si 506
Telefon0729667734

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Bld. Ştirbei Vodă nr. 30
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Bld. Ştirbei Vodă nr. 30
Detalii
CLADIREA MALMO. BIROURI 505 si 506
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.03.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 septembrie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
9.366.999 RON
Rezultat net
531.875 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 9.366.999 RON 7.679.692 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 9.417.129 RON 7.785.003 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 8.798.087 RON 7.291.267 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 619.042 RON 493.736 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 531.875 RON 413.675 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.540 RON 5.704 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.213.097 RON 1.590.582 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.214.637 RON 1.596.286 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.067.158 RON 1.027.261 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 145.939 RON 563.321 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.648.669 RON 1.161.897 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 565.968 RON 434.389 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.214.637RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

74,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.214.637 RON
Datorii totale1.648.669 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
24,0 %Profit net / active totale
ROE
94,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,34 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
25,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 9.366.999 +22,0% față de anul precedent 9.417.129 8.798.087 619.042 +25,4% față de anul precedent 531.875 +28,6% față de anul precedent 0 0
2023 7.679.692 -1,4% față de anul precedent 7.785.003 7.291.267 493.736 -25,1% față de anul precedent 413.675 -26,0% față de anul precedent 0 0
2022 7.785.363 +18,8% față de anul precedent 7.925.744 7.266.331 659.413 +28,8% față de anul precedent 558.976 +27,9% față de anul precedent 0 0
2021 6.551.629 +71,5% față de anul precedent 6.618.103 6.106.285 511.818 +58,8% față de anul precedent 437.041 +52,2% față de anul precedent 0 0
2020 3.821.182 +121,3% față de anul precedent 3.853.885 3.531.498 322.387 +299,1% față de anul precedent 287.074 +352,0% față de anul precedent 0 0
2019 1.726.476 +18,9% față de anul precedent 1.749.117 1.668.329 80.788 +196,1% față de anul precedent 63.514 +402,2% față de anul precedent 0 0
2018 1.451.704 -16,7% față de anul precedent 1.471.971 1.444.684 27.287 -93,2% față de anul precedent 12.648 -96,7% față de anul precedent 0 0
2017 1.742.683 +67,8% față de anul precedent 1.767.802 1.367.814 399.988 +348,1% față de anul precedent 383.043 +398,7% față de anul precedent 0 0
2016 1.038.424 +372,3% față de anul precedent 1.073.198 983.925 89.273 +50,6% față de anul precedent 76.814 +48,6% față de anul precedent 0 0
2015 219.872 -4,8% față de anul precedent 252.454 193.186 59.268 -28,7% față de anul precedent 51.710 -32,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 231.021 +3.595,7% față de anul precedent 231.408 148.277 83.131 76.192 0 0
2013 6.251 -91,5% față de anul precedent 6.328 22.275 0 -100,0% față de anul precedent 0 15.947 16.136
2012 73.590 +250,9% față de anul precedent 75.127 75.041 86 -89,8% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 105
2011 20.972 -45,0% față de anul precedent 22.632 21.791 841 -93,0% față de anul precedent 698 -91,8% față de anul precedent 0 0
2010 38.115 38.347 26.297 12.050 8.551 0 0
2009 0 -100,0% față de anul precedent 3 494 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 491 1.958
2008 17.104 17.128 2.931 14.197 11.939 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.540 2.213.097 2.214.637 0 2.067.158 145.939
2023 5.704 1.590.582 1.596.286 0 1.027.261 563.321
2022 11.904 1.950.496 1.962.400 0 1.571.188 379.308
2021 32.988 1.440.433 1.473.421 0 1.099.760 340.673
2020 79.106 784.811 863.917 0 538.000 246.811
2019 125.417 398.907 524.324 0 316.891 82.016
2018 177.768 634.017 811.785 0 324.936 309.081
2017 114.373 776.884 891.257 0 647.949 128.935
2016 21.794 247.440 269.234 0 178.822 68.618
2015 27.489 156.621 184.110 0 122.581 34.040
2014 17.701 88.644 106.345 0 75.172 13.472
2013 3.199 19.388 22.587 1.890 16.809 689
2012 4.570 38.699 43.269 998 32.281 5.420
2011 0 30.686 30.686 11 7.270 6.126
2010 0 55.392 55.392 11 5.247 50.134
2009 0 96 96 11 0 85
2008 0 15.055 15.055 11 290 14.754

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.648.669 +41,9% față de anul precedent 565.968 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2023 1.161.897 -17,6% față de anul precedent 434.389 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2022 1.410.603 +38,9% față de anul precedent 551.797 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2021 1.015.364 +92,6% față de anul precedent 458.057 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2020 527.230 +28,2% față de anul precedent 337.787 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2019 411.197 -45,1% față de anul precedent 114.227 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2018 749.524 +47,4% față de anul precedent 63.361 Neraportat 7 +133,3% față de anul precedent
2017 508.601 +163,8% față de anul precedent 383.756 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 192.807 +191,6% față de anul precedent 77.527 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 66.113 +65,0% față de anul precedent 119.097 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 40.058 +26,8% față de anul precedent 67.387 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 31.592 -12,6% față de anul precedent -9.005 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 36.138 +54,1% față de anul precedent 7.131 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 23.450 -51,5% față de anul precedent 7.236 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 48.366 +2.883,7% față de anul precedent 7.026 Neraportat 1
2009 1.621 -46,0% față de anul precedent -1.525 Neraportat 0
2008 3.000 12.055 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.366.999 RON. Profit: 531.875 RON

Cifra de afaceri: 9.366.999 RON. Profit: 531.875 RON

Cifra de afaceri
9.366.999 RON +21.97% față de anul precedent
Profit net
531.875 RON +28.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
1.648.669 RON +41.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.679.692 RON. Profit: 413.675 RON

Cifra de afaceri: 7.679.692 RON. Profit: 413.675 RON

Cifra de afaceri
7.679.692 RON -1.36% față de anul precedent
Profit net
413.675 RON -25.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
1.161.897 RON -17.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 7.785.363 RON. Profit: 558.976 RON

Cifra de afaceri: 7.785.363 RON. Profit: 558.976 RON

Cifra de afaceri
7.785.363 RON +18.83% față de anul precedent
Profit net
558.976 RON +27.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
1.410.603 RON +38.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.551.629 RON. Profit: 437.041 RON

Cifra de afaceri: 6.551.629 RON. Profit: 437.041 RON

Cifra de afaceri
6.551.629 RON +71.46% față de anul precedent
Profit net
437.041 RON +52.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
1.015.364 RON +92.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.821.182 RON. Profit: 287.074 RON

Cifra de afaceri: 3.821.182 RON. Profit: 287.074 RON

Cifra de afaceri
3.821.182 RON +121.33% față de anul precedent
Profit net
287.074 RON +351.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
527.230 RON +28.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.726.476 RON. Profit: 63.514 RON

Cifra de afaceri: 1.726.476 RON. Profit: 63.514 RON

Cifra de afaceri
1.726.476 RON +18.93% față de anul precedent
Profit net
63.514 RON +402.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
411.197 RON -45.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.451.704 RON. Profit: 12.648 RON

Cifra de afaceri: 1.451.704 RON. Profit: 12.648 RON

Cifra de afaceri
1.451.704 RON -16.7% față de anul precedent
Profit net
12.648 RON -96.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +133.33% față de anul precedent
Datorii
749.524 RON +47.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.742.683 RON. Profit: 383.043 RON

Cifra de afaceri: 1.742.683 RON. Profit: 383.043 RON

Cifra de afaceri
1.742.683 RON +67.82% față de anul precedent
Profit net
383.043 RON +398.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
508.601 RON +163.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.038.424 RON. Profit: 76.814 RON

Cifra de afaceri: 1.038.424 RON. Profit: 76.814 RON

Cifra de afaceri
1.038.424 RON +372.29% față de anul precedent
Profit net
76.814 RON +48.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
192.807 RON +191.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 219.872 RON. Profit: 51.710 RON

Cifra de afaceri: 219.872 RON. Profit: 51.710 RON

Cifra de afaceri
219.872 RON -4.83% față de anul precedent
Profit net
51.710 RON -32.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
66.113 RON +65.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 231.021 RON. Profit: 76.192 RON

Cifra de afaceri: 231.021 RON. Profit: 76.192 RON

Cifra de afaceri
231.021 RON +3595.74% față de anul precedent
Profit net
76.192 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.058 RON +26.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.251 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.251 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.251 RON -91.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.136 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.592 RON -12.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 73.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.590 RON +250.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
105 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.138 RON +54.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 20.972 RON. Profit: 698 RON

Cifra de afaceri: 20.972 RON. Profit: 698 RON

Cifra de afaceri
20.972 RON -44.98% față de anul precedent
Profit net
698 RON -91.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.450 RON -51.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 38.115 RON. Profit: 8.551 RON

Cifra de afaceri: 38.115 RON. Profit: 8.551 RON

Cifra de afaceri
38.115 RON
Profit net
8.551 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
48.366 RON +2883.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.958 RON
Angajati
0
Datorii
1.621 RON -45.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 17.104 RON. Profit: 11.939 RON

Cifra de afaceri: 17.104 RON. Profit: 11.939 RON

Cifra de afaceri
17.104 RON
Profit net
11.939 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINTERMARC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5231 in Mun. Craiova (DOLJ)

INTERMARC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5231 in Mun. Craiova (DOLJ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5231, Dolj

CVE STUDIOS SRL
CUI: 29920059CAEN: 5231
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2012-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.223.924 RON
Profit
305.214 RON
Angajati
10
ERGO TRANSPORT SRL
CUI: 21445320CAEN: 5231
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2007-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.569.926 RON
Profit
309.914 RON
Angajati
6
3G TRANS EXPEDITII SRL
CUI: 17873310CAEN: 5231
Activ
DOLJ, Sat Pieleşti Com. Pieleşti2005-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.336.457 RON
Profit
1.868.525 RON
Angajati
17
LOG&SPEED LOGISTIK S.R.L.
CUI: 38607671CAEN: 5231
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.450.758 RON
Profit
89.327 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5231, Dolj

MICALIL INTERTRANS SRL
CUI: 28702170CAEN: 5231
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2011-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
814.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VIBEKE IMPACT SRL
CUI: 19197931CAEN: 5231
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2006-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
609.201 RON
Profit
16.306 RON
Angajati
1

Alte firme din Dolj

OMEGA NET SRL
CUI: 21487414CAEN: 6210
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2007-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.729 RON
Profit
5.193 RON
Angajati
1
ABD MARKETING SRL
CUI: 21546162CAEN: 6492
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2007-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.795 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KING 24 S.R.L.
CUI: 20923523CAEN: 7311
Activ
DOLJ, Sat Breasta Com. Breasta2007-02-02
fara e-Factura
CIEL AUDIT CONSULTING SRL
CUI: 22078809CAEN: 6920
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2007-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.781 RON
Profit
205.369 RON
Angajati
1
COMMONALGA IMPEX S.R.L.
CUI: 17119430CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2005-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.499 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALINTENC CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40974319CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INTERMARC SRL?

CUI-ul INTERMARC SRL este 21487392.

Unde este sediul INTERMARC SRL?

INTERMARC SRL are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Bld. Ştirbei Vodă nr. 30, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata INTERMARC SRL?

INTERMARC SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INTERMARC SRL in 2024?

In 2024, INTERMARC SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.366.999 RON.

Cati angajati are INTERMARC SRL?

INTERMARC SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are INTERMARC SRL?

INTERMARC SRL are codul CAEN principal 5231 (Activităţi de intermediere pentru transportul de marfă).

Ce profit a inregistrat INTERMARC SRL in 2024?

INTERMARC SRL a inregistrat un profit net de 531.875 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.