Activ

DELIVER PLAST SRL

CUI: 21516498
CIF: 21516498
Reg. Com.: J2007001658126
CAEN: 4690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 aprilie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:19

Despre DELIVER PLAST SRL

DELIVER PLAST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat" (cod CAEN 4690), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DELIVER PLAST SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
388 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.979 RON
Stocuri
3.064 RON
Creanțe
893 RON
Casa & conturi bănci
22 RON
Capital propriu
-28.017 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Cal. Mănăştur nr. 85
Telefon0740145773

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Cal. Mănăştur nr. 85
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Cal. Mănăştur nr. 85
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.04.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 august 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-388 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 388 RON 418 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 388 RON 418 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 388 RON 418 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.979 RON 4.013 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.979 RON 4.013 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.064 RON 3.063 RON
CreanțeSume de încasat 893 RON 905 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22 RON 45 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 31.996 RON 31.643 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -28.017 RON -27.630 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.979RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

804,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.979 RON
Datorii totale31.996 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-704,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 388 0 0 388 388
2023 0 0 418 0 0 418 418
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.061 0 0 1.061 1.061
2021 574 -94,8% față de anul precedent 574 1.510 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 936 953
2020 11.130 -62,0% față de anul precedent 16.479 10.008 6.471 -21,1% față de anul precedent 6.133 -16,3% față de anul precedent 0 0
2019 29.312 +161,4% față de anul precedent 29.312 21.109 8.203 7.324 0 0
2018 11.213 -24,6% față de anul precedent 11.213 12.355 0 0 1.142 1.479
2017 14.875 +1,2% față de anul precedent 14.875 20.159 0 0 5.284 5.731
2016 14.703 -24,1% față de anul precedent 14.703 16.190 0 0 1.487 1.928
2015 19.366 +32,1% față de anul precedent 19.366 22.354 0 0 Neraportat 3.569
2014 14.666 -53,5% față de anul precedent 14.666 25.811 0 0 11.145 11.585
2013 31.532 +10,9% față de anul precedent 31.532 39.033 0 0 7.501 8.437
2012 28.424 -31,8% față de anul precedent 28.468 34.669 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.201 6.590
2011 41.646 +4,4% față de anul precedent 41.912 34.342 7.570 7.216 0 0
2010 39.890 -64,4% față de anul precedent 39.892 48.326 0 0 8.434 11.659
2009 112.070 -39,4% față de anul precedent 112.072 116.334 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.262 7.134
2008 184.771 185.489 177.969 7.520 6.283 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.979 3.979 3.064 893 22
2023 0 4.013 4.013 3.063 905 45
2022 0 3.890 3.890 3.064 826 0
2021 0 4.096 4.096 3.064 609 423
2020 0 3.670 3.670 3.064 606 0
2019 0 5.147 5.147 1.929 227 2.991
2018 0 6.173 6.173 2.745 356 3.072
2017 0 4.404 4.404 2.229 405 1.770
2016 0 3.552 3.552 2.709 249 594
2015 0 9.003 9.003 2.022 3.790 3.191
2014 0 7.186 7.186 2.981 2.951 1.254
2013 0 5.996 5.996 933 650 4.413
2012 0 13.672 13.672 697 2.211 10.764
2011 2 20.272 20.274 9.489 1.835 8.948
2010 2.846 8.677 11.523 6.471 2.034 172
2009 11.383 36.426 47.809 11.805 4.222 20.399
2008 19.915 67.160 87.075 4.668 28.175 34.317

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 31.996 +1,1% față de anul precedent -28.017 Neraportat 0
2023 31.643 +1,7% față de anul precedent -27.630 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 31.101 +2,8% față de anul precedent -27.211 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 30.247 +4,8% față de anul precedent -26.151 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 28.868 -20,9% față de anul precedent -25.198 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 36.478 -18,6% față de anul precedent -31.331 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 44.828 +7,8% față de anul precedent -38.655 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 41.580 +18,8% față de anul precedent -37.176 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 34.997 -9,2% față de anul precedent -31.445 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 38.520 +16,3% față de anul precedent -29.517 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 33.134 +62,8% față de anul precedent -25.948 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 20.359 +3,9% față de anul precedent -14.363 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 19.598 +0,2% față de anul precedent -5.926 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 19.566 +3,8% față de anul precedent 708 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 18.858 -56,6% față de anul precedent -6.509 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 43.419 -42,7% față de anul precedent 5.151 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2008 75.742 11.715 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
388 RON
Angajati
0
Datorii
31.996 RON +1.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
418 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
31.643 RON +1.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.061 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.101 RON +2.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 574 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 574 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
574 RON -94.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
953 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
30.247 RON +4.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.130 RON. Profit: 6.133 RON

Cifra de afaceri: 11.130 RON. Profit: 6.133 RON

Cifra de afaceri
11.130 RON -62.03% față de anul precedent
Profit net
6.133 RON -16.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
28.868 RON -20.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 29.312 RON. Profit: 7.324 RON

Cifra de afaceri: 29.312 RON. Profit: 7.324 RON

Cifra de afaceri
29.312 RON +161.41% față de anul precedent
Profit net
7.324 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.478 RON -18.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 11.213 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.213 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.213 RON -24.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.479 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.828 RON +7.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 14.875 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.875 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.875 RON +1.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.731 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.580 RON +18.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 14.703 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.703 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.703 RON -24.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.928 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
34.997 RON -9.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 19.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.366 RON +32.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.569 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.520 RON +16.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 14.666 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.666 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.666 RON -53.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.585 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.134 RON +62.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 31.532 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.532 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.532 RON +10.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.437 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.359 RON +3.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 28.424 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.424 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.424 RON -31.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.590 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.598 RON +0.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 41.646 RON. Profit: 7.216 RON

Cifra de afaceri: 41.646 RON. Profit: 7.216 RON

Cifra de afaceri
41.646 RON +4.4% față de anul precedent
Profit net
7.216 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.566 RON +3.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 39.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.890 RON -64.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.659 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
18.858 RON -56.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 112.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 112.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
112.070 RON -39.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.134 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
43.419 RON -42.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 184.771 RON. Profit: 6.283 RON

Cifra de afaceri: 184.771 RON. Profit: 6.283 RON

Cifra de afaceri
184.771 RON
Profit net
6.283 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
75.742 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDELIVER PLAST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

DELIVER PLAST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4690, Cluj

WESTONE SRL
CUI: 20743603CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.396.589 RON
Profit
257.487 RON
Angajati
6
BEST GLOBAL SOLUTION SRL
CUI: 21720403CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2007-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.016.734 RON
Profit
137.920 RON
Angajati
3
INNOGROUP SRL
CUI: 20603740CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.433 RON
Profit
1.705 RON
Angajati
1
CLIMA DESIGN SRL
CUI: 21844592CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
684.179 RON
Profit
164.711 RON
Angajati
2

Alte firme din Cluj

IANSIS ELECTRO SRL
CUI: 21516471CAEN: 4321
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.446 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RIGOMATIC SRL
CUI: 21516510CAEN: 5630
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.322 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SER SOLUTION SRL
CUI: 21504434CAEN: 7312
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.094.977 RON
Profit
558.367 RON
Angajati
2
DUMAROM CONSTRUCT SRL
CUI: 21527500CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.002 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DANIS M SRL
CUI: 21393980CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.958 RON
Profit
19.885 RON
Angajati
0
ELSYCA S.R.L.
CUI: 18942728CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.475.936 RON
Profit
217.980 RON
Angajati
7
NORDCONT SRL
CUI: 22894548CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Sat Mica Com. Mica2007-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.208.679 RON
Profit
86.903 RON
Angajati
5
HONEY BUNNY S.R.L.
CUI: 33705253CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.307 RON
Profit
13.581 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DELIVER PLAST SRL?

CUI-ul DELIVER PLAST SRL este 21516498.

Unde este sediul DELIVER PLAST SRL?

DELIVER PLAST SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Cal. Mănăştur nr. 85, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata DELIVER PLAST SRL?

DELIVER PLAST SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DELIVER PLAST SRL in 2024?

In 2024, DELIVER PLAST SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are DELIVER PLAST SRL?

DELIVER PLAST SRL are codul CAEN principal 4690 (Comerţ cu ridicata nespecializat).

Ce profit a inregistrat DELIVER PLAST SRL in 2024?

DELIVER PLAST SRL a inregistrat o pierdere neta de 388 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.