Activ Plătitor TVAe‑Factură

MX CONSULTING SRL

CUI: 21518057
CIF: RO21518057
Reg. Com.: J35/1374/2007
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 aprilie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:46

Despre MX CONSULTING SRL

MX CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MX CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 253.814 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.1%). Profitul net inregistrat a fost de 67.856 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 95.693 RON in 2008 la 253.814 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
253.814 RON
Venituri totale
255.040 RON
Cheltuieli totale
178.629 RON
Profit brut
76.411 RON
Profit net
67.856 RON
Marja profit net
26,73%
Active imobilizate
32.701 RON
Active circulante
150.976 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
53.067 RON
Casa & conturi bănci
97.909 RON
Capital propriu
159.906 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. ARISTIDE DEMETRIADE nr. 13
Detalii adresaCAM. 311-312

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. ARISTIDE DEMETRIADE nr. 13
Cod poștal: 300244
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Aristide Demetriade nr. 13, 300244
Detalii
CAM.311-312
Cod postal
300244
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.04.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
253.814 RON
Rezultat net
67.856 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 253.814 RON 379.580 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 255.040 RON 381.314 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 178.629 RON 228.308 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 76.411 RON 153.006 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 67.856 RON 149.563 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 32.701 RON 48.169 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 150.976 RON 219.224 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 183.677 RON 267.393 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 53.067 RON 29.629 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 97.909 RON 189.595 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 26.852 RON 38.377 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 159.906 RON 232.685 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active183.677RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale183.677 RON
Datorii totale26.852 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
36,9 %Profit net / active totale
ROE
42,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 253.814 -33,1% față de anul precedent 255.040 178.629 76.411 -50,1% față de anul precedent 67.856 -54,6% față de anul precedent 0 0
2023 379.580 +19,9% față de anul precedent 381.314 228.308 153.006 +37,7% față de anul precedent 149.563 +40,8% față de anul precedent 0 0
2022 316.517 -28,2% față de anul precedent 319.874 208.751 111.123 -62,5% față de anul precedent 106.232 -63,1% față de anul precedent 0 0
2021 440.986 +3,0% față de anul precedent 445.925 149.464 296.461 -11,3% față de anul precedent 287.464 -10,7% față de anul precedent 0 0
2020 428.310 +191,3% față de anul precedent 438.393 104.130 334.263 +390,3% față de anul precedent 322.016 +392,1% față de anul precedent 0 0
2019 147.050 +510,9% față de anul precedent 151.860 83.680 68.180 65.437 0 0
2018 24.073 -54,4% față de anul precedent 26.954 108.789 0 0 81.835 82.077
2017 52.835 -81,6% față de anul precedent 79.632 147.802 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 68.170 68.964
2016 287.184 +303,2% față de anul precedent 290.528 210.493 80.035 73.452 0 0
2015 71.222 +202,3% față de anul precedent 72.698 114.607 0 0 Neraportat 44.065
2014 23.558 -90,6% față de anul precedent 30.590 118.938 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 88.348 89.266
2013 250.278 +6,6% față de anul precedent 259.637 164.983 94.654 -15,2% față de anul precedent 86.865 -16,7% față de anul precedent 0 0
2012 234.856 +1,2% față de anul precedent 243.583 132.020 111.563 +161,4% față de anul precedent 104.303 +192,1% față de anul precedent 0 0
2011 232.025 +215,2% față de anul precedent 232.543 189.857 42.686 35.710 0 0
2010 73.603 +7,5% față de anul precedent 74.381 75.403 0 0 1.022 4.247
2009 68.444 -28,5% față de anul precedent 68.510 68.532 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 22 3.328
2008 95.693 96.088 82.919 13.169 10.767 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 32.701 150.976 183.677 0 53.067 97.909
2023 48.169 219.224 267.393 0 29.629 189.595
2022 84.376 248.079 332.455 0 36.742 211.337
2021 113.963 368.609 482.572 0 67.700 300.909
2020 139.750 324.318 464.068 0 26.045 298.273
2019 4.096 250.451 254.547 0 18.514 231.937
2018 1.468 158.904 160.372 0 18.328 140.576
2017 3.530 211.758 215.288 0 18.815 192.943
2016 5.686 232.055 237.741 0 53.337 178.718
2015 13.138 145.596 158.734 0 23.276 122.320
2014 24.986 176.014 201.000 0 28.746 147.268
2013 35.583 257.554 293.137 3.799 24.980 228.775
2012 51.852 161.986 213.838 0 40.565 121.421
2011 54.720 71.371 126.091 0 19.223 52.148
2010 17.174 37.688 54.862 0 2.951 34.737
2009 25.434 10.035 35.469 0 9.017 1.018
2008 34.577 10.643 45.220 0 1.485 9.158

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 26.852 -30,0% față de anul precedent 159.906 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 38.377 -27,0% față de anul precedent 232.685 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 52.587 -21,3% față de anul precedent 282.932 Neraportat 1
2021 66.817 -16,6% față de anul precedent 418.807 Neraportat 0
2020 80.093 -53,3% față de anul precedent 383.975 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 171.537 +20,1% față de anul precedent 83.010 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 142.799 +23,5% față de anul precedent 17.573 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 115.638 +67,3% față de anul precedent 99.650 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 69.127 +8,7% față de anul precedent 168.614 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 63.573 +2,9% față de anul precedent 95.161 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2014 61.774 -4,4% față de anul precedent 139.226 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2013 64.645 -10,5% față de anul precedent 228.492 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 72.212 -18,7% față de anul precedent 141.626 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 88.767 +66,7% față de anul precedent 37.324 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 53.248 +79,8% față de anul precedent 1.614 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 29.608 -10,6% față de anul precedent 5.861 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 33.132 12.088 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 253.814 RON. Profit: 67.856 RON

Cifra de afaceri: 253.814 RON. Profit: 67.856 RON

Cifra de afaceri
253.814 RON -33.13% față de anul precedent
Profit net
67.856 RON -54.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.852 RON -30.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 379.580 RON. Profit: 149.563 RON

Cifra de afaceri: 379.580 RON. Profit: 149.563 RON

Cifra de afaceri
379.580 RON +19.92% față de anul precedent
Profit net
149.563 RON +40.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.377 RON -27.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 316.517 RON. Profit: 106.232 RON

Cifra de afaceri: 316.517 RON. Profit: 106.232 RON

Cifra de afaceri
316.517 RON -28.23% față de anul precedent
Profit net
106.232 RON -63.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
52.587 RON -21.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 440.986 RON. Profit: 287.464 RON

Cifra de afaceri: 440.986 RON. Profit: 287.464 RON

Cifra de afaceri
440.986 RON +2.96% față de anul precedent
Profit net
287.464 RON -10.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
66.817 RON -16.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 428.310 RON. Profit: 322.016 RON

Cifra de afaceri: 428.310 RON. Profit: 322.016 RON

Cifra de afaceri
428.310 RON +191.27% față de anul precedent
Profit net
322.016 RON +392.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
80.093 RON -53.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 147.050 RON. Profit: 65.437 RON

Cifra de afaceri: 147.050 RON. Profit: 65.437 RON

Cifra de afaceri
147.050 RON +510.85% față de anul precedent
Profit net
65.437 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
171.537 RON +20.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 24.073 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.073 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.073 RON -54.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
82.077 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
142.799 RON +23.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 52.835 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.835 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.835 RON -81.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68.964 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
115.638 RON +67.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 287.184 RON. Profit: 73.452 RON

Cifra de afaceri: 287.184 RON. Profit: 73.452 RON

Cifra de afaceri
287.184 RON +303.22% față de anul precedent
Profit net
73.452 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
69.127 RON +8.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 71.222 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.222 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.222 RON +202.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.065 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
63.573 RON +2.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 23.558 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.558 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.558 RON -90.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
89.266 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
61.774 RON -4.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 250.278 RON. Profit: 86.865 RON

Cifra de afaceri: 250.278 RON. Profit: 86.865 RON

Cifra de afaceri
250.278 RON +6.57% față de anul precedent
Profit net
86.865 RON -16.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
64.645 RON -10.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 234.856 RON. Profit: 104.303 RON

Cifra de afaceri: 234.856 RON. Profit: 104.303 RON

Cifra de afaceri
234.856 RON +1.22% față de anul precedent
Profit net
104.303 RON +192.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
72.212 RON -18.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 232.025 RON. Profit: 35.710 RON

Cifra de afaceri: 232.025 RON. Profit: 35.710 RON

Cifra de afaceri
232.025 RON +215.24% față de anul precedent
Profit net
35.710 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
88.767 RON +66.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 73.603 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.603 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.603 RON +7.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.247 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
53.248 RON +79.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 68.444 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 68.444 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
68.444 RON -28.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.328 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.608 RON -10.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 95.693 RON. Profit: 10.767 RON

Cifra de afaceri: 95.693 RON. Profit: 10.767 RON

Cifra de afaceri
95.693 RON
Profit net
10.767 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
33.132 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMX CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

MX CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Timiş

MARTINCSOFT S.R.L.
CUI: 50029526CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2024-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.775 RON
Profit
213.770 RON
Angajati
1
SYNERGY CRAFT S.R.L.
CUI: 50101710CAEN: 6201
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2024-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.722 RON
Profit
217.776 RON
Angajati
1
NEWFLOW STUDIO S.R.L.
CUI: 43869946CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.696 RON
Profit
106.613 RON
Angajati
1
CLOUDSPRING SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 41053401CAEN: 6201
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2019-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.372 RON
Profit
180.342 RON
Angajati
1
PIXELLENT S.R.L.
CUI: 48753836CAEN: 6201
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2023-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.950 RON
Profit
132.905 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Timiş

DOFA SOFTWARE S.R.L.
CUI: 21507864CAEN: 6201
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.202 RON
Profit
3.183 RON
Angajati
0
DAFIO SRL
CUI: 21621477CAEN: 6201
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2007-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
526.232 RON
Profit
278.011 RON
Angajati
2
ANFAENGINEERING SRL
CUI: 19836113CAEN: 6201
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.459.828 RON
Profit
370.789 RON
Angajati
6
ESSENCE DESIGN SRL
CUI: 21832601CAEN: 6201
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2007-05-30
fara e-Factura

Alte firme din Timiş

BOIAN GROUP SRL
CUI: 21518022CAEN: 7430
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.555 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MOMBASA TRANS SRL
CUI: 21518090CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
110 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BLUMEN GARTEN SRL
CUI: 21542047CAEN: 4776
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2007-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.593 RON
Profit
6.537 RON
Angajati
0
ADDICTSDESIGN SRL
CUI: 21754503CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.909 RON
Profit
23.738 RON
Angajati
1
DAFENI DEKOR S.R.L.
CUI: 18540127CAEN: 2223
Activ
TIMIŞ, Sat Utvin Com. Sânmihaiu Român2006-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.077 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SIDEGAL LUAR SRL
CUI: 36973684CAEN: 4782
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2017-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
352.205 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MX CONSULTING SRL?

CUI-ul MX CONSULTING SRL este 21518057.

Unde este sediul MX CONSULTING SRL?

MX CONSULTING SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. ARISTIDE DEMETRIADE nr. 13, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata MX CONSULTING SRL?

MX CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MX CONSULTING SRL in 2024?

In 2024, MX CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 253.814 RON.

Cati angajati are MX CONSULTING SRL?

MX CONSULTING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MX CONSULTING SRL?

MX CONSULTING SRL are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat MX CONSULTING SRL in 2024?

MX CONSULTING SRL a inregistrat un profit net de 67.856 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.