Activ Plătitor TVA

BELLA BIKE IMPEX SRL

CUI: 21571182
CIF: RO21571182
Reg. Com.: J12/1775/2007
CAEN: 4764
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 aprilie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al jocurilor şi jucăriilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:18

Despre BELLA BIKE IMPEX SRL

BELLA BIKE IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al jocurilor şi jucăriilor" (cod CAEN 4764), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BELLA BIKE IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.474.218 RON, in crestere fata de anul precedent (+47.5%). Profitul net inregistrat a fost de 2.546.825 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 29.746 RON in 2008 la 10.474.218 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 3 din 50 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 11 la nivel national in domeniul sau (654 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
10.474.218 RON
Venituri totale
10.490.758 RON
Cheltuieli totale
7.563.486 RON
Profit brut
2.927.272 RON
Profit net
2.546.825 RON
Marja profit net
24,32%
Active imobilizate
375.386 RON
Active circulante
9.764.832 RON
Stocuri
9.239.562 RON
Creanțe
327.636 RON
Casa & conturi bănci
197.634 RON
Capital propriu
8.512.940 RON
Cifra de afaceri · CAEN 4764
Loc 11 din 654
Profit net · CAEN 4764
Loc 3 din 654
Angajati · CAEN 4764
Loc 22 din 654

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Teodor Mihali nr. 50, 400591

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Teodor Mihali nr. 50, 400591
Cod poștal: 400591
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Teodor Mihali nr. 50, 400591
Cod postal
400591
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.04.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
10.474.218 RON
Rezultat net
2.546.825 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 10.474.218 RON 7.102.813 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 10.490.758 RON 7.169.571 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.563.486 RON 5.887.885 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.927.272 RON 1.281.686 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.546.825 RON 1.089.771 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 375.386 RON 449.548 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.764.832 RON 8.412.747 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 10.140.218 RON 8.862.295 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.239.562 RON 8.248.340 RON
CreanțeSume de încasat 327.636 RON 86.796 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 197.634 RON 77.611 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.639.084 RON 2.871.796 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 8.512.940 RON 6.000.310 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active10.140.218RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

16,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale10.140.218 RON
Datorii totale1.639.084 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,1 %Profit net / active totale
ROE
29,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,96 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
84,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 10.474.218 +47,5% față de anul precedent 10.490.758 7.563.486 2.927.272 +128,4% față de anul precedent 2.546.825 +133,7% față de anul precedent 0 0
2023 7.102.813 -6,6% față de anul precedent 7.169.571 5.887.885 1.281.686 -28,1% față de anul precedent 1.089.771 -27,9% față de anul precedent 0 0
2022 7.604.038 -10,7% față de anul precedent 7.635.307 5.852.094 1.783.213 -20,9% față de anul precedent 1.510.939 -22,8% față de anul precedent 0 0
2021 8.514.200 -3,0% față de anul precedent 8.522.236 6.266.681 2.255.555 -0,4% față de anul precedent 1.957.722 +0,7% față de anul precedent 0 0
2020 8.776.186 +118,6% față de anul precedent 8.782.792 6.519.262 2.263.530 +179,9% față de anul precedent 1.944.114 +152,7% față de anul precedent 0 0
2019 4.014.567 -4,1% față de anul precedent 4.019.315 3.210.705 808.610 -14,0% față de anul precedent 769.351 -14,4% față de anul precedent 0 0
2018 4.186.443 +57,9% față de anul precedent 4.188.464 3.248.253 940.211 +97,3% față de anul precedent 898.272 +98,1% față de anul precedent 0 0
2017 2.650.835 +64,3% față de anul precedent 2.650.835 2.174.215 476.620 +76,6% față de anul precedent 453.349 +97,6% față de anul precedent 0 0
2016 1.613.950 +27,7% față de anul precedent 1.621.947 1.352.009 269.938 +98,2% față de anul precedent 229.478 +100,9% față de anul precedent 0 0
2015 1.263.863 +26,6% față de anul precedent 1.270.135 1.133.971 136.164 -15,3% față de anul precedent 114.212 -14,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 998.002 +21,5% față de anul precedent 1.033.145 872.372 160.773 +226,3% față de anul precedent 133.230 +262,1% față de anul precedent 0 0
2013 821.638 +24,8% față de anul precedent 836.317 787.039 49.278 +6,6% față de anul precedent 36.796 -5,1% față de anul precedent 0 0
2012 658.184 +5,4% față de anul precedent 692.740 646.492 46.248 -21,8% față de anul precedent 38.788 -19,6% față de anul precedent 0 0
2011 624.574 +83,2% față de anul precedent 657.470 598.318 59.152 +219,8% față de anul precedent 48.251 +216,0% față de anul precedent 0 0
2010 340.918 +175,9% față de anul precedent 354.584 336.088 18.496 +358,7% față de anul precedent 15.271 +455,7% față de anul precedent 0 0
2009 123.563 +315,4% față de anul precedent 123.563 119.531 4.032 2.748 0 0
2008 29.746 33.958 50.030 0 0 16.072 16.072

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 375.386 9.764.832 10.140.218 9.239.562 327.636 197.634
2023 449.548 8.412.747 8.862.295 8.248.340 86.796 77.611
2022 550.717 9.176.965 9.727.682 8.998.061 173.582 5.322
2021 89.313 9.817.146 9.906.459 8.902.959 403.832 510.355
2020 79.287 5.716.543 5.795.830 5.257.135 235.497 223.911
2019 100.625 3.402.438 3.503.063 3.203.213 79.840 119.385
2018 137.874 2.631.962 2.769.836 2.393.822 189.478 48.662
2017 173.021 2.230.422 2.403.443 2.002.500 52.523 175.399
2016 211.096 1.535.870 1.746.966 1.473.108 55.808 6.954
2015 242.218 1.109.761 1.351.979 1.047.050 56.845 5.866
2014 150.448 983.126 1.133.574 976.128 3.229 3.769
2013 21.529 850.819 872.348 834.771 14.760 1.288
2012 2.131 744.535 746.666 718.172 18.973 7.390
2011 5.215 581.603 586.818 531.511 46.633 3.459
2010 4.840 318.271 323.111 268.158 47.517 2.596
2009 1.177 149.267 150.444 126.303 22.320 644
2008 408 56.755 57.163 46.538 9.971 246

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.639.084 -42,9% față de anul precedent 8.512.940 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2023 2.871.796 -37,8% față de anul precedent 6.000.310 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2022 4.618.880 +39,1% față de anul precedent 5.113.021 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 3.320.785 +184,8% față de anul precedent 6.589.208 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2020 1.166.033 +42,8% față de anul precedent 4.631.486 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2019 816.411 -4,4% față de anul precedent 2.687.372 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2018 853.761 -38,4% față de anul precedent 1.918.021 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2017 1.384.821 +17,2% față de anul precedent 1.019.750 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2016 1.181.327 +16,4% față de anul precedent 566.402 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2015 1.015.055 +16,1% față de anul precedent 336.924 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2014 874.362 +17,2% față de anul precedent 259.212 Neraportat 6 -33,3% față de anul precedent
2013 746.366 +13,5% față de anul precedent 125.982 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2012 657.844 +22,5% față de anul precedent 89.185 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2011 537.110 +67,2% față de anul precedent 50.398 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2010 321.270 +95,8% față de anul precedent 2.147 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2009 164.046 +124,6% față de anul precedent -13.124 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 73.035 -15.872 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 10.474.218 RON. Profit: 2.546.825 RON

Cifra de afaceri: 10.474.218 RON. Profit: 2.546.825 RON

Cifra de afaceri
10.474.218 RON +47.47% față de anul precedent
Profit net
2.546.825 RON +133.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
1.639.084 RON -42.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.102.813 RON. Profit: 1.089.771 RON

Cifra de afaceri: 7.102.813 RON. Profit: 1.089.771 RON

Cifra de afaceri
7.102.813 RON -6.59% față de anul precedent
Profit net
1.089.771 RON -27.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
2.871.796 RON -37.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 7.604.038 RON. Profit: 1.510.939 RON

Cifra de afaceri: 7.604.038 RON. Profit: 1.510.939 RON

Cifra de afaceri
7.604.038 RON -10.69% față de anul precedent
Profit net
1.510.939 RON -22.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
4.618.880 RON +39.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 8.514.200 RON. Profit: 1.957.722 RON

Cifra de afaceri: 8.514.200 RON. Profit: 1.957.722 RON

Cifra de afaceri
8.514.200 RON -2.99% față de anul precedent
Profit net
1.957.722 RON +0.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
3.320.785 RON +184.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 8.776.186 RON. Profit: 1.944.114 RON

Cifra de afaceri: 8.776.186 RON. Profit: 1.944.114 RON

Cifra de afaceri
8.776.186 RON +118.61% față de anul precedent
Profit net
1.944.114 RON +152.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
1.166.033 RON +42.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.014.567 RON. Profit: 769.351 RON

Cifra de afaceri: 4.014.567 RON. Profit: 769.351 RON

Cifra de afaceri
4.014.567 RON -4.11% față de anul precedent
Profit net
769.351 RON -14.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
816.411 RON -4.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.186.443 RON. Profit: 898.272 RON

Cifra de afaceri: 4.186.443 RON. Profit: 898.272 RON

Cifra de afaceri
4.186.443 RON +57.93% față de anul precedent
Profit net
898.272 RON +98.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
853.761 RON -38.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
reper anualClasamentePremii si distinctii 2018Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.650.835 RON. Profit: 453.349 RON

Cifra de afaceri: 2.650.835 RON. Profit: 453.349 RON

Cifra de afaceri
2.650.835 RON +64.25% față de anul precedent
Profit net
453.349 RON +97.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
1.384.821 RON +17.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.613.950 RON. Profit: 229.478 RON

Cifra de afaceri: 1.613.950 RON. Profit: 229.478 RON

Cifra de afaceri
1.613.950 RON +27.7% față de anul precedent
Profit net
229.478 RON +100.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
1.181.327 RON +16.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.263.863 RON. Profit: 114.212 RON

Cifra de afaceri: 1.263.863 RON. Profit: 114.212 RON

Cifra de afaceri
1.263.863 RON +26.64% față de anul precedent
Profit net
114.212 RON -14.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.015.055 RON +16.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 998.002 RON. Profit: 133.230 RON

Cifra de afaceri: 998.002 RON. Profit: 133.230 RON

Cifra de afaceri
998.002 RON +21.46% față de anul precedent
Profit net
133.230 RON +262.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -33.33% față de anul precedent
Datorii
874.362 RON +17.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 821.638 RON. Profit: 36.796 RON

Cifra de afaceri: 821.638 RON. Profit: 36.796 RON

Cifra de afaceri
821.638 RON +24.83% față de anul precedent
Profit net
36.796 RON -5.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
746.366 RON +13.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 658.184 RON. Profit: 38.788 RON

Cifra de afaceri: 658.184 RON. Profit: 38.788 RON

Cifra de afaceri
658.184 RON +5.38% față de anul precedent
Profit net
38.788 RON -19.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
657.844 RON +22.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 624.574 RON. Profit: 48.251 RON

Cifra de afaceri: 624.574 RON. Profit: 48.251 RON

Cifra de afaceri
624.574 RON +83.2% față de anul precedent
Profit net
48.251 RON +215.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
537.110 RON +67.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 340.918 RON. Profit: 15.271 RON

Cifra de afaceri: 340.918 RON. Profit: 15.271 RON

Cifra de afaceri
340.918 RON +175.91% față de anul precedent
Profit net
15.271 RON +455.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
321.270 RON +95.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 123.563 RON. Profit: 2.748 RON

Cifra de afaceri: 123.563 RON. Profit: 2.748 RON

Cifra de afaceri
123.563 RON +315.39% față de anul precedent
Profit net
2.748 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
164.046 RON +124.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4764, Cluj

MAROS BIKE SRL
CUI: 14642361CAEN: 4764
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2002-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.605.160 RON
Profit
419.136 RON
Angajati
7
SRD TOYS VENDING S.R.L.
CUI: 41883162CAEN: 4764
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.811.352 RON
Profit
1.691.598 RON
Angajati
8
BRICK DEPOT SRL
CUI: 31481850CAEN: 4764
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.690.647 RON
Profit
1.612.324 RON
Angajati
90
J & M SRL
CUI: 12520228CAEN: 4764
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1999-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.499.333 RON
Profit
0 RON
Angajati
24
FISHING SHOP S.R.L.
CUI: 45195646CAEN: 4764
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
876.731 RON
Profit
27.981 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4764, Cluj

CHAMPION S.R.L.
CUI: 18797849CAEN: 4764
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
536.691 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BEST BIKE S.R.L.
CUI: 23935700CAEN: 4764
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.401 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
QUANTUM SPORT SRL
CUI: 18650588CAEN: 4764
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.840 RON
Profit
2.220 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

DECOGENERAL SRL
CUI: 21563929CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SOPRANO DESIGN SRL
CUI: 21571220CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.798.623 RON
Profit
1.738.846 RON
Angajati
3
BS SAFETY CONSULTING SRL
CUI: 21552571CAEN: 7499
Activ
CLUJ, Mun. Dej2007-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.412 RON
Profit
43.354 RON
Angajati
1
CONFORT TRAVEL SRL
CUI: 21580296CAEN: 4939
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.017.728 RON
Profit
35.172 RON
Angajati
7
SOIL TESTING SRL
CUI: 21457430CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.014.350 RON
Profit
459.894 RON
Angajati
4
A & T & O SRL
CUI: 21732211CAEN: 7120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
477.870 RON
Profit
239.207 RON
Angajati
1
FOTO TOTAL S.R.L.
CUI: 18985257CAEN: 7420
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-09-01
fara e-Factura
NIKOSOFT SRL
CUI: 22943870CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.207 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEMACO IMPORT EXPORT S.R.L.
CUI: 235970CAEN: 4646
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.147 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LAF FARM SRL
CUI: 33731503CAEN: 4773
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-10-24
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BELLA BIKE IMPEX SRL?

CUI-ul BELLA BIKE IMPEX SRL este 21571182.

Unde este sediul BELLA BIKE IMPEX SRL?

BELLA BIKE IMPEX SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Teodor Mihali nr. 50, 400591, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata BELLA BIKE IMPEX SRL?

BELLA BIKE IMPEX SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BELLA BIKE IMPEX SRL in 2024?

In 2024, BELLA BIKE IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.474.218 RON.

Cati angajati are BELLA BIKE IMPEX SRL?

BELLA BIKE IMPEX SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are BELLA BIKE IMPEX SRL?

BELLA BIKE IMPEX SRL are codul CAEN principal 4764 (Comerţ cu amănuntul al jocurilor şi jucăriilor).

Ce profit a inregistrat BELLA BIKE IMPEX SRL in 2024?

BELLA BIKE IMPEX SRL a inregistrat un profit net de 2.546.825 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.