Activ Plătitor TVA

GRUP EST DESIGN SRL

CUI: 21598021
CIF: RO21598021
Reg. Com.: J15/591/2007
CAEN: 4673
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 aprilie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:22

Despre GRUP EST DESIGN SRL

GRUP EST DESIGN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Crevedia Com. Crevedia, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete" (cod CAEN 4673), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GRUP EST DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 690.728 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-63.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.546.481 RON in 2008 la 690.728 RON in 2024. Datoriile raportate (2.335.970 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
690.728 RON
Venituri totale
747.993 RON
Cheltuieli totale
1.939.062 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
107.385 RON
Active circulante
545.668 RON
Stocuri
124 RON
Creanțe
530.682 RON
Casa & conturi bănci
14.862 RON
Capital propriu
-1.682.455 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Crevedia Com. Crevedia
Telefon0722351215
Fax0214440420

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Crevedia Com. Crevedia
Cod poștal: 137183
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Mânăstirea Com. Crevedia, 137183
Cod postal
137183
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.04.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
690.728 RON
Rezultat net
-1.191.069 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 690.728 RON 1.891.327 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 747.993 RON 1.984.341 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.939.062 RON 2.528.903 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.191.069 RON 544.562 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.191.069 RON 544.562 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 107.385 RON 336.164 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 545.668 RON 1.850.224 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 653.053 RON 2.186.388 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 124 RON 169.644 RON
CreanțeSume de încasat 530.682 RON 1.651.867 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.862 RON 28.713 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.335.970 RON 2.679.731 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.682.455 RON -491.386 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active653.053RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

357,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale653.053 RON
Datorii totale2.335.970 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,23 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-257,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 690.728 -63,5% față de anul precedent 747.993 1.939.062 0 0 1.191.069 1.191.069
2023 1.891.327 -38,7% față de anul precedent 1.984.341 2.528.903 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 544.562 544.562
2022 3.083.525 +28,4% față de anul precedent 3.113.671 2.981.944 131.727 +1.918,2% față de anul precedent 121.156 +1.756,2% față de anul precedent 0 0
2021 2.401.612 -37,7% față de anul precedent 2.407.624 2.401.097 6.527 6.527 0 0
2020 3.854.799 +10,6% față de anul precedent 3.858.916 3.991.404 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 132.488 132.488
2019 3.486.396 +3,1% față de anul precedent 3.487.293 3.467.376 19.917 19.784 0 0
2018 3.380.093 -17,9% față de anul precedent 3.382.209 3.439.306 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 57.097 61.308
2017 4.117.537 -12,4% față de anul precedent 4.140.102 3.977.433 162.669 -9,1% față de anul precedent 136.289 -10,1% față de anul precedent 0 0
2016 4.702.300 -21,4% față de anul precedent 4.741.472 4.562.451 179.021 151.649 0 0
2015 5.980.646 +43,6% față de anul precedent 6.035.635 6.061.669 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.034 26.034
2014 4.165.696 +24,9% față de anul precedent 4.165.922 4.152.815 13.107 -83,9% față de anul precedent 9.352 -86,3% față de anul precedent 0 0
2013 3.335.754 +25,2% față de anul precedent 3.358.622 3.277.279 81.343 +1.172,8% față de anul precedent 68.060 +10.370,8% față de anul precedent 0 0
2012 2.665.356 -8,3% față de anul precedent 2.714.966 2.708.575 6.391 -86,4% față de anul precedent 650 -98,1% față de anul precedent 0 0
2011 2.905.752 +15,9% față de anul precedent 2.940.924 2.893.784 47.140 -22,3% față de anul precedent 34.291 -22,4% față de anul precedent 0 0
2010 2.507.655 -15,5% față de anul precedent 2.519.175 2.458.523 60.652 +91,5% față de anul precedent 44.170 +70,2% față de anul precedent 0 0
2009 2.968.872 +16,6% față de anul precedent 2.968.929 2.937.250 31.679 +259,7% față de anul precedent 25.946 +733,7% față de anul precedent 0 0
2008 2.546.481 2.546.530 2.537.723 8.807 3.112 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 107.385 545.668 653.053 124 530.682 14.862
2023 336.164 1.850.224 2.186.388 169.644 1.651.867 28.713
2022 242.909 2.574.295 2.817.204 246.366 2.356.375 -28.446
2021 263.518 2.462.735 2.726.253 242.871 2.250.339 -30.475
2020 279.805 2.376.583 2.656.388 139.750 2.242.962 -6.129
2019 131.286 2.473.438 2.604.724 441.059 2.038.753 -6.374
2018 53.198 2.177.947 2.231.145 249.481 1.750.884 177.582
2017 140.198 2.519.869 2.660.067 255.047 2.225.390 39.432
2016 169.980 3.172.547 3.342.527 281.444 1.765.660 1.125.443
2015 253.951 2.519.661 2.773.612 221.649 1.616.321 681.691
2014 274.132 1.902.518 2.176.650 178.624 1.469.104 254.790
2013 191.147 1.322.163 1.513.310 158.268 1.025.361 138.534
2012 126.641 1.219.518 1.346.159 159.558 1.057.110 2.850
2011 128.813 1.427.831 1.556.644 179.313 1.140.480 108.038
2010 199.551 1.334.126 1.533.677 213.213 1.093.409 27.504
2009 204.399 1.201.484 1.405.883 114.765 1.074.776 11.943
2008 224.435 402.096 626.531 45.018 319.332 37.746

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.335.970 -12,8% față de anul precedent -1.682.455 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 2.679.731 -1,8% față de anul precedent -491.386 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 2.729.455 -1,1% față de anul precedent 91.615 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 2.759.500 +2,4% față de anul precedent -29.540 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 2.695.857 +7,1% față de anul precedent -36.067 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 2.516.613 +16,4% față de anul precedent 96.421 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 2.162.007 -14,5% față de anul precedent 76.637 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2017 2.529.606 -20,1% față de anul precedent 137.945 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2016 3.164.416 +18,0% față de anul precedent 187.966 Neraportat 6 -33,3% față de anul precedent
2015 2.681.134 +36,3% față de anul precedent 100.632 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2014 1.966.566 +50,2% față de anul precedent 192.828 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2013 1.309.045 +6,4% față de anul precedent 183.476 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2012 1.230.743 -14,6% față de anul precedent 115.416 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 1.441.878 -0,8% față de anul precedent 114.766 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2010 1.453.202 +6,1% față de anul precedent 80.475 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2009 1.369.578 +122,3% față de anul precedent 36.305 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2008 616.172 10.359 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 690.728 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 690.728 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
690.728 RON -63.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.191.069 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.335.970 RON -12.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.891.327 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.891.327 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.891.327 RON -38.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
544.562 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.679.731 RON -1.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.083.525 RON. Profit: 121.156 RON

Cifra de afaceri: 3.083.525 RON. Profit: 121.156 RON

Cifra de afaceri
3.083.525 RON +28.39% față de anul precedent
Profit net
121.156 RON +1756.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.729.455 RON -1.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.401.612 RON. Profit: 6.527 RON

Cifra de afaceri: 2.401.612 RON. Profit: 6.527 RON

Cifra de afaceri
2.401.612 RON -37.7% față de anul precedent
Profit net
6.527 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.759.500 RON +2.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.854.799 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.854.799 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.854.799 RON +10.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
132.488 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
2.695.857 RON +7.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.486.396 RON. Profit: 19.784 RON

Cifra de afaceri: 3.486.396 RON. Profit: 19.784 RON

Cifra de afaceri
3.486.396 RON +3.14% față de anul precedent
Profit net
19.784 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
2.516.613 RON +16.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.380.093 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.380.093 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.380.093 RON -17.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
61.308 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
2.162.007 RON -14.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.117.537 RON. Profit: 136.289 RON

Cifra de afaceri: 4.117.537 RON. Profit: 136.289 RON

Cifra de afaceri
4.117.537 RON -12.44% față de anul precedent
Profit net
136.289 RON -10.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
2.529.606 RON -20.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.702.300 RON. Profit: 151.649 RON

Cifra de afaceri: 4.702.300 RON. Profit: 151.649 RON

Cifra de afaceri
4.702.300 RON -21.37% față de anul precedent
Profit net
151.649 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -33.33% față de anul precedent
Datorii
3.164.416 RON +18.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 5.980.646 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.980.646 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.980.646 RON +43.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
26.034 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
2.681.134 RON +36.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.165.696 RON. Profit: 9.352 RON

Cifra de afaceri: 4.165.696 RON. Profit: 9.352 RON

Cifra de afaceri
4.165.696 RON +24.88% față de anul precedent
Profit net
9.352 RON -86.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
1.966.566 RON +50.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.335.754 RON. Profit: 68.060 RON

Cifra de afaceri: 3.335.754 RON. Profit: 68.060 RON

Cifra de afaceri
3.335.754 RON +25.15% față de anul precedent
Profit net
68.060 RON +10370.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
1.309.045 RON +6.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.665.356 RON. Profit: 650 RON

Cifra de afaceri: 2.665.356 RON. Profit: 650 RON

Cifra de afaceri
2.665.356 RON -8.27% față de anul precedent
Profit net
650 RON -98.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
1.230.743 RON -14.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.905.752 RON. Profit: 34.291 RON

Cifra de afaceri: 2.905.752 RON. Profit: 34.291 RON

Cifra de afaceri
2.905.752 RON +15.88% față de anul precedent
Profit net
34.291 RON -22.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
1.441.878 RON -0.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.507.655 RON. Profit: 44.170 RON

Cifra de afaceri: 2.507.655 RON. Profit: 44.170 RON

Cifra de afaceri
2.507.655 RON -15.54% față de anul precedent
Profit net
44.170 RON +70.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.453.202 RON +6.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.968.872 RON. Profit: 25.946 RON

Cifra de afaceri: 2.968.872 RON. Profit: 25.946 RON

Cifra de afaceri
2.968.872 RON +16.59% față de anul precedent
Profit net
25.946 RON +733.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
1.369.578 RON +122.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.546.481 RON. Profit: 3.112 RON

Cifra de afaceri: 2.546.481 RON. Profit: 3.112 RON

Cifra de afaceri
2.546.481 RON
Profit net
3.112 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
616.172 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGRUP EST DESIGN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Sat Crevedia Com. Crevedia (DÂMBOVIŢA)

GRUP EST DESIGN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Sat Crevedia Com. Crevedia (DÂMBOVIŢA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4673, Dâmboviţa

ANDOS EXCLUSIV COM S.R.L.
CUI: 36190704CAEN: 4673
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Brezoaele Com. Brezoaele2016-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
844.624 RON
Profit
32.990 RON
Angajati
2
ALEYANICAT SRL
CUI: 26004529CAEN: 4673
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2009-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
663.767 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FOREST MYKY PROD S.R.L.
CUI: 45758723CAEN: 4673
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Scheiu de Sus Com. Ludeşti2022-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
941.635 RON
Profit
13.790 RON
Angajati
1
ALL ARCHI S.R.L.
CUI: 49100983CAEN: 4673
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
531.624 RON
Profit
89.090 RON
Angajati
0
DB ROOFING ALL S.R.L.
CUI: 41420133CAEN: 4673
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti2019-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.534.245 RON
Profit
496.698 RON
Angajati
3
TREI BUSUIOCI S.R.L.
CUI: 25462099CAEN: 4673
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Iazu Com. Cojasca2009-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.226 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4673, Dâmboviţa

MIHAIU S.R.L.
CUI: 20685502CAEN: 4673
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Runcu Com. Runcu2007-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.743.482 RON
Profit
56.693 RON
Angajati
4
NIVA UNIVERSAL CONS S.R.L.
CUI: 20607512CAEN: 4673
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Dârza Com. Crevedia2007-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.751 RON
Profit
5.204 RON
Angajati
2

Alte firme din Dâmboviţa

GRANI ARCESE TRANS SRL
CUI: 21597999CAEN: 5226
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gura Foii Com. Gura Foii2007-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.255.218 RON
Profit
270.465 RON
Angajati
1
ARIANANDREEA S.R.L.
CUI: 21626253CAEN: 4932
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2007-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.422 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIVIAND CONSTRUCT SRL
CUI: 21544099CAEN: 4399
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Brăneşti Com. Brăneşti2007-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.651.389 RON
Profit
740.357 RON
Angajati
4
BASTAL SERV SRL
CUI: 21720969CAEN: 4933
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2007-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.065 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAV-AL S.R.L.
CUI: 20744218CAEN: 5212
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Doiceşti Com. Doiceşti2007-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.723 RON
Profit
26.156 RON
Angajati
0
BALASTIERA - NEDELEA SRL
CUI: 22306079CAEN: 0812
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Româneşti Com. Potlogi2007-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.224.310 RON
Profit
5.411.299 RON
Angajati
23
BIG-VAL COM SRL
CUI: 15839257CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Voineşti Com. Voineşti2003-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.816.111 RON
Profit
426.754 RON
Angajati
7
MIRU MIR SRL
CUI: 28284506CAEN: 5611
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2011-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.908.946 RON
Profit
653.208 RON
Angajati
54
TEDPROF S.R.L.
CUI: 49201937CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Titu2023-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.235.428 RON
Profit
188.654 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GRUP EST DESIGN SRL?

CUI-ul GRUP EST DESIGN SRL este 21598021.

Unde este sediul GRUP EST DESIGN SRL?

GRUP EST DESIGN SRL are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Crevedia Com. Crevedia, Sat Crevedia Com. Crevedia, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata GRUP EST DESIGN SRL?

GRUP EST DESIGN SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GRUP EST DESIGN SRL in 2024?

In 2024, GRUP EST DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 690.728 RON.

Cati angajati are GRUP EST DESIGN SRL?

GRUP EST DESIGN SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GRUP EST DESIGN SRL?

GRUP EST DESIGN SRL are codul CAEN principal 4673 (Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete).

Ce profit a inregistrat GRUP EST DESIGN SRL in 2024?

GRUP EST DESIGN SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.191.069 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.