Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 23:51
Despre DALEMA WEST SRL
DALEMA WEST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Alba Iulia, judetul ALBA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă" (cod CAEN 7810), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DALEMA WEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 266.308 RON
- Cheltuieli totale
- 347.440 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 13.979 RON
- Active circulante
- 12.892.483 RON
- Stocuri
- 251 RON
- Creanțe
- 12.170.487 RON
- Casa & conturi bănci
- 721.745 RON
- Capital propriu
- -274.222 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Vlădeasa nr. 27
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 25.04.2007
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 28 ianuarie 2025
- Data reactivare
- 12 februarie 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -81.132 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 266.308 RON | 2.166.618 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 347.440 RON | 2.341.927 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 81.132 RON | 175.309 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 81.132 RON | 175.309 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 13.979 RON | 53.578 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 12.892.483 RON | 3.011.761 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 12.906.462 RON | 3.065.339 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 251 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 12.170.487 RON | 2.999.716 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 721.745 RON | 12.045 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 513.162 RON | 235.552 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -274.222 RON | -193.090 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 7 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 25,12 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -2,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 266.308 | 347.440 | 0 | 0 | 81.132 | 81.132 |
| 2023 | 0 | 2.166.618 | 2.341.927 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 175.309 | 175.309 |
| 2022 | 0 | 373.617 | 373.020 | 597 | 597 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 143.636 | 227.998 | 0 | 0 | 84.362 | 84.362 |
| 2020 | 0 | 1.646.460 | 1.733.116 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 86.656 | 86.656 |
| 2019 | 0 | 3.872.086 | 3.827.690 | 44.396 | 44.396 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 | 322.498 | 325.851 | 0 | 0 | 3.353 | 3.353 |
| 2017 | 0 | 210 | 793 | 0 | 0 | 583 | 589 |
| 2016 | 0 -100,0% față de anul precedent | 535 | 7.596 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.061 | 7.061 |
| 2015 | 105.048 | 207.164 | 123.951 | 83.213 +4.412,6% față de anul precedent | 80.062 +4.241,8% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 0 -100,0% față de anul precedent | 164.941 | 163.097 | 1.844 | 1.844 | 0 | 0 |
| 2013 | 2.250 +82,6% față de anul precedent | 244.409 | 305.026 | 0 | 0 | 60.617 | 60.685 |
| 2012 | 1.232 -98,7% față de anul precedent | 116.316 | 180.430 | 0 | 0 | 64.114 | 64.659 |
| 2011 | 97.602 +1,6% față de anul precedent | 97.661 | 103.085 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 5.424 | 8.409 |
| 2010 | 96.083 -13,3% față de anul precedent | 96.165 | 81.073 | 15.092 -73,2% față de anul precedent | 9.430 -81,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 110.790 -7,5% față de anul precedent | 110.850 | 54.642 | 56.208 -34,1% față de anul precedent | 50.489 -39,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 119.741 | 127.303 | 42.002 | 85.301 | 83.690 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.979 | 12.892.483 | 12.906.462 | 251 | 12.170.487 | 721.745 |
| 2023 | 53.578 | 3.011.761 | 3.065.339 | 0 | 2.999.716 | 12.045 |
| 2022 | 7.457 | 4.501.897 | 4.509.354 | 0 | 4.368.373 | 133.524 |
| 2021 | 7.457 | 7.888 | 15.345 | 0 | 0 | 7.888 |
| 2020 | 7.457 | 978.152 | 985.609 | 0 | 935.244 | 42.908 |
| 2019 | 7.457 | 2.040.661 | 2.048.118 | 119 | 1.916.761 | 123.781 |
| 2018 | 7.457 | 1.494.682 | 1.502.139 | 0 | 1.405.422 | 89.260 |
| 2017 | 7.457 | 102.277 | 109.734 | 0 | 0 | 102.277 |
| 2016 | 7.457 | 104.131 | 111.588 | 0 | 0 | 104.131 |
| 2015 | 7.992 | 113.557 | 121.549 | 0 | 47.779 | 65.778 |
| 2014 | 8.909 | 211.761 | 220.670 | 8.256 | 182.592 | 20.913 |
| 2013 | 9.825 | 1.186.655 | 1.196.480 | 103.203 | 1.037.052 | 46.400 |
| 2012 | 69.641 | 1.822.599 | 1.892.240 | 106.301 | 1.689.449 | 26.849 |
| 2011 | 97.460 | 129.985 | 227.445 | 8.256 | 1.405 | 120.324 |
| 2010 | 125.280 | 112.082 | 237.362 | 8.256 | 7.760 | 96.066 |
| 2009 | 11.105 | 196.472 | 207.577 | 8.256 | 2.379 | 185.837 |
| 2008 | 12.077 | 139.121 | 151.198 | 8.256 | 8.080 | 122.785 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 513.162 +117,9% față de anul precedent | -274.222 | Neraportat | 1 -85,7% față de anul precedent |
| 2023 | 235.552 +102,8% față de anul precedent | -193.090 | Neraportat | 7 +133,3% față de anul precedent |
| 2022 | 116.131 +244,4% față de anul precedent | -17.781 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2021 | 33.723 -95,1% față de anul precedent | -18.378 | Neraportat | 1 -83,3% față de anul precedent |
| 2020 | 688.688 +999,0% față de anul precedent | 64.115 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2019 | 62.666 -57,5% față de anul precedent | 150.771 | Neraportat | 5 +400,0% față de anul precedent |
| 2018 | 147.497 +2.458.183,3% față de anul precedent | 106.375 | Neraportat | 1 |
| 2017 | 6 -99,5% față de anul precedent | 109.728 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 1.271 -65,0% față de anul precedent | 110.317 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 3.636 -95,9% față de anul precedent | 117.378 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 89.495 -91,8% față de anul precedent | 37.316 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2013 | 1.096.443 +28,4% față de anul precedent | 40.581 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2012 | 853.977 +3.222,4% față de anul precedent | 137.082 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2011 | 25.704 -5,5% față de anul precedent | 201.741 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2010 | 27.211 +296,9% față de anul precedent | 210.151 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 6.856 +609,0% față de anul precedent | 200.721 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 967 | 150.231 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 81.132 RON
- Angajati
- 1 -85.71% față de anul precedent
- Datorii
- 513.162 RON +117.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 175.309 RON
- Angajati
- 7 +133.33% față de anul precedent
- Datorii
- 235.552 RON +102.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 597 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 597 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 597 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 116.131 RON +244.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 84.362 RON
- Angajati
- 1 -83.33% față de anul precedent
- Datorii
- 33.723 RON -95.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 86.656 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 688.688 RON +998.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 44.396 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 44.396 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 44.396 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +400% față de anul precedent
- Datorii
- 62.666 RON -57.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.353 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 147.497 RON +2458183.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 589 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6 RON -99.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 7.061 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.271 RON -65.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 105.048 RON. Profit: 80.062 RON
Cifra de afaceri: 105.048 RON. Profit: 80.062 RON
- Cifra de afaceri
- 105.048 RON
- Profit net
- 80.062 RON +4241.76% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.636 RON -95.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.844 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.844 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 1.844 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 89.495 RON -91.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.250 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.250 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.250 RON +82.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 60.685 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 1.096.443 RON +28.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.232 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.232 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.232 RON -98.74% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 64.659 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 853.977 RON +3222.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 97.602 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 97.602 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 97.602 RON +1.58% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 8.409 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 25.704 RON -5.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 96.083 RON. Profit: 9.430 RON
Cifra de afaceri: 96.083 RON. Profit: 9.430 RON
- Cifra de afaceri
- 96.083 RON -13.27% față de anul precedent
- Profit net
- 9.430 RON -81.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 27.211 RON +296.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 110.790 RON. Profit: 50.489 RON
Cifra de afaceri: 110.790 RON. Profit: 50.489 RON
- Cifra de afaceri
- 110.790 RON -7.48% față de anul precedent
- Profit net
- 50.489 RON -39.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 6.856 RON +609% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 119.741 RON. Profit: 83.690 RON
Cifra de afaceri: 119.741 RON. Profit: 83.690 RON
- Cifra de afaceri
- 119.741 RON
- Profit net
- 83.690 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 967 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082007 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDALEMA WEST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7810 in Mun. Alba Iulia (ALBA)
DALEMA WEST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7810 in Mun. Alba Iulia (ALBA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7810, Alba
Alte firme din Alba
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DALEMA WEST SRL?
CUI-ul DALEMA WEST SRL este 21634078.
Unde este sediul DALEMA WEST SRL?
DALEMA WEST SRL are sediul in Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Vlădeasa nr. 27, Mun. Alba Iulia, judetul ALBA.
Cand a fost infiintata DALEMA WEST SRL?
DALEMA WEST SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DALEMA WEST SRL in 2024?
In 2024, DALEMA WEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Cati angajati are DALEMA WEST SRL?
DALEMA WEST SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are DALEMA WEST SRL?
DALEMA WEST SRL are codul CAEN principal 7810 (Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă).
Ce profit a inregistrat DALEMA WEST SRL in 2024?
DALEMA WEST SRL a inregistrat o pierdere neta de 81.132 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.