Activ Plătitor TVA

CHEMOSAFE S.R.L.

CUI: 21640983
CIF: RO21640983
Reg. Com.: J35/1651/2007
CAEN: 4646
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 aprilie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:43

Despre CHEMOSAFE S.R.L.

CHEMOSAFE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale" (cod CAEN 4646), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CHEMOSAFE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 57.965 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-69.8%). Profitul net inregistrat a fost de 8.405 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.842 RON in 2008 la 57.965 RON in 2024. Datoriile raportate (90.752 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
57.965 RON
Venituri totale
57.966 RON
Cheltuieli totale
44.837 RON
Profit brut
13.129 RON
Profit net
8.405 RON
Marja profit net
14,50%
Active imobilizate
9.260 RON
Active circulante
150.288 RON
Stocuri
840 RON
Creanțe
147.098 RON
Casa & conturi bănci
2.350 RON
Capital propriu
68.796 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. PAUL IORGOVICI nr. 2
Telefon0729955662

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. PAUL IORGOVICI nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. PAUL IORGOVICI nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 01.12.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
57.965 RON
Rezultat net
8.405 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 57.965 RON 191.675 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 57.966 RON 191.679 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 44.837 RON 126.205 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 13.129 RON 65.474 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.405 RON 52.916 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.260 RON 11.785 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 150.288 RON 227.452 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 159.548 RON 239.237 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 840 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 147.098 RON 219.507 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.350 RON 7.945 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 90.752 RON 88.846 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 68.796 RON 150.391 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active159.548RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

56,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale159.548 RON
Datorii totale90.752 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,3 %Profit net / active totale
ROE
12,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 57.965 -69,8% față de anul precedent 57.966 44.837 13.129 -80,0% față de anul precedent 8.405 -84,1% față de anul precedent 0 0
2023 191.675 +135,6% față de anul precedent 191.679 126.205 65.474 +115,7% față de anul precedent 52.916 +89,6% față de anul precedent 0 0
2022 81.351 -28,6% față de anul precedent 81.389 51.040 30.349 +2,3% față de anul precedent 27.907 +6,4% față de anul precedent 0 0
2021 113.898 -61,5% față de anul precedent 113.900 84.244 29.656 -77,9% față de anul precedent 26.240 -79,2% față de anul precedent 0 0
2020 295.488 +83,4% față de anul precedent 295.492 161.335 134.157 +149,1% față de anul precedent 126.041 +157,2% față de anul precedent 0 0
2019 161.113 +25,9% față de anul precedent 161.654 107.807 53.847 +67,0% față de anul precedent 49.001 +72,5% față de anul precedent 0 0
2018 127.932 -14,1% față de anul precedent 128.119 95.870 32.249 -37,6% față de anul precedent 28.406 -39,8% față de anul precedent 0 0
2017 148.932 +42,0% față de anul precedent 149.956 98.273 51.683 47.185 0 0
2016 104.900 +11,2% față de anul precedent 107.346 116.671 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.325 12.545
2015 94.357 +73,6% față de anul precedent 94.396 43.774 50.622 47.790 Neraportat 0
2014 54.357 +34,1% față de anul precedent 54.461 81.270 0 0 26.809 28.443
2013 40.536 +4,1% față de anul precedent 42.013 68.942 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.929 28.190
2010 38.927 39.156 33.410 5.746 4.096 0 0
2009 0 -100,0% față de anul precedent 2 752 0 0 750 933
2008 4.842 4.872 23.872 0 0 19.000 19.000

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.260 150.288 159.548 840 147.098 2.350
2023 11.785 227.452 239.237 0 219.507 7.945
2022 14.311 205.860 220.171 1.832 203.019 1.009
2021 17.547 223.684 241.231 3.077 219.488 1.119
2020 22.206 259.292 281.498 2.319 87.004 169.969
2019 4.978 144.744 149.722 3 86.398 58.343
2018 0 105.679 105.679 6.844 85.737 13.098
2017 0 76.754 76.754 6.665 56.250 13.839
2016 1.447 24.979 26.426 1.201 7.046 16.732
2015 0 90.414 90.414 38.929 23.322 28.163
2014 0 46.690 46.690 21.997 14.027 10.666
2013 0 25.269 25.269 460 14.350 10.459
2010 0 18.786 18.786 845 0 17.941
2009 0 301 301 0 0 301
2008 75 1.050 1.125 0 3 1.047

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 90.752 +2,2% față de anul precedent 68.796 Neraportat 0
2023 88.846 +14,4% față de anul precedent 150.391 Neraportat 0
2022 77.696 +16,6% față de anul precedent 142.475 Neraportat 0
2021 66.663 +54,4% față de anul precedent 174.568 Neraportat 0
2020 43.170 +15,3% față de anul precedent 238.328 Neraportat 0
2019 37.435 -11,7% față de anul precedent 112.287 Neraportat 0
2018 42.393 +1,2% față de anul precedent 63.286 Neraportat 0
2017 41.874 +8,1% față de anul precedent 34.880 Neraportat 0
2016 38.731 -51,3% față de anul precedent -12.305 Neraportat 0
2015 79.582 +48,6% față de anul precedent 10.832 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 53.549 +63,1% față de anul precedent -6.859 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 32.829 +8,1% față de anul precedent -7.560 Neraportat 1
2010 30.384 +90,0% față de anul precedent -11.598 Neraportat 0
2009 15.995 +0,7% față de anul precedent -15.694 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 15.886 -14.761 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 57.965 RON. Profit: 8.405 RON

Cifra de afaceri: 57.965 RON. Profit: 8.405 RON

Cifra de afaceri
57.965 RON -69.76% față de anul precedent
Profit net
8.405 RON -84.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
90.752 RON +2.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 191.675 RON. Profit: 52.916 RON

Cifra de afaceri: 191.675 RON. Profit: 52.916 RON

Cifra de afaceri
191.675 RON +135.61% față de anul precedent
Profit net
52.916 RON +89.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
88.846 RON +14.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 81.351 RON. Profit: 27.907 RON

Cifra de afaceri: 81.351 RON. Profit: 27.907 RON

Cifra de afaceri
81.351 RON -28.58% față de anul precedent
Profit net
27.907 RON +6.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
77.696 RON +16.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 113.898 RON. Profit: 26.240 RON

Cifra de afaceri: 113.898 RON. Profit: 26.240 RON

Cifra de afaceri
113.898 RON -61.45% față de anul precedent
Profit net
26.240 RON -79.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
66.663 RON +54.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 295.488 RON. Profit: 126.041 RON

Cifra de afaceri: 295.488 RON. Profit: 126.041 RON

Cifra de afaceri
295.488 RON +83.4% față de anul precedent
Profit net
126.041 RON +157.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
43.170 RON +15.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 161.113 RON. Profit: 49.001 RON

Cifra de afaceri: 161.113 RON. Profit: 49.001 RON

Cifra de afaceri
161.113 RON +25.94% față de anul precedent
Profit net
49.001 RON +72.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
37.435 RON -11.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 127.932 RON. Profit: 28.406 RON

Cifra de afaceri: 127.932 RON. Profit: 28.406 RON

Cifra de afaceri
127.932 RON -14.1% față de anul precedent
Profit net
28.406 RON -39.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.393 RON +1.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 148.932 RON. Profit: 47.185 RON

Cifra de afaceri: 148.932 RON. Profit: 47.185 RON

Cifra de afaceri
148.932 RON +41.98% față de anul precedent
Profit net
47.185 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.874 RON +8.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 104.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 104.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
104.900 RON +11.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.545 RON
Angajati
0
Datorii
38.731 RON -51.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 94.357 RON. Profit: 47.790 RON

Cifra de afaceri: 94.357 RON. Profit: 47.790 RON

Cifra de afaceri
94.357 RON +73.59% față de anul precedent
Profit net
47.790 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
79.582 RON +48.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 54.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 54.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
54.357 RON +34.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.443 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
53.549 RON +63.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 40.536 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.536 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.536 RON +4.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.190 RON
Angajati
1
Datorii
32.829 RON +8.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 38.927 RON. Profit: 4.096 RON

Cifra de afaceri: 38.927 RON. Profit: 4.096 RON

Cifra de afaceri
38.927 RON
Profit net
4.096 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.384 RON +89.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
933 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
15.995 RON +0.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 4.842 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.842 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.842 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.000 RON
Angajati
1
Datorii
15.886 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCHEMOSAFE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4646 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

CHEMOSAFE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4646 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4646, Timiş

RX INNOVATIONS SRL
CUI: 29398100CAEN: 4646
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2011-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.188 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
3DENT CONCEPT STORE S.R.L.
CUI: 50036787CAEN: 4646
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2024-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.611 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SANO NATURISIM SRL
CUI: 33361788CAEN: 4646
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.749 RON
Profit
16.056 RON
Angajati
0
ARP FARM S.R.L.
CUI: 22324130CAEN: 4646
Activ
TIMIŞ, Sat Murani Com. Pişchia2007-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.698 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4646, Timiş

NEUROMED SISTEM SRL
CUI: 21405740CAEN: 4646
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.372 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CLASSIMED SRL
CUI: 21985753CAEN: 4646
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.249.071 RON
Profit
373.691 RON
Angajati
2
PHARM IOANA SRL
CUI: 19207431CAEN: 4646
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2006-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.315 RON
Profit
126.890 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

MIRALI CONSTRUCT SRL
CUI: 21631721CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Becicherecu Mic Com. Becicherecu Mic2007-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
635.701 RON
Profit
319.350 RON
Angajati
1
ERA TRADE SRL
CUI: 21641008CAEN: 7020
Activ
TIMIŞ, Sat Beregsău Mare Com. Săcălaz2007-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.523 RON
Profit
55.963 RON
Angajati
2
EURONEUSPED SRL
CUI: 21624678CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.664 RON
Profit
44.983 RON
Angajati
1
SELANIE FASYON SRL
CUI: 21665503CAEN: 4719
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2007-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.707.503 RON
Profit
37.835 RON
Angajati
3
G-DATA S.R.L.
CUI: 21900137CAEN: 4772
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-06-11
fara e-Factura
EDITURA CARTEA BĂNĂŢEANĂ SRL
CUI: 18602726CAEN: 5814
Activ
TIMIŞ, Sat Dudeştii Noi Com. Dudeştii Noi2006-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.653 RON
Profit
95.791 RON
Angajati
1
FRESH CONFORT SRL
CUI: 23773340CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2008-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.968 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CABINET MEDICAL DR. ISAIC SRL
CUI: 37034851CAEN: 8622
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2017-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.812 RON
Profit
72.651 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CHEMOSAFE S.R.L.?

CUI-ul CHEMOSAFE S.R.L. este 21640983.

Unde este sediul CHEMOSAFE S.R.L.?

CHEMOSAFE S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. PAUL IORGOVICI nr. 2, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata CHEMOSAFE S.R.L.?

CHEMOSAFE S.R.L. a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CHEMOSAFE S.R.L. in 2024?

In 2024, CHEMOSAFE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 57.965 RON.

Ce activitate are CHEMOSAFE S.R.L.?

CHEMOSAFE S.R.L. are codul CAEN principal 4646 (Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale).

Ce profit a inregistrat CHEMOSAFE S.R.L. in 2024?

CHEMOSAFE S.R.L. a inregistrat un profit net de 8.405 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.