Activ

ARHIP CEZAR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 21676715
CIF: 21676715
Reg. Com.: F2004000634379
CAEN: 8553
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 4 mai 2007 · 19 ani
Distribuie:

Școli de conducere (pilotaj)

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 20:21

Despre ARHIP CEZAR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ARHIP CEZAR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Bârlad, judetul VASLUI, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Școli de conducere (pilotaj)" (cod CAEN 8553), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Reluare activitate din 12.11.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8553, Vaslui

AUTOCONTACT SRL
CUI: 8162946CAEN: 8553
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad1996-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
876.606 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
VIITORUL ŞOFER SRL
CUI: 38267839CAEN: 8553
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2017-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
710.034 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
VER AUTO MIR S.R.L.
CUI: 48195802CAEN: 8553
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2023-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.166 RON
Profit
0 RON
Angajati
18
ALE&GEO@AUTOBEST S.R.L.
CUI: 39609670CAEN: 8553
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2018-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
361.800 RON
Profit
111.394 RON
Angajati
8
AUTOICHIM SRL
CUI: 18784431CAEN: 8553
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2006-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.220 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
AUTOCUCOŞ S.R.L.
CUI: 49292943CAEN: 8553
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2023-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.180 RON
Profit
50.251 RON
Angajati
3
PRIORITY SRL
CUI: 12440706CAEN: 8553
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui1999-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.100 RON
Profit
21.876 RON
Angajati
5
AUTOICHIM DOI SRL
CUI: 35301880CAEN: 8553
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2015-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
HOLTITEO DRIVE S.R.L.
CUI: 49108596CAEN: 8553
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2023-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.120 RON
Profit
55 RON
Angajati
6
UNIPREV AUTO SRL
CUI: 30137574CAEN: 8553
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2012-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.924 RON
Profit
64.321 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARHIP CEZAR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ARHIP CEZAR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 21676715.

Cand a fost infiintata ARHIP CEZAR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ARHIP CEZAR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Ce activitate are ARHIP CEZAR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ARHIP CEZAR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 8553 (Școli de conducere (pilotaj)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.