Activ Plătitor TVA

VASPO S.R.L.

CUI: 21708124
CIF: RO21708124
Reg. Com.: J30/641/2007
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 mai 2007 · 19 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:50

Despre VASPO S.R.L.

VASPO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş, judetul SATU MARE, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VASPO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 269.382 RON, in scadere fata de anul precedent (-23.0%). Profitul net inregistrat a fost de 191.896 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 252.559 RON in 2008 la 269.382 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
269.382 RON
Venituri totale
269.481 RON
Cheltuieli totale
74.890 RON
Profit brut
194.591 RON
Profit net
191.896 RON
Marja profit net
71,24%
Active imobilizate
53.290 RON
Active circulante
459.369 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
339.857 RON
Casa & conturi bănci
119.512 RON
Capital propriu
452.503 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş, 445202
Telefon0740423118

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş, 445202
Cod poștal: 445202
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş, 445202
Cod postal
445202
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.05.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 august 2013

Stare inactivitate

Data inactivare
16 mai 2014
Data reactivare
2 iulie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
269.382 RON
Rezultat net
191.896 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 269.382 RON 349.976 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 269.481 RON 350.262 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 74.890 RON 99.572 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 194.591 RON 250.690 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 191.896 RON 247.187 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 53.290 RON 67.825 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 459.369 RON 421.109 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 512.659 RON 488.934 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 339.857 RON 393.062 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 119.512 RON 28.047 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 60.156 RON 73.827 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 452.503 RON 415.107 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active512.659RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale512.659 RON
Datorii totale60.156 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
37,4 %Profit net / active totale
ROE
42,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 269.382 -23,0% față de anul precedent 269.481 74.890 194.591 -22,4% față de anul precedent 191.896 -22,4% față de anul precedent 0 0
2023 349.976 +58,7% față de anul precedent 350.262 99.572 250.690 +59,7% față de anul precedent 247.187 +59,7% față de anul precedent 0 0
2022 220.521 +184,0% față de anul precedent 220.521 63.548 156.973 +302,6% față de anul precedent 154.768 +304,8% față de anul precedent 0 0
2021 77.640 197.853 158.858 38.995 38.235 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 4.294 0 0 4.294 4.294
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2011 85.594 -26,3% față de anul precedent 104.096 116.587 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.491 12.491
2010 116.153 -25,3% față de anul precedent 116.756 76.631 40.125 -6,0% față de anul precedent 31.424 -28,7% față de anul precedent 0 0
2009 155.518 -38,4% față de anul precedent 157.573 114.882 42.691 +12.382,8% față de anul precedent 44.055 0 0
2008 252.559 260.991 260.649 342 0 0 4.403

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 53.290 459.369 512.659 0 339.857 119.512
2023 67.825 421.109 488.934 0 393.062 28.047
2022 0 175.244 175.244 0 173.309 1.935
2021 0 67.419 67.419 11.152 50.030 6.237
2020 0 160.195 160.195 0 160.195 0
2019 0 160.195 160.195 0 160.195 0
2018 0 160.195 160.195 0 160.195 0
2017 0 160.195 160.195 0 160.195 0
2011 1.813 199.760 201.573 21.977 151.589 26.194
2010 4.212 208.929 213.141 21.977 166.691 20.261
2009 59.072 156.991 216.063 21.977 132.474 2.540
2008 68.015 122.100 190.115 21.977 94.705 5.418

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 60.156 -18,5% față de anul precedent 452.503 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 73.827 +908,0% față de anul precedent 415.107 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 7.324 -86,5% față de anul precedent 167.920 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 54.268 -70,7% față de anul precedent 13.151 Neraportat 1
2020 185.279 0,0% față de anul precedent -25.084 Neraportat 0
2019 185.279 +2,4% față de anul precedent -25.084 Neraportat 0
2018 180.985 0,0% față de anul precedent -20.790 Neraportat 0
2017 180.985 +84,6% față de anul precedent -20.790 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 98.058 +1,0% față de anul precedent 84.828 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 97.135 -35,3% față de anul precedent 97.319 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 150.168 -11,5% față de anul precedent 65.895 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2008 169.640 21.840 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 269.382 RON. Profit: 191.896 RON

Cifra de afaceri: 269.382 RON. Profit: 191.896 RON

Cifra de afaceri
269.382 RON -23.03% față de anul precedent
Profit net
191.896 RON -22.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.156 RON -18.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 349.976 RON. Profit: 247.187 RON

Cifra de afaceri: 349.976 RON. Profit: 247.187 RON

Cifra de afaceri
349.976 RON +58.7% față de anul precedent
Profit net
247.187 RON +59.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
73.827 RON +908.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 220.521 RON. Profit: 154.768 RON

Cifra de afaceri: 220.521 RON. Profit: 154.768 RON

Cifra de afaceri
220.521 RON +184.03% față de anul precedent
Profit net
154.768 RON +304.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.324 RON -86.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 77.640 RON. Profit: 38.235 RON

Cifra de afaceri: 77.640 RON. Profit: 38.235 RON

Cifra de afaceri
77.640 RON
Profit net
38.235 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
54.268 RON -70.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
185.279 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.294 RON
Angajati
0
Datorii
185.279 RON +2.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
180.985 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
180.985 RON +84.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2014 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2013 2 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 85.594 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 85.594 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
85.594 RON -26.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.491 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
98.058 RON +0.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 116.153 RON. Profit: 31.424 RON

Cifra de afaceri: 116.153 RON. Profit: 31.424 RON

Cifra de afaceri
116.153 RON -25.31% față de anul precedent
Profit net
31.424 RON -28.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
97.135 RON -35.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 155.518 RON. Profit: 44.055 RON

Cifra de afaceri: 155.518 RON. Profit: 44.055 RON

Cifra de afaceri
155.518 RON -38.42% față de anul precedent
Profit net
44.055 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
150.168 RON -11.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 252.559 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 252.559 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
252.559 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.403 RON
Angajati
5
Datorii
169.640 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVASPO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş (SATU MARE)

VASPO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş (SATU MARE)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Satu Mare

SÂNIE VASILE RODICA S.R.L.
CUI: 39265240CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Gherţa Mică Com. Gherţa Mică2018-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.691 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
GHIRITI NC BUILDING S.R.L.
CUI: 41479513CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş2019-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.668 RON
Profit
618.520 RON
Angajati
1
ASTRAL NORD VEST S.R.L.
CUI: 44362622CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2021-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.090 RON
Profit
152.490 RON
Angajati
1
PSIKH CONST S.R.L.
CUI: 48157248CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Oar Com. Vetiş2023-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.300 RON
Profit
15.864 RON
Angajati
2
CSET CONS S.R.L.
CUI: 17297225CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2005-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.543 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
EDINA & SZINTIA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42230170CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Lazuri Com. Lazuri2020-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.950 RON
Profit
15.544 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Satu Mare

COM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 21635910CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2007-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.151.051 RON
Profit
518.086 RON
Angajati
7
MYUPRO SRL
CUI: 21769156CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Gelu Com. Terebeşti2007-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LAZURSERV SRL
CUI: 21610915CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Gherţa Mică Com. Gherţa Mică2007-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.355 RON
Profit
6.800 RON
Angajati
1
BOC TRANS S.R.L.
CUI: 21969448CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Certeze Com. Certeze2007-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Satu Mare

GUMO SRL
CUI: 21708116CAEN: 5610
Activ
SATU MARE, Sat Oraşu Nou Com. Oraşu Nou2007-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
906.457 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
BOOHA ENTERTAINMENT S.R.L.
CUI: 21589775CAEN: 7311
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2007-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.355 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VASY & ALEX SRL
CUI: 21791145CAEN: 0150
Activ
SATU MARE, Sat Bicău Com. Pomi2007-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.128.414 RON
Profit
65.245 RON
Angajati
5
PROMINEX GRUP SRL
CUI: 20768756CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2007-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.537 RON
Profit
47.174 RON
Angajati
1
ELVI & GEO SRL
CUI: 22437171CAEN: 6820
Activ
SATU MARE, Sat Viile Satu Mare Com. Viile Satu Mare2007-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.788 RON
Profit
168.253 RON
Angajati
1
GIGAN IMPIANTI SRL
CUI: 28415946CAEN: 1413
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2011-05-03
fara e-Factura
RLP EVENNING S.R.L.
CUI: 52770932CAEN: 9329
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2025-10-24
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VASPO S.R.L.?

CUI-ul VASPO S.R.L. este 21708124.

Unde este sediul VASPO S.R.L.?

VASPO S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş, 445202, Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata VASPO S.R.L.?

VASPO S.R.L. a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VASPO S.R.L. in 2024?

In 2024, VASPO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 269.382 RON.

Cati angajati are VASPO S.R.L.?

VASPO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are VASPO S.R.L.?

VASPO S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat VASPO S.R.L. in 2024?

VASPO S.R.L. a inregistrat un profit net de 191.896 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.