Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 18:53
Despre DEM FRUCT SRL
DEM FRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete" (cod CAEN 4721), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DEM FRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 285.397 RON, in crestere fata de anul precedent (+35.4%). Profitul net inregistrat a fost de 31.204 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 111.540 RON in 2008 la 285.397 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 285.397 RON
- Venituri totale
- 286.882 RON
- Cheltuieli totale
- 253.096 RON
- Profit brut
- 33.786 RON
- Profit net
- 31.204 RON
- Marja profit net
- 10,93%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 148.488 RON
- Stocuri
- 10.330 RON
- Creanțe
- 5.902 RON
- Casa & conturi bănci
- 132.256 RON
- Capital propriu
- 144.606 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Tecuci nr. 156B
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 22.05.2007
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 285.397 RON
- Rezultat net
- 31.204 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 285.397 RON | 210.825 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 286.882 RON | 210.874 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 253.096 RON | 180.544 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 33.786 RON | 30.330 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 31.204 RON | 28.537 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 148.488 RON | 128.898 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 148.488 RON | 128.898 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 10.330 RON | 3.889 RON |
| CreanțeSume de încasat | 5.902 RON | 10.015 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 132.256 RON | 114.994 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 3.882 RON | 4.627 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 144.606 RON | 124.271 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 21,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 21,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 38,25 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 97,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 285.397 +35,4% față de anul precedent | 286.882 | 253.096 | 33.786 +11,4% față de anul precedent | 31.204 +9,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 210.825 +9,0% față de anul precedent | 210.874 | 180.544 | 30.330 -14,2% față de anul precedent | 28.537 -15,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 193.486 +62,6% față de anul precedent | 193.534 | 158.196 | 35.338 +78,8% față de anul precedent | 33.692 +81,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 118.987 +127,8% față de anul precedent | 119.027 | 99.267 | 19.760 | 18.570 | 0 | 0 |
| 2020 | 52.233 -66,0% față de anul precedent | 52.263 | 62.752 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 10.489 | 10.969 |
| 2019 | 153.524 +66,6% față de anul precedent | 153.552 | 131.113 | 22.439 +137,9% față de anul precedent | 20.904 +145,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 92.154 +64,5% față de anul precedent | 92.179 | 82.748 | 9.431 | 8.508 | 0 | 0 |
| 2017 | 56.014 -26,5% față de anul precedent | 56.051 | 59.514 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 3.463 | 4.023 |
| 2016 | 76.170 -14,2% față de anul precedent | 76.245 | 66.867 | 9.378 -24,5% față de anul precedent | 7.853 -19,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 88.723 +46,4% față de anul precedent | 88.757 | 76.337 | 12.420 | 9.758 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 60.619 +7,2% față de anul precedent | 60.692 | 64.285 | 0 | 0 | 3.593 | 5.414 |
| 2013 | 56.556 +4,4% față de anul precedent | 56.663 | 64.271 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.608 | 9.308 |
| 2012 | 54.155 -5,1% față de anul precedent | 54.249 | 49.085 | 5.164 -9,6% față de anul precedent | 3.537 -11,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 57.039 -46,0% față de anul precedent | 57.130 | 51.415 | 5.715 -26,2% față de anul precedent | 4.001 -4,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 105.538 +14,7% față de anul precedent | 105.661 | 97.915 | 7.746 -44,1% față de anul precedent | 4.191 -62,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 92.056 -17,5% față de anul precedent | 93.389 | 79.537 | 13.852 -8,7% față de anul precedent | 11.076 -6,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 111.540 | 111.621 | 96.453 | 15.168 | 11.828 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 148.488 | 148.488 | 10.330 | 5.902 | 132.256 |
| 2023 | 0 | 128.898 | 128.898 | 3.889 | 10.015 | 114.994 |
| 2022 | 0 | 109.543 | 109.543 | 5.255 | 4.242 | 100.046 |
| 2021 | 0 | 75.703 | 75.703 | 1.406 | 1.062 | 73.235 |
| 2020 | 0 | 57.042 | 57.042 | 42 | 2.112 | 54.888 |
| 2019 | 0 | 68.191 | 68.191 | 909 | 709 | 66.573 |
| 2018 | 0 | 46.733 | 46.733 | 345 | 0 | 46.388 |
| 2017 | 0 | 57.008 | 57.008 | 925 | 0 | 56.083 |
| 2016 | 0 | 41.804 | 41.804 | 3.210 | 2.294 | 36.300 |
| 2015 | 0 | 51.563 | 51.563 | 163 | 2.556 | 48.844 |
| 2014 | 0 | 67.925 | 67.925 | 280 | 3.590 | 64.055 |
| 2013 | 0 | 55.158 | 55.158 | 89 | 1.730 | 53.339 |
| 2012 | 0 | 44.483 | 44.483 | 901 | 142 | 43.440 |
| 2011 | 0 | 38.300 | 38.300 | 410 | 365 | 37.525 |
| 2010 | 0 | 57.748 | 57.748 | 64 | 1.341 | 56.343 |
| 2009 | 0 | 61.351 | 61.351 | 1.508 | 9.800 | 50.043 |
| 2008 | 779 | 53.009 | 53.788 | 1.271 | 659 | 51.079 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.882 -16,1% față de anul precedent | 144.606 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 4.627 +57,5% față de anul precedent | 124.271 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 2.938 +5,3% față de anul precedent | 106.605 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 2.790 +3,4% față de anul precedent | 72.913 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 2.699 -6,3% față de anul precedent | 54.343 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 2.879 +23,8% față de anul precedent | 65.312 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 2.326 -89,0% față de anul precedent | 44.407 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 21.109 +1.021,6% față de anul precedent | 35.899 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 1.882 -90,4% față de anul precedent | 39.922 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 19.494 -57,3% față de anul precedent | 32.069 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 45.614 +66,3% față de anul precedent | 22.311 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 27.433 +268,2% față de anul precedent | 27.725 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 7.450 +55,1% față de anul precedent | 37.033 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 4.804 -83,0% față de anul precedent | 33.496 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 28.253 -21,6% față de anul precedent | 29.495 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 36.047 -8,9% față de anul precedent | 25.304 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 39.561 | 14.227 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 285.397 RON. Profit: 31.204 RON
Cifra de afaceri: 285.397 RON. Profit: 31.204 RON
- Cifra de afaceri
- 285.397 RON +35.37% față de anul precedent
- Profit net
- 31.204 RON +9.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.882 RON -16.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 210.825 RON. Profit: 28.537 RON
Cifra de afaceri: 210.825 RON. Profit: 28.537 RON
- Cifra de afaceri
- 210.825 RON +8.96% față de anul precedent
- Profit net
- 28.537 RON -15.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.627 RON +57.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 193.486 RON. Profit: 33.692 RON
Cifra de afaceri: 193.486 RON. Profit: 33.692 RON
- Cifra de afaceri
- 193.486 RON +62.61% față de anul precedent
- Profit net
- 33.692 RON +81.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.938 RON +5.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 118.987 RON. Profit: 18.570 RON
Cifra de afaceri: 118.987 RON. Profit: 18.570 RON
- Cifra de afaceri
- 118.987 RON +127.8% față de anul precedent
- Profit net
- 18.570 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.790 RON +3.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 52.233 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 52.233 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 52.233 RON -65.98% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 10.969 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.699 RON -6.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 153.524 RON. Profit: 20.904 RON
Cifra de afaceri: 153.524 RON. Profit: 20.904 RON
- Cifra de afaceri
- 153.524 RON +66.6% față de anul precedent
- Profit net
- 20.904 RON +145.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.879 RON +23.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 92.154 RON. Profit: 8.508 RON
Cifra de afaceri: 92.154 RON. Profit: 8.508 RON
- Cifra de afaceri
- 92.154 RON +64.52% față de anul precedent
- Profit net
- 8.508 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.326 RON -88.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 56.014 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 56.014 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 56.014 RON -26.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.023 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.109 RON +1021.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 76.170 RON. Profit: 7.853 RON
Cifra de afaceri: 76.170 RON. Profit: 7.853 RON
- Cifra de afaceri
- 76.170 RON -14.15% față de anul precedent
- Profit net
- 7.853 RON -19.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.882 RON -90.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 88.723 RON. Profit: 9.758 RON
Cifra de afaceri: 88.723 RON. Profit: 9.758 RON
- Cifra de afaceri
- 88.723 RON +46.36% față de anul precedent
- Profit net
- 9.758 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 19.494 RON -57.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 60.619 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 60.619 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 60.619 RON +7.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.414 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 45.614 RON +66.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 56.556 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 56.556 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 56.556 RON +4.43% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 9.308 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 27.433 RON +268.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 54.155 RON. Profit: 3.537 RON
Cifra de afaceri: 54.155 RON. Profit: 3.537 RON
- Cifra de afaceri
- 54.155 RON -5.06% față de anul precedent
- Profit net
- 3.537 RON -11.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 7.450 RON +55.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 57.039 RON. Profit: 4.001 RON
Cifra de afaceri: 57.039 RON. Profit: 4.001 RON
- Cifra de afaceri
- 57.039 RON -45.95% față de anul precedent
- Profit net
- 4.001 RON -4.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.804 RON -83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 105.538 RON. Profit: 4.191 RON
Cifra de afaceri: 105.538 RON. Profit: 4.191 RON
- Cifra de afaceri
- 105.538 RON +14.65% față de anul precedent
- Profit net
- 4.191 RON -62.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 28.253 RON -21.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 92.056 RON. Profit: 11.076 RON
Cifra de afaceri: 92.056 RON. Profit: 11.076 RON
- Cifra de afaceri
- 92.056 RON -17.47% față de anul precedent
- Profit net
- 11.076 RON -6.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 36.047 RON -8.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 111.540 RON. Profit: 11.828 RON
Cifra de afaceri: 111.540 RON. Profit: 11.828 RON
- Cifra de afaceri
- 111.540 RON
- Profit net
- 11.828 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 39.561 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082007 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDEM FRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4721 in Mun. Galaţi (GALAŢI)
DEM FRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4721 in Mun. Galaţi (GALAŢI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4721, Galaţi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4721, Galaţi
Alte firme din Galaţi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DEM FRUCT SRL?
CUI-ul DEM FRUCT SRL este 21780359.
Unde este sediul DEM FRUCT SRL?
DEM FRUCT SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Tecuci nr. 156B, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.
Cand a fost infiintata DEM FRUCT SRL?
DEM FRUCT SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DEM FRUCT SRL in 2024?
In 2024, DEM FRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 285.397 RON.
Cati angajati are DEM FRUCT SRL?
DEM FRUCT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are DEM FRUCT SRL?
DEM FRUCT SRL are codul CAEN principal 4721 (Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete).
Ce profit a inregistrat DEM FRUCT SRL in 2024?
DEM FRUCT SRL a inregistrat un profit net de 31.204 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.