Activ Plătitor TVA

P&R AUDIT FINANCIAR SRL

CUI: 21801885
CIF: RO21801885
Reg. Com.: J2007001720137
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 mai 2007 · 19 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:43

Despre P&R AUDIT FINANCIAR SRL

P&R AUDIT FINANCIAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, P&R AUDIT FINANCIAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 58.587 RON, in crestere fata de anul precedent (+41.9%). Profitul net inregistrat a fost de 9.003 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 92.416 RON in 2008 la 58.587 RON in 2024. Datoriile raportate (333.699 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
58.587 RON
Venituri totale
59.307 RON
Cheltuieli totale
48.037 RON
Profit brut
11.270 RON
Profit net
9.003 RON
Marja profit net
15,37%
Active imobilizate
299.054 RON
Active circulante
43.888 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
20.010 RON
Casa & conturi bănci
23.878 RON
Capital propriu
9.243 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Fîntînele nr. 61A
Telefon0241-613292

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Fîntînele nr. 61A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Fîntînele nr. 61A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.05.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
58.587 RON
Rezultat net
9.003 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 58.587 RON 41.292 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 59.307 RON 42.462 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 48.037 RON 21.929 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.270 RON 20.533 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.003 RON 17.248 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 299.054 RON 4.344 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 43.888 RON 71.898 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 342.942 RON 76.242 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 20.010 RON 1.225 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 23.878 RON 21.802 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 333.699 RON 169.999 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.243 RON 24.827 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active342.942RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

97,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale342.942 RON
Datorii totale333.699 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,6 %Profit net / active totale
ROE
97,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
2,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 58.587 +41,9% față de anul precedent 59.307 48.037 11.270 -45,1% față de anul precedent 9.003 -47,8% față de anul precedent 0 0
2023 41.292 +104,6% față de anul precedent 42.462 21.929 20.533 +158,5% față de anul precedent 17.248 +135,0% față de anul precedent 0 0
2022 20.180 +24,3% față de anul precedent 20.181 12.237 7.944 +73,2% față de anul precedent 7.339 +79,0% față de anul precedent 0 0
2021 16.235 -17,9% față de anul precedent 16.235 11.648 4.587 -30,9% față de anul precedent 4.100 -32,2% față de anul precedent 0 0
2020 19.762 -31,3% față de anul precedent 19.763 13.126 6.637 -62,7% față de anul precedent 6.044 -64,3% față de anul precedent 0 0
2019 28.752 -2,4% față de anul precedent 28.752 10.951 17.801 +1,0% față de anul precedent 16.938 +1,2% față de anul precedent 0 0
2018 29.451 -24,2% față de anul precedent 29.454 11.833 17.621 +52,6% față de anul precedent 16.737 +49,9% față de anul precedent 0 0
2017 38.829 +16,1% față de anul precedent 38.829 27.278 11.551 -17,1% față de anul precedent 11.165 -13,7% față de anul precedent 0 0
2013 33.436 +14,1% față de anul precedent 33.528 19.590 13.938 -25,8% față de anul precedent 12.932 -18,0% față de anul precedent 0 0
2012 29.312 +59,2% față de anul precedent 29.699 10.919 18.780 +71,6% față de anul precedent 15.770 +72,4% față de anul precedent 0 0
2011 18.412 -0,3% față de anul precedent 18.414 7.467 10.947 +102,1% față de anul precedent 9.147 +628,8% față de anul precedent 0 0
2010 18.468 -80,4% față de anul precedent 18.468 13.051 5.417 -90,1% față de anul precedent 1.255 -97,5% față de anul precedent 0 0
2009 94.410 +2,2% față de anul precedent 95.762 40.807 54.955 -16,8% față de anul precedent 50.106 -21,4% față de anul precedent 0 0
2008 92.416 92.635 26.585 66.050 63.735 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 299.054 43.888 342.942 0 20.010 23.878
2023 4.344 71.898 76.242 0 1.225 21.802
2022 5.878 28.844 34.722 0 1.496 27.348
2021 0 28.114 28.114 0 2.200 25.914
2020 0 25.705 25.705 0 0 25.705
2019 0 62.402 62.402 0 13.504 48.898
2018 0 45.681 45.681 0 6.943 38.738
2017 0 26.997 26.997 0 3.351 23.646
2013 0 71.710 71.710 0 1.866 69.844
2012 0 77.831 77.831 0 3.358 74.473
2011 0 60.751 60.751 0 0 60.751
2010 0 52.541 52.541 0 0 52.541
2009 0 51.863 51.863 0 1.841 50.022
2008 0 61.876 61.876 0 2.338 59.538

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 333.699 +96,3% față de anul precedent 9.243 Neraportat 0
2023 169.999 +16,7% față de anul precedent 24.827 Neraportat 0
2022 145.727 +18.299,9% față de anul precedent 7.579 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 792 -68,1% față de anul precedent 27.322 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.483 +40,8% față de anul precedent 23.222 Neraportat 1
2019 1.763 -11,0% față de anul precedent 60.639 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 1.980 43.701 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 0 -100,0% față de anul precedent 26.997 Neraportat 1
2013 226 -82,8% față de anul precedent 71.484 Neraportat 0
2012 1.310 76.521 Neraportat 0
2011 0 -100,0% față de anul precedent 60.751 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 937 -38,2% față de anul precedent 51.604 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 1.517 -4,6% față de anul precedent 50.346 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 1.590 60.286 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
APADINA POPESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7331/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 58.587 RON. Profit: 9.003 RON

Cifra de afaceri: 58.587 RON. Profit: 9.003 RON

Cifra de afaceri
58.587 RON +41.88% față de anul precedent
Profit net
9.003 RON -47.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
333.699 RON +96.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 41.292 RON. Profit: 17.248 RON

Cifra de afaceri: 41.292 RON. Profit: 17.248 RON

Cifra de afaceri
41.292 RON +104.62% față de anul precedent
Profit net
17.248 RON +135.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
169.999 RON +16.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 20.180 RON. Profit: 7.339 RON

Cifra de afaceri: 20.180 RON. Profit: 7.339 RON

Cifra de afaceri
20.180 RON +24.3% față de anul precedent
Profit net
7.339 RON +79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
145.727 RON +18299.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 16.235 RON. Profit: 4.100 RON

Cifra de afaceri: 16.235 RON. Profit: 4.100 RON

Cifra de afaceri
16.235 RON -17.85% față de anul precedent
Profit net
4.100 RON -32.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
792 RON -68.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 19.762 RON. Profit: 6.044 RON

Cifra de afaceri: 19.762 RON. Profit: 6.044 RON

Cifra de afaceri
19.762 RON -31.27% față de anul precedent
Profit net
6.044 RON -64.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.483 RON +40.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 28.752 RON. Profit: 16.938 RON

Cifra de afaceri: 28.752 RON. Profit: 16.938 RON

Cifra de afaceri
28.752 RON -2.37% față de anul precedent
Profit net
16.938 RON +1.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.763 RON -10.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 29.451 RON. Profit: 16.737 RON

Cifra de afaceri: 29.451 RON. Profit: 16.737 RON

Cifra de afaceri
29.451 RON -24.15% față de anul precedent
Profit net
16.737 RON +49.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.980 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 38.829 RON. Profit: 11.165 RON

Cifra de afaceri: 38.829 RON. Profit: 11.165 RON

Cifra de afaceri
38.829 RON +16.13% față de anul precedent
Profit net
11.165 RON -13.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 33.436 RON. Profit: 12.932 RON

Cifra de afaceri: 33.436 RON. Profit: 12.932 RON

Cifra de afaceri
33.436 RON +14.07% față de anul precedent
Profit net
12.932 RON -18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
226 RON -82.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 29.312 RON. Profit: 15.770 RON

Cifra de afaceri: 29.312 RON. Profit: 15.770 RON

Cifra de afaceri
29.312 RON +59.2% față de anul precedent
Profit net
15.770 RON +72.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.310 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 18.412 RON. Profit: 9.147 RON

Cifra de afaceri: 18.412 RON. Profit: 9.147 RON

Cifra de afaceri
18.412 RON -0.3% față de anul precedent
Profit net
9.147 RON +628.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 18.468 RON. Profit: 1.255 RON

Cifra de afaceri: 18.468 RON. Profit: 1.255 RON

Cifra de afaceri
18.468 RON -80.44% față de anul precedent
Profit net
1.255 RON -97.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
937 RON -38.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 94.410 RON. Profit: 50.106 RON

Cifra de afaceri: 94.410 RON. Profit: 50.106 RON

Cifra de afaceri
94.410 RON +2.16% față de anul precedent
Profit net
50.106 RON -21.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.517 RON -4.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 92.416 RON. Profit: 63.735 RON

Cifra de afaceri: 92.416 RON. Profit: 63.735 RON

Cifra de afaceri
92.416 RON
Profit net
63.735 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.590 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataP&R AUDIT FINANCIAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

P&R AUDIT FINANCIAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.022026Mentiune · Buletin 7331/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
P&R AUDIT FINANCIAR SRL
CUI
21801885
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.02.2026
Registrul Comerțului
J13/1720/2007
EUID
ROONRC.J13/1720/2007
Sediu
Jud. Constanţa, Municipiul Constanţa, Strada FÎNTÎNELE, Nr. 61A
Județ
Constanţa
Număr încheiere
155017
Data încheierii
24.02.2026
Număr dosar
632669
Data dosarului
11.02.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Magdalena Doinita Madîrjac

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 26.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 632669 din 11.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 7331/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Constanţa

NSG PERFECT ACCOUNTING SRL
CUI: 38438769CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu2017-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.800 RON
Profit
6.744 RON
Angajati
1
TUKI BUSINESS SOLUTIONS SRL
CUI: 36507218CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.250 RON
Profit
6.522 RON
Angajati
0
ZACROXIS CONSULTING S.R.L.
CUI: 42909414CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.500 RON
Profit
208 RON
Angajati
1
AKA-AVANTAJ KONTA ACTIV SRL
CUI: 37831823CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.410 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KRIDAS CONSULTING SRL
CUI: 16058360CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.800 RON
Profit
2.021 RON
Angajati
1
ABC POINT SRL
CUI: 36781689CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.990 RON
Profit
2.061 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Constanţa

CONTACTIV PLUS SRL
CUI: 21780774CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2007-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRO FINANCE SRL
CUI: 21823581CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.440 RON
Profit
4.229 RON
Angajati
3
CONT & COST SRL
CUI: 21480858CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2007-03-30
fara e-Factura

Alte firme din Constanţa

LARICONT 2007 SRL
CUI: 21801877CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2007-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.114.495 RON
Profit
9.418 RON
Angajati
1
AXA TOTAL SRL
CUI: 21801893CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.143.515 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
HARBOUR PREST SRL
CUI: 21773823CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.931.219 RON
Profit
1.746.486 RON
Angajati
9
WELD PIPECONSTRUCT SRL
CUI: 21508940CAEN: 4322
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2007-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
618.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
SIMBLUE S.R.L.
CUI: 22066910CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2007-07-05
fara e-Factura
CABINETE MEDICALE DR. TODE SRL
CUI: 18293078CAEN: 8621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
539.532 RON
Profit
283.290 RON
Angajati
2
GUINEA TRANS SRL
CUI: 24286563CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.015 RON
Profit
4.906 RON
Angajati
0
GG-ANTIAGE S.R.L.
CUI: 38729571CAEN: 8622
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2018-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.364 RON
Profit
1.240 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul P&R AUDIT FINANCIAR SRL?

CUI-ul P&R AUDIT FINANCIAR SRL este 21801885.

Unde este sediul P&R AUDIT FINANCIAR SRL?

P&R AUDIT FINANCIAR SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Fîntînele nr. 61A, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata P&R AUDIT FINANCIAR SRL?

P&R AUDIT FINANCIAR SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a P&R AUDIT FINANCIAR SRL in 2024?

In 2024, P&R AUDIT FINANCIAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 58.587 RON.

Ce activitate are P&R AUDIT FINANCIAR SRL?

P&R AUDIT FINANCIAR SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat P&R AUDIT FINANCIAR SRL in 2024?

P&R AUDIT FINANCIAR SRL a inregistrat un profit net de 9.003 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.