Activ Plătitor TVA

FRAZIL ICE SRL

CUI: 21868192
CIF: RO21868192
Reg. Com.: J2007001444051
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 iunie 2007 · 19 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 12:41

Despre FRAZIL ICE SRL

FRAZIL ICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FRAZIL ICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.985.826 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+57.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 88.435 RON in 2008 la 1.985.826 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.985.826 RON
Venituri totale
1.989.840 RON
Cheltuieli totale
2.282.085 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
5.265 RON
Active circulante
1.065.364 RON
Stocuri
997.017 RON
Creanțe
8.627 RON
Casa & conturi bănci
59.720 RON
Capital propriu
824.084 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ialomiţei nr. 3, 410587
Telefon0748137254

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ialomiţei nr. 3, 410587
Cod poștal: 410587
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ialomiţei nr. 3, 410587
Cod postal
410587
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.06.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.985.826 RON
Rezultat net
-293.445 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.985.826 RON 1.258.060 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.989.840 RON 1.261.622 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.282.085 RON 1.181.684 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 79.938 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 67.608 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 292.245 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 293.445 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.265 RON 8.136 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.065.364 RON 1.552.486 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.070.629 RON 1.560.622 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 997.017 RON 1.486.338 RON
CreanțeSume de încasat 8.627 RON 36.356 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 59.720 RON 29.792 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 246.545 RON 443.093 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 824.084 RON 1.117.529 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.070.629RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

23,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.070.629 RON
Datorii totale246.545 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.985.826 +57,9% față de anul precedent 1.989.840 2.282.085 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 292.245 293.445
2023 1.258.060 -49,3% față de anul precedent 1.261.622 1.181.684 79.938 -75,8% față de anul precedent 67.608 -78,1% față de anul precedent 0 0
2022 2.479.807 +20,2% față de anul precedent 2.482.439 2.152.471 329.968 -16,6% față de anul precedent 308.146 -17,9% față de anul precedent 0 0
2021 2.063.772 +77,2% față de anul precedent 2.066.570 1.670.897 395.673 +45,6% față de anul precedent 375.448 +44,4% față de anul precedent 0 0
2020 1.164.934 -9,4% față de anul precedent 1.165.876 894.206 271.670 +91,0% față de anul precedent 260.020 +101,0% față de anul precedent 0 0
2019 1.285.300 1.286.751 1.144.532 142.219 129.366 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 39.044 0,0% față de anul precedent 42.995 119.448 0 0 76.453 76.453
2013 39.044 +98,6% față de anul precedent 42.995 119.448 0 0 76.453 76.453
2012 19.658 -49,7% față de anul precedent 55.419 78.278 0 0 22.859 22.859
2011 39.044 +4,6% față de anul precedent 42.995 119.448 0 0 76.453 76.453
2010 37.325 +78,6% față de anul precedent 37.325 85.374 0 0 48.049 49.699
2009 20.899 -76,4% față de anul precedent 21.300 70.974 0 0 49.674 52.541
2008 88.435 88.643 128.436 0 0 39.793 39.793

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.265 1.065.364 1.070.629 997.017 8.627 59.720
2023 8.136 1.552.486 1.560.622 1.486.338 36.356 29.792
2022 37.987 1.564.689 1.602.676 1.029.665 528.911 6.113
2021 260.065 1.076.798 1.336.863 679.650 274.213 122.935
2020 0 724.961 724.961 536.351 35.378 153.232
2019 0 541.947 541.947 395.371 18.660 127.916
2018 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 0
2014 65.843 158.894 224.737 81.424 77.344 126
2013 65.843 158.894 224.737 81.424 77.344 126
2012 40.745 180.506 221.251 86.824 73.551 20.131
2011 65.843 158.894 224.737 81.424 77.344 126
2010 38.839 138.277 177.116 88.718 48.292 1.267
2009 58.843 105.822 164.665 61.190 42.891 1.741
2008 35.723 117.470 153.193 72.780 43.270 1.420

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 246.545 -44,4% față de anul precedent 824.084 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2023 443.093 -19,8% față de anul precedent 1.117.529 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 552.755 +40,2% față de anul precedent 1.049.921 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 394.349 942.514 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 0 -100,0% față de anul precedent 724.961 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 77.006 464.941 Neraportat 1
2018 0 0 Neraportat 0
2017 0 0 Neraportat 0
2016 0 0 Neraportat 0
2015 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 464.457 0,0% față de anul precedent -239.720 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 464.457 -4,0% față de anul precedent -239.720 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 483.830 +4,2% față de anul precedent -262.579 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 464.457 +36,5% față de anul precedent -239.720 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 340.383 +22,3% față de anul precedent -163.267 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 278.233 +29,9% față de anul precedent -113.568 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 214.220 -61.027 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.985.826 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.985.826 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.985.826 RON +57.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
293.445 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
246.545 RON -44.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.258.060 RON. Profit: 67.608 RON

Cifra de afaceri: 1.258.060 RON. Profit: 67.608 RON

Cifra de afaceri
1.258.060 RON -49.27% față de anul precedent
Profit net
67.608 RON -78.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
443.093 RON -19.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.479.807 RON. Profit: 308.146 RON

Cifra de afaceri: 2.479.807 RON. Profit: 308.146 RON

Cifra de afaceri
2.479.807 RON +20.16% față de anul precedent
Profit net
308.146 RON -17.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
552.755 RON +40.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.063.772 RON. Profit: 375.448 RON

Cifra de afaceri: 2.063.772 RON. Profit: 375.448 RON

Cifra de afaceri
2.063.772 RON +77.16% față de anul precedent
Profit net
375.448 RON +44.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
394.349 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.164.934 RON. Profit: 260.020 RON

Cifra de afaceri: 1.164.934 RON. Profit: 260.020 RON

Cifra de afaceri
1.164.934 RON -9.36% față de anul precedent
Profit net
260.020 RON +101% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.285.300 RON. Profit: 129.366 RON

Cifra de afaceri: 1.285.300 RON. Profit: 129.366 RON

Cifra de afaceri
1.285.300 RON
Profit net
129.366 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
77.006 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 39.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.044 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
76.453 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
464.457 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 39.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.044 RON +98.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
76.453 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
464.457 RON -4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 19.658 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.658 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.658 RON -49.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.859 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
483.830 RON +4.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 39.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.044 RON +4.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
76.453 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
464.457 RON +36.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 37.325 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.325 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.325 RON +78.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
49.699 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
340.383 RON +22.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 20.899 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.899 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.899 RON -76.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.541 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
278.233 RON +29.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 88.435 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 88.435 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
88.435 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.793 RON
Angajati
1
Datorii
214.220 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFRAZIL ICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Oradea (BIHOR)

FRAZIL ICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Oradea (BIHOR)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Bihor

SILASAN IMPEX S.R.L.
CUI: 9723060CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei1997-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.035.486 RON
Profit
156.311 RON
Angajati
5
DAVIDAN CRIS S.R.L.
CUI: 40852575CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Călacea Com. Olcea2019-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.962.261 RON
Profit
155.276 RON
Angajati
4
ELICON COM SRL
CUI: 4069411CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Cefa Com. Cefa1993-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.052.892 RON
Profit
120.346 RON
Angajati
5
BICORDAN S.R.L.
CUI: 46617510CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Loc. Cheţ Mun. Marghita2022-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.951.711 RON
Profit
161.084 RON
Angajati
3
ANACARINA PRODCOM SRL
CUI: 8530665CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Groşi Com. Auşeu1996-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.157.092 RON
Profit
811 RON
Angajati
11
JAGAGHI SRL
CUI: 10380756CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Dumbrava Com. Holod1998-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.878.697 RON
Profit
102.824 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Bihor

EUROVENDING SRL
CUI: 21782619CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.965 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
HECTIC 07 SRL
CUI: 21914078CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.190.828 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AUSPROCONS SRL
CUI: 21706379CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
774.972 RON
Profit
29.609 RON
Angajati
3
LALY & ATY COM SRL
CUI: 21954072CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Cetariu Com. Cetariu2007-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.858 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Bihor

AEMA RO SRL
CUI: 21868176CAEN: 6812
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.838 RON
Profit
3.241.560 RON
Angajati
0
FULGER MIRCEA SRL
CUI: 21868222CAEN: 4933
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.328 RON
Profit
16.996 RON
Angajati
2
DRAFT CURIER TRANS S.R.L.
CUI: 21821777CAEN: 5320
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.240 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DECARGO S.R.L.
CUI: 21890076CAEN: 5221
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.583.766 RON
Profit
68.972 RON
Angajati
1
CBAR DAVILAS IMOBILIARE SRL
CUI: 22108888CAEN: 6831
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
922.164 RON
Profit
196.529 RON
Angajati
1
JUDICOR CONSULT SRL
CUI: 24415633CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Sat Paleu Com. Paleu2008-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.426 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FRAZIL ICE SRL?

CUI-ul FRAZIL ICE SRL este 21868192.

Unde este sediul FRAZIL ICE SRL?

FRAZIL ICE SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ialomiţei nr. 3, 410587, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata FRAZIL ICE SRL?

FRAZIL ICE SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FRAZIL ICE SRL in 2024?

In 2024, FRAZIL ICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.985.826 RON.

Cati angajati are FRAZIL ICE SRL?

FRAZIL ICE SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are FRAZIL ICE SRL?

FRAZIL ICE SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat FRAZIL ICE SRL in 2024?

FRAZIL ICE SRL a inregistrat o pierdere neta de 293.445 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.